Úvod Pražský klub Organizátorům Hnutí Brontosaurus

 Klub přátel Lukova
Úvod
O nás
Hrad Lukov
Místa kam jezdíme
Jak se zapojit
Organizátoři
Kursy, školení
Napsali o nás
Naši partneři
Kontakty

 Forum

 Plánované akce

 Kronika - fotogalerie
2012
2011
2010
2009 a starší

 Lukovské království
Jméno:
Heslo:
 

wired by CESNET2

Klub přátel Lukova

Připomínky ke stránkám,
fotky, texty...
posílejte na
vera(tečička)konupkova
(zavináček)
centrum(bod)cz

© 1996 - 2009
>>Úvod >>Forum >>Historie - únor 2006

Únor 2006


Úterý 28.2. 2006
(28.2. 22:50) Zdenča:  Ne můžu tě uklidnit Tom to poravdu nebyl:-))
(28.2. 15:18) Alc:  Verka: Miluju sari a indicky hadriky!!! Ale mam tip i na dostupnejsi zbozi :c) http://www.sari.cz/
(28.2. 13:49) Vera:  Jenda: Jojo sen s ním! :)
(28.2. 13:12) Jenda:  Dášenka: Tak zajdi do laborky, vymysli patent a hned bude 700-800$ na šatičky :-D
Věruška: Chceš znát ten tecnologický postup výroby PET flašek?
(28.2. 12:15) Vera:  Dáša-taťka: No některé jsou \"jenom\" za 450! :o))) Nechápu, kde berou tak nádherný látky! :-(
Jenda: No setkání s Tomem je opravdu zážitek :o)))
Áďa, Zdenča: Jsem ráda, že se vám tam líbilo. Tam teprve člověk vidí, proč, co jak funguje. Jenom mě mrzí, že se některé špatné věci stále opakují a nefunugují :-( Tak třeba máte šanci něco změnit :)
(28.2. 11:17) Dáša-taťka:  Vera: Myslim,ze 700-800$ je mimo moje cenove moznosti:o))))
(28.2. 11:15) Dáša-taťka:  Vera: Teda proc mi to delas???Takovy muka:o)))(Obleceni je samozrejme nadherny,coz je ten problem:-( )
(28.2. 10:43) Jenda:  Věrka: myslím, že se s ním potkala :-D
 

Pondělí 27.2. 2006
(27.2. 23:21) Věra:  neodolám, ale kdo má rád indické oděvy, tak se podívejte sem http://www.salwar.com/gallery/CotsilkSaree.aspx je jich tam opravdu spousta a pak jsem objevila super stránky pro ty, kdo by se chtěli naučit plést náramky přátelství http://www.naramkypratelstvi.kvalitne.cz
Zdenča: Cože? Spoustu \"motivujících\" věcí? Hele a nemluvila si tak náhodu s Tomem Hradilem :-D))
(27.2. 20:41) Zdenča:  Věra: valná hromada byla super. Spousta nových motivujících věcí, teda alespoň pro mě. Jinak jsme si pokecali s panem minisrem financí a dokonce dostal tričko z dortu a taštičku s brontíkem:-)Tak uvidíme zda ho někdy bude mít na sobě, třeba při schvalování nové zákona:-))
(27.2. 19:20) Ada:  Vera: I kdyz jsem se hlavne rozkoukavala, tak jsem moc rada, ze jsem mohla jet. Zase o neco chytrejsi, co vsechno se skryva pod tak nevinnym nazvem jako je Brontosaurus:) Dojem? Je to mazec:)
(27.2. 16:26) Vera:  Áďo, Zdenčo, jak se vám líbilo na valné hromadě Hnutí Brontosaurus? Čekám nějaké zajímavé dojmy :o)
(27.2. 13:38) Vera:  Takze na Irskou v březnu už je totálně narváno! Považuji za úspěch 9 kluků! :o)
Na Irskou na velikonoce se to taky rychle zaplňuje, tak pokud víte o někom, kdo by rád, tak mu dejte prosím vědět. Jinak musím napsat radostnou zprávu. Na velikonoční víkendovku pojede Zdeněk (výborný stepař) a pak Mája a Katka z vystupující části skupiny Rinencoirií. Takže je rozhodně se na co těšit. Holky pomůžou s učením a už se na to moc těší. Takže se těště! :)
Jo a taky, kdy si nevšimnul, tak se změnil termín Olympiády! O týden později. Takže pojedeme na Olympiádu? :)
 

Sobota 25.2. 2006
(25.2. 23:31) Jenda:  Věrka: To není šílený - to je základ a shodou okolností přesně tohle jsem dostal jako otázku u maturity z Chemie :-D
(25.2. 11:56) Věra:  Jenda: Tak tomu skoro vůbec nerozumím! :o)) No ale moc děkuji, snad jsem to trochu rozluštila. Díky moc. To není kvalita, to je šílený! :o)
(25.2. 2:30) Serval:  tak to je kvalita....
(25.2. 0:20) Jenda:  Věrka: tady máš jek vypadá ten základ :-)
http://www.jergym.hiedu.cz/~canovm/polymery/polymera/pe.htm
(25.2. 0:13) Jenda :  Tak PET je polyethylen, což je škrtlá závorka (to je to poly) a v ní CH2-CH2. Pak se tam přidává ještě síťovací činidla na bázi -CH2-CH-benzen (na CH je ještě jedna vazba). Pokud se nepletu, tak ten poměr byl buď 1:50 nebo 1:100 (CH2-CH2 vs. to benzenový). Jestli chceš, tak ti to zjistím přesně. Jinak jsou to takové krásné poloprůhledné granulky s průměren tak 1-2 mm.
 

Pátek 24.2. 2006
(24.2. 20:09) Dáša-taťka:  Vera: :o))))tak to bohuzel nevim,ale pokusim se kouknout do prislusnych analu:o))))
(24.2. 14:33) V:  jako třeba, něco jako tohle? H3O3 teda je to asi úplná pitomost, ale nějak takhle jsem to myslela :)
O O
H-H-H
O
(24.2. 14:31) Vera:  Dáša-taťka: Jé ja jsem se asi špatně vyjádřila. Myslela jsem jak vypadá chemický vzoreček třeba pet flašky :-) ne vzorek! Nojo to se holt pozvá chemik :D
(24.2. 14:00) Dáša-taťka:  Vera:pokud si to dobre pamatuju,tak mamka jednou vzorek PET flasky prinesla a byla to takova asi 10cm velka zkumavka a prumeru vicka klasicky petky,ale nevim,jestli jsi myslela zrovna flasku nebo nejakej jinej vzorek....
(24.2. 11:05) Janka:  Ahoj, dovolim si malou reklamu na akci, ktera by vas mohla zajimat
http://www.instruktori.cz/akce/ozivotech
Volna mista hlavne pro holky !!!
 

Čtvrtek 23.2. 2006
(23.2. 15:57) Vera:  Mám dotaz na zde přítomné chemiky. Potřebujeme na tábor vzoroček PET (jako plast). Nevíte někdo jak vypadá?
(23.2. 11:53) Zdenuška:  Náš šikovný přeseda: Konečně:-)) To to trvalo:-))
(23.2. 9:58) Ada:  Dáša-taťka: To druhe vystoupeni jsem kdysi mela, tak nemusis vypalovat, ale diky;) Jinak na icq jsem docela casto, ale stylem ze jsem cely den online a treba vubec nejsem doma:) Ja se polepsim;)
(23.2. 9:40) Dáša-taťka:: :  Věrka & Rosťa:Ja jsem pro cokoliv jineho nez olympiadu!!kdyz bude hezky,jsem pro cundr nebo pro tu vodu.
Ada:Myslim,ze jsme se o tom bavily,ale mas i to druhy vystoupeni Lordu?Ja ze bych ti ho taky vypalila...Jo,jak to,ze ted vubec nejsi na icq?To vas v ty skole tak trapi?(Chudacci...:o))))
(23.2. 8:40) Rosťa:  No jak s tou Olympiadou jeste nevime, ale spise se klonime k jine akci, protoze 3 dny stravit na takove velke akci jenom na jednom miste se nam moc nechce. Kdo je tedy tady spise pro Olympiadu a kdo pro reku nebo vikendovku?
(23.2. 7:47) Dáša-taťka::  Věrka & Rosťa & Otec:Koukala jsem do plánovaných akcí a znamená to tedy,že se místo olympiády už definitivně jede Ohře???
(23.2. 7:44) Dáša-taťka:  Rosťa:přidávám se k všeobecné chvále:o))))
Všem(mimo sLOna):Ta úprava je vážně dobrej nápad,jen musíme být s tou chválou opatrní,aby nám Rostík nezpychl:o)))
Rosťa:Jak to,že jsi to četl????:o)))))
 

Středa 22.2. 2006
(22.2. 22:51) Jenda:  Áďa: A to je ještě ďáblův advokát, doktor a tvořitel všeobecného chaosu. Stručně - ať žije předseda :-D
(22.2. 21:24) Ada:  Rosta: Mame ale sikovneho predsedu!! Nebo farare, ted v tom mam zmatek. Proste sLOna
(22.2. 20:25) Serval:  Fotky jsou skutecne exklusivni;))) Skoda, ze jsem se taky nemohla dostavit:..(A nova uprava stranek je taky dobra, aspon je to prehlednejsi, kdyz jsem clovek dlouho nezabrusli...
(22.2. 18:10) Alc::  Rosta: Juuuuu, Ty ses ale sikovneeeejjjj!!!! Je to pekne prehledne a rychlej se to nacita :c) SUPER!
Verka: Neboj, my se snazime juz ted :c) distribuce plakatku po temer cele Morave neni zadny problem :c))) Tak jich dejte Ade dostatek, at mame se Siskou a Ajkou co delat :c)
A ta myslenkas balem je VAZNE SKVELA!!!!
(22.2. 13:57) Rosťa:  A taky jsem presunul cas veci na stranky historie konference, odkaz je na konci teto stranky, at zbytecne nestrasi nahore :)
(22.2. 13:05) Rosťa:  Tak doufam, ye se vam to bude libit, netrpelive cekam na odpovedi
:-)
(22.2. 13:05) Rosťa:  Pokusil jsem se pridelat funkci, ktera kazdy den oddeli hlavickou s datumem od ostatnich. Teda pokud ten den bzlo neco napsaneho.
 

Úterý 21.2. 2006
(21.2. 16:39) Dáša-taťka:  Ježííííš,bál by byl super,jen ať to vyjde:o)
(21.2. 15:40) Vera:  Kdo to ještě netuší, tak si tak trochu zahráváme s myšlenkou brontosauřího bálu v listopadu v Přerově... tak uvidíme :)
(21.2. 15:38) Vera:  Dáša-faťka: Rosťa přidal dnes k fotkám drsný komentář :o) Jinak, kde je hodne hezkých objektů, tak samozřejmě musí být fotky hezké! :o)) Jinak k břišním tancům... jsme si řekli, že by jsme na podzim zorganizovali bál s irskými a břišními tanci a klasickými atd..., teda teď je důležitá Áďa, která má za úkol zjistit, zda by to vůbec v Přerově šlo...
Alc: Není zač! Přeci jen to nebude jen tak zadarmo ;-) Počkejte jak vás vytížíme v listopadu! :o)))
(21.2. 13:55) Alc::  Verka+Rosta: Siska vam MOC dekuje :c)))
Juz se vsecky moc tesime :c))) na irskou :c))))
 

Pondělí 20.2. 2006
(20.2. 20:40) Dáša-taťka:  Rosťa:VELMI se omlouvám za zkomolení místa vašeho bydlitě:o)))))
Břišní tance????O něco jsem přišla?Jo,fotky z bálu jsou moc pěkný...chválím pana(paní) fotografa(fotografku):o))))
(20.2. 16:03) Alc:  Kdyz tak vidim zminky o brisnich tanecnicich...Vite, ze si nas na tom poslednim plese, kde jsme vystupovaly, taky poznacil 1 zvukar jako brisni tance??? :c))) Takze abyste vedeli, tak se na Bucovicich netanci irske, nybz brisni tance :c)))))
(20.2. 12:08) Rosťa:  Kdo se koukne na stranky, uvidi ze bal byl drsny. :)
Jinak zadna sloni staj, ale \'Sloni Ulice\' :-))
 

Neděle 19.2. 2006
(19.2. 23:17) vera:  Tak fotky z bálu už jsou na stránkách :-)
(19.2. 20:42) Ada:  Verka: Brisni tanecnice:) To jsi urcite odkoukavala pohyby, at vime, do ceho jdeme:)
Jenda: nase slow country byl zazitek nejen pro nas:) Nebylo by spatne, kdyby to nekdo natocil...
(19.2. 20:21) Jenda:  No, čundr by byl zábavný...
Věruško, připiš tam prosím tu vodu - místo olympiády. Místo zatím nepiš, ale jak jsem říkal - interně asi Ohře.
Ples byl skutečně fajn - hlavně naše famózní zpomalené tančení následované pekelnými kroky!!!
Nevíte někdo, jestli je to u někoho na videu?
Kdo tam nebyl o hodně přišel!!!
(19.2. 19:48) vera:  Dáša-taťka: Pokud se najde skupina lidí, kteří pojedou raději někam na vandr, tak jsem pro :) Rozhodně i tvůj návrh je supér! :)
Ada: Bál se mi taky líbil a už se těším na další tančení. Dnešní tréning nám překazili generálkou na vystoupení břišní tanečnice, tak jsem chytala inspiraci :D Měli od 19 vystoupení v sále, kde trénujeme...
(19.2. 18:41) Ada:  Verka: Samozrejme mi domu nejel bus, tak jsem po bale rozchazela nozicky:)Ale povedl se. Po dlouhe dobe ples, kde se dalo tancit, ne jen diskotekovat. Co to ctu, cundr?;) To zni hooodne dobre...
Dáša- taťka: Ten seminar na Bucovicich dovedeme jeste k dokonalosti;) a za darecky neni zac;)
 

Pátek 17.2. 2006
(17.2. 18:21) Dáša-taťka:  Otec:je to neuveritelne,ale miranda funguje,dikonce si ji planuju i nainstalovat doma...prisly jsme si spolu nejak na chut:o)
Ada:Uz jsem ti nekdy rekla,ze mas ty nejlepsi napady jak travit cas na Bucovicich????:o)Jo a strasne moc dekuju za darecky,moc me potesily
Verka:¨Nevim,jestli se muj nazor bere,nebot se olympiady neucastnim,ale ja bych radsi vodu nebo nejakej cundr:o)Jo a jeste jednou dekuji za ¨velmi prijemne pohosteni ve \"sloni staji\":o)
(17.2. 17:18) Vera:  Navrhuji místo olympiády jet vodu nebo vandr nebo že by další irská ? :o)) Nebo že by olympiáda? Sakra, dá se dělat tolik super věcí :-(
 

Čtvrtek 16.2. 2006
(16.2. 23:26) Rosťa:  Zdenca: No ale rikal neco otom, ze ho do toho musite nutit a stale jemne a nezne pripominat! :-)
PS: Jak mi napsala nejmenovana clenka lukova - \"... na case kdy to bude nezalezi, casove jsem v p*deli celorocne ...\"
:-)))
PPS: A stale jsem ji neodpovedel, za coz se taky kaji!
(16.2. 22:44) Zdenuška:  předsada kpl: někdo na valné hromadě hrozně moc poučoval o včasné odpovídání na maily a podobně.Nebo ne pane předsedo??:-)
(16.2. 22:42) Zdenuška:  Serval: Taky moc gratuluji!:-)
(16.2. 22:41) Zdenuška:  Utlačování není mé hoby:-))
(16.2. 20:34) Jenda:  Serval: škrábe, kouše, ale nejradši má NORU, že? Já kořínky rád - třeba takový kořínek jménem vepřo knedlo zelo by mě velmi potěšil, ale jak tě znám, tak se nedočkám. :-D
Taky gratuluju ke zkouškám. Já už to mám naštěstí taky za sebou a co je horší - jsem mírně nemocen a musím chodit do školy.
Áďa: A já vám pomůžu!
Věruška: Nic si z toho nedělej - ty přijdeš o seminář a já o konferenci, kde jsem měl prezentovat naše dílo.
Taťka: Tak co miranda??? :-D
(16.2. 19:32) Rosťa:  Chcete jet radsi na tri dny na Olympiadu nebo radsi vikendovku? Tri dny na Olympiadu v kvetnu mi prijde moc, travit to na kraji mesta.
Takze Olympiadu nebo vikendovku?
(16.2. 17:31) Ada:  Serval: Gratuluji, ted na chvili klid ze;)
Verka: My ti na irske klidne udelame nejaky seminar, ze Daso;) treba seminar nejvhodnejsiho valeni ve spacaku, aneb jak to vydrzet cely den a narozne ti to ukazeme. Vsak vis, ze se dokazeme obetovat:)
(16.2. 16:55) Vera:  Dáša: jasan, musíme doladit letní formu, takže rozhodně nebude žádné ulejvání ;)
(16.2. 16:14) Dáša:  Vera:Neboj Verusko,slibuju ti,ze ti to vynahradime:-)
(16.2. 13:03) Vera:  Irska Bucovice: No a ještě kůli víkendovce přijdu o irský seminář :-( ach jo :-)
(16.2. 12:59) Vera:  Kdo chce s námi jet v březnu na Bučovice, tak si to rychle rozmyslete, neboť je přihlášeno již 33 lidí a stanovené maximum kastelánem je 35! Jinak pak maximálně můžeme udělat seznam náhradníků... :-(
Serval: Gratuluji ke zkouškám! Jo a nenechte se se Zdenčou od Honzy moc utlačovat :o))
(16.2. 10:41) Serval:  Ja nejsem zadna tva draha polovicka - nezapomen, serval skrabe a kouse;)))A lusteniny, no joooo, tak jak si prejes;)Kvalitni uzene? To jako myslis ponozky? Nebo ucastniky?Na to prvni si teda radsi necham zajit chut...Ale korinky ti jen prospejou;)))Ale dobra, uz z lukovske kuchyne neunikne ani zavan z pripravovanych pokrmu, jeste by se nas ucastnici polekali;))Ale nakonec si neodpustim poznamku mimo - skoncilo mi zkouskovi, HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
 

Středa 15.2. 2006
(15.2. 21:48) Jenda:  Áďa: počkej na irské!
:-)
(15.2. 20:25) Ada:  Jenda: Treba pet kilo cocky ze;)
(15.2. 18:18) Jenda:  Mé drahé ženy - soju i pohanku lze nahradit kvalitním uzeným!!! Nebo jinou kvalitní pochutinou... máme třeba dost luštěnin!
Radši než pohanku - to se budu živit kořínky. A nebo se někam zašiju! Poslední večeře účastníků? Mňam - už se na ně těším. Ale prosím středně propečené... :-D
(15.2. 17:40) Ada:  Jsem zpet z prazdnin a hledim, jak se to tady zvrhava v pohankovou soju s prichuti testovin... To jen tak nenapadne lakate na tabor ne;)
Jendo upresni co znamena ze jeste nevite za co pujdete na bal. Nerikej, ze je zmena planu!
(15.2. 13:48) Vera:  Serval: Poslední večeře účastníků zní dost drsně :o))
(15.2. 13:46) Vera:  Zdenuška: Takový tajnosti se sójou :o))
(15.2. 12:07) Zdenuška:  Jenda: Promiň to byl špatný nápad nahrazovat pohanku sójou, že?? Ale co takhle ovesná kašička:-))??
(15.2. 12:06) Zdenuška:  Serval: Jinak pohanku bych taky nahradila. Třeba sójou:-)?
(15.2. 12:03) Zdenuška:  Serval a Jenda: Hele, neprozrazujete tady nic ohledně jídelníčku a tábora:-)) Ještě by se mohle někdo polekat:-))
 

Úterý 14.2. 2006
(14.2. 20:55) Serval:  Posledni veceri ucastniku;))))
(14.2. 20:53) Serval:  Jenda: To si snad delas srandu, ze nebude pohanka! Az mi zvysi financni pridel, tak budou treba i kureci stehna...Jinak, uz mam jiny postup na pripravu kuskusu i v lukovskych podminkach, takze to bude k jidlu;)Ale jestli nechces pohanku ani soju, tak co potom budem varit. Ladovat se chlebem teda odmitam...Tak jo, zapojime vic brambor a testovin a dohlidneme, aby se spagety a makarony hazely do vrouci osolene vody...Jo, a taky mam jiny tip na posledni veceri;))))
(14.2. 20:30) Jenda:  Věrka: No - to se ještě uvidí...
(14.2. 13:32) Vera:  Lidi za co jdete na Brontosauří bál?
 

Pondělí 13.2. 2006
(13.2. 12:45) Jenda:  Nemožný TATA: Ok - tak to nějak proberem - možná se dokonce uvidíme i ve škole :-D
(13.2. 9:47) Dáša:  Ctihodný Otec:Na tvojí radu jsem se pokoušela nainstalovat si Mirandu a asi jsem uplný nemehlo,ale prostě mi to nefunguje:-(Takze to budeme muset někdy probrat....
(13.2. 9:19) Rosťa:  Ftozi: Zadny bordel, my jsme sporadana seznamovaci agentura :-P
(13.2. 0:32) ftoz:  Co je to tady za bordel?
 

Neděle 12.2. 2006
(12.2. 22:57) Jenda:  Abych nezapomněl - plakátek je hezký - jen doufám, že ČD je zas všechny neumístí na teplé jaro a léto do smradlavých a pěkně vyhřátých čekáren jako loni. Modleme se, aby se tak nestalo a plakátky se objevily na milejších a hlavně viditelnějších místech!
(12.2. 22:55) Jenda:  Ahoj TATO, taky dost, že jsi se tu ukázala :-D Tvé icq jsem samozřejmě už zneužil! :-D
Nápad s druidy je dobrý - chválím.
Všem: Se Zdenčou a Míšou usilovně pracujem na táboře - podržte se, začíná to nabírat i poměrně reálných rozměrů.
Serval: Na pohanku zapomeň - bude nahrazena!!!
Věrka a Slon - no jo, dárečky - u mě je ještě taky máte :-D Ježíšek se opil a trošku na to po Silvestru zapomněl... takže až se uvidíme, tak je dostanete :-D
(12.2. 10:34) Rosťa:  Dasa a Terka: Skoro jsme na to zapomeli, ale mate u nas darecky od lukovskeho jeziska z vanocni vikendovky! :) Tak jak si je vyzvednete? :-)
Na tom Beltinu bychom to udelali jako nejakou druidskou soutez, urcovani lecivych bylinek do lektvaru apod.?
 

Pátek 10.2. 2006
(10.2. 17:01) Dáša-taťka::  Rosťa:Fotky beru jako dobrou inspiraci....
(10.2. 17:00) Dáša-taťka:  Rosťa:tak ja to zkusim jeste nejak propracovat,treba se mi nakonec podari i neco vymyslet...:o)))no akdybyste vymsleli neco vy a chteli jen pomoct,tak se hlasim:o))))
Moje icq je 263883244(haworthia),zneuziti se prisne tresta!!!:o))))
(10.2. 14:47) Rosťa:  Asi nejvíce o Beltinu řeknou fotky z minuleho roku, odkaz na ně je na této stránce http://www.beltine.cz/view.php?cisloclanku=2006020301
(10.2. 13:50) Rosťa:  Dasa-tatka: Napad je to dobry, ale na Beltinu nejsou vetsinou rodice s detmi, spise mladi lide okolo 20 let. Program tak od 17-21 hodin a pak od 8-12. Od 20-12 bude hrat hudba. :-) Areal bude uzavreny, takze na toulani po okoli to moc nebude. Ale ten napad s druidy a bylinkami je dobry!
PS: Jak je to s tim tvym ICQ? :)
(10.2. 9:29) Dáša-taťka:  Jura:Ahojky Juro,mam se tak nejak faj:o)))Doufam,ze pokecame na icq.....
Beltime:Mam takovej malej napad...nevim,do jaky miry se uchyti,ale:napadlo me,ze ke keltskemu svatku patri samozrejme i druidove.Ty si chodili do nejakleho svateho lesa na byliny(oni na jmeli,ale to je nebezpecny) sekat je zlatym srpem.Myslela jsem,ze bysme tam mohli udelat ohinek,varit vodu v kotliku a nechavat vetsi deti(a dospelaky) uvarit si nejakej svuj kouzelnej napoj z bylinek(nejaky mam doma,neco by se sehnalo)...no,je to jen napad,takze pripadne zamitnuti se toleruje:o)))))
(10.2. 9:11) Rosťa:  Terka: Je to programováno v PHP, víceméně amatérsky a doufám, že se brzy dostanu k tomu to ještě zlepšit. :-)
 

Čtvrtek 9.2. 2006
(9.2. 20:15) Jura:  Ada:Tak se napoj na ICQ, Jura
(9.2. 20:10) Ada:  Jura: koblizku, nekdy musime pokecat!
Vera a Rosta: Vesele chrochtajici prasatko, co mrska nozickama a propina spicky, to by byla aspon show:) Blazenka alias Blazka je kryci jmeno Marketky Blazkove, ale nerikejte ji, ze jsem ji prozradila!!!Ona si na sve identite zaklada!
(9.2. 19:24) Jura:  Zdravim vsechny, jsem na ICQ pod jmenem koblizek.
Dáša:Cau daso jak se máš
(9.2. 18:15) Vera:  Terka: Když si v prohlížeči najdeš ZOBRAZIT a tam najdeš ZDROJOVÝ KOD STRÁNKY tak ti to ukáže html.
(9.2. 18:14) Vera:  Terka: stánky jsou úplně jednoduchý html tabulky, protože to musím zvládnout i já :o))) nic složitého :)
(9.2. 18:10) Dáša-taťka:  Rosťa:neposlouchej jí Rosťo,to je hrozně náročný a hlavně ty,jako sLOn bys to nemohl objektivně posuzovat:o))))
(9.2. 18:03) Terka:  A jeste, jsem asi uplny amater, chtela jsem se zeptat v cem programujete tyhle stranky...:-) moc se mi to libi..:-)
(9.2. 17:52) Terka:  predstava desne vesele chrochtajiciho prasatka je vyborna....:-)))))) mozna bys rosto mohl byt psychologem zvirecich dusi...:-) promluv si o tom i s dasou, ona tomu taky rozumi...:-) (dela mi tu psychologa porad..:-))
(9.2. 15:29) Rosta:  No me se to jmeno zdalo hned povedome! Ono se ji to asi libilo, kdyz jsme tam na jare tancili, co si zpominam, tak desne vesele chrochtala. :)
(9.2. 15:13) Vera:  Alco: Kdo je Blaženka? Přijede na Irskou? Kdo byl na Toucově dvoře, tak ví, že na Toulcově dvoře mají prasátko Blaženku :o)))
(9.2. 15:10) Rosta:  A Alco, kdo tam vsechno byl? No a poslete klidne i foto Blazenky, hlavne kdyz bude ve vyskoku, bude mitpropnute spicky a kopat se do zadku, spravne ruce a .....
:-))
(9.2. 14:51) Alc:  Rosta: nevim jak se to podarilo, ale na vsech fotkach je budto jen Blazenka a nebo tam neni nic videt :c/ A video taky neni, bo v prubehu vystoupeni umrela kamera. Ale treba bude neco ze zitrka. Tak drzte pesti stesti, at se je na co koukat :c))) A neboj pro Bucovicke osazenstvo hodlame natrenovat specialni verzi :c)))))))
(9.2. 14:25) Rosta:  Jo a do Prerova, kolik vas tancilo a neni alespon nejaka fotka? :-)
(9.2. 14:24) Rosta:  Honza: Konecne jsem z hor domu a pryc od te jejich \"domaci stravy\". Vzpamatovavam se kazdy den v menze na soje. :-)
(9.2. 14:23) Rosta:  Plakatek: Hlavni navrh Tom Hradil, dotvoreni pan grafik Prossa (tisicere diky), ja jsem delal konzultanta na upravy a texty (predevsim jsem je zkratil :-) )
Beltime: Je to drazsi akce, vstupne 350,-Kc, ale je to cela noc muziky a pripadne tancovani. Slevu na vstupnem mozna dostaneme, kdyz budeme mit zajimavy program, ale rozhodne bych se nepletl do uceni tance.
(9.2. 12:56) Vera:  Dáša-taťak: Předběžně se hlásí lidí dost, spíš přemýšlejte jaký doprovodný program s velkým P, bychom mohli k tomu udělat. Aby to lidi zaujalo a mělo nějakou spojitost s keltským svátkem a Brontíky. Měl by to být NÁPAD! :) No nění to jednoduché...
(9.2. 12:28) Vera:  Dáša-taťka: Jasan předběžně :) Však je to ještě daleko.
(9.2. 12:23) Dáša-taťka:  Rosťa & kol.:Plakátek je super....chválím...jen doufám,že až ho vyvěsíme zase u nás na koleji,tak nám ho tam někdo nestrhne,byla by to věčná škoda...
Věrka:Jen piš,ale je to předěžný,zatím Terku zpracovávám,tak se mi nesmí chudinka vyděsit...však víš,jaký je ona plachý tvor:o))))
(9.2. 11:36) Vera:  Dáša-taťka: Super, jsem si to myslela :o) Píšem si vás do seznamu :)
ALL: Podívejte se na http://lukov.brontosaurus.cz/Plakat05.jpg, je tam umístěný nový plakátek na letní tábory. Tvořil ho Rosťa s grafikem za přispění konzultace dalších a musím říci, že je fakt super! Tak jak se bude líbit vám? :o)
(9.2. 10:16) Dáša-taťka:  Věra:právě si totiž s Terkou pohráváme s myšlenkou,že bysme tam jely,víš???
(9.2. 10:16) Dáša-taťka:  Věra:To zní celkem lákavě...mě šlo jen o to,jestli tam bude možnost odskočit si na nějakej ten jejich doprovodnej program,kterej taky vypadá moc zajímavě:o)))
(9.2. 9:35) Vera:  Dáša-taťka: Brontíci tam postaví stánek a budou u něho držet \"směny\". A když někdo přijde, tak mu řeknou co všechno dělají brontíci a případně mu vnutí plakátek či jiný propagační leták Brontíků. Další činnosti není zatím vymyšlená. Ale třeba jsme na podzim na podobném \"festivalu\", měli na zemi rozložené pucle a dozorovali děti, aby ho nestrkali do pusy a skládali :o) A pak rodiče, aby dětem to pucle nekradli :o)))
Rosťa teď připravuje plakáty na prázdniny na tábory, povedli se mu, tak doufám, že ty by jsme tam mohli rozdávat taky.
 

Středa 8.2. 2006
(8.2. 13:41) Dáša-taťka:  Všichni:Ahojky,chtěla jsem se vás zeptat,jak probíhá ta víkendovka o tom keltském svátku...co se tam tak zhruba děje(nemyslím program,ale co tam dělají brontíci).Vypadá to celkem lákavě....Díky
Jo a Amerika by určitě byla moc bezva;-)
 

Úterý 7.2. 2006
(7.2. 10:23) Vera:  Jenda: Ale na jaře můžeš čichat ke kytičkám (obzvlášť výborné pro alergiky a astmatiky ;-) ), spát na zelený trávě pod stromy, sjíždět vodu, svlíknout 5 vrstev oblečení a pohybovat se normálně :) Jaro je krásné! :)
Takže by jsme mohli na jaře na tu Ameriku :) Teď se prý na americe o víkendech bruslí!
Alča: Škoda my tento víkend máme rodinou oslavu :( Ale tak si aspoň ísto vašich irských užiju chlebíčků a dortíčků, mňam ... no musím si upéct dort :))
Serval: Coze zasněžený palmy?! Tak to mi prosím sežeň fotku!! My teď byli na horách s Egypťákem a byla s ním sranda. Poprvé lyžoval a šlo mu to! Takže bych mu ukázala, že sníh na palmách není neobvyklý, jak mi tvrdil :D))
 

Pondělí 6.2. 2006
(6.2. 21:36) Jenda:  Věra - já ne - teď mám rád zimu - takže ať nám ještě hodně hodně dlouho vydrží!!! :-D
 

Neděle 5.2. 2006
(5.2. 19:04) vera:  Právě jsme se vrátili z lyžovačky a koukám, že irské a hackeři nám tu hýbou konferencí :o) Už se strašně těším na jaro!!!

Odkaz na starší příspěvky, řazeno různě:
2009: ( kompletní rok 2009 ) 2008: ( 06-12 - 05 - 04 - 03 - 02 - 01 - ) 2007: ( 12 - 11 - 10 - 09 - 08 - 07 - 06 - 05 - 04 - 03 - 02 - 01 ) 2006: ( 12 - 11 - 10 - 09 - 08 - 07 - 06 - 05 - 04 - 03 - 02 - 01 ) ( 2005 )