Úvod Pražský klub Organizátorům Hnutí Brontosaurus

 Klub přátel Lukova
Úvod
O nás
Hrad Lukov
Místa kam jezdíme
Jak se zapojit
Organizátoři
Kursy, školení
Napsali o nás
Naši partneři
Kontakty

 Forum

 Plánované akce

 Kronika - fotogalerie
2012
2011
2010
2009 a starší

 Lukovské království
Jméno:
Heslo:
 

wired by CESNET2

Klub přátel Lukova

Připomínky ke stránkám,
fotky, texty...
posílejte na
vera(tečička)konupkova
(zavináček)
centrum(bod)cz

© 1996 - 2009
>>Úvod >>Forum >>Historie - květen 2007

Květen 2007


Čtvrtek 31.5. 2007
(31.5. 17:59) Zdenča:  Milí Brontosauři a Brontosauřice,

Novorozenec Akce památy (Apam) je tady!

Jsme nový program HB, který se zabývá památkami a kulturním dědictvím ČR. Určitě jste o nás už slyšeli, ale ne dostJ Proto se podívejte na naše prozatimní stránky, které jsou umístěny na hlavním brontowebu pod odkazem naše programy!

Těšíme se na Váši návštěvu!

Tým Apam
Zdenča, Jarmil, Kris, Lukin
(31.5. 9:09) Rosťa:  No to asi nebude jednoduché. Možná by jsi mohla zkusit, zda tě neubytují na koleji jiné školy, ale asi to budeš mít dražší než jejich studenti.
 

Pondělí 28.5. 2007
(28.5. 9:16) Alča:  Rosta: Budu na Akademii socialniho umeni Tabor (u Stromovky) a bohuzel to neni statni skola, tudiz nemam narok na koleje... Tak shanim, shanim... kde se da :c)Pekny den
(28.5. 8:49) Rosťa:  Alča: A na jakou školu jsi se dostala? To nemají koleje?
 

Pátek 25.5. 2007
(25.5. 21:44) Alča:  Ahojte vseci :c))) tak segra (Anda=Vaita) mi zdarne odmaturovala, za samy 1, babizna! A to se cely 4 snad nikdy neucila... No jo, kdo umi, umi, kdo neumi...
A ja jsem se zdarne dostala na skolu do Praglu, takze, koncem zari presunu sve pole pusobnosti do te nasi stovezate velke mestske dzungle... Takze, kdybyste nahodou nedko vedeli o nejakem ubytovani (skola zacina tusim nekdy koncem zari), dejte mi please vedet na alkantar@seznam.cz. diky MOC a mejte se vseci slunickove :cD
(25.5. 18:01) Krisička:  Zkoušela jsem Víťovy mrkvové šátečky a jsou úžasné!!! A chlubit se budu, až budu mít čím :0)
(25.5. 10:53) Rosťa:  Tak kdo znáte Vláďu Lazárka, tak ten už má maturitu za sebou. A hlásí se do Prahy na stavárnu, tak nás v Dejvicích zase přibude ;-}
(25.5. 9:44) hubatá Hanka :  tak Sandra se asi pochlubit nechce...
 

Čtvrtek 24.5. 2007
(24.5. 9:02) Vera:  Sandro koukej se pochlubit! :-) A doufám, že máš přihlášku někam do Prahy! ;-)
 

Středa 23.5. 2007
(23.5. 17:55) hubatá Hanka:  Sandro gratuluji :-)
(23.5. 17:31) Vlastička:  Jenda: no ale zas moje zelená buchta měla taky něco dosebe:o)
(23.5. 8:57) Jenda:  Vlastička: No myslím, že se shodneme na tom, že ať na bronťárnu upeče kdokoliv cokoliv, tak je to úžasné. Samozřejmě naše Krisička hraje prim a z její trouby vznikají samé gurmánské poklady :-D
(23.5. 8:26) Vlastička:  Věra: Krisička peče taky úžasné šušenky:o)))
(23.5. 8:09) Vera:  Lucka (ze to na ni prasknu) mi slibila recept na medovník. Tak kde se fláká! :o)) A uvítám i další... třeba Krisička peče taky úžasné buchty! :)
 

Úterý 22.5. 2007
(22.5. 23:44) Serval:  Jenda: ted me napadlo ohledne toho varice - rekni Vitovi, ten je na podobne veci odbornik=)
(22.5. 23:43) Serval:  Presneji, zkusim mrkvove satecky=)). Lidi, piste recepty!! ja uz mam taky skoro zkouskove a cas si najdu=))
(22.5. 23:39) Serval:  Jenda: no ja uz jsem si rikala, ze by ti bagetky nechutnaly=))Ja dodnes s laskou vzpominam na krupavou syrovou bagetku, ktera mi zachranila zivot pri jedne zpatecni ceste do CR=)
Sandra: Sandro mas na to!!!!!!!!!!Drzimeeeeeeeeeeeeeeeeeeee=)))
Vera: Jojo, to je fajn. Hned zitra neco zkusim.
(22.5. 20:24) Vera:  Tak receptíky jsou tady, no původně jsem myslela, že počkám na další přispěvatele, ale když holt nedáte jinak :-) Tak z hlavní stánky KPL je odkaz, jinak je to přesně tuto: http://lukov.brontosaurus.cz/brontosaurus/kucharka/kucharka.htm
(22.5. 19:08) Vllastička:  Sandra má zítra maturu, tak jí držte palce:) a mějte se všichní kráááááááááááásně:)
(22.5. 17:25) Jenda:  Serval - díky bagetkám žiju!!!! :-D Jak my chudí studenti - já na tom nejsem o moc líp, protože mě taky financuje Erasmus! Jedinné, co si zaplatím z projektu je cestování tam a zpátky. Kdy mimochodem dojedeš do Čech? Zítra mi dorazí autobudem vybavení, tak uvidíme co budu moc stvořit na tom minivařiči u kterého jsem stále ještě nepřišel na to, jak se ovládá - vím je to, že je tam nějaký dost divný tlačítkový systém časovačů. Občas to přestane potvora hřát a já nevím proč.... :-( Zlatý minisporák na Bučovicích, u toho člověk alespoň ví na čem je.
(22.5. 17:14) Serval:  Jenda: Tak to mas dobry - byt sam pro sebe. No jo, to jsou ty staze...A my, chudi studenti, abychom si platili vse sami, protoze stipendium erasmus je tak na kafe.
Ohledne jidla - nerikej, ze ti nechutnaji francouzske bagetky=)) Jinak, co jsem zatim zkusila francouzske recepty (jako napr. pecena kureci stehynka nalozena v horciccno-vinne omacce), tak vsechny dopadly skvele...Zkus neco z mistni kuchyne=P
Vera: Kdy asi tak vyjde ten slibovany receptar? Chapu, ze chces odzkouset aspon cast receptu, ale muzem ti s tim treba pomoct=)))
(22.5. 15:51) Jenda:  Tak mi jich pár pošli - bohužel už žádné nemám, protzože jsem Ti vše odevzdal....
Moje adresa - chambre 1-1-6, Cité de la Colombiére, 570 route de Ganges, 34096 Montpellier cedex 5, France :-D
Hlavně kdzž mi něco pošleš, tak mi to řekni, abych to čekal. Máš i vícejazyčná vydání???
(22.5. 9:40) Rosťa:  Jenda: A kolik jsi už na té škole vyvěsil plakátků na Prázdniny s Brontosaurem?? :-D
(22.5. 9:18) Jenda:  Vita: Nejde o to, ze bych to nemel zvladnout jde o to, ze nemam moc casu to udelat! K tomu jidlu - jeste jsem tu nenasel uchazajiciho sneka nebo zabku, vsecko je to podmerecne a znas me, kolik toho snim...
Serval: Je tu celkem fajn, i kdyz je mi tu obcas smutno - chybi mi ten kontakt s Vami :-D Ponorka na spolubydlici? Proc - ja bydlim sam :-D K tomu studiu - ono to nebude az tak zhave, protoze jsem tu na stazi v laboratori. Tim padem tu nemam jedinny predmet :-D
(22.5. 8:24) Víťa:  Alchymista: TAk co dělají šneci a žabičky? Už jsi nějakou odzkoušel na pánvi? Případně doporučuji pejska na hniličku. Neboj se, zkoušky zvládneš, požadavky neustále klesají..., připadně se můžeš přehlásit k nám...
(22.5. 8:21) Víťa:  Věrka: Královno technická, už jsi doma zkusila ty šátečky, nebo stále čekáš na to, až budeš moci ověřit recept před jeho vydáním. Nebo se čeká na to, že nejlepší jsou ty, které upeče někdo jiný...
(22.5. 8:20) Víťa:  Tak vás tu šecky zdravím
 

Pondělí 21.5. 2007
(21.5. 21:24) Serval:  Jenda: Az zacnes mit ponorku na spolubydlici, tak dej vedet=)Mimochodem, az budes mit chvilku, tak se nam sver se svymi dojmy...Studium ve Francii by me taky lakalo=)
(21.5. 12:20) Jenda:  Mimochodem maji tu jinak rozlozenou klavesnici, takze omluvte obcasne preklepy! :-D
(21.5. 12:20) Jenda:  Rosta: Nejsem si jist, jestli je to vyhra. Na srpen a zari budu mit 6 zkousek! Doufam, ze budu nejak moc dojet alespon na tyden do Cech, abych neco udelal a hlavne abych Vas videl!
Vera: To je super! Hvlt sice uz davno mam, ale proc si to nezopakovat, ze? :-D Kdyz se mi povede dojet, tak se u Vas stavim a vezmu si to. Diky.
(21.5. 8:21) Rosťa:  Bodré podoledne! Určitě pojeďte na Haló, Haló!! Očekávají vás otalčovaní Francouzi, Němci - opukanti, chloupí Angličané a především René Artoa a osazenstvo jeho kavárny!
:-)
(21.5. 8:18) Rosťa:  Jenda to vyřešil, zdrhnul před zkouškovým do Francie!!! :-P
 

Neděle 20.5. 2007
(20.5. 12:17) Vera:  Jenda: No akorád, když odjedeš, tak mě KONEČNĚ z kanceláře pošlou papíry pro tebe, potvrzení, že máš HVLT a OHB! 8-/ No takže, je máš u mě. Hanka a Kuba (Jarmil) taky, dám vám to, hned jak vás uvidím (nebo Rosťa). Tak další dotaz do pléna, budete mít někdo z pražáků čas zajít na palačinku a pomoc nám nafotit další část lukovského skladiště? Ehm noo zkouškové se blíží, že? :-( Takže najde se někdo, kdo už má zkouška za sebou? 8-)))
 

Sobota 19.5. 2007
(19.5. 19:57) Jenda:  Honzik: No, to je chyba - meli by jste se nad sebou zamyslet :-) Mimochodem. AHOJ Z FRANCIE! :-)
 

Čtvrtek 17.5. 2007
(17.5. 20:51) Honzík:  Vlastička: jsme se ve frisbee nechali unést, když jsme vedli nad Orchisem, a pak už to nešlo :-) ale příště se teda budem snažit polepšit, no.. =o)
(17.5. 10:45) Vlastička:  Honzík: musíte se snažit být ve všem úplně poslední... a ne nějaké trapné 6. místo:)))
 

Středa 16.5. 2007
(16.5. 19:22) Honzík:  Vera: Lepsi?!? jak? :-D
Jinak super komentáře :o)
 

Úterý 15.5. 2007
(15.5. 21:47) Vera:  Fotky z Olympiády jsou v kronice! Jinak musím říci, že tohle byla nejpohodovější Olympiáda! Super akce. No a příště... příště už můžeme být jenom a jenom lepší! ;-)))))
 

Pondělí 14.5. 2007
(14.5. 17:27) hubatá Hanka:  i já připojuji gratulace, že lukovský tým konečně dosáhl na vytyčený (a vysněný) cíl :-)
(14.5. 14:10) Krisička:  Gratuluju všem olympionikům za skvělou reprezentaci!!! Z domova jsem všem držela palečky :0)
(14.5. 7:20) Jenda:  Gratuluju celému olympijskému týmu!!! Konečně jsme se dočkali :-D
 

Neděle 13.5. 2007
(13.5. 22:10) Honzík:  Ale letos naprosto jednoznačné :-) ale užili jsme si to pořádně, ne? :o) díky všem za výkony, hlavně Doubravce :-) pak Věrce, Rosťovi, Kes, Dejvovi, Jurovi, Petrovi, Robertovi
(13.5. 19:42) Vera:  Od konce... :)
(13.5. 19:42) Vera:  PRVNÍ MÍSTO!!!!!!!!!
 

Sobota 12.5. 2007
(12.5. 0:41) Jenda:  Věra: Palce určitě držet budeme - a hlavně - ne že zas něco vyhrajete jako loni! Letos to konečně musí vyjít! Poslední místo bude naše! :-D
 

Pátek 11.5. 2007
(11.5. 20:21) vera:  Sltádo zdraví z Opavy :o)) Jo fotky, no Zdenčo, kde jsou fotkýýý??? :-( Jinak my celý den poctivě posiluje s Doubravkou, aby nám zítřejší poslední místo fakt již neuteklo... No a jede nás nakonec jen 6, takže při štafetě si budeme mmuset asi Doubravku předávat a volejbal dáme s Doubravkou na zádech... no bude to rozhodně zajímavé. Ale slibíli se přijít podívat a zafandit, aspoň další, tak už se na ně těšíme!!!!!Jupí!! :) Držte palce! :o)))
(11.5. 20:16) Vlastička:  Olypionikům: Přeju Vám ať se dočkáte svého vytouženého posledního místa:) já se musím učit na zkoušky... fńuk:(
(11.5. 8:16) Upírek:  Zdravíím všechny přítomné i \"nepřítomné\" ...:-) Stejně jako Zdenče mi je líto, že pořád nedorazily fotky... Kolikrát jsem už s velkým těšením šla do kroniky a NIC! Jarmile! Nemáš je náhodou TY? Mmmm...???:-)) No nic, nebudu vás do ničeho velikého honit, pravda je, že čas je náš nepřítel, tak jen budu doufat, že se tu časem znovu objeví;-).
Upír

PS:Zdeni, začínám už plnit přihlášku na tábor, ale budu tam přítomna asi jen týden, na tom se blíže domluvíme třeba na RRRrrr:-)
 

Čtvrtek 10.5. 2007
(10.5. 20:05) Zdenča:  Cauky, už se těším na fotečky. Jinak myslím, že spoustu lidiček jako mě mrzí, že nedorazili, ale hold čas je náš nepřítel:-( Ale palačinky jsem měla dneska:-)
 

Středa 9.5. 2007
(9.5. 10:17) Honzík:  Palačinky byly fantastické, kdo nepřišel, velmi prohloupil :-) za hru taky dík :-) a focení bylo vskutku velmi zábavné :o) ale zas nesmíte věřit všemu co Hanka říká :o) to dámské sako bylo k nerozeznání od pánského =o)
(9.5. 7:09) hubatá Hanka:  musím říct, že jsem se při popisování věcí ze skladu fakt bavila - ale nejlepší model byl samozřejmě Honzík - slušelo mu to i v dámských šatech :-D
a jinak děkuji slonům za vynikající palačinky a hru :-)
(9.5. 0:12) vera:  Dekuji Hance a Honzikovi za pomoc pri foceni lukovskych kostymu. Jeste to vsechno nemame, ale zacatek je taky dobry. Teste se! Nektere modely stoji opravdu za to, ikdyz nevim zda je lepsi odvazny model nebo dokonale predvedeni modelem... treba modelka Hanka předváděla masku \"žabička\"... :o))))) to prostě musíte vidět :) Kdo přijde pomoc s dalším focení? :)
 

Úterý 8.5. 2007
(8.5. 13:31) Jenda:  Kris: Tak mi napiš tvou adresu a já ti budu pravidelně psát :-D
 

Neděle 6.5. 2007
(6.5. 23:53) Krisička:  Jenda: A nezapomeň mi koupit pohledy a můžou být i s razítkem :0)
(6.5. 20:09) vera:  > Od: vera.konupkova@centrum.cz
> Komu: <kpl-l@brontosaurus.cz>
> Datum: 02.05.2007 20:57
> Předmět: Palačinky
>
Ahoj, vyhlašujeme palačinkovou párty u nás doma. Přístí úterý 8.5.2007, od
15 hodin do max 20:30 hodin (později nee, Doubravka teď chodí pravidelně
spinkat, tak ji to nechceme moc rušit...)
S sebou: nějakou zajímavou hru a něco na vrch palačinky: šlehačku, kakao,
marmeládu, jogurt, ovocný tvaroh, salám, nutelu ... prostě kdo co má
nejraději...
Doufám, že při té příležitosti se mi podaří zbavit na chvíli Doubravky a
nafotit konečně Lukovský sklad kostýmů :o)
Prosím napište mi zda přijdete, ať vím kolik toho budu smažit a připravit
se na to dopředu :-)
Věra a již krásně spící Doubravka :o))) jupí!

PS: Jo a kdo má, tak přineste fotky z víkendovek, ať je můžeme dát rovnou
na web.
PSS: Olympiáda, zatím vím že mám přihlásit: Honzík Stránský, Katka \"Šotka\"
Šotolová, David \"Dave\" Karban, Jana \"Kes\" Vidláková, Jura Maršál, Věra +
Doubravka + Rosťa Konůpkovi tj.= 6 osob + Věra a Doubí - jízdní fanynky v
záskoku
(6.5. 17:16) vera:  Teda ještě jsem zapomněla na Zdenka s Luckou :o)
(6.5. 17:14) vera:  Tak jediný kdo se ozval, že přijde v úterý 8.5. na palačinky je Honzík. OK pěču palačinky pouze pro něj. Takže nikdo další už nepřijde? Takže si to užijte nad učením a kdekoliv jinde :o))
(6.5. 15:06) Rosťa:  Jenda: Tak to máš čas ještě roznést plakátky! Že??!!!!
(6.5. 10:09) Jenda:  Hanka: Obojí! :-D
(6.5. 9:43) hubatá Hanka:  naše barvy - to myslíš ČR a nebo lukovské??
 

Sobota 5.5. 2007
(5.5. 22:47) Jenda:  Tak už je to jasné - od 15.5 budu hájit naše barvy na jihu Francie. Držte mi palce ať se tam neupeču.
 

Pátek 4.5. 2007
(4.5. 14:46) vera:  Jarmil: No ja jsem koukala, že to tam bylo samá zvěr... slepice, osli... brontosauři :o))) no a ještě tohle :)))
(4.5. 14:09) Jarmil:  Něco pro pobavení z beltine
http://cheewe.rajce.idnes.cz/Beltine_2007/images/IMG_4665.JPG
 

Středa 2.5. 2007
(2.5. 16:52) Krisička:  Věra: S Kes zkoordinujeme příspěvky k Zemi barevných Bohů a něco Ti pošlem, i když třeba na etapy :0)
 

Úterý 1.5. 2007
(1.5. 22:58) Honzík:  Omejka: sakra, Omejka, kdo to jen muze byt? :-) taky preji hezky kveten :o)
(1.5. 22:13) ...:  ... tem ostatnim ne!
;)
(1.5. 22:03) Omejka stara vykopavka:  Hezky maj vsem, co si na me jeste pamatuji :)
(1.5. 9:39) Honzík:  A už víme název? něco jako \"d´lůzrs\"? :o)
(1.5. 9:33) Vera:  Honzik: taky by me zajimalo,zda to nekdo koordinuje? Kes???

Odkaz na starší příspěvky, řazeno různě:
2009: ( kompletní rok 2009 ) 2008: ( 06-12 - 05 - 04 - 03 - 02 - 01 - ) 2007: ( 12 - 11 - 10 - 09 - 08 - 07 - 06 - 05 - 04 - 03 - 02 - 01 ) 2006: ( 12 - 11 - 10 - 09 - 08 - 07 - 06 - 05 - 04 - 03 - 02 - 01 ) ( 2005 )