Šest sluncí
Pracovně zážitkový tábor
21. - 28. 8. 2016
hrad Lukov u Zlína

 
Planeta Kalgaš je umístěna na periferii galaxie Andromedy. Jde o běžnou planetu terrestrického typu s hmotností přibližně 1,2 Země, atmosférou složenou převážně dusíkem (70%) a kyslíkem (28%). Jádro je tvořeno směsicí těžkých kovů, plášť je hlavně z manganu a niklu. Kůra je tenká křemičito, železitá. Na Kalgaši jsou celé oceány vody. Pevnina je seskupena do čtyř kontinentů. Planeta má jednu jedinou zvláštnost: nachází se v soustavě šesti sluncí, okolo nichž obíhá. Jsou to: Onos, Dovim, Trey, Patra, Tino a Sitha. Na planetě je následkem toho věčný den. Tmu jeho obyvatelé nikdy nepoznali. Na planetě je rozvinutá civilizace s městy, visutými dálnicemi, železnicemi, auty, vlaky, letadly, univerzitami, a vědeckými středisky. Technicky mnohem rozvinutější než na Zemi.

Na této planetě žijete vy. Žijete své obyčejné životy, děláte svá povolání. Někdo z vás je řezník, někdo pekař, někdo novinář, jiný archeolog. Máme tu robotiky, matematiky, sociology, ale i prosté dělníky a kopáče. Žijete na různých místech. Někteří z vás jsou svobodní, jiní ženatí, jste mladí i staří, chudí i bohatí, ale je tu něco co vás spojuje. Máte pocit, že vám něco chybí. Nestačí vám obyčejný život jako ostatním. Netoužíte po tom chodit do práce, občas jet na dovolenou, pak jít do důchodu a odebrat se na věčnost. Chcete něco víc. Toužíte po něčem, co vás obklopuje, po něčem, co by vás přesahovalo a dalo vašim činům řád a smysl.

V poslední době zkoušíte každý něco nového. Vyhledáváte netradiční zážitky. Někdo mění často povolání, někdo zkouší adrenalinové sporty, někdo experimentuje s návykovými látkami. Jste jiní, ale toužíte po témž.

Máte štěstí. Právě otevíráme projekt, který vám dovolí zažít věci, které jste dříve nezažili. Chceme lidem, kterým v životě něco chybí a hledají smysl, zprostředkovat zážitek Tmy. Doražte do našeho tréninkového centra na hrad Lukov. Odborně vás proškolíme, zvýšíme vaše fyzické i psychické limity a poté se můžete poddat Tmě. Všeprostupující, věčné a nekonečné Tmě.

Noc 

Klub pratel lukova
Základ Vytvořil Raymont Piklík - 2014