Úvod Pražský klub Organizátorům Hnutí Brontosaurus

 Klub přátel Lukova
Úvod
O nás
Hrad Lukov
Místa kam jezdíme
Jak se zapojit
Organizátoři
Kursy, školení
Napsali o nás
Naši partneři
Kontakty

 Forum

 Plánované akce

 Kronika - fotogalerie
2012
2011
2010
2009 a starší

 Lukovské království
Jméno:
Heslo:
 

wired by CESNET2

Klub přátel Lukova

Připomínky ke stránkám,
fotky, texty...
posílejte na
vera(tečička)konupkova
(zavináček)
centrum(bod)cz

© 1996 - 2009
>>Úvod >>Forum >>Historie - červen 2006

Červen 2006


Pátek 30.6. 2006
(30.6. 22:31) Jenda:  Mimochodem - Zdenuška je přijata k nám na Chemárnu :-D Ještě ji čekají zkoušky na ekonomku, tak držme palce, aby je zvládla :-D
(30.6. 20:59) Lynx:  V Brne mela Ada jedno obrovske lakadlo. ME. A nedokazala odolat ;-)
(30.6. 20:48) Honzík:  Dáša: :-D
(30.6. 20:42) Dáša:  Zdenča:Tak to je supeeer,gratuluju:-)
Honzík:Plně s tebou souhlasim....:-)
(30.6. 15:09) Víťa:  Slůně: no já bych věděl také o lepších činnostech, avšak...
Slon: Správně slone, šlechta do kamenolomu...
(30.6. 13:06) Honzík:  Zdenča jde do Prahy? juchůů :-) na rozdíl od někoho kdo se ani neobtěžuje na příjmačky do Prahy dorazit :o) (že, Áďo :o))

Přeji všem krásné prázdniny :-)
(30.6. 11:13) Rosťa:  Svarna devcata, jedine na hrad a do sutrolomu! :)
(30.6. 9:45) vera:  Alca: Tak to je ale smůla, a zrovna před prázninami :( Ach jo, brzičko se uzrav a ať nemusíš do nemocnice! Není o co stát :(
Zdenca: Gratulujeme k přijetí do PRAHY!! Jupí!!
Víťa: Hele používat švarná děvčata na čištění potrubí mi přijde jako mrhání krásným materiálem :o))
Jenda, Serval: :o))
 

Čtvrtek 29.6. 2006
(29.6. 21:00) Víťa:  Ahoj Alčo, co jsi prosím dělala? Kde jsi potkala to klíště, co tě mělo tak rádo?

Kam že máš ten nástup, abych věděl kam se nechat převézt, až pískne ten plyn u nás pořádně?

Jináš hledám partu 3 švarných pečlivých děvčat na čištění mezikusú potrubí do regulační stanice plynu... Montážní firma to bude rozdělávat a je potřeba předvést, jak jste pečlivá...
(29.6. 19:00) Jenda:  Alca: Tak držím palce!!! A koukej se uzdravit!
Všici - Zdenča je už doma - už ji vykopli! :-D
(29.6. 18:37) Alc:  Vita+vseci: Dik za gratulaci.
Akorat ty tabory jsem musela zrusit, stejne jako vlastne cely prazky :c(((( Chystam zrejme nastup do nemocnice po vzoru Zdenci, tak az s ni nekdo budete mluvit, tak ju pozdravujte, ze s ni citim. Uz mesic je mi blbe, antibiotika do me rvou horemdolem a nakonec mi najdou boreliozu a pry jeste \"neco\", co se este nepotvrdilo uplne, ale jestli se to potvrdi, tak je to hodne spatny. Proste si skvele uzivam prodlouzenych prazdnin.

Tak se mejte vseci moc pekne, uzijte si volno a pozdravujte za me prirodu....
(29.6. 12:11) Víťa:  nazdárek, i když s křížkem po funuse, tak vše nej všem, co složili zkoušku dospělosti. A ti, co ji jdou opakovat v září, tak ať nezoufají. Jsou to jen 3 měsíce. Já zlepšil náladu a nechal opakovavat dohromady 6 studentů z 23. A ti to budou chopdit celý rok znovu, heč.

Jináč užijte tábory, já si budu užívat průšvihy v práci... nějak nám tu hapruje zemní plyn. Bum to ještě neudělalo...
(29.6. 9:29) Serval:  Hurrra, tak to je fajn, ze jde Zdenca dom...Ja budu k dispozici od soboty, protoze dnes v noci konecne odjizdim....
Vera: a prset nebude, ja to zaridim;)))
(29.6. 9:27) Serval:  No musime prece ukazat ucastnikum ty krasy moravskych luhu a haju;))A trochu jim protahnout ztuhle svalstvo...
(29.6. 9:25) Vera:  Vy jdete nějaký pochod? Hmm tak to vám teda nezávidím :D))
 

Středa 28.6. 2006
(28.6. 19:43) Jenda:  Pějte chvalozpěvy - Zdenča jde v pátek domů :-D
Hlavně aby nepršelo na pochod!
(28.6. 15:39) Vera:  Na Lukově neprší, tam akorád občas chvíli, třeba týden, přímo leje ;) Nenene, nejsem pesimista :o))
(28.6. 13:36) Serval:  To je fajn, ze uz Zdenca vypada zdraveji...Prset nebude - na Lukove skoro nikdy neprsi;))
 

Pondělí 26.6. 2006
(26.6. 14:59) Rosťa:  Tak prset rikas?! No ale vsechen program je planovan ven a dovnitr nic jineho nemame, takze to vam tedy nezavidim. :-)
(26.6. 14:11) Lynx:  Na Lukove bude prset ;-)
(26.6. 13:16) Vera:  Umírám vedrem! Kde jen máme v práci těch našich sklepních 16 stupňů! :-/
Jojo už se těším na to vedro na Lukově... :-O
(26.6. 10:12) Dáša:  Rosťa: Samé dobré zprávy:-)
(26.6. 9:02) Rosťa:  Se Zdencou jsme mluvili pres vikend asi 3x telefonem, uz je ji urcite mnohem lip, protoze si vyzadala rozpocet celeho Brontosaura a lituje, ze sebou nema ucetnictvi Lukova! Je to proste pracant. :-)
(26.6. 9:01) Rosťa:  Tak o vikendu jsme meli velkou organizatorsko Stino Ankh-Morporsko slezinu. Program tabora je jiz plny, tak doufam, ze se nam vse povede tak jak chceme! :-)
 

Neděle 25.6. 2006
(25.6. 22:03) Jenda:  Ahoj všici - tak jsem se zas vrátil z Ostravy :-)
Tábor začíná vypadat velmi pěkně. Ale hlavně - Zdenče už je líp a snad by ji měli tenhle týden pustit. No uvidíme.
 

Středa 21.6. 2006
(21.6. 13:45) Ada:  Zdenusko! co nam to delas?! Honem se uzdrav! Prece nemuze byt tolik smuly najednou, ty prijimacky musi vyjit. Taky drzim palecky.
(21.6. 12:47) Dáša:  Jenda: Teda, to je mi jí fakt líto...Doufám, že jí na té ekonomce vyjdou vstříc.
Jinak všem přeju pěkné prázdniny a doufám, že si toho sluníčka užíváte co to jde:-)
 

Úterý 20.6. 2006
(20.6. 14:51) Serval:  Hlavne at se uzdravi..Tabor se vzdycky nejak propracuje;)))
(20.6. 7:47) Jenda:  Věruěka: to mi povídej!
 

Pondělí 19.6. 2006
(19.6. 19:28) Vera:  :-(((((( To nejsou vůbec radostné zprávy :(
(19.6. 19:13) Jenda:  Věrka: Tak určitě nepřijede. Je jí nic moc. Tak jsme napsali děkanům, jestli by to mohli zvážit a uvidíme. Držte palce! Dneska ji ještě jdu přihlásit na nějakou část ekonomky, která má přihlášky až do 30.6.
Jinak prognoza je taková, že tam bude až do konce června. Tak uvidíme, jak se stihne propracovat tábor...
(19.6. 15:35) Vera:  Jenda: A co ty zítřejší příjmačky? Přijede na ně? Když už přišla o první kolo :((( Ach jo, jediná chtěla do Prahy a ještě tohlecto, no jestli ji nepřijmou, tak si půjdu stěžovat! :( Ale hlavně aby byla zdravá!
(19.6. 14:50) Jenda:  Přesně jak říká Rosťa. Už tam leží od minulého pondělka a pustí jí asi až na začátku července! Je to děs. Tak držte palce, ať se rychle uzdraví.
(19.6. 12:41) Rosťa:  Honza minuly tyden rikal neco o tom, ze ma Zdenca zanet strev nebo neco v tomto smyslu. :(
(19.6. 11:44) Dáša:  Jenda: Zdá se mi to,nebo nám nechceš říct, co se děje se Zdenčou????
(19.6. 11:21) Hanča:  Co je se Zdenčou? já taky o ničem nevím! Nemá snad mononukleozu, jak je teď všude v modě (viz. můj brácha a spolužák)? Ale že taky zdravím a přeju brzké uzdravení.
(19.6. 0:50) Jenda:  Honzík: Jak jste se mohl takhle prořeknout pane kolego? Já jsem si Tě chystal jako bombónek a ty to takhle provalíš!
(19.6. 0:48) Jenda:  Honzík: Dívčina, kterou neznám - myslím, že se jmenuje Soňa Müllerová.
 

Neděle 18.6. 2006
(18.6. 18:34) Honzík:  Jenda: u mě platí do posledního písmenka co psala Dáša..
ja a kdo se kromě mě už hlásí na irskou? :-)
 

Sobota 17.6. 2006
(17.6. 14:38) Dáša:  Jenda:Cože????Zdenča je v nemocnici???Já jsem asi uplně mimo :-(Tak jí moc pozdravuj a že jí držím palečky ať se brzo uzdraví.
(17.6. 13:54) Jenda:  Dášenka: Videa z irských jsou vždycky drsná! :-D
Věruška: Už se nám hlásí lidi na irskou - zatím jsou teda 2, ale čeká se nárůst. Jména dodám :-D
Všici: Zdenče už je líp, ale furt si užívá v nemocnici - takže držte palce, aby se nám rychle uzdravila! :-D
 

Pátek 16.6. 2006
(16.6. 19:11) Dáša:  Tim profesionalnim v uvozovkach jsem se vas nechtela nijak dotknout...:c)
(16.6. 19:10) Dáša:  vsem \"profesionalnim\" tanecnikum irskych: tak jsem se teprve ted koukala na ty videa a nechci vam do toho mluvit, ale Jura je proste nejlePci :c)
Honzik: :-D
 

Středa 14.6. 2006
(14.6. 18:27) Honzík:  Daša: :-D
(14.6. 18:20) Dáša:  Honzík: :-D
(14.6. 12:31) Honzík:  Věra, Dáša, Serval..: No teda já se mám :o)) díky za gratulace :-) a opožděně je to aspoň efektnější :o)

Jinak nový web pěkný, ale souhlasim s Tyggggříkem - málo Lukova :o)
(14.6. 12:12) Serval:  Klasicky - pozde ale prece - velke gratulace Honzikovi!!!
(14.6. 10:27) tygr:  no je to takove...environmentalni...chybi mi jasnejsi propago i jinych nez ekoakci, treba prace na hradech a na Lukove zvlast! ustanovime nezavislou hradni lobby a budeme prosazovat zviditelneni pamatkove cinnosti. nebo aspon fotku Lukova na titulni strance, kdyz uz jsme ten nejvetsi zakladni clanek ne?!jinak je to hezke, sice na muj fkus staticke, ale hezke....
 

Úterý 13.6. 2006
(13.6. 14:27) Vera:  Tohle je grafický návrh na nový brontosauří web. Dělali ho v Základním Článku Campanula, někdo od Pavla klobásy http://campanula.brontosaurus.cz/hb/www/brontosaurus.jpg tak koukněte a hodnoťte :)
(13.6. 14:06) Dáša:  Honzik:Omlouvam se,ze jsem nevedela a posilam VELKE gratulace:-)
(13.6. 0:07) Jura:  Věra:ty videa to je mazec.
 

Pondělí 12.6. 2006
(12.6. 22:35) vera:  V kronice jsou konečně videa z irské taneční víkendovky v Bučovicích. Zdeněk nám je zmenšil a já trubka jsem je na web sice dala, ale zapomněla jsem na ně dát odkaz ... a bláhově si myslela, že si je všichni už můžete prohlídnout :o) Takže se omlouvám, no holt mi to nikdy nepřipoměl. Až Zdeněk, takže dvojité díky jemu :) Jo a doporučuji za pozornost videa s Jurou :o)))))) (ale musíte si pustit i zvuk)
(12.6. 21:57) vera:  No narozky měl Honzík :o)
(12.6. 13:19) Dáša:  Honzik a Vera:Kdo????Ja chci tak ypogratulovat:-)
Vera a Rosta:Nejsem si jista,jestli v tu stredu bude jeste v Praze,takze vam ten poplatek za tabor s nejvetsi pravdepodobnosti poslu na ucet tak do 14-ti dnu:-)
(12.6. 11:29) Honzík:  Vera: jo, nepleteš se :o) já jen jestli třeba ještě někdo další :-)
(12.6. 10:09) Vera:  Honzík: No někdo kdo jel o víkendu na kola? Teda jestli se nepletu :o)) Tož my skklerotici :(
 

Neděle 11.6. 2006
(11.6. 20:43) Honzík:  Serval: někdo nedal přednost chodci a nevyhodili ho?!? no to jsou věci, za tohle vyhodili mě.. sice je pravda že ten chodec měl zelenou.. :-))
Věra: a kdo měl v pátek narozeniny?
(11.6. 20:20) Serval:  Jenda: S nejvetsi pravdepodobnosti v zari, az se vratim...rekla jsem si, ze za ty same penize budu mit v CR ponekud vyssi pocet cvicnych jizd;))Prece bych tu autoskolu nesetrila a nenechala ji penize za druhy pokus - kdyz uz mam dva, tak at se vyuzijou...
(11.6. 20:14) vera:  Jo v všechno nejlepší k pátečním narozeninám :o)) Pozdě, ale přece! :o)
 

Pátek 9.6. 2006
(9.6. 22:43) Jenda:  Kdy se Španělovi nejvíc opotřebují gumy? Jednoduché - zaprší, nastane -1 stupeň celsia. Mírně to přimrzne a Španěl zvyklý na rozžhavené silnice nic netušící dorazí ve stylu rallye letní gumy ke křižovatce - no, a tam nejen zmasakruje gumy, ale rozseká i celé auto. Zažil jsem to v Barceloně a stálo to za to - provoz byl tak na stupni 8!
Serval: A kdy na to jdeš znova?
(9.6. 11:14) Vera:  Serval: Nojo to se člověk občas dost diví :( Jo a podle mě se nejvíce opotřebovávají pneumatiky při brždění, takže že bych radějí přestala brzdit? ne? :o)))
(9.6. 10:50) Serval:  No, vidim, ze je poznat podle delky prispevku, ze me hodne bavi studovat v knihovne;)))
(9.6. 10:48) Serval:  Vera+Slon: Vyhodili me kvuli tomu, ze mne to dvakrat chciplo pred kruhacem...Predtim mi bylo receno, ze kdyz mi to chcipne, tak je to jen mala chyba (celkem tech malych muze byt 7)...dvojte chcipnuti je pry ale zdrzovani provozu...No, pravdou je to, ze po 27 jizdach clovek nemuze jezdit stejne, jako ten co jel po mne - ridil 10 let bez ridicaku...Na druhou stranu je videt, ze jim vubec nejde o nejaky dodrzovani pravidel, ale spis o plynulost jizdy (kterou ja z jistych duvodu asi mit nebudu a na kterou bych potrebovala min. dalsich 20 jizd - ktere samozrejme stoji penize). Jiz zmineny pan, co jel po mne totiz neopustil chodce na prechodu, ze coz pry je vyhazov. Ne, nerikam to ze zavisti, protoze vim, ze on si to zaslouzil...Je to ale trochu paradox, ktery taky vypovida o stavu veci - ja udelala teoricky napoprvy, on napodruhy. V praktickejch jsme si to (snad) vymenili.
Jinak co se tyce blikajici oranzove...tady znamena blikajici oranzova, ze muzes jet, ale mas predvidat nepredvidatelne okolnosti;)))Na normalni oranzovou mas zastavit (ale vsichni na ni stavi jen pri onech zkouskach v autoskole;)))Asi nejvetsi sranda byla, kdyz jsem se ucila na teoricky - otazka:\"Kdy se nejvice opotrebovavaji pnaumatiky?\"me skutecne dostala...Spravna odpoved - samozrejme ze ne v zime, ale v lete. Proc? Logicka spanelska odpoved: \"Protoze v lete je rozzhavena vozovka.\"

Jo, prazdniny...Na ty zatim neni pomysleni. Zbyva 5 zkousek;((
Hodne gratulaci vsem maturantum a hodne stesti vsem, co maji jeste zkousky....
 

Čtvrtek 8.6. 2006
(8.6. 16:13) tyggrik::  zitra v 7 mame v brne sraz v cajovne a rozjedem to s puertem ricem, takze kdo nas chcete videt anebo se jen pridat ke hre tak jste vitani, greenhorni :)
 

Středa 7.6. 2006
(7.6. 19:26) Ada:  Rosta: No nechci vubec provokovat, ale nekdo ma prazdniny uz ted :P. No a na rolling stones se uz tesim:)
(7.6. 14:17) Jenda:  No - to víme a toho se děsíme!!! Teď zkoušky, pak tábor... no vždyť to znáš :-D
(7.6. 13:18) Rosťa:  No ono těch vtipných epizodek ještě bude! :-)
Třeba nečekaně vtipné šutry a malta na Lukově. ;-) Víte že uz brzy budou prázdniny? :-D
(7.6. 9:46) Ada:  Honzik: No ze vahas, ted jsme si ji hrali na prvim pomaturitnim taboraku a s jakym gustem;o)
Jenda: takova mala vtipna epizodka, ale jeste ze je ted na chvili klid:-)
 

Úterý 6.6. 2006
(6.6. 22:43) Honzík:  Kdo zná písničku od Kryla Zkouška dospělosti? :-))
(6.6. 16:13) Jenda:  Ahoj Tygře - taky dost, že se ozveš :-D
Všem maturujícím gratuluju ke složení \"zkoušky dospělosti\" - taky se vám to zdá nyní už jako humorná epizoda?
(6.6. 12:13) Petra alias Tyggr alias vsemi milovana Hnojnicka::  Nazdar jako darek k narozkam se mi sesly dve identicke verze stolni deskove hry Osadnici z Katanu-verze pro 2 hrace. Chtela bych jednu z nich prodat, v obchode stoji sestistovku, ale vyrobce si ji ceni za 500, tak ze tech 500 ji taky nabizim k laskavemu uziti. pokud ji chcete nebo vite o nekom kdo by ji chtel (treba jako darek) tak mi prosim napiste na mail. (petruschka*zavinac*email.cz)
(6.6. 10:15) Honzík:  Taky se připojuji ke gratulacím :-)
 

Pondělí 5.6. 2006
(5.6. 15:39) Vera:  Tak velké gratulace Mawenzi a Kes k maturitě!! Jupí!! :)
(5.6. 12:38) Rosťa:  Serval: A za co rikal, ze te vyhodil?
(5.6. 11:08) Vera:  Serval: No když si vzpomenu na ty Španělské semafory, kdy tam blikají 2 oranžové najednou a pak hned červená, tak jsem vůbec nechápala, kdy že to auto má vůbec jet :) Ještě že to máme v Čechách jasnější! :)
Teda ty volby dopadly! :( 100:100 :-/
(5.6. 11:04) Vera:  No, ve středu Rosťa udělal zkoušky v autoškole a hned na poprvé, asi už ho tam podruhé nechtěli :o)) Jupí!
(5.6. 10:21) Serval:  Ada: Bez muceni priznavam, ze jsem prolitla pri jizdach, takze ted planuju druhy pokus az v zari;((Holt zkousky jsou prednejsi...Nicmene nejvystiznejsi je rceni jedne me kamosky, co uz prolitla 5krat (i takove pripady tu jsou):\"Je to obchod..\"
 

Neděle 4.6. 2006
(4.6. 11:02) Rosťa:  A podivejte se na planovane akce, uz se tam objevily vikendovky, ktere budou na podzim. To je rychlost, co?
:-) Podekujte Zdence a Vere.
(4.6. 10:59) Rosťa:  Tak jsem opet udelal drobnou upravu v konferenci, ktera by se navenek nemela nijak projevit, ale pokud budete mit libovolny a necekany problem, hned to me nebo Vere zamailujte, diky. :)
(4.6. 10:13) Rosťa:  Jsem zde a se mnou je tu zakon! A vubec! ;-)
 

Sobota 3.6. 2006
(3.6. 9:16) Dáša:  Ada:Dekuju za utechu:c)
(3.6. 9:07) Ada:  Dasa: neboj Daso, urcite staci splnovat jen jednu z tech podminek, tak my si vystacime s tim a vubec;o)
 

Pátek 2.6. 2006
(2.6. 21:53) Dáša:  Rosta:myslim,ze nejvim mi dela problem ten dodatek \"a vubec\",citim se v tom ztracena....:o)
(2.6. 21:19) Rosťa:  Dáša: A s cim konkretne z tech podminek mas problem? :-)
(2.6. 14:29) Dáša:  Rosta:Ne??????????:-(:-(:-(:-(CO ja budu o tech prazdninach delat??????:-(
(2.6. 13:51) Rosťa:  Kdo neni samostatny, bystry, YNTELYGENTNˇY´ a vubec, tak nesmi na Lukov! ;-)
(2.6. 13:11) Dáša:  Jenda:Ani se neptej,ty membrány nemám,takže ve středu zkoušková a ve čtvrtek snad úatní u pana EE...ještě jsem nezačala:-(Tak držim palce
(2.6. 9:01) Ada:  Lynx: proste krize...
(2.6. 8:58) Ada:  Lynx: uz chodis i nakupovat...:)
(2.6. 8:57) Ada:  Lynx: neboj, to te prejde;o)
(2.6. 8:27) Lynx:  Ada: Mno, u me to zabralo :o)
 

Čtvrtek 1.6. 2006
(1.6. 20:30) Ada:  Serval: A co autoskola?;-) Elita naroda, to mi taky neco pripomina, taky se nas snazili naockovat, ale snaha marna:)))
(1.6. 13:40) Serval:  Opet gratuluju az s odstupem par dni...Jinak co se tyce tech inteligentu - nam rikali na gymplu, ze jsme ta budouci elita naroda;))))Nejak si tim nejsem jista...
(1.6. 13:09) Zdenek:  Jeee. Ty tkanicky jsou super. To musim vyzkouset.
(1.6. 12:20) Vera:  Dáša: Heč, už si umím zavázat i tkaničku :o)) Takže se taky hlásím k tomu ?eééé? druhu :o)) viz třeba: http://www.dusky.sk/halbot/?id=2119 no koukněte na tu krásu :)

Odkaz na starší příspěvky, řazeno různě:
2009: ( kompletní rok 2009 ) 2008: ( 06-12 - 05 - 04 - 03 - 02 - 01 - ) 2007: ( 12 - 11 - 10 - 09 - 08 - 07 - 06 - 05 - 04 - 03 - 02 - 01 ) 2006: ( 12 - 11 - 10 - 09 - 08 - 07 - 06 - 05 - 04 - 03 - 02 - 01 ) ( 2005 )