Úvod Pražský klub Organizátorům Hnutí Brontosaurus

 Klub přátel Lukova
Úvod
O nás
Hrad Lukov
Místa kam jezdíme
Jak se zapojit
Organizátoři
Kursy, školení
Napsali o nás
Naši partneři
Kontakty

 Forum

 Plánované akce

 Kronika - fotogalerie
2012
2011
2010
2009 a starší

 Lukovské království
Jméno:
Heslo:
 

wired by CESNET2

Klub přátel Lukova

Připomínky ke stránkám,
fotky, texty...
posílejte na
vera(tečička)konupkova
(zavináček)
centrum(bod)cz

© 1996 - 2009
>>Úvod >>Forum >>Historie - leden 2006

Leden 2006


Úterý 31.1. 2006
(31.1. 17:18) Alc::  Hanka: :c)))
Vsichni: A kdybyste nas chteli videt driv nez na irske, tak 10.2. tancujem jeste na stuzkovacim plece Spgs v Prerove :c)
(31.1. 16:32) Hanka:  No tak vidím, že naše vystoupení už tady kolegyně vychválili až do nebe, ale musím říct, že jsme z toho měly výborný pocit hlavně my - \"tanečnice\". Myslím, že nám trochu narostl hřebínek, tak doufám že na Irské nám ho zase pěkně zhodíte, ať neusneme na Vavřínech :-)). Jo a s tou závislostí - když jsme se s Radkou párkrát před anglinou nudily, zkoušely jsme po chodbách jeleny. Spolužáci se nás snažili napodobit a to potom byla sranda!
(30.1. 20:51) Serval:  Priznejte se, kdo jste na me poslal tu hrrrrroznou zzzzzzzzzzimu. Vcera byly zasnezeny palmy...Ale je fakt, ze historicky a archeologicky vikendovky urcite budou mit uspech...Jen budu muset zamackavat dalsi slzu;..(
(30.1. 19:13) Alc::  Jeejej. Co se mi to tu deje??? Nejak se mi to forum moc rozsirilooo :c/// To je neprehledne.
(30.1. 11:07) vsemi milovana Petulinka::  jezkovyvoci, se clovek sotva zastavi, koupi si noviny a on uz je NOVY ROK!!!proste takhle po Vanocich a zkraje roku je ten Novy rok VELMI nevhodne umisten. Takhle v pulce brezna by to bylo mnohem lepsi, nemyslite???
Tak preju vsem lukovakum vsechno nejlepsi at se na Lukove zase vsichni ve zdravi sejdem!!
(29.1. 22:08) Ada:  Verka: A jeste jedna osada- Archeoskanzen v Modre u Uherskeho Hradiste, vypada to mnohem vetsi nez Uhrinov
(29.1. 22:03) Ada:  Verka: Historicke klidne, treba tatka na Vanoce dostal knizku Toulava kamera o zajimavych mistech republiky a je tam i o keltske osade Isarno v Letovicich u Boskovic, to by mohlo byt hodne zajimave, kdyby meli zajem spolupracovat. Ale souhlas s Alcou, irske jsou proste the best, uz jste nas nakazili... Jinak v patek to stalo za to, rozhodne irske mely vetsi uspech nez mazoretky a klasicke tance...
(28.1. 13:18) Alca:  Verka: To vis i historicky by byly good, ale jak to chces nakombinovat s irskyma? :c))) Ty jsou NEJ! Tyjo. A kdybys videla, jak vcera vseci na tom plese cubrneli. Trosku jsme to tam rozjely a lidi se mohli pak utleskat (zvlast, kdyz jsme tam mely vlastni fanklub :))) Proste parada!
(27.1. 16:01) Jenda:  Serval - to jí ukážu spíš já!!!
Věra - Mě by lákal i historický program. Ale taky bych zase třeba strašně rád jel na Ameriku čistě za tím prostředím a lidma. :-D
(26.1. 23:17) Serval:  Vera: No me by lakalo na vikendovku uplne vsechno i kdyby to nebyly irsky;)))Jen s tou ucasti bude trochu potiz...Jinak u nas je taky pekna klendra, pres den celych 12 stupnu nad nulou a v noci to tu klesa az na 3-4 stupne. No, posledni dny se noci trochu oteplily, takze je i 7-8stupnu. Na koupani to teda rozhodne neni a doufam, ze na me neposlete mraz a snih od vas...:))
Jenda: Toho bohda nebude abys sojou pohrdl a v restauracnich zarizenich se stravovati hodlal. Vsak ona ti tva zena jiste doma ukaze, zac je na Lukove pernik;)))
(26.1. 19:26) Vera:  Nějak tu zapadla naše otázka, co by vás nalákalo za program na víkendovku??? jestli máme dělat pořád irský a nebo připravit nějaký třeba historický program...? Zatím jste se k tomu nikdo nevyjádřil srabíci! :o) Kdo má pořád vymýšlet, nějaký program, sakra! Irské jsou vlastně ideální, člověk se nemusí moc šlechtit s přípravou... :-D
Jinak musím napsat, že Pája kastelán z Bučovic si vzal za ženu Lenku. Byli jsme u toho. Nevěstě tě moc slušelo. Svatba byla v irském a kozáckém duchu, no jak jinak, že? :o)))
(25.1. 14:32) JendaVěru:  ška - no skoro, ale má to jednu velkou chybu - vynech soja a bude to perfektní. Když nevymyslíš něco obdobného... :-D
(24.1. 20:39) Alc::  Verka: Jo :c))) A mame dalsi nove zavislaky :c)))
(23.1. 23:55) Vera:  Alca: Tak tomu se už říká závislost! :o)
Jenda: Dobrý den, tady vychovaná způsobná manželka. Dáte si sóju dobrý muži?... Takhle nějak si to představuješ? :-P
Serval: Kolik je u vás teplota? Jo a koukej ještě ubrat, aby jsi tu nebyla ze provokatéra! :o)
Všichni: Na irskou velikonoční slíbili přijet 2 holky z vystupující části Rinceorií! Super míhají nožičkama. Jsou fakt super, tak snad to vyjde. To bude jízda! Kvalitu předeženeme už i kvantitou a to je supér! :o))
(23.1. 16:15) Jenda:  Serval: Ještě že je v dosahu dost restauračních zařízení, kde budu moci podstoupit řádné restaurování mého sojou zmoženého těla!
Alča: No, tady bylo dneska v půl 3 v noci asi -17. Nepotěšilo mě to - asi mi zařvou stromečky na balkoně!
(23.1. 15:38) Alc:  Brrrrrrrrrrrr...Taky je u vas takova klendrrraaa? Ja jsem si dnes musela aji ve skole o prestavkach zahopsat irsky, abych k te zidli neprimrzla.
(23.1. 15:28) Serval:  Jenda: Tak to si teda fandis. Jsem sice nezne pohlavi, ale v kuchyni (a ani jinde) si poroucet nenecham;)))A SOJA BUDE!!!
(22.1. 19:41) Rosta:  Jenda: No ja si na svou zenu muzim postezovat, malo mi vari soju a porad by delala nejake maso, strasne! :-P
(22.1. 19:10) Jenda:  Já Vám dám soju, já Vám dám umělý maso!!!
Serval: Tobě budu tajně přidávat odřezky salámů do kuchyně.
Zdenča: žádná dieta - to je blbost! Chceš snad abych pošel hlady?
Věruška: Soja je soja - něco se té domácí zvěři dávat musí. Ale není nad takový dietní kuřecí řízeček. A nebo brambůrky pěkně s máslem :-D
Slon: Vychovej si ženu - já si jdu převychovat vlastní. Servala zmáknem společně!
(21.1. 13:42) Alc:  Verka: :c))) Neboj, to bylo s neuplne sestrihanou hudbou. Ted uz to Ada vychytala, tak je to kolem 10 minut :c) A juz to vypada jedle!!!
(20.1. 9:42) Rosta:  Prazacci mohou prijit taky, ale pouze dobre maskovani, aby je nikdo nepoznal!
A v sobotu se nebude dit vubec nic, ani kdyby jste ve 12:00 byli v obradni sini Mestskeho uradu Brno Zidenice, Lazaretni 2, psssst!
(19.1. 16:45) :  A co se bude dit v sobotu???? a mohou přijít i pražáci? :)
(19.1. 10:23) Brňákům (od Věry a Rosti):  Ahoj Brňáci, protože budeme tento víkend v Brně a rádi bychom Vás VŠECHNY viděli, tak kdo máte v neděli 22.1.2005 čas, tak v 13 hodin za námi přijďte do Dobré čajovny, Římské náměstí - přijemné prostory a atmosféra, otviraci doba od 11 do 23 hodin, ul Františkánská 6,
Je to nejbližší čajovna k hlavnímu nádraží. Musíte do dvora na pavlač a v prvním patře ji najdete. Však už jsme tam spolu seděli, ne? :-)
Na místě se budeme vyskytovat nejméně 2 hodiny, bude taky dost záležet na tom, kolik lidí za námi přijde a bude nám dělat příjemnou společnost. Takže přij\'dte těšíme se na Vás :) Omluvena je jedině Kris! Zbytek to má povinně :-P
Věra a Rosťa
PS: Kdo přijde, rozhodně uslyší novinky ze soboty, těšte se :)
(19.1. 9:53) Rosta:  Mame vubec delat neco jineho nez Irske vikendovky?
(18.1. 11:46) Zdenča:  Serval: Jojo nešetři ho. My máme sóju rádi a on bude mít alespoň dietku:-)
(17.1. 21:56) Vera:  Alca: Coze?!? 15 minut!? tak to bych asi po 5 minutach padla tvari na podlahu a museli by me odtahnout za nohy a hlavne bych si to vsechno nepamatovala... teda! tak to mate muj obdiv! :)
Serval: Bych Honzu tak nesetrila! :o) Soja je soja :-P :o))
(17.1. 16:20) Alca:  Verka: A myslis, ze si to do te doby zapamatujem? Ja mam potize juz ted dat dokupy tech 15 minut! Jeste, ze mam napovedu :c)))
(16.1. 22:38) Serval:  Jo jo, kdyby pozdni odpovedi...Ale ony nejsou zadne odpovedi:(((Dobre, ja chapu - taky ted nic nestiham...A Jenda se asi vylekal, tak radsi nic neodpovedel:)))Dobre, budu hodna a na Lukove mu uvarim fesne falesne maso nebo soju spesl pro nej:)))))
(16.1. 21:17) Zdenča:  Cauky. Zdravím všechny na fóru opět po dlouhé době:-/ Jinak se omlouvám Servalovi za pozdní odpovědi na mail, ale přes týden nějak nestíhál, ale slibuju nápravu:-)))
Chaha, já onové taneční skupině vím a už jsem zvědavá na příští irskou..:-)
(16.1. 16:20) Vera:  Jsou to totiz 3 dny volna, prodlouzeny vikend.... :)
(16.1. 16:19) Vera:  Tak tady chci dementovat zpravu, ze nepojedeme na brontosauri bal. no snad pojedem :o) SNAD! :) Dale by me zajimalo, jestli nekdo uvazuje jet do Lipnice nas Sazavou na Beltime a na Brontosauri Olympiadu?? Dame dohromady druzstvo, nebo mame radeji udelat v tomto terminu vikendovku? Jakou? To je dilemmmma! :(
(15.1. 19:02) Vera:  Hanka: Tak to se těším na vaši taneční skupinu :) Jak to, že ti nefunguje heslo? :( Napiš prosím o heslo Rosťovi, jestli ho máš správně... Jinak my se podívat nepřijedem, protože odjíždíme v sobotu 28.1. na hory a tak by jsme to všechno nestihli :( Tak nám to pak předvedete na víkendovce, ju? :)
(15.1. 16:04) Hanka:  Ale zas tam nechoďte všichni abychom se tam vůbec vešli. :-). Jo a pracujeme na nějakém speciálním a vhodném názvu na ší \"skupiny\", výsledek uvidíte asi nejpozději na březnové víkendovce....Jo a to heslo furt nejde :-((
(13.1. 15:46) Alca:  Ahojte :c) Juz vam Ada psala o nasi skvele a uzasne tanecni skupine? :c)))) Nase vystoupeni bude k videni 27.1. v Olomouci na Marketcine stuzkovacim plese :c))) Tak kdo se na nas chcete looknout, tak prijedte...
(13.1. 0:09) Serval:  Vera: Jo jo, ja rad(a) oslavy, hlavne ty lukovske:))Ach to stari, a co kosti, uz pobolivaj???:) A loupe vas v krizi? Rostovi samozrejme preju k jeho narozeninam hlavne to pevne sloni zdravi:)))a to ostatni uz pak prijde samo...
Jenicek: Jen pockej Jenicku...Misto pernicku bude zelezo:)))A teda co se tyce tech fotek - cekala jsem vice kompromitujici:)))...
(10.1. 23:29) Vera:  Jenda: Jojo přesně tak :-P neboj, tys jsi to jenom poskytl mě... Když se mě pokusí Jura zbít, tak to zahesluju heslem psycHOuŠi :o))
Serval: Rosťa tě chtěl na narozeniny :( Tak to s námi pak musíš na Lukově oslavit trojitě (Rosta+moje+ 10 let našeho (Rosťa, Věra, Jura) setkání a poznání :) No na některých to bohužel zanechalo následky :) Letošní rok bude vůbec takový kulaťoučký :o) Ješkovi oči my jsme tak hnusně starý! :)
(10.1. 20:13) Honzík:  No počkej, ale to je ještě to mnohem tajnější, skoro tak tejné jako KolEČkomAlTY :o)
(10.1. 19:39) Jenda:  Věruška: Královna je zlá!!!
Honzík: Nebylo to spíš PitElBláTA?
(9.1. 19:55) Honzík:  Bavíte se o tom tajném heslu HroUDahLIny? :-))
(9.1. 18:50) Vera:  Hanka: Pomoc pomoc už nás našla! Pomoc! :o) Heslo musíš zadávat obezřetně. Musíš dát pozor na velká a malá písmenka, protože když to spleteš, tak tě to nikam nepustí :) To víš máme to vymakaný ;) Ale už se těším, až budu heslo zadávat jenom pohledem, třeba mrknutím tou správnou rohovkou oka ... :o)
(9.1. 17:03) Hanka:  Ahojki všeci! teprve teď jsem postřehla, že je tu nějaké forum! Já si pořád říkala odkud bere Ada pořád ty Lukovácký novinky; Zkusím se zas podívat na fotky z poslední Irské. Třeba to heslo už nebude fungovat jen vyvoleným :o
(8.1. 18:34) Vera:  Kdo to nezaregistroval, tak fotky už jsou na webu :o) Honza sice slíbil jednu Jurovi nezveřejňovat... no ale... královna je přeci zlá :o)))
(8.1. 12:22) Jenda:  Cenzura zatím neusoudila vůbec nic. Učím se a jezdím na chalupy prořezávat cesty, takže cenzura zatím neměla čas. Ale dneska... dneska se těšte! To bude totální kompromitace!!! No, když na mě budete všichni moc a moc hodní, tak to možná zcenzuruju.
Míša: Ano, ty a tvoje NORA jste nedílnou součástí Oslav! Takže zase na Lukově - TYa tvá NORA!!!
Áďa: Ano, ani květinou neuhodíš - to nemá cenu - to chce pevný trámek!!!
(7.1. 19:32) Ada:  Rosta: Cenzura asi usoudila, ze kompromitujici jsou vsechny fotky a tak je radeji vubec nezverejni;)
(7.1. 0:09) Serval:  Vera: Odletam na peruti v nedeli, to jest 8.1., takze bohuzel. Jestli mel kralovsky dvur nejake kale i nekale plany, tak s nimi bude muset par dni pockat:))) A ze me Marticka videla v Brne? A s kympak? A proc se ke mne nehlasila?
Ada+Jenda: Souhlasim, ze je nekdy kompromitujici uz jen byt s nekterymi jedinci vyfocen...Ovsem casto staci byt vyfocen jen ve sve nore, ze:))))))
Q-V: ach jo, ty agresivni sklony te stale jeste neopustily, ze? je videt, ze te nema kdo usmernovat...A nezapomen, zenu ani kvetinou neuhodis:))) Tes se na Lukove!!!
(6.1. 13:02) Rosta:  MY CHCEME FOTKY!!
:-)
(6.1. 11:39) Vera:  QV: Řeším akorád to, že neumíš jezdit na skútru :o)) Zbytek je stejně veřejně znám. :D Poradíš??? Neposlechnu... tak mě taky střískáš? :o)))) Ó jak jsi blahoskloný :o)))
(6.1. 9:59) Q-V:  Ada: zasloužíte!
Vera: že je královna zlá, to jsem si všiml už dávno. Jinak pokud vím, tak obvykle nikomu nekážu, co a jak má kdo dělat. To byla a je doména panstva, a pak to panstvo mívá problémy, třeba právě s těmi, kdo neposlouchaj. Ale jinak, jestli mi chceš něco sdělit, nechceš radši mejlem? Není to důstojné královny řešit problémy takhle veřejně, a já Tě rád vyslechnu a poradím. Mé srdce je široké...
(5.1. 23:11) Vera:  QV: hmmm když nebudeme dělat, co nám ty kážeš, tak jsme vzpurné? :o) no jo hysterickej a ještě k tomu panovačnej :o)) a to je pak problém ... že? Královna netancuje jak ty pískáš, královna je zlá! :o)
Ada: Z QV mluví rozhořčení nad nepochopením ženské duše... tak to zkouší násilím... :)
(5.1. 22:01) Ada:  Q-V: Je videt jake heslo zastavas- mlatit, mlatit, mlatit. To si nezaslouzime, my nebohe, krehke, nezne, starostlive, mohla bych pokracovat, ale takovou kapacitu forum asi nema;)
(5.1. 14:18) Q-V:  Ado ado, Ty víš, že to vejprask byl, a taky víš, že sis ho zasloužila. A vůbec, všechny, si bití zasloužíte, plemeno hříšné. Jen bič na vás!!! Včetně královny, vytřískat z vás tu vaši zpupnost !!!!! A přitom jsem bitej já, ten nejhodnější, nejmilejší, nejdobrotivější, nejmírnější, nejlaskavější...
(5.1. 11:20) Vera:  Serval: Budes tu jeste 14.1.?? A taky jsme se doslechli od naší milé Martičky, že tě viděla v Brně a byla z toho dost překvapená :o) Prý si myslela, že studuješ ve Španělsku :o))
Ada: Ono je kompromitací, už být jenom s některými jedinci vyfocen :o))
QV: Hysterko, zase ti někdo ubližuje? No ještě, že jsem tam nebyla, to bych určitě mohla i za to vyklopení skútru :o))
(4.1. 20:44) Ada:  serval: Tebe nekdo kompromitoval? To chci videt, Jendooo! Sem s tim! Drapky obrousime
(4.1. 20:28) serval:  Jenda: Doufam, ze se na webu skutecne objevi jen nekompromitujici fotky, jinak se tes na me drapky:)))
(4.1. 17:02) Ada:  Q-V: Vyprask nebo placani, kazdy tomu rika jinak:) Co ze ses vyklopil na skutru, to se postesti jen malokomu,toho si vaz, ale ze ses vezl (co, nechal se vezt)na sankach, to se nepochlubis:)
(4.1. 16:35) Q-V:  Vera: Ty se mi nesměj, já tam trpěl jak zvíře! Víš co to je, na novej rok vyhánět ženský z postele? A ještě s bolavýma nohama? A skútr mě cestou vyklopil! Bylo to vše tak KRUTÉ ! Já ubohý, nebohý,...
(4.1. 16:09) Vera:  QV: Staříku nerozčiluj se. To víš, tvoje choutky ... aspoň si šáhnout na mladou ženskou, jsou stejně všem známý :-P)) Jsem slyšela o tvé simulaci zranění a následně vynucené jízdě na skútru? :o))
Zdenča: :o)))
Jenda: Tak kdy budou kompromitující fotky? :)
(4.1. 15:41) Q-V:  To vůbec není pravda, já nikoho neplácal, já jim dával vejprask, jelikož když se člověku ve čtyři ráno někdo napakuje do postele, tak to se prostě musí vymlátit. To vůbec není přátelské plácání !!!
(4.1. 12:34) Zdenča:  jojo předsevzetí si dal Vláďa, že už nebude holky plácat po zatcích a hned 1. ledna ho porušil, protože jsme mu s Kes obsadili postel:-)
(4.1. 10:38) Rosta:  A co nejake predsevzeti do noveho roku, dla jste si nekdo? :-)
(2.1. 22:00) Jenda:  Silvestra jsme přežili a plni nových a zcela neznámých dojmů se vrháme do nového roku! Takže všem ještě jednou - hodně zdraví, lásky, štěstí atd. , taky dobrý orientační smysl, pevné kosti a spoustu a spoustu nadšení
PS: Chaloupka stále ještě stojí!

Odkaz na starší příspěvky, řazeno různě:
2009: ( kompletní rok 2009 ) 2008: ( 06-12 - 05 - 04 - 03 - 02 - 01 - ) 2007: ( 12 - 11 - 10 - 09 - 08 - 07 - 06 - 05 - 04 - 03 - 02 - 01 ) 2006: ( 12 - 11 - 10 - 09 - 08 - 07 - 06 - 05 - 04 - 03 - 02 - 01 ) ( 2005 )