Úvod Pražský klub Organizátorům Hnutí Brontosaurus

 Klub přátel Lukova
Úvod
O nás
Hrad Lukov
Místa kam jezdíme
Jak se zapojit
Organizátoři
Kursy, školení
Napsali o nás
Naši partneři
Kontakty

 Forum

 Plánované akce

 Kronika - fotogalerie
2012
2011
2010
2009 a starší

 Lukovské království
Jméno:
Heslo:
 

wired by CESNET2

Klub přátel Lukova

Připomínky ke stránkám,
fotky, texty...
posílejte na
vera(tečička)konupkova
(zavináček)
centrum(bod)cz

© 1996 - 2009
>>Úvod >>Planované akce

Plánované akce

Akce:

PsB pro rodiče s dětmi Prádelníci I.

Kdy:

30.června - 8.července 2018

Kde:

Samota Prádla pod hradem Lukov v Hostýnských vrších

Kdo:

George, Radek, Jana, Gabča, Kačka

Věk:

Od 6 let s výjimkami

Poplatek:

Děti od 2 do 15 let 600,-Kč, starší 600-800 podle odpracovaných hodin

Podrobnosti:

Pohodový týden, na který se hlásí hlavně veteráni. Program pro děti organizují již řadu let Radek s Gabčou, Janou a dalšími pomocníky, ostatní dopoledne cca 5 hodin opravují hradby předhradí. Spí se ve vlastních stanech, vaří na ohni, jídelnu a latrínu si stavíme sami. K dispozici je téměř neopravená chalupa se sporákem a sprchou, bez 220V. Další venkovní sprcha je na předhradí. Zaplavat si můžeme v rybnících v Lukově a ve Vlčkové, kde je možné si koupit i něco k pití a zasportovat na hřišti. Zalezeme si i na blízkých cvičných skalách Králky. Výlety jsou možné do ZOO, na Hostýn i jinam. První sobota je zakončena strašidelnou prohlídkou hradu, kde část účastníků i vystupuje.

S sebou:

Stany, karimatky, spacáky, ešusy, lžíce a další tábornické vybavení, oblečení do horka i do chladna, do deště i do vody, užívané léky, doklady

Jídlo na akci:

Tradiční čertovská kuchyně s pomocí Brdi a dalších pomocníků vykouzlí na ohništi chutné pokrmy pro masožravce i vegetariány.

Kontakt:

Ing. Jiří Dražil, 603 928 152, drazil.jiri@seznam.cz

Zatím přihlášení:

Mlynárovi a Čechová (4), Vaculovi a Bendovi (7), možná Špetovi (3), Krysovi (3), Polášková a Chauvinovi (5), Tomáš Simandl, Janků (3), Peňásovy (2),
Černíkovi (2), Dražilovi aj.(3), Kopa, Kabátová (1+?),Vondrovi (od čtvrtka?), Mendlíkovy (?), Reková (2?), Kamelští (5?), Pánková (?), Pavlištíková (1),
Prakticky je plno, doporučujeme novým zájemcům přednostně druhý turnus Prádelníků.Akce:

PsB pro rodiče s dětmi Prádelníci II.

Kdy:

8. - 15.července 2018

Kde:

Samota Prádla pod hradem Lukov v Hostýnských vrších

Kdo:

George, Mirek, Lada, Kačka, Jana

Věk:

Od 6 let s výjimkami

Poplatek:

Děti od 2 do 15 let 600,-Kč, starší 600-800 podle odpracovaných hodin

Podrobnosti:

Pohodový týden, kde bude asi nejvíc nových rodin. Pohádkový program pro děti organizují již řadu let Mirek s Kačkou a dalšími pomocníky, ostatní dopoledne cca 5 hodin opravují hradby předhradí. Spíme ve vlastních stanech, vaříme na ohni. K dispozici je téměř neopravená chalupa se sporákem a sprchou, bez 220V. Další venkovní sprcha je na předhradí. Zaplavat si můžeme v rybnících v Lukově a ve Vlčkové, kde je možné si koupit i něco k pití a zasportovat na hřišti. Zalezeme si i na blízkých cvičných skalách Králky. Výlety jsou možné do ZOO, na Hostýn i jinam. V průběhu bude jistě i nějaká oslava.

S sebou:

Stany, karimatky, spacáky, ešusy, lžíce a další tábornické vybavení, oblečení do horka i do chladna, do deště i do vody, pohádkové kostýmy i pro rodiče, užívané léky, doklady

Jídlo na akci:

Osvědčený tandem Jana s Ivanou spolu uvaří na ohni cokoliv pro masožravce i vegetariány.

Kontakt:

Ing. Jiří Dražil, 603 928 152, drazil.jiri@seznam.cz, ale od 30.6. nejsem na síti

Zatím přihlášení:

Kaňákovi (2), Houškovi (3), Trojánkovi (2), Opletalovi (5), Schusterová, Dražil, Kopa, Pánkovi (2+?), Kocmanovi (3), Sochorovi (3), Klimentovy (2), Gřesovi (?), Machovi a Dolejší (3),Akce:

PsB pro rodiče s dětmi Prádelníci III.

Kdy:

15. - 22.července 2018

Kde:

Samota Prádla pod hradem Lukov v Hostýnských vrších

Kdo:

George, Hanka, Myška, Ajla, Gabka, Klára, Eva, Franta...

Věk:

Od 6 let s výjimkami

Poplatek:

Děti od 2 do 15 let 600,-Kč, starší 600-800 podle odpracovaných hodin

Podrobnosti:

Pohodový týden, na který se hlásí hlavně veteráni. Program pro děti organizují již řadu let Hanka s dalšími pomocníky, ostatní dopoledne cca 5 hodin opravují hradby předhradí. Spí se ve vlastních stanech, vaří na ohni, jídelnu a latrínu si zbouráme po skončení sami. K dispozici je téměř neopravená chalupa se sporákem a sprchou, bez 220V. Další venkovní sprcha je na předhradí. Zaplavat si můžeme v rybnících v Lukově a ve Vlčkové, kde je možné si koupit i něco k pití a zasportovat na hřišti. Zalezeme si i na blízkých cvičných skalách Králky. Výlety jsou možné do ZOO, na Hostýn i jinam.

S sebou:

Stany, karimatky, spacáky, ešusy, lžíce a další tábornické vybavení, oblečení do horka i do chladna, do deště i do vody, užívané léky, doklady, kdo má žonglovací pomůcky.

Jídlo na akci:

Tradiční superzdravá kuchyně Ajly, Gabky, Asmary a dalších pomocníků vykouzlí na ohništi chutné pokrmy pro vegetariány, když budou masožravci hodní, tak i pro ně.

Kontakt:

Ing. Jiří Dražil, 603 928 152, drazil.jiri@seznam.cz (ale od 30.6. nejsem na síti)

Zatím přihlášení:

Bábíkovi (2)+ Křižkovy (2), Svatošovi (2-4), Škodovi (5), Pouchlí (5), Bernáškovi (5), Klepkovi (4), Rubášovi (2), Ježkovi (3), Pavlištíkovi (4), Kubačkovi (4), Cypryánová+Ouřadovi (2-3), Křikavovi (4), Kopa, Dražil, Krtek P.Holý, Holá, B.Bittnerová

Protože se turnus nejspíš brzy naplní veterány, doporučujeme novým zájemcům přednostně druhý turnus Prádelníků. Už teď je nás na 3.turnuse přes 50.