Úvod Pražský klub Organizátorům Hnutí Brontosaurus

 Klub přátel Lukova
Úvod
O nás
Hrad Lukov
Místa kam jezdíme
Jak se zapojit
Organizátoři
Kursy, školení
Napsali o nás
Naši partneři
Kontakty

 Forum

 Plánované akce

 Kronika - fotogalerie
2012
2011
2010
2009 a starší

 Lukovské království
Jméno:
Heslo:
 

wired by CESNET2

Klub přátel Lukova

Připomínky ke stránkám,
fotky, texty...
posílejte na
vera(tečička)konupkova
(zavináček)
centrum(bod)cz

© 1996 - 2009
>>Úvod >>Kursy, školení

Organizátorský kurz v Praze (OHB + HVDT + PVČ)

Kurz 2011-2012 poběží každou středu od 18:00 na pražské kanceláři Hnutí Brontosaurus. Kurz začíná začátkem listopadu 2011 a končit bude v dubnu 2012.

Organizátorský kurz (OHB) je určen všem, kteří by se chtěli naučit připravovat pro mladé lidi akce programové, sportovní, expediční i jiné, a také akce s cílem pomoci přírodě či památkám. Pro lidi, kteří mají rádi aktivní život.
Kurz se skládá z cyklu večerů a závěrečného víkendu, na kterém se dozvíš, jak takovou akci zajistit, jak připravit program a pracovat se skupinou lidí. Poznáš, že udělat dobrý program je nejen kumšt a dřina, ale i spousta legrace.

A možná, to nejdůležitější, taky zjistíš něco o sobě a poznáš fajn lidi, se kterými můžeš třeba dobýt horu nebo vypít čaj.
Ke kurzu se můžeš připojit i kdykoliv později, určitě se přijď alespoň podívat.

Kurz 2011/2012 začíná začátkem listopadu vždy ve středu od 18:00 na pražské kanceláři Hnutí Brontosaurus.
Kurz končí v dubnu 2012.


Jak se tam dostanete:
Kancelář je úplně v centru, adresa je Senovážná ulice 8, Praha 1. Metrem na Náměstí republiky a 150 kroků pěšky kolem Paláce u Hybernů a České národní banky, nebo tramvají na zastávku Jindříšská a 100 kroků pěšky. Kancelář sídlí ve stejném domě jako Omega reality, to už poznáte.
Zvoňte dole ve vchodu na zvonek Hnutí Brontosaurus, do mluvítka řekněte, že jdete na organizátorský kurz, v průchodu půjdete vpravo po schodech nahoru (musí vám někdo ze zhora zavonit a tím otevřít mříž), kancelář brontosaura je v prvním patře vpravo.

Přihlášky: rostislav.konupka@centrum.cz, nebo Rosťa Konůpka +420 722 561 150 (mobil).

Příspěvek na kurz: asi 600 Kč, po úspěšném absolvování kurzu a složení akreditace HLDT, PVČ i OHB 300Kč vracíme. Akce je finančně podporována Ministerstvem školství a tělovýchovy ČR.

Pořádá Základní Článek Hnutí Brontosaurus Klub přátel Lukova s pomocí ostatních brontosaurů.

Kurs OHB a HVDT a PVČ


Více informací o dalších kurzech najdete také na stránkách: www.vzdelavani.brontosaurus.czKPL přispívá svým členům a organizátorům na vzdělávací kursy. Ptejte se na podrobnosti:
Rostislav Konůpka (mobil 604 238 575)