Úvod Pražský klub Organizátorům Hnutí Brontosaurus

 Klub přátel Lukova
Úvod
O nás
Hrad Lukov
Místa kam jezdíme
Jak se zapojit
Organizátoři
Kursy, školení
Napsali o nás
Naši partneři
Kontakty

 Forum

 Plánované akce

 Kronika - fotogalerie
2012
2011
2010
2009 a starší

 Lukovské království
Jméno:
Heslo:
 

wired by CESNET2

Klub přátel Lukova

Připomínky ke stránkám,
fotky, texty...
posílejte na
vera(tečička)konupkova
(zavináček)
centrum(bod)cz

© 1996 - 2009
>>Úvod >>Forum >>Historie - 2005

2005

(26.12. 23:27) Vera:  Zdenča: Záhrab se bude hodit, bojím se, že jsme kapacitu chaty přecenili, že se tam nevlezem ... Takže ti co neodepsali - hrabou iglů :))
Ada: My jsme jeli kolem a hlásím, že sníh je! :)
Dáša: Po vánoční besídce tu zbyly pro vás (tebe a Terku) dárečky! Zatím jsme je vzali do úschovy k nám a časem je snad k tobě dopravíme.
Honzík: Tak tomu říkám profesionální léčba! :)
K-(V+F+I+Š+B): Dnes jsem četla jeden kvalitní vtip: Co mají Q a muž společného? ... Obě to jsou nuly s ocáskem :D)) Tak bacha na kvalitu ;)
(26.12. 19:03) Ada:  Jura a Q-V: Teda clovek je chvili mimo a uz je mimo:) Samana si uziju zas az na Lukove, holt budu muset pockat.
Ale dobra zprava, dneska jsme projizdeli Rychnovem a nevypada to, ze by v Orlickych hodlalo tat:) Spis ma az do Silvestra snezit... To chce pochvalu tomu, kdo zarizoval pocasi:)
(25.12. 22:03) Zdenča:  Stále od některých nemám maila, že dostali maila (Jura, Ftoz, Lucka + Jirka) o Silvestru. Prosím dejte nám v čas všichni vědět na mobil v kolik plánujete příjezd do Říček jinak půjdem lyžovat a vy budete opravdu kopat ten zákop:-)
Připomínám: Já 737 676 407, Honza 603 580 370
(25.12. 21:50) Zdenča:  Všechny Vás zdravím od nás z Ostravy:-) To je to město na východě kde se mluví tak kratce, ale už netěžíme (pro neznalé) :-)
vzhledem k tomu, že už je skoro po svátcích tak přeji krásného Silvestra a šťastný rok 2006. Některým to ještě předám osobně!
A všem maturantům hodně štestí a nezapomeňte minimálně na 1 přihlášku do Prahy:-))
(25.12. 13:26) Dáša:  Všem:Milý Lukováci,opožděně,ale přece vám všem přeju pohodové svátky a krásný vstup do roku 2006.Doufám,že se uvidíme dřív než na Velikonoční irský....:-)
(23.12. 14:20) Honzík:  Zrovna popíjím čajík z hrníčku Porotherm :-) tak se rozhodně musim brzo uzdravit :o) taky všem přeju krásné Vánoce a v novém roce všechno nejlepší :-) zdar
(22.12. 21:03) Alca:  PREJU KRASNE VANOCE, BOHATEHO JEZISKA A STASTNY NOVY ROK, AT SE ZASEJC NEKDE POTKAME :C)
(22.12. 20:37) Vera:  Honzík: Taky nechápu ... jak Jura přišel na to, že si Áďa bude užívat se Šamanem? Jak K-V přišel na to, že si jedou užívat na Kokoř? A už vůbec nechápu Jiříka, že se rozčiluje, když mu někdo chce přebrat Šamana >:o) Ale už pomalu začínál zvykat, že někteří lidi dokáží... co do výroků perlit a ještě je s úspěchem obhájit :-D Co horečka? Tlačiš dolů :)
(22.12. 16:56) Honzík:  Tak teď to fakt nechápu.. nic neobvyklého :-)
(22.12. 11:58) Jiřík:  Koukám že je o Šamana zajem.
(22.12. 10:41) Q-V:  Ada jede se Šamanem na Kokoř?
(21.12. 20:28) Jura:  Ada: Tak si to se Samanem uzij.Preju Ti pekne svatky.
(21.12. 20:19) Ada:  Napodobne, hlavne to stesti, zdravi, ostatni prijde samo. A plno pratel kolem sebe a dobrou naladu!
(21.12. 16:17) Honzík:  A ode mě tatéž :-)
(21.12. 11:17) Smolinec:  Hezky prani, Vero. Tak ode mne taky neco takoveho :)
(21.12. 10:42) Vera:  Krásné prožití vánočních svátků, hodně zdraví, štěstí, lásky do nového roku a spokojenosti se životem. Ať jste co nejvíce obklopeni lidmi, kteří vás mají doopravdy rádi, dokáží vás povzbudit, nesobecky vám dát kousek sebe a neptaji se co za to. Hodně sluníčka v duši Vám všem. Přejí Lukováci
(21.12. 10:25) Vera:  Eliska: Tak to se na tebe budu těšit na Lukově!! :)
Všem: Včera mi volal Šaman a prál krásné a veselé vánoce, a že to mám vyřídit všem ostatním Lukovákům. Tak vyřizuji.
(21.12. 10:05) Smolinec:  Tak dik... jdu tomu urcovat mineraly ;)
(20.12. 14:06) Eliška (rakkaus):  Věra: no přemejšlim o tom. silně. do prázdnin zatim času dost ale řekla bych že spíš i jo...
(20.12. 0:14) Vera:  Jazlo: Hele a když už budeš mít namířeno do Prahy, tak se zeptám co dělá Lukovská lékárnicka!! Že by mohla přicestovat taky :o)
(19.12. 19:21) Ada:  Zdravim vsechny. Vanocni vikendovka byla bezvadna! Saman s pokemonem uz visi na zdi:)
Dasa: Opravdu skoda, zes nemohla, prisla jsi o historku o Samanovi na Kokori!
(19.12. 17:10) Q-V:  Smolinec: to je ze Slovenska, sme mysleli, že to je šutr, tak jsme Ti to přivezli. Dřevěnej kámen, to určitě ještě nemáš!
(19.12. 16:03) Vera:  Eliska: Jé, ty jsi to tu objevila! Super! :) No dárky..., Doufám, že jsme tím inovovaným systémem nikomu neuškodili - byl to dobrý nápad Tomáše na zdvojení a způsob rozdání dárků. Takže přístě to zopakujeme a Tomášovi díky za nápad :) No musíš s námi ještě i někam jinam, ať máš srovnání :o) Hlavně zažít Šamana, to je zážitek na celý život :o)) Takže v létě na Lukov? ;)
(19.12. 14:11) rakkaus (eliska):  souhlasim s vama vikendovka byla supr i kdyz ja nemam moc s cim srovnavat :) a taktez dik za darecky (ale teda vubec nechapu jak je mozny ze kdyz sem prinesla dva dostala sem ctyri??? ale nestezuju si samo :)) uplne me dostal ten uzo drevenej krokodylek... tak este jednou diks.
(19.12. 11:33) Smolinec:  Asi budu, dik, jeste se domluvime.

Jinak dekuju za tu drevenou ci jakou rostlou kulatou vec, nevim, co to je ani od koho, ale je bezva :)
(19.12. 1:01) jazlo:  Omouvám se ale nakonec jsem se tam nedostal:((((

Smolinec: no jestli ze máš porád to same cislo a budeš v pátek prd silvestrem v praze, Tak ti ho privezu.
(18.12. 20:47) Vera:  Honzík: My moc děkujeme za sombréééro! Už má své místo na zdi, přímo nad akvárkem.
Pú (Petr): Jenom velký frajeři nosi sombréro. Přijď, budeš zelenat závistí, jak mi sekne :D
(18.12. 18:21) Honzík:  Taky zdravim všechny, vánoční byla fakt supr, děkuju.. taky za dárečky děkuju, i za ty, o kterých nevím, od koho jsou :-)
(18.12. 18:17) Honzík:  Jura: no prostě bomba :-))
(18.12. 17:05) Jura:  Dasa Tatka:Cau Daso skoda, ze jsi neprijela na Vanocni vikendovku.Byla to kvalita.
(18.12. 17:02) Jura:  Zdravim vsechny od Very.Vanocni vikendovka byla super
(16.12. 15:29) Omejka Smolinec:  Jazlo: bezva :) a prijede s tebou taky ta moje stovka? ;)))
(16.12. 15:07) Alca:  Ada: Sorry, ale budu zcela Rozvrkocena na Havelkovych Melody Makers.
(16.12. 0:44) jazlo:  Jásejte v sobotu odpoledne se na vás přijdu podívat. Připravte slavobrány, vyrobte transparenty.... :D
(15.12. 15:46) Dasa-tatka:  Vsem me znamym Lukovakum:moc se omlouvam,ze na vanocni sraz nedorazim,tak si to tam uzijte a vsem vam preju krasny svatku a Silvestra a tak a doufam,ze se zase brzo uvidime....
(15.12. 14:15) Vera:  Tusite v kolik, kdo, v patek prijedete na Toulcak? A nejlepe v kolik v nedeli musite pryc? At vime, kdy se mame prichystat :D
(14.12. 14:19) Vera:  Zdenca: Moc diky, pro ty, kdo by ty formulare aktivne hledali, tak je primi odkaz: http://www.nuov.cz/index.php?page=stu&s=130
Vsem: na adrese http://jester.slunovrat.info/ funguje elektronický Ještěr, vnitřní časopis Brontosaura, kdyby jste si o vanocich nasli volnou chvilku a nevedeli co delat, tak muzete cist :)
(14.12. 12:22) Qalitní Vláďa:  Zdenčo, moc gratuluju!
(14.12. 12:12) Zdenča:  K tomu zravotníkovi gratuluj te mi!!:-) Hádejte kdo ho přinutil!!:-)))
(14.12. 12:11) Zdenča:  Internetová adresa kde najdete všechny formuláře včetně přijmového dokladu, výdajového, prac. smlouvy atd. www.nuov.cz
(14.12. 10:35) Vera:  Kris: Hele koukám, že by jsi si v tom měla udělat pořádek :D
(14.12. 0:04) jazlo:  Kris: co? máme manžela? :) a vi koho si vubec vzal? :D Daš mi prosim icq? jinak me najdes jako Jazlo (prekvapive:))
(13.12. 23:40) Vera:  Jenda: Děkuji za projevenou důvěru :)))
(13.12. 23:40) Jenda:  Věrka: No, ale přece jenom ... DÍKY!!! :-))
(13.12. 23:39) Jenda:  Věrka: Jak vrhnu s obvazem - Tebe rovnou pohřbíme :-D
(13.12. 23:38) Vera:  Jenda: No ale prece jenom ... GRATULACE!!! :))
(13.12. 23:38) Vera:  Jenda: No tak ted se vazne bojim zranit ... pri predstave, ze se na me vrhnes s obvazem zrovna ty :-))) neni nad prevenci :o))
(13.12. 23:36) Vera:  Zdenco, muzes mi prosim znovu napsat ten odkaz, (klidne sem, on ho treba vyuzije jeste nekdo dalsi...) kde najdu vsechny ty ucetni formulare? Rosta preinstaloval PC, aby nam chodila TV a prisla jsem o vsechny zalozky :( Ach jo, ta technika nas jednou znici! :o)
(13.12. 23:36) Jenda:  Tak Vám chci veřejně oznámit, že KPL má dalšího (nevím kolik nás je) ZDRAVOTNÍKA - Mě!!! Tak se těšte. :-)
(13.12. 22:01) Zdenča:  Cauky. Tak už jsem zpět na Moravě:-) Ještě jsem neemigrovala:-( Ale Praha to je moje!!:-) Koukám, že schozofrenie se vyskytuje celoročně...:-)
(13.12. 20:26) Ada:  Alc: Hodne blede, ta je porad obsazena, cekame, jestli to nevyjde s intrem, ale... Jinak pristi stredu sraz v cajovne i s Marketkou, takze beda jestli nemuzes!
(13.12. 19:36) Krisička:  Jenda: já ti dám, že nevím, koho mám za manžela!!!
(13.12. 16:44) Honzík:  Jenda: těžce schizofrenní :-) něco napsat a hned pod to že jsem to nepsal já.. :-D nebo taková icq samomluva..
(13.12. 13:51) Alc:  Ada: Ahojky :c) Jak to vypada s tou telocvicnou?
(13.12. 12:23) Smolinec:  Vera: Doprovod stejne jako ja nema rad moc cizich lidi... :) jeste nevime.
(13.12. 8:55) Jenda:  Pak chudinka Kris nevěděla, koho vlastně má za manžela a občas to bylo velmi schizofrení. Že Honzíku?
(13.12. 8:54) Jenda:  Jakej podvraťák - já jsem řekl - Co je to za Voříška?! :-D
(12.12. 0:20) vera:  Aďa: Zdenca se byla podivat na nase irske vystoupeni. No podlaha klouzala jak blazen, takze jsme stepovali na Chaplina :D Jinak v sobotu z nas byla slezina na pocest noveho prazaka Iva :) soucasne tu byli s nami jeste: 8 rybicek, andulku a psa a mozna par blech, ale to nemuzu tvrdit, protoze je cistokrevny knirac a ne jak ho Honza K. urazil podvratakem 8-) Hrali jsme Bang, marias a otravovali Kris po icq, teda nekteri obzvlast! :)
Alc: :D
(11.12. 20:28) Alc:  Ahoooooj :c)))))
Prave se mi podarilo malem zborit barak a nastvat vsecky sousedy :c)))) Ja nechapu, co se jim na irskych nelibi!
(11.12. 19:43) Ada:  Zdenca: Ve sloni staji? To jsi taky emigrovala? Ze by se Morava vylidnovala:)
(11.12. 16:02) Zdenča:  Cauky. Všechny Vás tu zdravím a snad se i konečně zapojím:-)
Právě sedím ve sloní stáji:-)
Na Silvestra berte všechno co jezdí a co se dá sníst!!:-)
(11.12. 16:01) vera:  Jo my drsni nevoskujeme :D A mame radi kopce s krtincema!!! :D Nejlepsi slalom, co jsem kdy zazila :)
(11.12. 10:11) Ada:  Misice-Serval: No ahojky! Zdravime slunecny jih! Jak se pripravujes na presun sem nahoru?;) Praha te ocekava:)kdyby jenom Praha. Abych se priznala, ja taky nevoskuju, to by mi potom asi bezky nejezdily vubec...
(11.12. 1:29) Misice-Serval:  Ahoj vsichni, tak dodatecne hlasim, ze taky beru bezky. A kvalitni vosk? Hm, ja pro jistotu nikdy nevoskuju..Sjezdovky nemam a ani bych se s nima asi netahla. Jo, a jak rika Ada, aspon to bude adrenalin:)
(8.12. 21:39) Rosta:  Na bale ne ze by o nas nestali, ale zbyl by z tech irskych takovy kousicek, ze ti co by se na ne tesili by si je ani nestacili uzit, a ti co by je videli poprve by z toho vubec nic nemeli (takovy pohled z rychliku), takze jsme si s Verou rekli, ze to nema cenu to tam takhle montovat
(8.12. 16:12) Alca:  Verka: Aha. Diky za vysvetleni. Taky me to mrzi. Ale ten napad s irskym balem neni vubec spatny!
Dasa-tatka: souhlas :c)
(8.12. 15:54) Dáša-taťka:  Tak to mě fakt mrzí...ale souhlasím s vlastním irským bálem,rozhodně to bude větší zábava s lidma,kteří o to stojí než se vnucovat nškam,kde o nás nestojí....
(7.12. 16:52) Vera:  Alca: Tím ovšem neříkám, aby jste na bál jezdili! Rozhodně jste všichni zváni, jenom se v tom holt nebudeme angažovat :(
(7.12. 16:51) Vera:  Alca: neni to jednoduche vysvetlil, ale zjednodusene receno ... nam organizatori balu napsali, ze na bale radeji uvidi 40 svych kamaradu (predevsim Brnaku) nez 80 novych lidi, ze pry za nimi lidi posledne chodili, ze ta nase irska chvilka je prilis dlouha (no námi zase chodili lidi, ze ta irska chvilka je prilis kratka :o)) a vubec se k tomu nikdo z organizatoru nepostavil s nadsenim, spis s rozpaky a pasovat to do skraboskoveho balu, ktery pry bude probihat v 20. letech 20. stoleni tedy ery \"Jazzu a swingu\" se nam osobne moc nezda :((( no proste jsme od organizatoru moc daleko abychom mohli menit filozofii balu po svem na zivelnou... Je pravda, ze me osobne to hodne mrzi :( ale zase si rikame, ze bychom si mohli udelat bal sami, na podzim! Co vy na to? :) treba v listopadu :) ? Proste si rikam, ze budeme radeji venovat energii treba na dalsi irskou vikendovku a na podzim uvidime? :o)
(7.12. 16:27) Alca:  Verka: ????????????????????????
Ada: Jo, to nase predtanceni v Prerove taky padlo, bo si misto nas vybraly nejaky diskotance :c( Ale Olmik zda se plati.
(7.12. 13:18) Rosta:  Petruschka: No z Brna asi pojede Kes, Mala Misa a Kris, ozvali se ti nebo chces kontakt?
(7.12. 11:21) Věra:  Rosta: Šikulka! Aspon se to neroztahuje do široka. Ted jeste to stránkování :)
Jenda: No jízda to bude doufám aspoň, stejně jako loni :D Třeba ta jízda mezi krtincema :D :D
Bálová víkendovka: Po dlouhém rozmýšlení a váhání jsme se rozhodnli, nedělat bálovou irskou víkendovku. Takže odvoláváme to, co jsme slíbili a slibujeme, že to vynahradíme jinak ;) Tím pádem rušíme i předtančení. :( Všechny důvody vysvětlím třeba na vánoční...
(7.12. 11:00) Rosta:  Odstranil jsem drobny problem, ktery mi branil editovat zpravy konference, takze jsem odstranil ty dve zpravy co sem nepatrili, coz se stane i pripadnym novym! :-)
(6.12. 23:38) Jenda:  Áďa: To bude jízda i bez vosku!!!
(6.12. 12:58) Ada:  Jenda: No v tom pripade si budu muset sehnat kvalitni vosk, neb to bude jizda:)
(6.12. 7:52) Jenda:  Áďa: Na běžky jede i kvalita - takže se těš! :-)
(5.12. 15:07) Vera:  Nevim jestli je to dobra nebo spatna zprava, ale Brontosauri bal v Brne 18.2.2006 bude pry Škraboškový. (o naše vystoupení nepřijdeme, to ne :) ale nedokážu si moc představit, jak budu tancovat třeba polku s vlčí hlavou? :-/ :-D
(5.12. 12:13) Brno jede do praglu:):  ahojky, hlasi se nejuzasnejsi distributorka tuheho biometanu (nebo biometalu?:)) a chce se zeptat, jestli nekdo z uzasnych lukovackych pratel, kdo je toho casu v pritomen v moravske metropoli, nehodla jet na Vanocku do praglu, zebychom jako mohly/mohli jet spolu na hromadku, at necpeme Ceskym draham do bezedneho chrtanu penizky, ktere si vubec nezaslouzi a jdou vyuzit lepe-treba na spoustu darecku pro ME.
piste mi na emailik:petruschka@email.cz
(4.12. 21:03) Ada:  Vera: Bezva, uz jsem se bala, ze budu sama s bezkama. Taky se mi nechce tahat lyzaky:) Vsak na sjezdovku muzeme i na bezkach- trochu adrenalinu neuskodi;)
(4.12. 20:27) vera:  Markéta: No zatím jsme nebyli schopni poslat všem z irské dopis o fotkách, heslu, foru a hlavně ztráty a nálezy po víkendovce, mám doma snad půlku cizího batohu!!! :) Takže brzičko... Uff jsem to ale slibotechna, co? :o) Hele jaktože ti nic nebylo, flákači! Počkej příště! :-P
Ada: Jo bezky, kdo se ma se sjezdovkama tahat :)
Lucka: No nevíte o jaké lyžařské kreace bez běžek přijdete :)))
(3.12. 19:51) Marketa:  No, otazkou je, kolik lidi co bylo na irske o tomto foru vi... Mne treba taky nic nebylo, takze do klubu se nehlasim :))) A ve st a v pa budu tise zavidet :( Snad to zvladnete dobre, budu drzet pesti!
(2.12. 22:00) vera:  Ada,Lucka: Tak to je vtipný. Fotky tam jsou, je jich jen 6 ode mě. Zatím. Fotila ještě Míša, tak je snad brzo pošle. Ale zákeřně jsem je uložola pod starším datumem :-) Teď už je to opravené. Kdo nezná heslo, ať si o něj napíše do mailu.
(2.12. 21:47) Ada:  Verka: Priste to vymyslis tak, ze te budou bolet obe achilovky:)Zalozime klub irskych hypochondru, myslim, ze ucast bude 100%:)
(2.12. 19:51) Ada:  Na Silvestra beru asi bezky, prece jen na sjezdovku muzu kdekoliv, ale na bezky po Orlickych, to se tak casto nepostesti. Me taky chybi fotky, ale kdo si pocka, ten se docka, ze?:)
(2.12. 17:21) Lucka:  Na Silvestra beru jenom sjezdovky, bezky nemam. Jirka chce brat snowboard, takze s nami asi na tury nepocitejte
(2.12. 17:20) Lucka:  Ahoj vsichni! To se tolik lidi jeste porad vzpamatovava z irsky, ze se tu z ctyriceti lidi projevili ctyri? No, ja musim rict, ze krome tydne doma s chripkou jsem byla ok:)
Devatyho se na vas podivat nerpijdu, ale budu drzet palecky!:)
Jo a jeste - jsem jedina, kdo v kronice postrada listopadove fotky? Neschovavejte je, pochlubte se a nerikejte mi, ze zadny nejsou!:)
(2.12. 14:02) Vera:  Jaký lyže si berete na Silvestra?
Vláďa: No hlavně, že si umíš najít na každém něco dobrého...
Smolinec: Buchty? Mňam mňam... ikdyž ten dortík posledně byl taky výborný a vůbec i ta čína... Hele můžu tě pasovat na \"lukovskou kuchařku\"? :o) sakra musím tu internetovou kuchařku udělat co nejdřív... Hele a přivedeš na vánoční i doprovod? :) No ale aby se nás takhle pohromadě nezaleknul? :o)
Aďa: Ještě dnes mám problémy s chozením ... Mrcha achilovka :( Sakra, přístě to musím vymyslet líp :o)
Pú: Přijdeš se na nás podívat v pátek 9.12.? dostaneš nabídkový kalalog v živé velikosti :o)
Všichni: Kdo přijdete 9.12. se na nás podívat?
(2.12. 13:14) Smolinec :  Vlada: :) neboj, buchty budou ;)
Kouknete sem: http://trunks.secondfoundation.org/files/psychic.swf
(1.12. 3:34) jazlo:  nemáte co dělat??? Nudíte se?? zahrajte si na www.manik.sk
doporučuji....
(30.11. 16:18) Qalitní Vláďa:  Smolinec: Ty furt skládáš ňáký zkoušky, a člověk už Tě neviděl, ani nepamatuju. Hlavně ty Tvý buchty a koláče.
(30.11. 12:46) Vera:  Jsem objevila zajímavé stránky batiky :)
http://www.tewa.cz
(30.11. 10:43) Smolinec:  Prosim taky napsat na Vanocni. Ale neslibuju jeste, jestli ji zvladnu celou, jednak musim dostat sve povesti notoricke zkracovacky akci, jednak (a predevsim) musim dostat svemu predsevzeti slozit nasledujici tyden uspesne zkousku z geofyziky :)
(29.11. 12:31) Ada:  Vera: Je to vubec mozny, aby nekoho nic nebolelo? To se musis priste na Ondru zamerit, at o nic neprijde, vzdyt pobucovicke zotavovani je premie pro vsechny:)))
(29.11. 12:16) Věra:  Jenda: Ondra mi včera na tréningu tvrdil, že ho po víkendovce vůbec nic nebolí!!! Nechápu jak to udělal :o)
(29.11. 7:58) Jenda:  Tak po irské mám zavázané koleno a zápěstí - prostě bezva víkend :-) Věruško - dobrá Akce :-D
(29.11. 0:10) jazlo:  Věra: tož to je opradu těžká otázka na moju palicu:)....
(28.11. 16:23) Věra:  Všem irákům z Bučovic: Všichni máte velikou pochvalu, protože je na vás vidět obrovské zlepšení! To bylo velmi milé překvapení pro mě ;)
(28.11. 12:51) Věra:  Jazlo: Konečný stav byl 42. Přístě už tu chybu neudělám. Nevím totiž co je horší, blbý pocit lidi odmítat nebo mít blbý pocit po víkendovce, že nás tam bylo moc? :(
Babička: No ale nohy mě bolí teda festovně :D
(27.11. 20:55) babička Pavel Pražáková:  Zdravím všechny, rád bych touhle cestou poděkoval těm, u kterých jsem to nestihl \"naživo\" za super víkend! Pevně věřím, že se zase někde uvidíme. Přeji příjemnou regeneraci bolavých končetin!
(27.11. 2:21) jazlo:  Tak co kolik byl konečný stav? :)
(25.11. 0:39) Vera:  Soucasny stav klesl dle našeho předpokladu na 50. Můj odhad je, že ve stejném tempu to bude pokračovat i zítra před blížící se hodinou srazu... Nevím, co si o tom mám myslet? Že by se všichni lekli >:-P Takže můžeme Bučoviského kastelána uklidnit, že se s tou svatbou snad vejdeme :o)
(24.11. 20:37) Ada:  Jenda: Jen 32 sacku ryze? To me podcenujes! Ja se tesila na vic, to jsi mi zkazil nejvetsi radost vikendu. Ja si asi privezu soukrome zasoby ryze- muze byt rizoto;)
(24.11. 20:25) Honzík:  Ing. Vít Kermes, Ph.D.: ale já jsem byl hodnej, fakt :-)
(24.11. 16:50) Ing. Vít Kermes, Ph.D.:  Neboj Slůně, rád budu tomu rožnění zlobivců nápomocen... správný brontosaurus rád maso z kýty svého kolegy
(24.11. 9:23) Vera:  Markéta: Už teď je nás méně a méně... ;) poslední stav 54
(24.11. 9:22) Vera:  Neboj, tak horký to zase nebude. Odhaduji, že se 10 slibotechen ještě odhlásí... :o(
(23.11. 23:32) Markéta:  Vidím dobře? 57 lidí?! Objednejte soukromý vagón z Brna do Bučovic :)
(23.11. 14:17) Rosta:  Jde mi o to jak ma vypadat, nic jineho me nezajima.
(23.11. 9:58) Jenda:  Věrka: jo, tak ta konference je z www.blueboard.cz, není na tom moc co k programování :-) Ještě jsem věděl o jednom, kde jsou zdarma diskuze. Taky zjistím.
(22.11. 13:08) Vera:  Irská Bučovice:
Připomínám všem: PRACOVNÍ RUKAVICE! HRÁBĚ! (kdo má šanci, tak je vezměte!)
Jinak prosím všechny o ohleduplnost k lidem, kteří v zámku bydlí a zámku samotnému, disciplínu... Bude to maso!
Potížisty budu s radostí trápit sama... Tak si mě nepřejte! Tak ať to zvládneme v pohodě... věřím, že když se všichni budeme snažit o maximální toleranci, tak se nám naše mega akce podaří :) Sama to rozhodně nevzládnu... :)
(22.11. 12:56) Vera:  Jenda: hezké, ale pro nás příliš zatím složité, tohle neumíme. Ale bylo by dobré, kdy by měl každý heslo a mohl mazat svoje příspěvky a přidávat sám akce a označovalo by se mu všechno nové a nepřečtené... ale kdo to naprogramuje! Není to tak jednoduché, jak to vypadá :( A hlavně aby to nemělo mouchy, jako předchozí konference :( ...
(22.11. 10:21) Jenda:  U nás je taky něco www.swords-bows.unas.cz myslím, že to bylo dělaný z nějakýho sreveru jako předvolený. Ještě to zjistím.
(21.11. 22:12) jazlo:  Rosťa: nebo u nás:) na Potkaních stránkách;) www.potkani.net heldej Tavernu :)
(20.11. 23:40) vera:  Zdenda: Ahoj do Slunovratu :) Už jsme koukali na vaši konferenci, super! Supi konference je pro muj vkus prilis rozvlekla? Ozdobena? Jsem si rikala, ze cim jedodusi, tim kontrolovatelnejsi a programovatelnejsi :) Ale muj sen je skryta konference Coisceimu, ale jeste trochu upravena. Ma nekolik urovni: verejnou, zaheslovanou a pro organizatory, coz je dobre, oganizatori maji i pravo pridavat akce a podobne, ale to bohuzel neumime naprogramovat, s tim by nam nekdo musel pomoci... Takze neumite s tim nekdo? :) PHP?
(20.11. 23:24) Zdenda:  Ahoj ze Slunovratu - u nas na strankach to bylo taky. Ja si myslim, ze se nekdo ze Sanghaje snazil zlepsit postaveni svych stranek v nejakem vyhledavaci tim, ze na jeho web bude odkazovat hodne webu... Takze si udelal nejakeho pavouka, ktery vsudemozne poslal takovyto \"prispevek\"
(20.11. 23:12) Věra:  Jenda: Zkoušela jsem, no nějaký rádoby hacker :) Ukazuje mi to čínské znaky?? a pak samé otazníky :) No cíl splnil, na jeho odkaz jsme kliknuli :( Spíš jestli někdo neví v jakém je to kodování?
(20.11. 22:45) Jenda:  Zkoušeli jste někdo ten odkaz v tom děsným spamu? Je to nějaké forum v rozsypaném čaji.
(20.11. 22:39) Markéta:  Rosťo: inspiraci můžeš najít třeba u SUPů... http://sup.ekoserver.cz/forum/
(20.11. 21:25) Rosta:  Jak bych mel zmenit tuhle konferenci, poradte? Co na ni udelat jinak?
Kazdy nazor vitan!
(20.11. 21:25) Rosta:  Netusim kdo se nam tu pokusil nabourat, ale moc mu to nevyslo. Jediny vysledek je ten, ze je to tak dlouhe, ze nam to chat roztahlo na celou stranku. :-(
Netusite nekdo v jakem kodovani to dava smysl? :)
(20.11. 21:19) Věra:  Alca: To je skoda :( Přijdeš o akci sadomaso :o)))) Tak si aspoň rezervuj čas na Brontosauří bál... 18.2.2006 :)
(20.11. 21:16) vera:  Vlada Lazi: Dobrá připomínka ;) Pokusíme se, ale není to tak jednoduché :( Nerozumí někdo více PHP programování? Více než Rosťa a já? :o)
(20.11. 19:53) Ada:  Alca: rychle zahod depku za hlavu, co bys delala na otevrenych dverich, stejne se tam nic noveho nedovis a skolu si prohlidnes,az se tam dostanes;-) My to taky ozelime. Takze beda ti, jinak ti hrozi hromadny natlak!!!!
(20.11. 10:00) jazlo:  Vlaďa: to vubec není špatná připomínka....

Co to tu je za ten poslední příspěvek??? mohl by mi to nekdo přeložit:)))
(17.11. 17:36) Smolinec:  Proste chat, no.
(17.11. 10:26) Alca:  Mam DEPKU!!!! Nemuzu jet ted na irskou :c((((((( Bo 26. je jediny den otevrenych dveri na UP Olomouc. To je krize ;c(
(16.11. 20:33) Vláďa Lazi:  Teď mluvím k lidem, kteří mohou tento web zlepšovat: možná by nebylo špatné nějaké stránkování, protože tohle je poněkud zmatené!!! Stránkování po dvaceti příspěvcích by mohlo urychlit načítání (ale to mě netrápí) a usnadnit orientaci (a o to mi de :o))... Ať vám to vrtá hlavou!! Zdarec!!
(15.11. 18:43) Ada:  Alca: Ale o tom nebyla rec, beru ze se zjevime na plese v Olomouci, tam nas nikdo nezna, ale v Prerove?!!! To jsou veci, no uvidime;-)
(15.11. 18:40) Ada:  Jenda: Tolik dobrych zprav najednou musim rozdychat, ale obavam se ze posledni model s proslou zarucni dobou, takze zadna reklamace!A vykon 3ks ryze/ minuta, z toho jedna mi spadne pod stul, druhou omylem spolknu a treti splachnu do drezu;-) A to se vyplati
(15.11. 17:44) Věra:  Jenda: No jestli hodláte na Bučovicích loupyt rýži pro 50 lidí, tak než ji oloupeme, tak ty břišní křeče budou předvádět všichni :-D
Alca: Super! beru tě za slovo ;)
Brontosauří bál bude v sobotu toho 18.2.2005 a od pátku bude víkendovka. Kde tu naší choreografii (kterou ještě musíme vymyslet! :-)) nacvičíme a v sobotu večer předvedeme. Přece nemůžeme opakovat tu z minula, že? Ikdyž měla poměrně velký úspěch :)
(15.11. 17:08) Alca:  Ada: Jak NEODVAZIME????? To si pis, ze odvazime! Bo to je super napad a muzem zatancovat i na nasom plese, bo se to dneska schvalilo, ze by to bylo dost dobry :c)
Verka: Nevim sice co je to za den(a jestli do tej doby preziju :), ale hlasim se dobrovolne :c)
(15.11. 16:54) Jenda:  Áďa: Mám pro tebe 2 dobré a jednu špatnou zprávu. Takže ty dobré: Rýže je dost a máme loupač rýže. A ta špatná: Ty jsi poslední model :-D
(15.11. 16:53) Jenda:  Áďa+Věra - ještě tu mám nějaká \"hudební\" cd ze soutěže DJ na ibize - vydržíte 15 minut předvádět svalové křeče?
(14.11. 22:54) Ada:  Vera: No ano, habracata- umelecke jmeno Tyrans Of The Habrs
(14.11. 22:53) Ada:  Vera: uz to mam- Verdiho Nabucco,navazeme Crazy Frog a zakoncime Savlovym tancem;-) A JE TO!
(14.11. 22:51) Věra:  Ada: No můžeme klidně zaslapávat jigově brouky nebo stylově Bučovičky krtky ;) To nám ten parket nebude stačit :))
(14.11. 22:47) Ada:  Vera: Divoce:) Chtelo by to spis neco s lesnickou tematikou, to je pravda
(14.11. 22:45) Věra:  Ada: No nevim nevim, já vám je pustím a zkusíme, jak vám na ně ty jeleny půjdou :-D
(14.11. 22:44) Ada:  Vera: Vceli medvidky o:-) nebo vcelku Maju- ja litam, ja se vznasim- to na ty jeleny....
(14.11. 22:43) Ada:  Jenda: Ty mi nedas ani na chvili zapomenout na ryzovy udel?:) Doufam, ze mas nejaky urychlovaci patent v loupani, protoze pocty ucastniku stale rostou. To uz abychom si v Bucovicich v parku zalozili ryzova pole.
(14.11. 22:40) Vera:  Brontosauří bál v Brně bude 18.2.2005!!!
Máme si přichystat nějaké pěkné irské vystoupení :) Bál bude zároveň s víkendovkou. (tam by jsme si to mohli udělat generálku :) Jste VŠICHNI srdečně zváni. Tanečníci všech úrovní se rozhodně v našem vystoupení uplatní. Podívejte se případně na loňský bál. Na bále se bude hrát jak klasika, country, tak i irské.
Má někdo nějaký nápad na hezkou hudbu na naše vystoupení?
(14.11. 22:01) Jenda:  Áďa: Jedinnou techniku, kterou budeš na irské trénovat je loupání a přebírání rýže! Těšíš se?? :-)
(14.11. 20:01) Ada:  Verka: ale pro tu techniku jsem vsema dvaceti
(14.11. 20:00) Ada:  Verka: Ehm...vystoupeni zni moc oficialne, Marketka chce mit akcni maturitni ples a vymyslela, ze bychom neco predvedly, ale zatim je to stale ve fazi neco... stejne si myslim, ze se neodvazime:)
(14.11. 17:51) jazlo:  Hmmm.... asi ne nikdo mě nenapadá.
(14.11. 16:51) Vera:  Alca,Ada: Co to ctu? Planujete vystoupeni? :) Tak to drzim moc palce. Super! To abychom potrenovali priste techniku, ze? :)
(14.11. 15:26) Alca:  Ada: To teda jo. Telocvicnu zjistim co nejdriv. Dneska byl desny blazinec.
(14.11. 15:24) Ada:  Alca: Holky urcite soulasi, jen si myslim, ze bude veeelky problem se vubec domluvit na urcitem dni... znas to. Telocvicnu budete mit volnou? Vsak za ctrnact dni se uvidime, tak poresime:) To je hrozny, bydlime asi kilak od sebe a vidime se jen na irskych:)))
(14.11. 15:21) Ada:  Rosta: Neobjevils nove svaly na tele? To se obcas stava...
(14.11. 13:33) Omejka Smolinec:  Jarys: V Chocni se nekdy samozrejme rada zastavim, ale hned tak to asi nebude. Nemuzes to po nekom prosim poslat? :)
(14.11. 13:07) Alca:  Ada:Tak skola stoji. A vypada to, ze o irsky vstup bude zajem :c) Natrenujem teda neco? Budou holky souhlasit?
(14.11. 12:18) Rosta:  Po dvou dnech od seminare Anne Mary uz zacinam tusit, ktere svaly mam namozene, protoze me prestalo bolet cele telo a ozyvaji se uz jen nektera mista! :-)
(13.11. 13:53) Alca:  Ada:Jo, to asi vypada hodne blede. Zatim ani nevim, esli skola vubec stoji :c) tak nevim, esli by to slo v male telocvicne, ale pokusim se zjistit.
Verka::))) tak to vypada, ze jste si aspon pekne zatancovali.
(13.11. 12:40) Ada:  Vera: Tak to udelame hromadny natlak na Matyska:)))No Katka ho kvuli tomu preinstalovala, aby nezlobil. Jen aby ses neinspirovala metodama vasich lektoru, to bys byla v Blesku- umorila padesat lidi najednou, ojedinely pripad, invalidove po jednom vikendu:o)))
(12.11. 19:34) vera:  Jenda: Jak nesimuluj. Mám křeče nebo křeček? :o) Počkej po irský! :-P
(12.11. 19:20) Jenda:  Ada, Alča: koukejte se uzdravit!
Věra: Nesimuluj a vstávej!!! :-)
(12.11. 18:45) Vera:  Ada, Alca: My jsme právě prodělali 6ti hodinový irský tréning od Anne Mary a potřebujeme náhradní nohy, komplet! I se slevou a nechci slevu zadarmo!!! Jestli Katka přiveze svého Matýska, tak vám snad ukážeme jak šíleně to vypadalo... přežili jsme, to je hlavní. Jdu se svalit na postel :o)
(12.11. 16:21) Ada:  Alca: Ja ti s sebou vemu nahradni plice;-) Ja bych zas potrebovala nohu, nemate nekdo? Marketka trenuje? A kdy my se konecne na nekdy domluvime- jestli vubec... Vypada to blede co.
(12.11. 15:31) Alca:  Ada, Verka: Ja se kuryruju sec muzu, ale Honza mi ty plice snad urknul ci co, bo je to tak nejak furt stejne blby :c(
(12.11. 15:29) Alca:  Marketka vas tu vsecky pozdravuje a na tancovani uz se moc tesi :c) Dokonce i pry trenuje, Verko :c)))
(11.11. 21:00) Honzík:  Pu: No postavu by na to měl, ne? :-))
(11.11. 16:25) Pu:  Honzík: no, Vita tim zajiste chtel naznacit, ze je KREHKY clovek s dusi basnika, baletaka a jine nezne haveti... :)
(11.11. 14:57) Honzík:  Ing. Vít kermes, Ph.D.: To máš pravdu, člověk se tady jeden víkend nedívá a pak aby dočítal 10 strának..
(11.11. 14:55) Honzík:  To je písmen kolem jména, a stejně si příjmení napíše s malym k.. :-)
(11.11. 14:08) Ing. Vít kermes, Ph.D.:  Jé, tady toho je
(11.11. 0:41) vera:  Alča: Alčo pořádně se vykurýruj! Ať můžeme na irský řádit, už se na vás chystám :)
Aďa: Už na tom pracuji, tak ti to snad brzo pošlu...
(10.11. 19:19) Ada:  Alca: Dnes jsem potkala Marketku, Prerov je malej:) Rikala, ze jsi nemocna. Beda ti! Za dva tydny musis byt jak rybicka- co rybicka, jako piraňa... A deticky- to chapu, ty maji neomezeny prisun energie, narozdil od nas:)
(10.11. 15:26) Alca:  Ada:c) Dik za mil, ale nestiham, tak ti napisu tak nekdy o/po vikendu, ju? To vis deticky ve skolce + hora ukolu... Ach jo.
(9.11. 16:32) Ada:  Alca: Popelka- to uz zni hezky, ale za tu ryzi mi to nestoji:)
Rosta: Videa jsou supr, se pozna dobrej kameraman;-)
Vera: Irsky bal- to zni nebezpecne, ale my jsme trvdi...
(9.11. 15:55) Alca:  Vera: Irsky bal?????? To zni skvele!!! :c)))
Rosta: Videa jsou supr :c) jeste se musim ale naucit tancovat ten Baby reel, at vam to neprznim.
Ada: hele s tou ryzi, to budes spis jako popelka :c))))
(9.11. 14:30) Vera:  Rosta: Na Juru mi nešahej!!! :-P
No příště si musím víc hlídat ruce a koleno by mohlo být taky na nahoře o milisekundu déle... No každý máme co vylepšovat, tak doufám, že Katka přiveze funčního Matýska, ať to můžeme vychytat přímo na víkendovce:) Teda kdo bude mít opět odvahu se sám na sebe podívat :o) Ono je to HODNĚ o odvaze :)
Jinak lobuji za irský bál v Brně na jaře, tak doufám, že se také zůčastníte v hojném počtu. Dáme dohormady nějakou irskou \"choreografii\"? :) Máte někdo nějaký nápad na hudbu, rytmus, kombinaci tanců? Hlásí se někdo dobrovolně? :-P
(9.11. 14:26) Ada:  Jenda: Loupat ryzi?! Moje prsticky! To by chtelo Marfusu na louskani... ale to by brzo prisla o zuby
(9.11. 11:42) Rosta:  Co tanecnici rikate na videa z Irske? :-) Co treba Juruv omracujici styl! :-P
(8.11. 23:15) jazlo:  Omějka: jéééééé ..... na to jsem uplně zapoměl:) ...se někdy stav v chocni až budeš mít cestu kolem. třeba. rád splatím dluh. no protože tu v Chocni ve stejném termínu spolupořádám takový skautský závod. Letos již bude třetí ročník.

k silvesrtu: kvalitní Chocen se ho určitě nezučastní protože Potkani budou zase pospolu a bude jich hodně+ ještě pár dalších:)
(8.11. 21:47) Jenda:  Ada: Super - dobrovolník se vždycky hodí! Ale budeš loupat rýži. Ale to by ti nemělo vadit - ta není tak těžká. :-)
(8.11. 20:29) Ada:  Jenda: Ta irska uplne vybizi k tomu, aby byly jako priloha brambory na loupacku:)At muzeme zadat bojovy ukol- co bojovy, o preziti:), ale radsi uz mlcim, nebo vim, kdo by ho vyfasoval...
(8.11. 14:06) Jenda:  Omějka: A nezapomeň na úroky! :-)
(8.11. 12:31) Omejka Smolinec Exekutor:  Jarysku, jaktoze nebudes na Vanocni?! Vis jeste o tom, ze mi dluzis stovku? :) Mam to napsane v notysku, je to od tech Ricek :)
(8.11. 10:04) Vera:  Jenda: Rosta tvrdi, ze tak 10 lidi stejne neprijede :)
(8.11. 10:03) Vera:  Nechci slevu zadarmo, dve vikendovky v jednom. Se slevou! No nekup to! :o) Nedeste se, bude to halus, ale uz mam plan ;) Desivý bubububu :o) Přístě děláme hned dvě irský a sebou, ať nemůže dojít k něčemu podobnýmu... Poučení pro přístě :(
(8.11. 9:30) Jenda:  Jarys: NE!
(8.11. 1:34) jazlo:  ježiši .... 50 lidí, to si děláte srandu... :D
(7.11. 22:33) vera:  Jenda: Od teď jsem drsoň! 8-]
No co kdyby jsme ten brontosauří bál udělali v listopadu v Bučovicích? ;) V Brně mi nechtějí věřit, že by brontosauří irský bál, aspoň z jedné třetiny, měl úspěch. Teda 1/3 irský, 1/3 klasika, 1/3 country a renesanční tance, že by vás to nalákalo :)
(7.11. 21:27) Jenda:  Věruška: Doufám, že 50 je už skutečně finální číslo!!! Ne, že ti zas bude někoho líto! :-)
(7.11. 21:21) Jenda:  50 lidí??? Nepracuju - obsazuju kuchyni! Budem vařit v tandemu - máme další vařič! To bude drsný!!!
(7.11. 16:20) Alca:  Irska:uuuuuuuuuuuuuuuuuuffffffffffffff. Stihla jsem to :c))) Tak do te padesatky jsme se vlezli :c) Docela vysoka matematika. Ja ziram :c)))
(7.11. 14:16) Rosta:  Pro vsechny: Na listopadovou irskou je prihlaseno 48 lidi! Prihlasovani zastavujeme na 50 lidech, i kdyz u kluku se da uvazovat o vyjimkach, je jich zatim prihlaseno \"jenom\" 18. :-)
(7.11. 13:44) Alca:  Irska: Coze??? 44??? A to jsem se jeste neprihlasila. Juz to letim napravit....
(7.11. 12:56) Vera:  Teda začínám tady z toho být magor!?! Jak může někdo na Lukově přibrat? Jak někdo může toužit být tlustčí? Mě to dá celkem fušku nepřibrat! ;) Soukromí? No to opravdu neznám... ale když si půjčím táty útočný! stan a vycampinguju přímo na sjezdovce? :p
Jinak mám pozdravovat od Tomáše z Elefantíků, rád by na silvestra, prý se mu líbí Říčky, neboť má na ně velmi dobré vzpomínky, zlomil si tam ruku ;) Telefonoval mi, ať s ním počítáme :) Takže si ho prosím Jendy připiš.
(7.11. 9:58) Silvestr:  Počítejte s tím, že Silvestr je jako víkendovka = soukromí 0. Takže Lucko, žádné dvoulůžáky nevedem! :-)
(7.11. 9:56) Jenda:  Věruška: Psal jsem to Míše a kapku jí to vyrazilo dech. Nicméně - máme druhý vařič! Takže to nějak uválčíme.
(7.11. 9:55) Jenda:  CHACHA - pokusil jsem se Vás zmást! Ale nějak to asi nevyšlo :-)
Kubo, nevymlouvej se na jídlo a úbytek váhy - jsem jeden z mála, kdo je velmi spokojem a na Lukově jsem dokonce přibral asi 2 kila!!!
(7.11. 9:54) Jenda:  Slon: Musím ještě zjistit termín, jak tam můžem být. Takže potom to začnem dávat dohromady. Zatím vím určitě o Ádě, Lucce a Jirkovi. My 4 jsme ovšem samozřejmost, ne?
(7.11. 9:52) Kuba:  Kubo, nevymlouvej se na jídlo a úbytek váhy - jsem jeden z mála, kdo je velmi spokojem a na Lukově jsem dokonce přibral asi 2 kila!!!
(7.11. 9:00) Rosta:  Na strankach uz jsou videa z posledni Irske vikendovky! Tak co jim rikate? :-)
(6.11. 21:24) Kuba:  Věra: Proboha, kulturistika a vzpírání je něco jako rozdíl. A je to taky o jídle, člověk má sotva nadváhu a ještě aby zhubnul..
Ada: Bez aerobních aktivit se obejdu a na tuhle irskou se vážně pokusim přijet.. Doufám.
(6.11. 20:23) Vera:  Ada: no jestli bude dříví ze střechy, to nevím, ale jestli ano, tak připomeň a zařídíme! :)
Irská říjen: Videa už jsou ke stažení. Heslo se stále stejné. Kdo neví a chce znát, tak nám napište.
(6.11. 19:24) Ada:  Vera: Bude se zase sekat drivi ze strechy? Z toho by se dalo tezit!:) desticky:)
(6.11. 19:17) Vera:  Seval: Dekuji ze recept. Rosta se domaha neceho ostrheho, tak doufam, ze mam dost chilli! :-D Doufám, že se nám silvestr nějak podaří dát dokupy, byla bych nerada ho dělila, ale uvidíme, kolik lidí se bude zajímat. Ikdyž minulý rok taky všichni slibovali a pak nás bylo sotva 10... Tak snad se to letos podaří uvělat ještě lépe :)
Irská: Právě je přihlášeno 44 osob, neboť jsme vyměkli a vzali další, co se hlásí. Takže ty dva sály to opravdu budou.
Malá Míša+Jenda Kubata: Doufám, že se vám podaří vymyslet, nějaký jednoduchý jídelníček, když už jsem vám to tak zesložitila. No uvařit nebude pro tolik lidí jednoduché :( To je asi největší problém, co vidím. Jinak dva sály budou a lidí na učení by mělo snad být taky dost. No uvidíme :)
(6.11. 19:09) vera:  Kuba: Bucovice ideální tréningový program, obvzlášť pro kulturisty. Ráno běháš se zátěží ze schodů do schodů, zádové svalstvo posílíš při sekání dřeva nebo hrabání listí, odpoledne posiluješ zádové a břišní svalstvo při želvičkách a večer máš 5 hodin dost drsné posilování lýtek, steheních svalů, nejlepší aerobní cvičení co znám. Takže tvůj tréning je opravdu slabý odvar. Nebuď máčka a pojeď! Uvidíme kdo z koho :-P
(6.11. 18:52) Ada:  Kuba: Neboj, v Bucovicich o treninky neprijdes, pan kastelan si pro tebe necha specialni ukol, jako treba nosit kyble ve vezi nahoru a dolu, popripade si jeste muzes nekoho vzit na zada. To je dostacujici ne?
(6.11. 18:36) Kuba :  Rosta, Jeník Kubata: No něco by se našlo. Mám moc školy (no uznávám že tohle je hodně špatná výmluva..). A taky mám moc tréninků. (To už se dá, ne?)
(6.11. 18:35) Ada:  Kuba: Jo, Rosta ma pravdu, naposledy sis vybral nepritomnost a priste bys uz musel skladat komisionalni zkousky a to si neprej! Takovy Slon v komisi, to si kazdej rozmysli...
(6.11. 18:03) Alca:  Ten Silvestr zni moc lakave....hmmmm....
(6.11. 17:31) Rosta:  Ada a vubec vsichni: Na silvestra se hlaste, na strance Planovane akce je uz videt, s kym se pocita!
Honza Kubata: Davej nam vedet, koho mame na stranky pridat, nas hlavni silvestrovsky organizatore. :)
(6.11. 17:25) Rosta:  Kuba Stransky: Jo, je neco co dokaze omluvit tvou neucast na vikendovkach? Priznej se nebo te tam odvezeme hrubym nasilim pro dobro vsech. :)
(6.11. 17:22) Rosta:  Smolinec: Ty se na vanocni vubec nedoplatis, sahnes si az na dno a pak jeste splaces nad vydelkem a vubec! :-P
(6.11. 17:13) Ada:  To je novinek za tu chvilku:) A jakych!!! Muzu se taky prihlasit na toho Silvestra? To bych si nemohla nechat ujit! Vas vsechny a k tomu Servala;-)
(6.11. 9:51) Alca:  Ahooooj :c) Jak tak koukam, tak se tu mate vsici pekne :c) Uz mi bylo smutno, bo umrel pocitac, ale juz zas funguje :c))) A ja uz celkem taky.
(6.11. 0:08) Serval:  Cauky, je mi to moc lito, ale nakonec jsem se rozhodla, ze na vanocni vikendovku dorazim az v sobotu vecer (ci v noci?). Bude to zalezet na fyzickem stavu...:)
Jenda: Takze chaticka je volna? to je skvelyyyyy:)))))Hlasim se vsema deseti.
Pro vsechny: To ubytovani jsem NEZAJISTOVALA, byl to jen takovy navrh, ktery jsem poslala Vitovi. Byl na internetu a ja se k nemu stavela taky dost skepticky, protoze 150 je dost i pro me. Bylo to spis jen takovej zduchanec, aby se neco zaclo dit (a povedlo se to;))))
Verka: Urcite 40, ikdyz ja do toho asi nemam moc co kecat:)
Lukovska kucharka: Salsa ranchera: 2lzice oleje (nejlepe olivovy), 1 a vice salku drcenych oloupanych rajcat nebo rajcatove protlaky v konzerve, sul, pepr, cukr, 1 lzice octa, chile (cerstve, susene, nebo v prasku). Postup: Na oleji osmahneme rajcata a pridame vse krome octa. Kdyz se vsechny chute pekne spoji, odstavime z ohne a pridame ocet. Dokorenime podle potreby. Pro obmenu se da pridat kakao (v prasku, ne granko! - ikdyz neni nad improvizaci), nasekana petrzelka...
Tortilla espańola: 800g oloupanych brambor, 6 vajec, olivovy olej, sul, cibule(neni podminkou). Postup: Brambury nakrajime na drobne kousicky - platky jsou nejlepsi, a osmahneme na dostatecnem mnozstvi oleje. Odstavime do jine nadoby a ten samy proces opakujemem s cibuli. Potom vse pridame k rozslehanym vejcim a dame na panev. Pomalu smazime z jedne strany a s pomoci talire obratime.
Chile con carne priste:)
(5.11. 21:01) dašenka (od ostravy):  Ahojky všem co znám i neznám (ale možná poznám na příští irské:) ovšem jen za předpokladu že se nějakou svou sebedestruktivní činností dřív nesprovodím ze světa)
Tance byly super, občas si zahopsám i doma:) Stáhla jsem recept, skoukla foto a teď už jen čekám na to videjo. Joa stránky moc pěkné:)
Takže čerpejte síly, jezte vitamíny a česnek (protože česnek je antibiotikum :-P ) a mějte se:) Papalalatralala
(5.11. 8:04) Jenda:  Jarys: Máš černej puntík!!!
(5.11. 0:22) jazlo:  Tak se asi dlouho neuvidíme... jedine že bych náhodou zavítal na nějákou irskou... Na vánoční se bouhžel nedostanu. Škoda:(
(4.11. 22:32) Eiwy:  Ahojky,mate to tu krásné a hlavně musíte být krásné dušičky, když děláte takové pěkné věcičky.Potřebuju pomoc,prosím,prosím
chceme si udělat teape ale nevíme kde sehnat na něj plachtu.
Pěkně prosím pomocte nám...eiwy@centrum.cz,nebo mě to napište sem na stránky a já si to přečtu.Děkuju a papa.e.
(4.11. 21:49) Jenda:  Proč na irské není napsaný Kuba (Honzo, kde je?)? To se zas tváří, že má něco důležitějšího?
Kuba: Nic není důležitějšího než Lukov!!!
(4.11. 21:20) Lucka:  Na Vanocni vikendovku s vami bohuzel nepojedu :( ale ten Silvestr se mi zamlouva. A ze vseho nejvic ta Jendova chata v Rickach! :))
(4.11. 21:17) Lucka:  Serval: Tak od ceskospanelske archeolozky to potesi dvakrat tak zvlast :)) jak tak vzpominam na tu Lukovskou Posledni veceri - nechces se pochlubit taky nejakym ze svych skvostu? :))
Jo kdyz tu padla zminka o Lukovske kucharce - vsema deseti! :)) (ale pohanku zvlast!:o))
(4.11. 21:12) Lucka:  CAUVAS! diky za chvalu medovnicku, malem se z toho cervenam :)
ale zajimalo by me, co si tu prectu po vikendu, az to otestuje vic lidi....:)
(4.11. 20:42) Vera:  Super, tak ted jeste jednom, jestli vubec bude nekdo chtit an silvestra jet :)
(4.11. 19:50) Jenda:  A silvestrovský návrh číslo 3 - podařilo se mi vymodlit chajdu v Říčkách! Kapacita tak 25 lidí když se hodně smrsknem.
(4.11. 18:45) Jenda:  Smolinec: Jo, zetleje nahnije a my chudáci řidiči si na tom rozbijeme tlamičky a autíčka. A pak bude problém tábor! NENE. Říkejme si, že nic nezetleje!
(4.11. 18:02) Smolinec:  Je, Slone, a kolik budou na Vanocni vikendovce platit prihlaseni ucastnici bez zaplacenych letosnich clenskych prispevku? ;)
(4.11. 17:59) Smolinec:  Ech, listi listi, to zacne byt zajimave, teprve az zetleje, zasedimentuje a metamorfuje se ;)
(4.11. 12:31) Qalitní Vláďa:  pro drzou Hnojnici: díky za vyčlenění ze skupiny blbých. Nevím, co Tvoje intelektuální duše řeší, prostě padá listí, proto listopad, a jestli padá nebo padlo, nejni to jedno, stejně budeš už brzo prosit !
(4.11. 10:49) Pu:  vsemi milovana Hnojnicka: a co treba LIST - OPAT ? :o)))
(4.11. 9:37) vsemi milovana Hnojnicka::  Huraaaa, listopad!!!ja mam sice radsi rijen, ale listopad taky docela ujde:))) kazdorocne o tomto case mne napada takovy kvalitni hlavolam: z jakeho slovniho spojeni vzniklo jmeno tohoto mesice? (pro blbe a Vladu :)mluvim o listopadu) je to ze slov LISTI-PAD(a) anebo LIST-OPAD(l)???
(3.11. 23:36) Jenda:  Medovník: Dneska jsem ho upatlal a byl naprosto senzační - Lucko díky ti až na věčné časy.
(3.11. 23:35) Jenda:  Věruška: Třeba takové opruzení - jak to dokáže člověka potrápit, že? A ještě ke všem známým nemocem i 3 zcela neznámé!
(3.11. 22:55) Rosta:  Pu: No aby tady nepropuklo davove nakupni silenstvi, kdyz je to tak vyhodne! ;-)
(3.11. 16:12) Pu:  Vera: Kdyz budes hodna, tak Ti pujcim nejakou literaturu...tam si vyberes, jako z nabidkoveho katalogu :o)))) a vyberes-li si 3 a vice nemoci, dostanes DALSI zdarma....
(3.11. 13:42) Vera:  Pu: Přiznávám, že jsem hypochondr! ;) Takový krásný nemoci jako mám, totiž nikdo nemá, že? >:-P))
Rosta: Nepřiznávám, že jsem narcista, bo musím nejdřív zjistit co to je! :o)
(3.11. 11:49) Pu:  Rosta: hypochondr??? :)
(3.11. 10:22) Rosta:  Videa budou, jen co me nekdy taky Vera pusti doma k pocitaci! Zatim vzdycky ho obsadi, sama ty videa zkouma ze vsech uhlu a obzvlaste sebe! :) Jak se ten komplex nazyva, kdyz se nekdo porad prohlizi a zkouma? Narcisismus? :))
(3.11. 0:06) jazlo:  Jéééé to jehezkej recept, hlavně název, potěšili jste mě děti moje:D
(2.11. 13:18) Smolinec:  Je, ja mam taky recept na medovnik od nekoho tady, uz ale vuuuubec nevim od koho... Olinky? Rayly? a je hrozne dobrej :)
(2.11. 9:13) Ada:  Vera: Nebudeme troskarit,40!:) stejne bude par renegatu...
(2.11. 0:03) vera:  Alca: Bylo ji málo! :o)) videa? no musíte uhánět Rosťu ať je zkomprimuje, protože to bohužel ještě neumím :(
(2.11. 0:01) Vera:  Lucka: Moc moc díky! O víkendu ho hned zkusím :)
(2.11. 0:00) Vera:  Ada: Začínám uvažovat nad sekcí Lukovská kuchařka :o) Nezapomenutelné recepty by měli být zaznamenány, vyfoceny a pak popsány účinky na jedlících :o))) Joj to je dobrý nápad, pokusím se na něm zapracovat :)
Misice: Nechceš přidat receptík na Salsu? taky mňam :)
Vláďa: Jinde? Jak jinde! Chyběli nám chlapýýý a ty se někde flákáš! No počkej! ;)
Pú: Pojišťovna? Co tě nezabije, to tě posílí! :) Nevíš o co jsi přišel... Dobrota! Doufám, že máš další Bučovice zapsané v kalendáři! Jinak si připrav žehličku a budeš muset u kastelánů žehlit :-P
Zdenča: Tak jsem se dozvěděla, že se v listopadu na irskou chystá Ivo i Ondra, takže další chlapýýý, super ne? :) Pak jsme ještě s kastelánem domluvili, že bychom mohli mít případně ještě jeden sál (ale nebude vytápěný :-(), a jenom na softy, žádný step, tak jsem žvědavá na ten masakr.
Organizační tým irké - listopad: Kolik lidí máme přijmout? Navrhuji zkusit přijmout 40 lidí, ono jich stejně pak přijede maximálně 35, co vy na to? Zdenčo, Áďo, Míšo, Rosťo?
Teď nás bylo 27.
(1.11. 23:24) Misice-Serval:  Lucka: jak skvostny receptik, uz se mi zbihaj sliny. Skoda, ze jsem nemohla degustovat:((( Kazdopadne moc moc dekuji za recept, slava tveho kucharskeho umu se bude sisit po celem svete:)))Radim patentovat, nez bude pozde:)))
Ada: Dik za tip, asi na tyhle stranky budu chodit casteji. Hm, no aspon posilam vsem pozdrav:)))
(1.11. 21:32) Ada:  Lucka: moc moc dekujem za recept, ale to vis, ze jsme se vic tesili na tebe nez na medovnik, vzdyt my vime, kdo nam ho zase doveze:))))
(1.11. 21:31) Ada:  Pú: Neres pojistovnu, staci medovnik dovest na irskou a my uz ti rekneme, jestli je to jedle- vic jak jednou:)
(1.11. 20:51) Lucka:  Pu: No, ohledne ty pojistovny si nejsem uplne jista, zkus si to zjistit :)ale zatim to vsichni ve zdravi ustali, jestli budes prvni, kdo to neprezije, tak nas varuj ;))
(1.11. 20:48) CHOCEŇSKÝ MEDOVNÍK:  Co je zapotřebí:
Těsto: 4 vejce, 2 lžíce medu, 3/4 hrnku krystalového cukru, 1 vrchovatá lžička sody, 1 hrnek hladké mouky. (jsou možné variace – méně cukru, více medu, je to tak i lepšejší)
Krém: 1 konzerva Salka, 1 máslo (normální, poctivý, ne Hera )
Na posypání podle fantazie (a rozumných kombinačních schopností) můžete vzít nasekané oříšky, oříškové müsli, rozdrobený zbytek korpusu,…
Připravíme krém:
Nejdříve konzervu Salka dvě hodiny vaříme ve vodě (pokud možno neotevřenou!) a necháme vychladnout.Přidáme máslo, dohladka rozmixujeme (chce to vyšší misku… zvlášť pokud je máslo tuhé, tak má sklony lítat všude )
Jak se to dělá:
Do mísy dáme vejce, med a cukr. Smícháme je.
Pak naši mísu dáme do hrnce s vodou - do vodní lázně
Směs musíme nahřívat a šlehat až z ní zmizí krystalky cukru.
Pak do směsi přidáme sodu. Směs se změní do bíla (či do smetanova), zapění se a zvětší se.
Postupně přidávat mouku. Těsto bude podle konzistence připomínat dost hustou smetanu.
Korpusy:
Potřebujeme papír na pečení. Označíme přibližně velikost požadovaného korpusu (třeba podle nějakého velkého talíře) a rozmažeme na něm více či méně tenkou (spíš co nejtenčí) vrstvu těsta lžící a rukou (mně se osvědčil mazací nůž nebo stěrka).
Korpusy (celkem 4) dáme do trouby a vypékáme je při 220°C. Pečení každého korpusu zabere zhruba 3-5 min (ale podle trouby se to dost mění – ta naše to po čtyřech minutách připaluje, takže si to hlídejte) Korpus by měl mít hnědavou barvu, po vyndání z trouby se trošku vyfoukne. Měl by být spíš měkčí, ne tvrdý. Každý korpus si ještě upravíme dle našeho talíře, aby všechny korpusy byly stejné a aby zbyly kousky korpusu na ozdobení. Z odkrojků uděláme drobenku.
(pozn: dělám celkem 5 korpusů, 4 rozetřu přesně podle velikosti talíře a poslední rozetřu, co zbyde a použiju na drobenku, těsto se při pečení většinou nehne a zachová tvar - není potřeba potom upravovat!)
A nakonec:
To všechno splácáme dohromady 
Na spodek se dává nejsilnější korpus. Na něj vrstva krému (podle oka …ale ono to stejně nikdy nevyjde úplně přesně, většinou ho dost zbyde) a takhle na sebe poskládat všechny čtyři korpusy. Na ten vrchní dávám nejvíc krému, ono se do toho potom dá hezky zahňácat ta drobenka  ale to už si dořešte dle své chuti
(1.11. 20:47) Lucka:  Cauky, tak me tu mate, teda hlavne ten horlive ocekavany recept :) Ale nevím, je se to zobrazí, když to takhle narvu to toho mrnavyho okynecka
(1.11. 19:55) Vláďa:  huh.. koukám, že jste zničení po vyčerpávající irský :o) No já se zničil úplně jinde :o) Každopádně se těšim na listopadovou!
(1.11. 19:36) :  Lucka: Ja chci taky ten recept..i kdyz je to trosku \"zajic v pytli\"...btw. hradi to pojistovna? :)))
(1.11. 17:49) Alca:  Vera: Fotesky jsou :c))) A kdy budou taky k videni videa?
(1.11. 17:45) Alca:  Lucka: A ten medovnicek si urcite nenecham ujit :c)
(1.11. 17:44) Alca:  Teda ja jsem si vzdycky tej cesnecky pridala a stejne jsem kaput. To je poprve, co muzu po irske bez problemu chodit, ale za to mam zanet prudusek.
Honza: Takze mi urcite priste vem ty nahradni plice, co jsi mi psal do cancaku :c)
(1.11. 17:36) Ada:  To by chtelo zalozit na strankach odkaz Lukovska kucharka, aneb zeleninova cesnecka po Bucovicku. PS:Vrchni uchutnavac Jura! Ostatni radeji az po nem:)
(1.11. 13:55) Kata:  Rosta: No pojd studovat, je to celkem fajn :-)
Jenda: Jo s tou cesneckou to je jasny
(1.11. 13:20) Vera:  Jsem zdravá! Pilule už taky nemusím, takže je mi hned mnohem lépe, takže počkejte ve středu! ;)
Jenda: Nastydlí jsou teď jenom ti, co si nedali pořádnou porci polívky a flákali tančení :-P Jura bude nejzdravější ;)
Lucka: Stále vyhlížím... kde je ten recept, už se nemůžu dočkat!
(1.11. 12:40) Pavel:  Tak svaly i klouby už pomalu přestávají naříkat a dneska jsem dokonce ráno zvládnul sejít 3 patra koleje, aniž bych třeba jen jedinkrát zasyknul bolestí. Jinými slovy, bylo to suprové a pokud bude možnost, nerad bych si nechal ujít pokračování!
(1.11. 11:22) Jenda:  Jojo, taky se hlásím o receptík :-)
(1.11. 10:30) Rosta:  Kata: No to je teda zivot vysokoskolaka! Ja musel v 6:00 vstavat abych to stihl na 7:00 do prace. :-(
PS: No ale troschu jsem zaspal, v praci jsem byl uz v 7:50 ;)
(1.11. 9:17) Káťa:  Jo, pravdaze, taky bych rada ten recept. Treba se nekdy dostanu k tomu, abych ten medovnik i stvorila. Jinak vcera jsem lezela celej den v posteli a nezvedla se (nevim jestli je to vikendovkou nebo ne ;-) ) kazdopadne dneska uz bych byla schopna vyrazit zase :-)
(1.11. 7:10) Ada:  Lucka: Ja si jdu taky stoupnout do fronty o recept!!!
(31.10. 22:19) Vera:  Lucka: Hlásím se jako zájemce o recept!
(31.10. 22:18) Vera:  Lucka: Napiš ho prosím sem. Protože zájemců bude určitě hodně :-)
(31.10. 22:17) Lucka:  Kdo bude chtit poslat ten recept na Choceňský medovník, nechť se ozve na daienn@centrum.cz dejme tomu do konce týdne? tak nepropásněte jedinečnou příležitost :) Mějte se moc pěkně a těším se na další Irskou s vámi :)
(31.10. 22:15) Lucka:  Zdravím všechny! Jak tak koukám, nejsem jediná kdo má problémy s chůzí po schodech(a s rymou!). No ale za ten měsíc se to snad spraví:)
(31.10. 22:11) Vera:  Jenda: Jsem zdravá! :-) Teda zítra mi vycucnou krev a uvidíme, myslím si, že rozhodně zdravá budu :-) A všichni, kdo si dali česnekovou polévku! :-P
Ada: To je příplatek za grupáč. I normální cesta na WC se stává dosti dobrodružnou... To byl zážitek :-) Vlastička nám to musí přístě zařídit :)
(31.10. 22:05) Honzík:  já tam přijel zdráv a odjel taktéž zdráv :-))) (aspoň doufám) možná proto že sem přijel až v pátek skorem o půlnoci..
(31.10. 22:03) Ada:  Jenda: Shrneme to: Bucovice- pul zdravi;)Priste si ho tam zase vyzvedneme
(31.10. 22:02) Ada:  Rosta: No za neco ten priplatek musel byt ne, tak proc ne za okna a plny vlak... Vlasticka nam musi priste zaridit specialni vlak do Bucovic:)
(31.10. 21:40) Jenda:  Takže strategický dotaz - kdo z Vás je po irské Zdráv? Já i Zdenča jsme oba nastydlí. Ale bylo to kvalitní! Takže taky díky kvalitní organizaci a taky Jurovi za pomoc při nakrmení hladové smečky!
(31.10. 21:05) Rosta:  Alena: Ada ma pravdu, na co chodit do schodu, kdyz se da plazit po zabradli! :-P
Ada: Vybojovat v tom vlaku dve mista na sezeni a 4 v ulicce byl nadlidsky vykon, takze jsme to nestihli. Navic ta okna se nedala otvirat!
(31.10. 19:27) Ada:  ECECKO: Maly bezvyznamny cerny puntik, my se vam v Brne na odjezd chystali zapet a vy ani nevykouknete z vlaku:) To si vypijete
(31.10. 19:23) Ada:  Ahojky! Na co schody, staci zabradli:) Nozky bolej, ale moc moc se tesim, az je zase za mesic potrapim ;o)
(31.10. 17:26) Potizista:  jazlo akomukoliv dalsimu: POTIZISTA JSEM JEN JEDINY NA SVETE.... :o))
(31.10. 16:21) Alena:  já nezvládám chodit ze schodůůůůůůůů.......
ale jinak byla víkendovka skvělá - v době konání příští budu sice na dalekém jihu, ale snad mi to vyjde na jaře :o))
(31.10. 15:20) Jirka:  Ahoj! Prave jsem koukal na fotky a jsou dost dobre. Skoda ze jsem musel odjet drive a nestihl se naucit se jig. Dekuji za pekny vikend a vsem, se kterymi jsem se nestihl poradne rozloucit, se omlouvam a posilam pozdrav. Pa
(31.10. 14:47) Alca:  Ale jinak to bylo :c)))
(31.10. 14:47) Alca:  Ahojte :c)
tak jsem si rikala, ze se mi poprve podarilo prezit irskou ve funkcnim stavu..., ale dnes me dohonila TAKOVA ryma, ze uz si to nemyslim.
(31.10. 13:34) Vera:  Ráda bych poděkovala za pomoc na víkendovce: Zdenče a Kris, Honzovi a Malé Míše, Áďě a Rosťovi, všem zpěvačkám a velmi profesionální hudební části za šíření dobré nálady :) Už se nemůžu dočkat další víkendovky, až vás budu zase moci mučit ;-)
(31.10. 10:12) Rosta:  Me boli nejen nohy, ale i v krku. :)
(31.10. 10:10) Rosta:  Jirik: O opozdovani znamek se nema cenu zminovat, to je jako polarkovy dort bez horcice. No ale ted mas sanci zaplatit za rok 2005 a kdyz budes hodny, tak iza 2006! No ale na znamku 2006 si zase pockas. :-)
(31.10. 7:46) Honzík:  nohžky bolí, ale o to je lepší, ne? jet na irskou aby mě pak nebolely nohy, o čem by to bylo? :-) pěkný den
(31.10. 7:44) Honzík:  Jenda: jestli nechceš tak se tak nepodepisuj, do ničeho Tě nenutim :-)
(30.10. 23:13) Jenda:  Dobrá - já se tedy od teď podepisuju Jenda.
Myslím, že po irské se dá říct jen jediné: Přežili jsme a doufám, že seberu dost sil na to jet za měsíc znovu!
(30.10. 22:08) Vera:  Koho po víkendu nebolí nohy? :-D
(28.10. 8:53) jazlo:  sLOn: toteda ne POTIŽISTA jsem tu já!!!! A já nejsem tajný mstitel... já se nepotřebuju za nic skrývat:).......
(27.10. 15:32) Jiřík:  Slon: tak proc jsi ty prispevky nechtel kdyz jsem ti je nabizel? Ze by se kancelar HB opozdila s rozeslanim nalepek do prukazek jako poslednich x let?
(27.10. 9:34) Rosta:  jazlo: Tak tedy dobrou noc nebo dobre rano do Chocne (na skutecneme stredoevropskem case v zivote lidi co chodi na smeny zalezi malo, to znam)! :)
(27.10. 9:32) Rosta:  Uplne tajny mstitel je POTIZISTA!! :-P
(27.10. 9:03) Ada:  Vera: To vypada na poradnou damskou jizdu:o) Ale pst, aby to neodradilo i tech sedm kluku;-)
(27.10. 7:29) jazlo:  sLOn: jak se to vezme....ale, ještě nespal. To víš noční:)
(27.10. 6:14) Honzík:  jinak já si říkám Honzík a Alchymista se tady většinou podepisuje Jenda... to jen tak mimochodem k té identifikaci..
(27.10. 6:13) Honík:  Nevíte náhodou někdo kdo je Uplne_tajny_mstitel? :-)
(27.10. 0:52) Vera:  Jdu balit batoh, nastala hodina pravdy, vejde se mi to všechno sebou... ?
(27.10. 0:51) Vera:  Zdenča: Zmatky? No jediný zmatek je v majiteli sombréra!! Ale téé lipy se nevzdáámm! Ehmm ... tedy sombréra :) Lidi na irskou už je přihlášeno 35 lidí, co tam sakra budeme dělat! Co tam proboha budeme dělat! Protože kluků je jenom 7 a to kdoví jestli... no to bude zážitek :o)
(26.10. 22:19) Zdenča:  Vidím, že jsou tu pořádný zmatky, tak to musím taky vyzkoušet:-)
(26.10. 14:56) Uplne_tajny_mstitel:  Vera, Rosta, Krisicka... zkratka vsem: NEVEZMES PUova SOMBRERA NADARMO!!!!
PS: Veru, nenecham se ohlodavat nejakym kastelanem! :)
(26.10. 14:29) Vera:  Krisička: Vítej Mat-toni! :)
Pu: Nabonzovala jsem kastelánovi, že nám sabotuješ účast na Irské víkendovce! Takže tě hodlá dohlodat a nějaké sombréro tě prý nezachrání! >:-)
Rosta: JÁ! Protože mě totiž sekne ;)
(26.10. 13:49) Krisička:  Přišla jsem se podívat, jak to tady žije:)
(26.10. 11:54) Rosta:  Se SOMBREREM muze zustat jenom jeden!
(26.10. 11:01) Pu:  Kaslete na naboje - vezmete hodne SOMBRER, ty se hodi vzdycky :)))
(25.10. 23:03) Vera:  Alchymista a Honza si udělají pořádek v oslovení. Dělají nám tu pěkný bordel! :o) To zavání Schizofrenií!
(25.10. 22:38) Ada:  Ten Bang byl na tebe alchymisto:), tak ja vemu aspon strelny prach, kdyz josu zbrane zakazany
(25.10. 22:25) Alchymista Jenda:  Honzo, ty máš taky Bang? Já ten svůj tedy beru - no, nejvýš tam bude slušná přestřelka :-)
(25.10. 22:21) Vera:  Aďa: Do Bučovického panství vstup pouze beze zbraní! Zabiju vás sama :o))
Markéta: Prý to není chřipka ptačí, ale slepičí? Zítra ti to v plné síle vysvětlím ;-)
(25.10. 21:33) Markéta:  Zdravím všechny! Koukám, že to tady pěkně žije, tak jen tak dál! :) Doufám, že slunce naše jasné je již plné síly a zítra bude v plné síle pro změnu vařit čaj :))))
(25.10. 21:05) Ada:  Honza: Honzo ze vemes na irskou Bang?! Prosim, prosim:) Ja muzu vzit naboje.
(25.10. 20:58) Ada:  nebo potreba vyprodat vakcinaci s temer proslou zarukou, at zije farmaceuticky prumysl!
(25.10. 20:15) Honzík:  někde jsem slyšel pojem \"síla médií\"..
(25.10. 14:08) vera:  Lidi, jsem byla na kontrole a strávila příjemné 4 hodiny v čekárně! Nevěřili by jste tomu, co teď všichni dělají kůli ptačí chřipce! :-D Zachovejte paniku :-)
(25.10. 13:08) Rosta:  Sakra to nepsal Jazlo, to jsem se ho chtel zeptat! :))
(25.10. 13:07) Jazlo:  A v tech 6:54 to jsi UZ vstal nebo JESTE nesel spat? :-?
(25.10. 13:06) Rosta:  No na smolinec si jeste doslapnu! Vsak ona vi, co ji jeste ceka. :-P
(25.10. 12:47) Smolinec:  Nene, nezaplatili, jsme totiz uplne blbi ;)
(25.10. 6:54) jazlo:  Kuk..... :)
(24.10. 17:27) rádce RastisLOn:  Ale má stále ještě šanci! A při rychlém jednání i nárok na množstevní slevu! Apeluji tím i na nemnohé z vás: \"Již jste zaplatili členské příspěvky do brontosaura?!\" 8-)
(24.10. 17:25) rádce RastisLOn:  No a zde milí vidíte nářek Jiříka Hovorky, který nebohý nestačil zaplatit včas členské příspěvky, nyní naříká, je z výhodného místa poddaného potupně sesazen mezi příznivce a místo láskou a přízní jeho královské milosti, Óóóóó slunce naše jasné, královny Izidory, je zahrnován jenom spamem!
(24.10. 16:20) Jiřík:  Koukam ze jste me premistili do priznivcu. Treba budu dostavat mene spamu :).
(24.10. 13:50) Pu:  Rosta: ja bych to nevidel tak cerne # o)
(24.10. 13:41) Rosta:  Výraz Pua (problémový účastník alias Petr Šafra) po konfrontaci s ...: >8=]
(24.10. 13:25) Pu:  u.b. (a nejen ji): zkratka z jedne nejmenovane sesterske dokumentace :o( ...Uplne Blbej... timto se DISTANCUJI a preventivne Auuuu :)
(24.10. 13:10) Smolinec:  Pu: sem s tim ;)
(24.10. 13:08) Rosta:  Pú: U.b. znamená Uranová bylinkářka, své vysvětlení zkratky jí řekni do očí a chraň si rozkrok! :-))
(24.10. 12:59) :  ono to vypadá, že jsem U.B. :) ale jsem jen trosku negramotnej..takhle po ranu.. PS: B..neznamena v tomto pripade Bylinkarka :)
(24.10. 12:52) Rosta:  No a kdo je potizista? :) PÚ?
(24.10. 12:49) Potizista:  Uz to chapu!!! :o)))
(24.10. 12:48) Potizista:  Ja to nechapu :o(( , jak to funguje???
(24.10. 10:42) vera:  ALL: Doléčuji angínu a děsně se těším na víkendovku (na vás? ;-) ). To nic nedělání by mě ničí... Ach jo! :-) Úpravy do agentů posílejte konkrétní. Co mám dělat se vzkazem: Chci tam něco jiného, nooo ale co, to nevím... No nebudu jmenovat, že? :-D
Lucka: Rosťa to ohodnotil tak, že on je ta tvůrčí síla a já ta výkoná, takže množné číslo :))
Mirael: Super! Další do Prahy! Jsem ráda.
(23.10. 22:50) Rosta:  Áda: Hele, a ty máš ICQ?!! Že o tom s Věrou nic nevíme. No tak hezky koukej napsat jaké! :-)
Lucka: Pripominky na agenty e-mailem, po malé přímluvě podpořené naditou obálkou rádi změníme :-)
(23.10. 21:16) Áda:  Lazi: Musis byt porad offline, kdyz jsem si konecne vsimla tveho icq?:)))
(23.10. 20:46) Lucka:  Jen jeste - Rosto, ten otaznik sedici vedle me ne fotce z cajovny se jmenuje Jirka...mala technicka ;) MSF, hoj Lucka
(23.10. 20:42) Lucka:  Caute vsichni!:) Musim pochvalit vzkaznicek, super vec. K tomu kralovskemu dvoru ovsem take budu mit jiste pripominky :) ale jinak je fajn, ze jste/sis s tim dali/dal praci (nehodici se skrtnete) :)
(23.10. 19:45) Rosta:  Mirael: No tak se uvidime! :-)
(23.10. 19:27) Martina-Mirael:  Ahoj Verko+Rosto! Toz uz jsem dala nasemu severu sbohem. Od pristiho tydne budu pusobit v Praze. Snad se zadari a brzy se uvidime... a propo, prijdte se podivat do kavarny Vesmirna Ve Smeckach. pa Martina
(23.10. 15:14) U. b.:  Zitra vecer by neslo? Ja mam v poledne deadline, musim narychlo dodelat preklad do prace (o transportu radioaktivnich kontaminantu :) )... :( Ted mizim od netu pracovat domu, budu na mobilu.
(23.10. 13:55) Rosta:  Uranova Bylinkarka: Hele a nemuzes se dneska vecer u nas stavit? :) Vera se dolecuje z anginy, a do uterka nesmi z domu, takze by urcite byla vdecna za navstevu, prijde i Petr Safra.
Plati i pro kohokoliv dalsiho! :-)
(23.10. 13:41) Uranova bylinkarka:  Ja jsem spokojena :)
(23.10. 11:56) Rosta:  Vlada: Pozmenovaci navrhy mit muzes! :-P
A vsichni ostatni: Jen se kouknete do Kralovskych agentu, jaky ve skutecnosti jste! ;-)
(22.10. 23:37) Lazi:  Věra: Jen ti asi pošlu nějaké pozměňovací návrhy co se týče mé osoby na královském dvoře :o)
(22.10. 23:36) Lazi:  Ahóóóój :o) Nevim jak funguje to se dozvim až po odeslání tohohle příspěvku... Každopádně se těšim, až se konečně potkám s lidma z Elefanta... Zdarte... Vláďa
(22.10. 23:34) Jenda:  Pročetl jsem celý královský dvůr a je to fajn :-)
(22.10. 19:11) Vera:  Vítám vás v novém vykecávacím designu. Nechť tyto stránky slouží pro vaše vzkazy, chaty a drby! Už se těším :-)
Jo jak se vám líbí a jak vám funguje? A jak se těšíte na irskou víkendovku? A jak bylo na teplákové párty? Nějaké horké novinky? ;-)


Odkaz na starší příspěvky, řazeno různě:
2009: ( kompletní rok 2009 ) 2008: ( 06-12 - 05 - 04 - 03 - 02 - 01 - ) 2007: ( 12 - 11 - 10 - 09 - 08 - 07 - 06 - 05 - 04 - 03 - 02 - 01 ) 2006: ( 12 - 11 - 10 - 09 - 08 - 07 - 06 - 05 - 04 - 03 - 02 - 01 ) ( 2005 )