Úvod Pražský klub Organizátorům Hnutí Brontosaurus

 Klub přátel Lukova
Úvod
O nás
Hrad Lukov
Místa kam jezdíme
Jak se zapojit
Organizátoři
Kursy, školení
Napsali o nás
Naši partneři
Kontakty

 Forum

 Plánované akce

 Kronika - fotogalerie
2012
2011
2010
2009 a starší

 Lukovské království
Jméno:
Heslo:
 

wired by CESNET2

Klub přátel Lukova

Připomínky ke stránkám,
fotky, texty...
posílejte na
vera(tečička)konupkova
(zavináček)
centrum(bod)cz

© 1996 - 2009
>>Úvod >>2003 >>PaRaNoiA III.

PaRaNoiA III. (hrad Lukov) 10.8.–22.8. 2003

Osoby a obsazeni:
       horník Ivo, mlynářka Kes, mnich Svatý Vladimír, kamenice Kristýnka, zlatník Martin Ftos, lazebník Míšo, uhlíř, kovářka David, hostinská Renata, hostinský Spaidr, tesař Emerwen, bylinkářka Kris, mečířka Míša, zbrojíř Jirka-Gumídek, lovkyně Štěně, selka Zdenka, řeznice Lenka,
Organizátoři, pomocníci a hlavně schizofrení cizí postavy:
královna Izidora (vlk, žoldák, temný démon, čarodějnice Agnoval), první královský rádce Rastislav (orel, žoldák, ohnivý démon), obchodník Marika (beránek, žoldák), dvorní čarodějka Julča (sukuba), dvorní čarodějka Marta (víla Amálka), dvorní alchimisti Valda (vlk), velitel královské gardy Tonda (sukuba, žoldák), obchodník Jarýsek, žák alchimisty a temný bojovník Kuba (skřítek), člen královské gardy - žoldák Honza, purkrabí Jura (žoldák), hradní pán Šaman a válečkový jezevčík Trap a další extrémisti... jako externsti letos učinkovali vosy, žáby, užovky, netopýři a další  • Co řící k průběhu? Jako organizátor nemohu hodnotit hru nebo další program tábora, to ať zhodnotí jednotlivý hráči. Ale můj pocit je, že letošní tábor byl úžasný, protože se tu sešli moc prima lidi a my (organizátoři) doufáme, že se se všemi, ještě někde, někdy uvidíme.
  • Měli jsme tu několik nemanželských dětí, ale také požehnaně svateb a to jak z lásky tak i z politických pohnutek či vypočítavosti :) Horník Ivo + bylinkářka Kris, Ivo umírá a jeho syn si bere za manželku tesařku Emerven, lazebník Míšo + mečířka Míša, veřejná svatba selky Zdenky a žoldáka Honzy, opravdu velká svatba čarodějky Marty a Julči s Baldem. Raritou je poněkud mnich, který ve snaze získat co největší politický vliv si bere za muže zlatníka Martina, s nímž se vzápětí rozvádí a bere si za ženu ovečku. Zlatníka Martin si bere s mlynářku Kes, ke zbytku nezbývá říct jen sodoma gomora! :)
  • Nejlepší hlášky?
    Jurovo "To je ale bomba!" "Super!" parodované Ivem
    Když přijela záchranka, požárníci a policajti a ptali se nás na policajti na Šamana: "A kterou nohu má vlastně zlomenou? Tu zdravou nebo dřevěnou?"


K dispozici je:

Martin Hyška:    100 fotek + další odkazy na dodatky,    12 fotek ze svatby,    48 fotek závěrečných
90 fotek od Vládi     51 fotek od Kris     41 fotek od Zdeňky     26 fotek od Marty    
text co sepsal Jirka Hovorka     25 fotek od Jirky
Jak se o nás psalo v novinách...        Erby
Lukovský Bulvár - sepsáno "jiným" Jardou, věřte či něvěřte! :-)