Úvod Pražský klub Organizátorům Hnutí Brontosaurus

 Klub přátel Lukova
Úvod
O nás
Hrad Lukov
Místa kam jezdíme
Jak se zapojit
Organizátoři
Kursy, školení
Napsali o nás
Naši partneři
Kontakty

 Forum

 Plánované akce

 Kronika - fotogalerie
2012
2011
2010
2009 a starší

 Lukovské království
Jméno:
Heslo:
 

wired by CESNET2

Klub přátel Lukova

Připomínky ke stránkám,
fotky, texty...
posílejte na
vera(tečička)konupkova
(zavináček)
centrum(bod)cz

© 1996 - 2009
>>Úvod >>2006 >>Irská víkendovka

Irská víkendovka (zámek Bučovice) 24.-26.3.2006

Zůčastnili se:
       Áďa Kulštrunková, Zdenča Solaříková a Honza Kubata, Jura Maršál, Honza Stránský, Věra a Rosťa Konůpkovi, Tibor Vansa, Jana Zicháčková - Šiška, Vivča Kuráňová, Sjoubek, Robby Kubáň, Michal Šmíd, Mirek Plaček, Hanka Hojdová, Eva Tesaříková, Dáša "taťka" Libertínová, Jakub Kurajda, Lucka Bendová, Viera Kohútová, Hanka Syrová, Radka Metelková, Alča a Annička Sypěnovy, Vlastička Filipová, Katka Švehlová, Petra Procházková, Hanka Čagánková, Jana "Kuriatko" Kurajdová, Markéta Blažková  • V pátek jsme se po školení kastelána trochu seznámili. Pak jsme se rozdělili na dvě skupiny. Skupina A se učila základní kroky a skupina B opakovala základní kroky :-)
  • V sobotu ráno jsme šli pracovat. V zahradě jsme sbírali větve, rozebírali jsme bednění na kašně, otloukali omítku, stěhovali stoly, nosili dřevo, zametali arkády, rozebírali výstavní panely v horním sále. Práci jsme zvládli poměrně rychle. Takže zbyl čas před obědem k odpočinku. Po obědě Áďa připravila hru - Scrable. Ve skupinkách jsme měli složit jména v družstvu, ale aby to nebylo tak jednoduché, tak hra měla několik zajímavých pasáží :)
  • Večer se už opět tančilo. Něco společně něco rozděleně... Už je to bohužel těžké protože se nám úrovně dost rozvrstvují. V závěru večera jsme promítli kroky z letní školy s pozvánkou na letošní rok
  • V neděli se tance opakovaly. Zájemci absolvovali prohlídku zámku. Až do odjezdu se tancovalo :)
K dispozici je:
19 fotek Věry Konůpkové