Úvod Pražský klub Organizátorům Hnutí Brontosaurus

 Klub přátel Lukova
Úvod
O nás
Hrad Lukov
Místa kam jezdíme
Jak se zapojit
Organizátoři
Kursy, školení
Napsali o nás
Naši partneři
Kontakty

 Forum

 Plánované akce

 Kronika - fotogalerie
2012
2011
2010
2009 a starší

 Lukovské království
Jméno:
Heslo:
 

wired by CESNET2

Klub přátel Lukova

Připomínky ke stránkám,
fotky, texty...
posílejte na
vera(tečička)konupkova
(zavináček)
centrum(bod)cz

© 1996 - 2009
>>Úvod >>Planované akce

Plánované akce

Akce:

PsB pro rodiče s dětmi Prádelníci I.

Kdy:

28.června - 6.července 2019

Kde:

Samota Prádla pod hradem Lukov v Hostýnských vrších

Kdo:

George, Jana, Tomáš, Kate, Kačka, Týna, Radek

Věk:

Od 6 let s výjimkami

Poplatek:

Děti od 2 do 15 let 600,-Kč, starší 600-800 podle odpracovaných hodin

Podrobnosti:

Pohodový týden, na který se hlásí hlavně veteráni. Program pro děti organizují již řadu let Radek s Janou, Tomášem a dalšími pomocníky, ostatní dopoledne cca 5 hodin opravují hradby předhradí. Spí se ve vlastních stanech, vaří na ohni, jídelnu a latrínu si stavíme sami. K dispozici je téměř neopravená chalupa se sporákem a sprchou, bez 220V. Další venkovní sprcha je na předhradí. Zaplavat si můžeme v rybnících v Lukově a ve Vlčkové, kde je možné si koupit i něco k pití a zasportovat na hřišti. Zalezeme si i na blízkých cvičných skalách Králky. Výlety jsou možné do ZOO, na Hostýn i jinam. První sobota je zakončena strašidelnou prohlídkou hradu, kde část účastníků i vystupuje. Většina rodin přijede v sobotu, v pátek především ti, co chtějí vystoupit na strašidelné prohlídce.

S sebou:

Stany, karimatky, spacáky, ešusy, lžíce a další tábornické vybavení, oblečení do horka i do chladna, do deště i do vody, užívané léky, doklady

Jídlo na akci:

Tradiční čertovská kuchyně s pomocí Davida a dalších pomocníků vykouzlí na ohništi chutné pokrmy pro masožravce i vegetariány.

Kontakt:

Ing. Jiří Dražil, 603 928 152, drazil.jiri@seznam.cz

Zatím přihlášení:

George, Kate +pes, Kačka + David, Vondrovi (na závěr), Chauvinovi (4), Ilona Kacetlová (3 +Lucie Čechová), Ronja Korousová (2 +pes), Jarda Černík, Olina Vacula (6 +až 3 psi), Honza Špeta (3), Libor Tvardík (3?), Jana Kabátová (3), Viola Kamelská (5?), Peňásovy (2?), Tomáš Simandl (+brácha a přítelkyně), Mirek Pětník
Nepřijede Brďa, Běta a nejspíš ani Šaman, má problém s protézou.Akce:

PsB pro rodiče s dětmi Prádelníci II.

Kdy:

6. - 14.července 2019

Kde:

Samota Prádla pod hradem Lukov v Hostýnských vrších

Kdo:

George, Mirek, Lada, Jana

Věk:

Od 6 let s výjimkami

Poplatek:

Děti od 2 do 15 let 600,-Kč, starší 600-800 podle odpracovaných hodin

Podrobnosti:

Pohodový týden, kde bude asi nejvíc nových rodin. Pohádkový program pro děti organizují již řadu let Mirek s dalšími pomocníky, ostatní dopoledne cca 5 hodin opravují hradby předhradí. Spíme ve vlastních stanech, vaříme na ohni. K dispozici je téměř neopravená chalupa se sporákem a sprchou, bez 220V. Další venkovní sprcha je na předhradí. Zaplavat si můžeme v rybnících v Lukově a ve Vlčkové, kde je možné si koupit i něco k pití a zasportovat na hřišti. Zalezeme si i na blízkých cvičných skalách Králky. Výlety jsou možné do ZOO, na Hostýn i jinam.

S sebou:

Stany, karimatky, spacáky, ešusy, lžíce a další tábornické vybavení, oblečení do horka i do chladna, do deště i do vody, pohádkové kostýmy i pro rodiče, užívané léky, doklady

Jídlo na akci:

Osvědčený tandem Jana s ??? spolu uvaří na ohni cokoliv pro masožravce i vegetariány.

Kontakt:

Ing. Jiří Dražil, 603 928 152, drazil.jiri@seznam.cz, ale od 29.6. nejsem na síti

Zatím přihlášení:

George, Šaman, Mirek Pánek (2), Michal Kaňák (2), Gabriela Cabrnochová (2), Jana Schusterová (2?), Krabík Opletal (5), Eva Gřesová (5?), Pepa Houška (4?)Akce:

PsB pro rodiče s dětmi Prádelníci III.

Kdy:

13. - 21.července 2019

Kde:

Samota Prádla pod hradem Lukov v Hostýnských vrších

Kdo:

George, Hanka, Vašek, Tomáš, Krtek, Ajla, Gabka, Klára, Eva, Franta...

Věk:

Od 6 let s výjimkami

Poplatek:

Děti od 2 do 15 let 600,-Kč, starší 600-800 podle odpracovaných hodin

Podrobnosti:

Pohodový týden, na který se hlásí hlavně veteráni. Program pro děti organizují již řadu let Hanka s dalšími pomocníky, ostatní dopoledne cca 5 hodin opravují hradby předhradí. Spí se ve vlastních stanech, vaří na ohni, jídelnu a latrínu si zbouráme po skončení sami. K dispozici je téměř neopravená chalupa se sporákem a sprchou, bez 220V. Další venkovní sprcha je na předhradí. Zaplavat si můžeme v rybnících v Lukově a ve Vlčkové, kde je možné si koupit i něco k pití a zasportovat na hřišti. Zalezeme si i na blízkých cvičných skalách Králky. Výlety jsou možné do ZOO, na Hostýn i jinam.

S sebou:

Stany, karimatky, spacáky, ešusy, lžíce a další tábornické vybavení, oblečení do horka i do chladna, do deště i do vody, užívané léky, doklady, kdo má žonglovací pomůcky.

Jídlo na akci:

Tradiční superzdravá kuchyně Ajly, Gabky, Asmary a dalších pomocníků vykouzlí na ohništi chutné pokrmy pro vegetariány, když budou masožravci hodní, tak i pro ně.

Kontakt:

Ing. Jiří Dražil, 603 928 152, drazil.jiri@seznam.cz (ale od 29.6. nejsem na síti)

Zatím přihlášení:

Joška Bábík (3), místo sester Křížkových možná Jana Filipská (2), Ajla (4), Alice Pouchlá (5), Blanka Bittnerová (4), Klára Ježková (3), Asmara (5), Eva Škodová (5), Alena Rubášová, Martin Chaloupka (3), Eržika (2 +Anička Jůzová +Ondra Bayer), George, Krtek, Gabka Klepková (4), Věra Cypriánová (2), Tomáš Spusta
Pokud se tu nenajdete týden po poslání přihlášky, asi se ztratil mail.
Nejspíš nebude Šaman, má problém s protézou.