Úvod Pražský klub Organizátorům Hnutí Brontosaurus

 Klub přátel Lukova
Úvod
O nás
Hrad Lukov
Místa kam jezdíme
Jak se zapojit
Organizátoři
Kursy, školení
Napsali o nás
Naši partneři
Kontakty

 Forum

 Plánované akce

 Kronika - fotogalerie
2012
2011
2010
2009 a starší

 Lukovské království
Jméno:
Heslo:
 

wired by CESNET2

Klub přátel Lukova

Připomínky ke stránkám,
fotky, texty...
posílejte na
vera(tečička)konupkova
(zavináček)
centrum(bod)cz

© 1996 - 2009
>>Úvod >>Forum >>Historie - červen 2007

Červen 2007


Pátek 29.6. 2007
(29.6. 22:43) Rosťa:  Škoda že na Jelení lávku už nevydržely žádné baterky ve foťácích. :(
(29.6. 21:10) Vera:  Ju tak fotky jsou na netu! :) Hlavně se podívejte jaký PONOR MĚLA PONORKA! :o)))
(29.6. 19:55) spajdr:  No, von ten zazipovanej soubor byl moc velkej, nějak mi nechtěl prolizt dratama. Tak jsem to poslal takhle po jednom :o))
(29.6. 14:33) Vera:  ju super, moc díky, došlo mi to všechno :) pokusím se to dát večer na web... i s těmi mojemi...
(29.6. 13:30) spajdr:  na adresu kpl@brontosaurus.cz jsem dnes odeslal zazipovaný archiv fotek z Vlnobití na Vltavě. Spajdr
 

Čtvrtek 28.6. 2007
(28.6. 18:36) Krisička:  Vera: Až bude Doubí dělat módní přehlídku, tak foť o sto šest. Chtěla bych vidět, jak jí to sekne :0)
 

Středa 27.6. 2007
(27.6. 22:31) Vera:  Díky všem zúčastněným za návštěvu. Jsem si to užila. A moc moc děkuji MK za všechny super oblečky pro Doubí!! Díky moc. Ještě teď jsem je prohlížela nekolikrát a musím říct, že to Doubí sekne už teď :) jo a díky za hlídání ;-)
 

Úterý 26.6. 2007
(26.6. 21:54) Vlastička:  Ale mě klidně drbat můžete:P třeba za uchem:)))
(26.6. 21:21) Vera:  Krisička: Žádné drbání? Jéjda, ty jí vůbec nic nedopřeješ...! :o)))
(26.6. 19:56) Zdenuška:  Vlastička: jejej to si pamatuju až mooooc dobře:o)
(26.6. 18:48) |Vlastička:  Zdenuška: já myslím, že někteří mají ještě v živé paměti jak jsem vloni vozila kolečka se šutrama:o)))hlavně moje zvukové efekty... šutry padající ze schodů, kolečko letící za něma:)...
(26.6. 18:44) Krisička:  Hanka: To máš pravdu. Inu, proč se stresovat. Jaro to jistí :0) Začni přemýšlet, kterou řeku by sis ráda sjela :0)
(26.6. 18:43) Krisička:  Ahojky všichni! Co kdybyste přestali drbat Zdeničku, která v kpl dělá všechno a pokud si to neuvědomíte, tak už bude pozdě. Že čas není natahovací, víme všichni :0) Tak bychom mohli tuto debatu ukončiti, co vy na to? :0)
(26.6. 16:20) Zdenča:  Všichni: Jsem ráda, že o mě máte takovou starost, ale už jsem velká holka:-) Můj podzim je opravdu narvaný, ale na vodu ráda pojedu... Jinak s táborem se snažím jak můžu jako každý rok:-) Je spousta CP, ale ne organizátorů:-( Jako každý rok v kpl. Ale lukov bude super jako každý rok!!:-) A stále scháním chlapy na tábor jinak ty kolečka budu vozit asi já nebo Vlastička:-) A to by nedopadlo dobře:-)
(26.6. 16:19) Jenda:  Vlasticka: Co takhle Ohre? Nebo nekam k Plzni? ;-)
Ale ted vazne - proc ne? Mas nejaky navrh? ;-)
(26.6. 14:31) Vlastička:  a nechce jet někdy na nějakou řeku, která nebude tak proklatě daleko?:(
(26.6. 13:54) Krisička:  Věra: Tábor to neodnese, protože tam bude spousta schopných jedinců :0)
(26.6. 11:51) Vera:  Jenda: Jojo ze Zdenči se stává sběratel :-((( Ted doufám, že to programově neodnese tábor... To by mě fakt moc mrzelo :-( Takže jak jste na tom? Tábory se sakra rychle přiblížili! 8-)
Rosťa: No v lodi... do raftu ji dáme určitě 8-)
(26.6. 11:00) Rosťa:  Voda byla fajn, ale priste chci nejakeho hacka nebo singl :-) Pristi jaro snad bude v lodi i Doubravka :-D
(26.6. 9:51) Jenda:  Vera: Na Zdencu to nikdo nehazi, protoze Zdenca to sama vsecko sbira a pak nestiha. Kdyz byla i Ohre prekonana, tak to muselo byt celkem drsne :-D
V zari bych snad nikam jet nemel, alespon to nemam v planu! Prestoze jsem na tehle vode nebyl, tak jsem se na ni podilel vice nez dost! ;-)
 

Pondělí 25.6. 2007
(25.6. 23:26) Hanka:  Krisička: Má takový pocit že bohužel září není natahovací ;-)...Jinak jsem ráda že jsme to všichni takhle dobře zvládli a užili si to ...
(25.6. 21:41) Krisička:  Jinak vyhlašuju válku ovádům (hovadům). Mám opuchlé nožičky a je to mírně nepříjemné . . . Jinak voda byla super. Po pěti letech jsem opět držela pádlo v ruce a celé dva dny se pilně učila kormidelníka. Ale chtělo by to ještě soukromé hodiny naavíc :0) A také děkuji všem vlastníkům stanu, kteří mě nechali přespati. Díky, díky, díky!!! A děkuji všem za skvělou náladu a atmosféru, která vládla celý víkend :0) Díky, díky, díky!!!
(25.6. 21:36) Krisička:  Věra: Přesně tak. Posádka čítala 17 plavbyschopných jedinců a mezi nimi by se mohli najít noví, nadějní, perspektivní, schopní organizátoři, že Hani :0) Jinak mám čas koncem září :0)
(25.6. 19:41) Vera:  Jenda: Ohře byla překonána :o)) Neslibuj, aby jsi pak zase někam nejel! :-P
Lucka: No třeba vodu zorganizuješ právě ty? ;-) Proč to sakra házet všechno na Zdenčúúúú! :-/)
Spajdr: No upřímně jsem si musela vyfotit tvé PROFESIONÁLNÍ držení pádla... maxi záběr... :o))) Nic proti, ale aspon jsi me inspiroval k tomu, že musím sepsat nějakou bezpečnost pohybu na vodě :-)
Zdenča: Zpomalit neee, ale začala bych to házet na druhé ;-) Teda když vynecháš nás... ;-)
(25.6. 17:41) Jenda:  Zdenča: Čas sice zpomalit neumíme, ale vodu zorganizovat ano! Takže když se k tomu nepřihlásíš ty, tak to udělám já...
Mimochodem - kdo jel na raftu?
To vypadá, jako bychom byli z té Ohře překonáni - tam jsme se koupali akorát 4x (z toho jednou při nastupování :-D)
(25.6. 17:12) Zdenča:  Cauky, akce se nakonec vydařila. Pokud mi tak dvojnásobně prodloužíte podzim tak tu vodu zorganizuju:o) Takže umíte někdo zpomalovat čas:o)??
(25.6. 16:43) Lucka:  Jinak moc dííky za parádní akci, bylo to supr, překvapivě slunečná a úžasně pohodová :) Jen ty stany mohly být větší, aby se do nich vešla celá parta... a mohl být BANG! :) Takže v září opakujeme, počítejte s tím! Zdenča to sice ješte neslíbila, ale dríve či později to udělá, že??? :p) Mějte se krásně, teším se na vás na Lukově!!
(25.6. 16:31) Lucka:  Jenda: Tož já bych ani tak neřešila, kolikrát se koupali. Oni se koupali totiž i během jízdy...to přetížení udělá svý a název \"ponorka\" jim skvěle padl :o))
Spajdr: No dle jiného názoru nebyl problém v kormidlování, ale v tom, že jsi místo \"zaber\" slyšel \"kontra\" :p)
(25.6. 16:27) Hanka:  Spajdr:Já mám takový pocit že ten problém byl trochu jinde...ono když háček zadákovy udělá kontra tak to nevyrovná ani zkušeny zadák!!!!!...
(25.6. 15:33) spajdr:  Nojo, vono taky když máte v sobotu vpředu vo půl metráku víc a v neděli vzadu mizernýho kormidelníka...
(25.6. 10:54) Vlastička:  Já bych se šla taky koupat....
(25.6. 8:44) Jenda:  Verka: kolikrat se koupali? :-D
(25.6. 7:07) Vera:  Víťa se Spaidrem trhli počet v plavoucích ponorkách :o))) Jinak akce podle mě super, teda až na to sluníčko, mohlo víc pršet!! :o) Fotky budou až je někdo dodá ... Takže fotky séémmmm! :)
 

Pátek 22.6. 2007
(22.6. 23:13) Jenda:  Věra: No já si to nevymyslel - oni mě mrchy nechtějí pustit domů...
Jarmil: Asi tak nějak - není nad přetíženou Vydru, kdy zadák sedí pod hladinou a háček jen těsně nad ní :-D
(22.6. 20:47) Vera:  Jenda: Srabe! na Verdon a s námi na Vltavu ne?!
Jarmil: No mas rozhodne pravdu. A pokud je jeste k tomu prima parta, tak se to da uzit i na raftu. Ale clovek si zase tak ty vody neuzije :-/ Sotva dosahne padlem do vody :)
(22.6. 17:12) Jenda:  Jarmil: Zbabelce - my jsme na Ohri s Vitou byli neodolatelni! Pokud se nepletu, tak byl poprve v lodi a byla to vydra :-D
(22.6. 11:17) Jarmil:  Upřímně je to jediné plavidlo, na které bych si vzal lidi co jsou na vodě poprvé...
(22.6. 8:06) Jenda:  Věrka - myslím, že 16-17 let. Taky jsem moc nepochopil, proč jedou na raftech....
Mimochodem - zítra jedu na Verdon :-D
 

Čtvrtek 21.6. 2007
(21.6. 22:16) Vera:  Vodácký výcvik na Vltavě na raftech? Hmmm to musí být teda psina :o))) To budou dělat pěknou ucpávku na řece, jezů si sotva všimnou a tam kde bude málo vody budou dost zaclánět :-/ Hele to je nějaká třída malých dětí? To bych snad pochopila 8-)
(21.6. 20:11) Jenda:  Myslím, že na vodě si užijete - kamarád tam má vodní výcvik! Nevím proč, ale pohled na něho a jeho třídu o 25 lidech na raftech na Vltavě je pro mě dost děsivý! Jejich plán je v sobotu jet přes Krumlov, ale snad až někdy kolem poledne - snažte se prosím jim ujet...
A hlavně - pořádně si to užijte!!! Vzhůru ke dnu! :-D
(21.6. 19:55) Vera:  Ahoj, na víkend jsou hlášené přeháňky. Prosím vemte si stany!! Ať máte aspoň sucho v noci :-) Kdo nemá možnost, napište mi a případně vám někoho domluvím, nebo dovezeme náš.
No a ještě doplním Zdenču: nezapomeňte plavky a ručník, opalovací krém :o)
Těšíme se na Vás
Věra + Doubravka + Rosťa Konůpkovi
(21.6. 15:18) jarysek:  serval: tak ti muzu rici ze tu cajovnu bohuzel nestiham:D..
 

Úterý 19.6. 2007
(19.6. 18:19) Vera:  Serval: Jo dobrá, rozhlásím to na všechny strany :) Takže kdo to ještě nevíte, tak ve středu 27. jsou opět palačinky, od 15 hodin!! Takže přijdte v hojném počtu :) Těšíme se a Doubravka ta obzvlᚍ! :O)
(19.6. 16:33) Serval:  Zdenca+kdokoliv kdo ma zajem: Vzhledem ke zmene planu by se mi teda momentalne vic hodil ten ctvrtek 28.6., tak okolo 17.00, v cajovne Ve Vezi?
Vera: Plati to s tema palacinkama ve stredu v 15.00? Popripade kam mam dorazit? Myslim, ze by doma mely byt jeste nejake domaci marmosky=P No, o vikendu, az dorazim, tak udelam inventuru komory=))
 

Pondělí 18.6. 2007
(18.6. 17:49) Zdenča:  Ufff, už nemám čas číst ani fórum...Takže to vezmu postupně!
Věra: příští týden přijede Cody a mám s ním důležité jednání takže kancl a já budeme k dispozici podle něj:-) A M.K. bude u mě do čtvrtka to jede domů.
Sonča: To mě mrzí, tak snad někdy na nějaké jiné irské... Těším se na tebe, mooooc!
Serval: Nařiď kdy a kde a já tam budu:-) Chci tě vidět a ten kdo bude chtít tě vidět se mnou tak dorazí:-) A nebo těch srazů hold musí být víc:-D Kdyžtak to pak pošli na kpl-l@brontosaurus.cz. Přece jenom na mailu jsem častěji než na fóru.Díky moc
 

Středa 13.6. 2007
(13.6. 17:42) Serval:  Jenda: No, jeste teda neni nic jiste na 100%, ale momentalne to vypada, ze bychom se s Tomem na par dni zjevili na Lukove. Takze se neboj, urcite se uvidime=)) Jinak, var se, var...Ja tady mam krasnych 30ş a libuji si, jake je tu letos pohodove a chladne zkouskove=))
Vera: Pravda, palacinky jsem nemela ani nepamatuju. Takze bych si je rozhodne nenechala ujit. Vlastne pamatuju - naposledy je tady u me delal Vita=))
 

Úterý 12.6. 2007
(12.6. 19:00) Jenda:  Serval - tak já nedorazím určitě - ještě budu sedět tady ve Francii a vařit se ve vlastní šťávě....
Ale během prázdnin se musíme určitě potkat!!!
(12.6. 13:02) Vera:  Sonča: není vůbec zač se omlouvat, ja jsem fakt ráda, když mi lidé najdou chybu. Ba naopak, mám radost, že to někdo čte... pozorne :) Ono to z te reakce asi neni moc zrejme :-/ Uff to je spatna vlastnost internetu, neni poznat, jak kdo co myslel.. obzvlast mam-li vyjadrovaci schopnosti kone :-P))
Serval: No streda muze byt klidne od 15 :)my to jeste dopluvime kde presne se Zdencou a s Hanou
(12.6. 11:36) Serval:  Mne je to jedno, jestli ve ctvrtek nebo v patek. Ve stredu jsem ale chtela jit na frisbee...Takze pokud budou palacinky tak okolo 15.00, tak bych stihla oboji. Pokud se pamatuju, tak frisbee zacinalo okolo 18.30=))No, zas chci byt, jak moje mami s oblibou rika, jednou prdeli na deseti posvicenich=)))
(12.6. 10:12) Sonča Šmérková:  Ahojky,já jsem to s tím hlášením nemyslela zle.Nebylo to úmyslné,omlouvám se Věrce,asi to jinak vyznelo než jsem si to myslela!zdravím..
(12.6. 9:54) Honzík:  já zas mám čas jedině v pátek :-) ale šak se může udělat spousta srazů a setkání, ne? :o) středa, čtvrtek, pátek.. =o)
 

Pondělí 11.6. 2007
(11.6. 22:31) Vera:  Hele ve stredu by to neslo??? Protoze 27. je tu v Praze mala Krisa a budeme tu \"parit\" s ni :) Sice ne v cajovne, ale planovali jsme palacinkovou party... bud u nas, nebo na Cernem moste, nebo v nove HB kancelari a Lukovskem skladu... Jinak my v patek nemuzeme, ale ctvrtek by jsme mohli, treba ukecame i Doubravku, aby sla s nami :) No jeste uvidime...
(11.6. 20:58) Serval - Misa:  Ahoj lidicky, vsechny moc zdravim. Chtela jsem se zeptat, jestli byste nekdo mel chut prijit 29.6. v patek do cajovny Ve Vezi??? Nemam na vsechny maily, tak to na Zdencinu radu pisu sem. Neocekavane prilitam o neco driv a chtela bych se pred prazdninama aspon s nekym videt...Tak co, sel byste nekdo? Nebo se vic hodi ctvrtek?
(11.6. 20:55) Vera:  Sonča: Zatím se ke mě nedostala prezenčka... Takže jsem seznam dělala pouze podle seznamu přihlášených... No to je ta domácí domluva 8-/ Už jsi tam :) Ještě někdo?
(11.6. 19:07) Sonča Šmérková:  Ahojky,všechny moc zdravím.Jen bych měla malinkou připomínečku.Já jsem na víkendovce Mash byla taky a nějak jsem se nenašla v seznamu účastníků!Tak se jenom hlásím! 8-)

Pro Zdenču:Ta irská víkendovka mi bohužel nevyjde,protože mi nečekaně přesunuli termín letní brigády na posledních 14 dní v srpnu!Moc mě to mrzí!Budeme si muset na setkání ještě počkat!Tak se mějte všichni móóóc krásně.Papa
(11.6. 17:22) Jiřík:  Nové stránky vypadají slušně. Změna webu bude podle mého názoru ku prospěchu.
(11.6. 13:09) Vera:  Dekuji za vsechny dosud poslane pripominky. Snazim se je zapracovat, ale ne vzdy to pujde. Ale moc moc diky!
(11.6. 13:07) Vera:  Vrchni lista je zatim graficky narh, potrebuje doladit, tak doufam, ze mi s tim vlasticka nebo nekdo jiny pomuze! ;-)
(11.6. 13:06) Vera:  http://lukov.brontosaurus.cz/pokus/uvod.php aby jste mohli sledovat vyvoj naseho noveho webu :o) uz je prevedeny do php, postupme by meli pribyvat texty a fotografie, uvitam jakykoliv postreh, zajem, opravu textu ci jeho samotne prepracovani, nebo jestli mi pomuzete objevit nejakou vhodnou propagacni fotku? :)
(11.6. 11:27) Jenda:  Vera: Jeste to prepis na te uvodni strance :-D
(11.6. 11:26) Jenda:  Vidis - to me nenapadlo, ale koukal jsem na to a rikal jsem si, proc je tam me jmeno, kdyz ja jsem nic nefotil.
 

Neděle 10.6. 2007
(10.6. 10:26) Vera:  Hance hubaté: Omlouvám se, ale fotky byli v adresáři hubata, tak jsem si myslela, že je jedná o překlep, že to má být Kubata a ne hubatá :o)) No Hozna se včera na fotky díval (opravil mi tladičně zkomolené přijmení Víti, ale on mi to určitě odpustí, že? :o) ), ale to že jsem mu připsala fotky, které nenafotil mi neprozradil. Asi chtěl, aby jsme si mysleli, že takhle pěkně fotí on? :-P)))) Díky za věškeré opravy!
 

Sobota 9.6. 2007
(9.6. 23:18) Vera:  Fotky z Mash jsou mezi námi! :)
(9.6. 21:43) Jenda:  Veruška: Kdy to bude? Prosím co nejdřív!
Dneska jsem měl trošku dobrodružný den - spím si pod stromem na pláži a najednou se mnou třese policajt, abych se kus odsunul. Po dotazu proč jenom vyzývavě ukázal na chlapíka na pláži, který měl na tričku PYROTECHNICIEN - tak se vyklidilo 200 m pláže. Ale ta rána - ta stála za to. Kam se hrabe Silvestr.
(9.6. 21:34) Vera:  Doufám, že se už všichni těšíte, až dám nafocený Lukovský sklad na web :o))))
(9.6. 21:33) Vera:  Děkuji všem zúčastněným modelkám a modelům. Jako hit večera byl pro mě Zdeněk převlčený za žabičku, Lucka jako princezna, Jarmil jako \"knížátko\"?? (no jak nazvat jeho odvážný model?), Ivo perlil v každé masce, Honzovi nejvíce slušel převlek - černoška?, no a Ája předvedla krásnou krajkovou blůzičku :) a Zdenča nám usmažila kopec palačinek. Prostě přijďte příště zas, rádi vás vidíme a Doubravka taky :)
 

Středa 6.6. 2007
(6.6. 16:42) Jenda:  S donaskou to asi nebude, co? Tak snad priste... :-D
(6.6. 10:47) Vera:  V sobotu od 15 hodin u nás palačinky! Kdo není v Lukovské konferenci, tak se ptejte na další u mě :)
 

Úterý 5.6. 2007
(5.6. 15:48) Yvette::  Ura ukemi: promočené botasky nejsou známkou chyby, ale absolvonáním vycviku v plném nasazení! :) Rozhodně to bych za chybu nepovažovala. Spíš za veliké plus, že to odnesli jenom botasky a zhutované tělo přežilo :o)
 

Pondělí 4.6. 2007
(4.6. 21:29) Ura ukemi:  Cuki hiki uči koši...nekecám, no na mou duši! :o)
Dííky moc za skvělé Haló haló! Nemůžu říct že bez chyb (příště bude potřeba objednat lepší počasí) ale myslím, že i ty ubohé promočené nemocné botasky na topení, narvané novinama, se dají odpustit - když to byla Honzíkova premiérová víkendovka :p)
Fotečky jsou fajné, jen jich je nějak málo, těším se na přídavek! KLAP!!

btw: Věrko, na medovníčku se pracuje, už to mám nafocené, odteď už to visí jen na mé lenosti :o)
 

Neděle 3.6. 2007
(3.6. 21:30) hubatá Hanka:  fotky jsou moooc krásné :-)
(3.6. 21:26) Yvette:  Haló haló, to jsem já, Yvette. Poslouchejte mě dobře, nebudu to víckrát opakovat. Fotky jsou na webu! :)
(3.6. 16:44) René:  Haló haló, to jsem já, René. Pslouchejte mě dobře, nebudu to víckrát opakovat. Nová, speciálně vycvičená odbojářská skupina se pohybuje v okolí Nouvionu. Dávejte si na ně dobrý pozor, umí sestavit vysílačku, dorozumí se s Francouzi, umí padělat obrazy, a dokonce měli tu odvahu a neohroženě se vplížili až do kanceláře samoného generála von Klinkerhoffena a zachránili obraz Padlé Madonny s velkýma balonkama od von Clompa..
 

Sobota 2.6. 2007
(2.6. 11:23) hubatá Hanka:  nemáš být v tolika konferencích, já ji čtu terpv po 3 :-)
 

Pátek 1.6. 2007
(1.6. 18:56) Jenda:  Ach jo - tady taky - koukám, že známý spammer Zdenča se činila . Tuhle zprávu čtu už počtvrté....
Ale je to fajn - jen tak dál :-D

Odkaz na starší příspěvky, řazeno různě:
2009: ( kompletní rok 2009 ) 2008: ( 06-12 - 05 - 04 - 03 - 02 - 01 - ) 2007: ( 12 - 11 - 10 - 09 - 08 - 07 - 06 - 05 - 04 - 03 - 02 - 01 ) 2006: ( 12 - 11 - 10 - 09 - 08 - 07 - 06 - 05 - 04 - 03 - 02 - 01 ) ( 2005 )