Šest sluncí
Pracovně zážitkový tábor
21. - 28. 8. 2016
hrad Lukov u Zlína

Organizační tým

Organizační tým je složen ze zkušených a pro věc zapálených organizátorů, členů i nečlenů Hnutí Brontosaurus, kteří touží zadarmo a do vyčerpání pomoci s opravou hradu Lukova a připravit úžasný program.

Organizátoři 

Rosťa

Rosťa Postavení: hlavní vedoucí tréninkového centra
Specializace: vytváření chaosu z pořádku a pořádku z chaosu
Užitečné informace: stále nestíhá; zná lidi a je ochoten je snášet okolo sebe, dá se říci že pro ně má slabost; doufá, že jednou stíhat bude

Fanda

Fanda Postavení: znuděný student a nadšený člověk Specializace: trollení, zmatené pobíhání, cvrnkání lidí do nosu a pojídání kebabu
Užitečné informace: Je mladý, pohledný a perspektivní. Rád vybočuje z davu a provokuje lidi. Baví ho cestování (hlavně stopem), rád chodí (hlavně po horách) a zpívá (velice špatně). Až bude velký, chtěl by se naučit hrát na harmoniku. Lze ho podplatit čokoládou, kebabem, lichotkami a zářivým úsměvem.

Klára

Klára Postavení: expert na všechno
Specializace: okázalý spánek, potměšilý smích, ztrácení se (kdekoliv)
Užitečné informace: Ráda chodí, trollí nebo spí. Ve volném čase dělá temné entomologické rituály a chová kebaby. Kdo jí na tábor přinese Episyrphus balteatus, dostane sušenku.

Petr

Postavení: sám neví
Specializace: Každá hádanka má své řešení, každý problém jde vyřešit.
Užitečné informace: Uspokojivé řešení je těžko dosažitelné, možná proto se někdy cítíte zaseklí, nerozhodní, zklamaní, naštvaní. Naštěstí, je tu úžasný nástroj, jak si zkusit různé druhy řešení na naše problémy. Ano jsou to hry. A toto bude můj nástroj, kterým vám ukážu úžasný svět nekonečných možností. Snad jedna z nich bude váš úsměv na tváři.

Klub pratel lukova
Základ Vytvořil Raymont Piklík - 2014