Úvod Pražský klub Organizátorům Hnutí Brontosaurus

 Klub přátel Lukova
Úvod
O nás
Hrad Lukov
Místa kam jezdíme
Jak se zapojit
Organizátoři
Kursy, školení
Napsali o nás
Naši partneři
Kontakty

 Forum

 Plánované akce

 Kronika - fotogalerie
2012
2011
2010
2009 a starší

 Lukovské království
Jméno:
Heslo:
 

wired by CESNET2

Klub přátel Lukova

Připomínky ke stránkám,
fotky, texty...
posílejte na
vera(tečička)konupkova
(zavináček)
centrum(bod)cz

© 1996 - 2009
>>Úvod >>2006 >>Škraboškový bál

Škraboškový bál (Brno) 18.2.2006

Organizoval ZČ HB Orchis


Zůčastnili se:
       spousta osob :-)  • V pátek byl sraz u Kris. Na místě už byla Zdenča, Honza, Vlastička, Áďa, Kris, Ota a jejich spolubydlící Pavla. Večer jsme hodnotili místní vína (např. "Brněnský kahan" :-) ) a hráli Bang.
  • V sobotu "ráno" po snídani se Rosťa, Áďa, Vlastička, Věra vypravili do města Jurovi pro kelímky a párky, všem pistole a Věra si koupit své "zasloužené" tričko. :-) (vhodné bouchačky se ale nepodařilo sehnat, takže na bál jsme šli díky neschopným brněnským hračkářům, pardón, překupníkům se zbraněmi, skoro neozbrojeni (pouze jeden samopal))
  • Po návratu z města zbyla chvilka na přichystání kostýmů, uvaření pozdního oběda, přišli Mawenzi, Banán a Kes, po cestě jsme vyzvedli Ftoze a šli za Jurou do tanečního sálu na Lužánky.
  • Bál začal v 19hodin. Účast byla z počátku malá (asi 60 osob), ale během večera se účast vyšplhala odhadem ke 120 lidem. Tančila se především klasika, latina, country. Ale i my jsme si prosadili 3 písničky irské. Hudba byla reprodukovaná, ale zase o to bohatší byl bar. Jura čepoval kofolu a prodával vynikající oříškové pudinky! (PS: Pan farář v baru naštěstí objevil mešní víno, takže nepřišel opět zkrátka.)
  • Bál měl být škaraboškový ve stylu 30 let, po prvním tanci většina lidí škrabošku nadobro odložila.
  • Ani se nám nechtělo domů. Kris vyhrála první cenu, čokoládový dort!
  • Bál skončil ve dvě, vydali jsme se ke Kris. Přibližně v polovině cesty jsme založili výškový tábor, dorazili zásoby a dopili kofolu pašovanou v láhvi od portského.
  • V neděli jsme dospávali a povídali. Přišel Jura, Ftoz, Kes. Uklízeli jsme. Unaveni z protančené noci jsme se rozjeli domů.
K dispozici je:
20 fotek + 25 fotek Věry Konůpkové