Šest sluncí
Pracovně zážitkový tábor
21. - 28. 8. 2016
hrad Lukov u Zlína

 
Planeta Kalgaš je umístěna na periferii galaxie Andromedy. Jde o běžnou planetu terrestrického typu s hmotností přibližně 1,2 Země, atmosférou složenou převážně dusíkem (70%) a kyslíkem (28%). Jádro je tvořeno směsicí těžkých kovů, plášť je hlavně z manganu a niklu. Kůra je tenká křemičito, železitá. Na Kalgaši jsou celé oceány vody. Pevnina je seskupena do čtyř kontinentů. Planeta má jednu jedinou zvláštnost: nachází se v soustavě šesti sluncí, okolo nichž obíhá. Jsou to: Onos, Dovim, Trey, Patra, Tino a Sitha. Na planetě je následkem toho věčný den. Tmu jeho obyvatelé nikdy nepoznali.

O co jde?

Tábor je pro všechny, kteří touží poznat sami sebe, chtějí pomoci při opravě zříceniny hradu Lukov a nevadí jim spát ve spacáku pod staletou klenbou. Nabízíme: napětí, zábavu i poučení v táborové hře, nabitý program a pohodové koupání, prázdninovou romantiku při západu slunce ve společnosti asi 20 stejně naladěných lidí.

Chci se zúčastnit!

Piště nebo volejte. Organizátoři - mailem: rostislav.konupka@centrum.cz
Rosťa Konůpka - mobil: 722 561 150

Stránky tábora na Facebooku :-)

Turnaj na nádvoří 

Pořadatel

Tábor pořádáme v rámci Prázdnin s Brontosaurem. V rámci PSB brontosauři organizují každý rok okolo čtyřiceti letních táborů, takže pokud Vám náš nevyhovuje z důvodu termínu, umístění nebo tématu, můžete si vybrat z kompletní nabídky brontosauřích letních táborů. Tábory na hradě Lukov přispívající k jeho záchraně pořádá brontosaurus už od roku 1983.

Klub pratel lukova
Základ Vytvořil Raymont Piklík - 2014