Úvod Pražský klub Organizátorům Hnutí Brontosaurus

 Klub přátel Lukova
Úvod
O nás
Hrad Lukov
Místa kam jezdíme
Jak se zapojit
Organizátoři
Kursy, školení
Napsali o nás
Naši partneři
Kontakty

 Forum

 Plánované akce

 Kronika - fotogalerie
2012
2011
2010
2009 a starší

 Lukovské království
Jméno:
Heslo:
 

wired by CESNET2

Klub přátel Lukova

Připomínky ke stránkám,
fotky, texty...
posílejte na
vera(tečička)konupkova
(zavináček)
centrum(bod)cz

© 1996 - 2009
>>Úvod >>Forum >>Historie - červenec 2006

Červenec 2006


Pondělí 31.7. 2006
(31.7. 18:02) Alchymista Honza:  Ahojky - tak jsme se konečně vrátili, a již druhý den mám zavalený byt věcmi z tábora. Dneska večer by měla Zdenča rozeslat ten adresníček. Jsem trošku znaven, ale to se musí přežít - zas musím do práce, takže mi nic jiného nezbyde...
No jo - margaretky - to jsem taky nějak nestihl, ale hned, jak budu moc (nejspíš dneska večer) Vám všem odešlu nějaký ten hezký hlod :-D
 

Neděle 30.7. 2006
(30.7. 21:45) Serval-Misa:  Jo, veteran byl taky šupel...Jen jsem to vsechno jeste odskakala anginou;( Hned jak dorazi seznam s adresama, tak rozesilam internetove margaretky...Nejak na ty psane moc nejsem.
(30.7. 20:11) Vlastička:))):  Šakla šakla AHOJ:)))) a jestli nepojedete do mohelnice tak uvidíte:)))
 

Sobota 29.7. 2006
(29.7. 17:41) Sandra:  achoj dětska, tak jak se máte po táboře??? co je novýho???
(29.7. 9:55) Hanka:  no ještě aby ne :-)
 

Čtvrtek 27.7. 2006
(27.7. 21:44) Lída Š.:  jj pavli mas pravdu....moooooc se mi to libilo
 

Středa 26.7. 2006
(26.7. 22:15) Pavla F.:  Ahoj, schíza byla šupel :)
 

Úterý 25.7. 2006
(25.7. 20:35) Krpy:  Ahoj,
shledávám, že zde najdu někoho s citem pro krásu zajímavých míst. A tak navzdory vzdálenostem posílám vám kontakt & pozvání na jedno takové místo.
Více na: http://www.rodlant.wz.cz

Dík & Mějte se...
 

Pondělí 24.7. 2006
(24.7. 17:09) Hanča:  Rosťa: tak mě můžeš napsat na toho Veterána, vypadá to, že mi nic (ani brigáda) nemůže překazit tu radost strávit s vámi několik dní na Lukově :))
(24.7. 17:06) Hanča:  Věrka: Tak já o tom hluboce pouvažuju :-)
 

Neděle 23.7. 2006
(23.7. 18:34) Dáša:  Rosťa: Mě jsi tam nenapsal, já chci taky!!!!!!!!!!!!!!
(23.7. 12:06) Vera:  Hanka: No když si počkáš do prosince a zaplatíš členství KPL na rok 2007, tak můžeš být naším hrdým členem a tričko mít se slevou ;-) Ikdyž nám to zase dáš v členských příspěvcích :)
 

Sobota 22.7. 2006
(22.7. 18:20) Hanča:  Jééé, tak to mě poprvé skutečně mrzí, že nejsem členem KPL, ale jen volný člen. Ale tričko si stejně koupím...
Rosťa: A nepodceňuj nás ohledně přihlašování - zadala jsem Zdenči přesné informace a na rozdíl od minulého překlepu Šiška=Hanka K. to je dobře. Ale nic si z toho už nedělej a havně se přihlaste s Věruškou taky a netrapte nás. :-(
 

Pátek 21.7. 2006
(21.7. 15:16) Alc:  Rosta: Oranzova barva nase :cD
Jo, Siska je Janca. A dle mych informacich to mas uplne bez chyby :c) Dik. A proc tam nejses napsany Ty s Verkou?
 

Čtvrtek 20.7. 2006
(20.7. 14:05) Rosťa:  Pro Alcu a spol: Tak jsem vas vsechny doplnil do planovanych akci na podzimni Irske vikendovky. Zkontroluj to, zda vas melo byt na obe vsech pet a hlavne zda se Siska jmenuje Jana Zichackova? :-) Ja mam pocit ze ne, a ze to ma spatne. ;-)
(20.7. 13:57) Rosťa:  Tricka maji jeste i jinou barvu (modra), ale pry neni tak hezka.
Jeste jsem je nevidel! :=)
(20.7. 11:46) Alc+Marki::  ALL: Tak vidim, ze se panika siri velmi rychle :cD V nemocnici jsem byla, ale juz jsem zase doma se svyma milyma antibiotikama. Diky za projevenou soustrast, dojemne :c)
Verka: Oranzovy tricka???? Tak to si asi poslintame klavesnici!!!!!
 

Úterý 18.7. 2006
(18.7. 16:00) Vera:  Hanka: Tak to ji moc moc pozdravuj! To je děs, to je nějaký zakletý rok,ne? Tak snad to dobře dopadne.
ALL: Tak jsou na světě nová Lukovská trička! V barvě oranžové :o) cena je pro členy 100Kč. Pro nečleny za 160Kč. K vyzvednutí jsou u Zdenči a Honzi. časem sem dám i jejich foto.
 

Pondělí 17.7. 2006
(17.7. 19:13) Dáša:  Hanka: Tak jí moc pozdravuj a ať se brzy uzdraví!!!!!
(17.7. 19:12) Dáša:  Hanka: to mě moc mrzí a už vědí,co jí je????Koukám, že letos nemocnice po Brontíkách nějak touží..:-(
Víťa: Vlastně ve všem:-) a hlavně v mé lenosti..:-(
Věra a Rosťa\" Já se prosím také hlásím na obě irské!!!!!!
(17.7. 17:05) Hanča:  Jo a chcem fakt na obě Irské. Tomáš to uhodl. :-)
(17.7. 17:04) Hanča:  Ahoj Lukováci, tak mám špatnou zprávu. Alču dnes odvezli do nemocnice - jak se toho bála a nemůže kvůli tomu jet už na 2. tábor na který měla...už plácám, ale docela mě to znervoznuje, hlavně když doktoři pořád nemohli přijít na to, co jí vlastně je a teď ta nemocnice.
(17.7. 13:30) Víťa:  Dáša: Povídej, přeháněj, kde jeproblém?
 

Neděle 16.7. 2006
(16.7. 21:52) Dáša:  Víťa: Vyskytly se drobné komplikace,ale snad se to ještě podaří...:-)
 

Pátek 14.7. 2006
(14.7. 20:37) Víťa:  Dáša: No těším se, že uvidím alespoň fotečku toho tvého zařízení na lov havěti
(14.7. 19:39) Víťa:  Vidím, že na úplatky by tu slyšeli všichni, fuj
 

Čtvrtek 13.7. 2006
(13.7. 13:36) Vera:  Tak mi volal Šaman, že na táboře Rodiče s dětmi propukla spála nebo spalničky? :-( Prý si bude muset dát tyden izolaci a nebude na Zdenčiném táboře. Tak snad budeme mít tábory bez dalších nepříjemných překvapeních...
 

Úterý 11.7. 2006
(11.7. 21:43) Dáša:  Vera: Uplatecek bude zajisten:-)
(11.7. 10:30) Vera:  Ju návštěva povolena. A přiveze nějakou dobrotu - úplateček, že :o))
Byli jsme na Vltavě a počasí bylo úplně nádherné! A některá videa jsou opravdu zajímavá :)
 

Sobota 8.7. 2006
(8.7. 17:07) Dáša:  Vera nebo Rosta: Je mozne, aby za mnou na Lukov prijela navsteva?Pripadne i pres noc???(jednalo by se o jednu osobu)
Víťa: No, na necem se uz pracuje, to budete vsici cubrnet:-):-)
 

Středa 5.7. 2006
(5.7. 22:08) Víťa:  Dáša: Tak zkus alespoň luk. Hroty s háčky také nejsou k zahození. Pokud bude mít zah alespoň 30kg a délku minimálně 160cm, tak to bude ideální. Pevně věřím, že tisové dřevo někde seženeš... A anglický dlouhý luk měl tušim 180cm
(5.7. 17:35) Dáša:  Víťa: Ani mi nemluv, celou oc jsem strávila v dílně, mozek se mi skoro zavařil a výsledek???Vzdávám to....:-( (Bohužel nepatřím k těm vyvo¨leným a nemám vlastního zámečníka...) :-)
(5.7. 15:47) Víťa:  Dáša: Tož ten hic už máme i tady ve Štatlu. Děs... Jak vypadáš s tou výrobou kuše????????
(5.7. 12:01) Dáša:  víťa: Tož si ten vzdoušek užij:-)
(5.7. 11:20) Víťa:  Dáša: Tak si to doma užij, mizím ven na čerstvý teplý vzdoušek. Tu na Moravě nám hezky pofukuje, hic chodí ž Čech...
(5.7. 10:38) Dáša:  Víťa: Ale kdepak, jsem doma a k počítači utíkám před tím šíleným vedrem.....
(5.7. 10:29) Víťa:  Dáša: Copak copak, další jedinec dělající ve státní svátky?
(5.7. 9:56) Dáša:  Víťa: Ale to víš, že jo:-)
(5.7. 9:49) Víťa:  Věra: Ale Slůně, sakra královna neříká...styď se. Tak slušívý čepeček.... komupak? Tobě nebo sobě?

Dáša: Dášenko, doufám, že tu dnes budeš, abych se mohl odreagovat při tahání čáreček, kroužků a obloučků
 

Úterý 4.7. 2006
(4.7. 20:25) vera:  Teda dovolenou sice nemám, ale na tohle, abych si ji sakra vzala! To je čtiva dneska :o) Rosťa právě tvoří slušivý čepeček na Lukov :)
(4.7. 19:32) Víťa:  Dáša: To máš pravdu, nějak se ta nastávájící okurková sezóna musí zalepit
(4.7. 19:30) Víťa:  Alchymista a Kos: Šamana pozdravujte, Bzunu také.
(4.7. 19:28) Jenda a Zdenča:  Víťa a Dáša: No vy dva jste se hledali tak dlouho až jste se na konferenci našli, že? (viďte)
My jsme v Ostravě a je tu krásně (i když vedro). Doufám, že na Lukově bude příjemných 23-27 st. Celsia. A jak se těšíte na Šamiho?
(4.7. 18:42) Dáša:  Víťa: Co bychom neudělali pro zábavu našich blízkých, že???:-)
(4.7. 18:16) Víťa:  Dáša: Já mám dneska rýpavou... až to začne číst zbytek lukováků, tak se alespoň pobaví
(4.7. 17:46) Dáša:  VíŤa: to je takový problém, to se asi přeložit tak úplně nedá, ale myslím, že spojení \"že jo?\" nebo \"nemám pravdu?\" by mohlo ono na moravě nepochopené \"viď\" plně zastoupit..:-):-)
(4.7. 17:40) Víťa:  Dáša: Technická, bylo by nám brňákům možné přeložit slovo ˝viď˝ do srozumitelného jazyka? Díky předem
(4.7. 17:16) Vita:  Dáša: No dnes jsem celý den debordelizoval kancl.... a jak, že nemám co dělt... co mám dělat, když polovina republiky má dovolenou...
(4.7. 17:09) Dáša:  Verka:Dekuju za polopaticke vysvetleni:-)
Vita:Teda,ty asi nemas hodne co delat,vid??:-)Dekuju za navrhy,ale myslim,ze vyrobu prenecham tem povolanejsim...:-)
(4.7. 16:55) Vera:  Daso: Kus na tabor nepotrebujes. To jenom Rosta chtel napsat, ze kdyby jsi mela chut a cas se s necim takovym delat, tak jako kostymovy doplnek je kus rozhodne vitana, ale nikdo to od tebe neocekava! :)
(4.7. 16:10) Víťa:  Dáša: Tu máš pár návodů a popisů, aby jsi mohla meditovat. Každopádně co jsem se tak díval na obrázky, tak tě nepotěším, celkem slušné dílko vyžadující dosti zručnosti.

Tutaj ty odkazy - pokud je něco ve dvou řádcích, patří to do jednoho, pouze se to nevešlo na šířku okna:

1) http://curiavitkov.cz/valka35.html

2) http://www.d20.cz/index.php?p_main=10000&action=sa_prochazec&sa=show&id=1448

3) http://www.d20.cz/index.php?p_main=83&action=sa_prochazec_clanky&sa=show&id=1443
(4.7. 15:29) Víťa:  Dáša - volaká zmetěná: pokud nemáš co dělat..., podívám se ti na nějaký návod, pokud někde najdu. Případně do dobových pramenů. Talhofer je bohužel pouze o šermu... už se těším, jak budeš vymýšlet tem natakovací mechanismus...
(4.7. 14:59) Dáša:  Rosta: Takze si ji mam delat???? Omlouvam se,jestli pusobim natvrdle,ale ted jsem z toho cela \"vol\'aká zmetěná\"...:-)
(4.7. 14:45) Rosťa:  Kus se hodi vzdycky! Obzvlaste clenum URAMNY! (Utvar Rychleho Ankh-Morporskeho Nasazeni) :)
(4.7. 13:22) Víťa:  Vera: dobré video, myslel jsem že Ponorka glo glo glo z Ohře bude výtěz, ale není
(4.7. 13:15) Vera:  lidi kdo rádi jezdíte na vodu: http://video.google.com/videoplay?docid=6055637053294207711&q=extrem+sports no asi to sem nepatří, ale nedalo mi to :)
(4.7. 13:10) Víťa:  Dáša: No já myslel těch 150h práce cizí osoby v dílně.... Když sem teď dělal obouruční perořízek, tak na tom náš zámečník v práci pod mým dohledem vyšíval dohromady nějakých 8h... Flaška to vyspravila...
(4.7. 12:37) Dáša:  Víťa: Ok, vzdávám se, jako brontík bych to asi neměla přiznávat, ale jsem prostě líná....:c)
(4.7. 12:11) Víťa:  Dáša: Historických pramenů dosti - nalezení je úkolem vysokoškoláka, pak už jen trocha materiálu, slušná zámečnická dílna, .... a jako vysokoškolačka předvedeš kreaticní myšlení a přidáš 150h cizí práce... škoda, že nejdou posílat smajlíci...
(4.7. 11:57) Vera:  Pro nadšené irské tanečníky, kteří přesídlili do Brna: http://www.quadrilla.cz/irsko/kurzy.htm - vřele doporučuji! Sama paní kastelánovic z Bučovic vás ráda uvidí! No a prý otvírají i kurs pro mírně pokročilé, ale to bude potřeba domluvit individuelně, kdo kam.
(4.7. 11:45) Dáša:  Víťa: To sice ano, ale nepochybuju o tom, že ve středověku byli lidé víc manuálně zruční než já teď:-) Obávám se, že jak vytvořit kuš se u nás na vysokých školách bohužel neučí...:-)
(4.7. 10:50) Víťa:  Dáša: Nebyl, neboj, ve středověku to zvládli také
(4.7. 10:46) Dáša:  Vera: Docela se mi ulevilo, byl by to pro me tvrdy orisek....:-)
(4.7. 9:07) vera:  Dasa: Kusi vyrabet nemusis,... ikdyz...no kdyz by se ti to podarilo, tak to bychom koukali a obdivovali! :)
(4.7. 7:59) Víťa:  Dáša: Přeji mnoho úspěchů, doufám, že máš doma předlohu. A nezapomeň - správná kuš prostřelila 3 chlapy bez zbroje ze sebou....
 

Pondělí 3.7. 2006
(3.7. 20:07) Dáša:  Rosta,Verka a organizatori tabora:Mam takovy hloupy dotaz: do prihlasky na tabor jsme meli namalovat sebe jako clena Hlidky a ja si tam namalovala kuši, mam si ji vyrabet???Problem by to nebyl,ale je to dalsi vec navic,tak bych potrebovala vedet,jestli ji vyuziju...Dik moc a uz se na vas vsechny strasne moc tesim!!!!!
(3.7. 11:49) Víťa:  Zdenča, Alča: Doporučuji změnu názvu - Klub feťáků a nabořených jater, medistránky pošlu.

Alča: pokud ti zakázali i cokoliv číst, tak blahopřeji... zbude ti leda spát a spát...na druhou stranu máš možnost se pořádně vypelešit...

Zdenča: neříkej, že jsi po tom špitále ještě více průsvitná a na vykrmení tě poslali domů. Nebo snad mě chceš trumfnout v rychlosti odbourávání telové hmoty?
 

Sobota 1.7. 2006
(1.7. 22:14) Lynx:  Rosta: Jsem presvedceny, ze chteji na obe ;-)

Jenda: Palce drzet nebudu, chemici jsou mi mnohem sympatictejsi nez tuctovi ekonomove ;-)
(1.7. 22:07) Rosťa:  Alca: No ale na kterou irskou chcete prihlasit? Rijen nebo listopad nebo obe? :)
A necete se nekdo taky na nejakou prihlasit? Uz jsou na strankach a obzvlaste na celobrontosauri se bude kazda ruka hodit. Rebelie! Pryc se slichtou! :-)
(1.7. 17:36) Alc:  Alc: Vseci: Tak to vypada, ze jsem se nemocnici ubranila zuby nehty a budu doma s kopcem pataku.

Zdenca: Nezalozime klub fetaku?
Psala mi Hanka C., ze ji mam spolu s Radou, Market a Siskou prihlasit na podrimni irskou a me tam napis prosim tez :c))) To uz bych mela byt OK.
(1.7. 12:02) Zdenča:  Honzík: koukám, že na všechny víkendovky zatím jedem na podzim jen s tebou:-)) No super:-)
(1.7. 11:57) Zdenča:  Všici: zdravím Vás všechny z pohodlí svého domova:-) Už je mi lépe, sice do mě rvou 15 prášků za den a momentálně vypadám jak feťák, ale jinak dobrý.
V jeden den mi Jenda oznámil, že jsem přijatá a za 10 minut mi řekli, že mám vypadnout:-)) Úžasný den po těch všech.

Alča: soucítím s tebou:-(, snad půjdeš taky brzičko domů. Je to hrozná čára přes všechny plány:-(

Věra: Jinak po své úspěšné 14 denní umělé výživě si teď připadám jako otesánek, ale prej mám přibrat alespoň 6 kilo takže se jde opět najíst:-)

Odkaz na starší příspěvky, řazeno různě:
2009: ( kompletní rok 2009 ) 2008: ( 06-12 - 05 - 04 - 03 - 02 - 01 - ) 2007: ( 12 - 11 - 10 - 09 - 08 - 07 - 06 - 05 - 04 - 03 - 02 - 01 ) 2006: ( 12 - 11 - 10 - 09 - 08 - 07 - 06 - 05 - 04 - 03 - 02 - 01 ) ( 2005 )