Úvod Pražský klub Organizátorům Hnutí Brontosaurus

 Klub přátel Lukova
Úvod
O nás
Hrad Lukov
Místa kam jezdíme
Jak se zapojit
Organizátoři
Kursy, školení
Napsali o nás
Naši partneři
Kontakty

 Forum

 Plánované akce

 Kronika - fotogalerie
2012
2011
2010
2009 a starší

 Lukovské království
Jméno:
Heslo:
 

wired by CESNET2

Klub přátel Lukova

Připomínky ke stránkám,
fotky, texty...
posílejte na
vera(tečička)konupkova
(zavináček)
centrum(bod)cz

© 1996 - 2009
>>Úvod >>Forum >>Historie - březen 2006

Březen 2006

Pátek 31.3. 2006
(31.3. 23:56) Jenda:  No - to bude radost - co třeba takový Nudlový záviteček plněný jemně pokrájenými nudličkami a politý nudlovou omáčkou - aneb variace na téma nudle nebo též nudlové harmonie :-D
(31.3. 15:49) Vera:  Dasa: Takze na velikonoce je jidlo jasny! Budou Nudle s Nudlema :-)
(31.3. 10:44) Uran-Omej:  Vera: My jsme prece hrozne asocialni, to bychom si zkazili povest ;P
 

Čtvrtek 30.3. 2006
(30.3. 9:31) Alik:  Ahojte vseci, ted jsem natrefila na Marketku. Vsecky vas moc zdravi. Je taktez nemocna - zanet nosohltanu.
(30.3. 8:48) Alik:  Dasa: Drzim pesti stesti :c)
(30.3. 8:47) Alik:  Jenda: Ja zatim zadny sajrajty nechytam, ale jak se zda tak Anda jo :c) Ma 10m od Moravy privat v Hradisti. Prave volala, ze jede domu, bo to tam vypada dost mokre.
(30.3. 8:42) Dáša:  Všici:Dneska se chystam dom,tak mi drzte palce,at vam tou cestou na Šumavu neuplavu:-)
Vera:Pokud se pamatuju tak nejvic (a to prakticky porad) fotili Slunovrati.
Rosta a Vera:Co s tou vikendovkou,uz neco vite?
(30.3. 8:38) Dáša:  sLOni:Do toho kastrolu jsem to davala ja a pokud si dobre pamatuju,tak tam byly asi 4 balicky nudli,nejaky to pekny koreni(lukovska paprika:-)),pak par marmelad,nejaka cinska polivka,pytlik soli a to je asi tak vse...
 

Středa 29.3. 2006
(29.3. 22:59) Jenda:  Alik: Tady je to v pohodě - já jsem na kopci. Tak si hezky opláchni nožičky a ne, že chytíš nějaký sajrajt :-D
A doufej, že dnes se vyspíš - snad už ty řeku budou brzo opadat. Ale zas ne moc, aby v květnu byla voda.
(29.3. 9:46) Alik:  Jenda+Zdenca: Tak se brzo uzdravte a neuplavte.
(29.3. 9:17) Alik:  Ahojte, tak co vodicka? U nas uz je 3.stupen a hlasi to asi od 5 od rana, tak jsem se ani nevyspala :c( Nemam rada studenou vodicku :c(((
 

Úterý 28.3. 2006
(28.3. 22:59) Jenda:  Věruška: Aj, Aj - jo - kouknu po tom a dodám jak nejrychleji budu moc :-)
No - radost z toho skutečně moc neměl.
(28.3. 22:52) Jura:  Slon:To je narážka na průvodčího z vlaku?
(28.3. 22:08) vera:  Uran-Oměj: Provokatére :o) A co takhla vaše návštěva Sloní stáje? Nebo klubu v Jahodě?
Serval: Jaro už k nám taky přišlo :) Už se těším, až přijedeš!
Alča: Tak to mě, mrzí, bacily hnusní :-/ Tak přeji brzké uzdravení.
ALL: Kdo všechno na víkendu fotil??? Pošlete mi fotky ať je můžu zveřejnit! ;-)
Honza: Hele a neslíbil jsi mi jestě nějaký foto z bálu?!?
(28.3. 22:04) vera:  Jenda: Ty jsi nemohl nic chytit, ty jsi přeci lazar už byl :o)) No koukám, že jsem úspěšná :) Přístě prostě žádný bacili neřvu, ani koutek pusy neotevře aby mi tam nějakej hnusák bacilovatej nevlez. No vidíte jaký to má konce :((
Holky: Co všechno tam zbylo? Pája asi rozhodně radost neměl, že :(
Jinak Áďo díky moc, super víkend!
(28.3. 21:07) Jenda:  Slon: Ještě já a Zdenča.
No - zbyly tam marmelády, kečupy, těstoviny (4-5 balíčků) a koření. Jo a myslím, že ještě jedna archívní polívka ještě z loňského Lukova. Pokud se nepletu, tak to tam ládovala Dáša nebo Zdenča. Takže holky, co tam bylo?
(28.3. 16:23) Uran-Oměj:  Hezke jaro vsem zdejsim chatarum...
A jinak, nyni mohu jiz zodpovedne doporucit k navsteve Pariz ;)
(28.3. 14:42) Rosťa:  A kdo je jeste krome Very a Alci nemocny?
(28.3. 14:42) Rosťa:  Jenda: Co vsechno zbylo v tom hrnci s jidlem?
(28.3. 14:41) Rosťa:  Jura: Ty jsi taky Madar? Nebo to te cestine delas naschval? :-)
(28.3. 12:32) Dáša:  Jenda:Tak to tě omlouvá:-)
(28.3. 12:12) Jenda:  Dášenka: Na Doc. Eckerta jsem fakt nemohl - přestavoval jsem trošku koupelnu a nezvládl jsem to tak rychle, jak by bylo třeba.
(28.3. 10:22) Alik:  VSEM: Budete-li mit 19.4. cestu kolem Prerova, tak se stavte na muj absolventsky koncert, ktery zacina v 18.30 v Mervartove sini Muzea Komenskeho na Hornim namesti :c)

Pondělí 27.3. 2006
(27.3. 21:52) Jura:  aLOUS:uŽ JSEM TO NESTIHL, UJEL MI ALE V PONDĚLÍ JSEM SITO VYNAHRADIL, byl roztomili.
Daša: co ta noha lazare?
(27.3. 18:56) Dáša:  Věra a všichni marodi:Brzke uzdraveni.
Všici:Uz se na vas zase mooooooc moc tesiiiiim:-)
Jenda:Jak to,ze nechodis na doc.Eckerta?????
(27.3. 17:45) Ada:  Verka: Posledni dobou mas na anginu pech, tak hlavne at se co nejdriv uzdravis!!!
Alous: Ty taky!
(27.3. 15:39) Alous:  Verka: Tak ja jsem to od tebe asi chytla jeste k te me osklive rymici :c((( A na uzdraveni mam taky jen 5 dni. Tak Ti preji hodne stesti pri kuryrovani :c)
Jura: Tak co, pohral sis pekne s malym??? :c)))
(27.3. 13:46) Jenda:  Tak se hlavně koukej rychle uzdravit! Máš na to dle plánovaných akcí celých 5 dní. :-D
Jen tak mimochodem - je ti už alespoň líp? Pája Vás pozdravuje a z hrnce s jídlem měl neobyčejnou radost :-)
(27.3. 10:19) Vera:  Serval: Do Prahy prichazi uz taky jaro, ale na koupani to jeste chvili potrva :)
Vsem z vikendu... Mam anginu :( Doufam, ze jsem vam bacili nepredala :((
 

Sobota 25.3. 2006
(25.3. 23:35) Serval:  Nehraj si na lidumila, vsak mi te vsichni moc dobre zname;))Kazdopadne vcera to tu bylo uz na koupani...jen ta voda je dost studena;))
 

Čtvrtek 23.3. 2006
(23.3. 19:47) Jenda:  Serval: Jen počkej - i na Tebe jednou dojde - pak bude upálení Jana Husa! :-D
Ne - dělám si legraci - nebudem praktikovat ani topení, ani pálení - já Vás mám všechny rád :-D
 

Středa 22.3. 2006
(22.3. 15:04) Serval:  Misa:Pripojuji se ke gratulantum:)))
Vsichni: Ani spaleni Morany vam nepomuze, stejne vsichni pekne zamrznete az do kvetna;))))Tady uz mame mesic jaro;)
(22.3. 14:57) Vera:  Gratuluji malé Míše k získání akreditace Hlavní vedoucí letního tábora a akreditace Organizátor Hnutí Brontosaurus!!!
(22.3. 11:20) Jenda:  Věruška: Co to blábolíš? :-D Psal jsem po vodě!
(22.3. 10:06) Rosťa:  Tak pocty pred Irskou velmi plynule ubyvaji, vic nez jsme cekali. :(
Takze pokud o nekom vite, urcite nahlasit a vzit sebou!
 

Úterý 21.3. 2006
(21.3. 21:06) Zdenča:  Tak hlasím, že v Ostravě už skoro sníh není. Já mám pro vás na irskou nachystaný další level tzn. basic reel. Doufám, že už se těšíte:-)
(21.3. 10:21) vera:  Dáša: Mám bohužel o víkendu v Praze taneční seminář :-( O sobotu přijdu (tj.step :-(((() a neděle bych se v Praze bohužel měla zúčastnit, zatím vůbec nevím ani hodinu, takže se ještě uvidí, ale pravděpodobně odjedu v neděli ráno :-( Vyměním 6 hodin intenzivního tančení v Bučkách za 3 hodiny v Praze... no nic, za to jsem si vymyslela krok (Rosťa říká, že je na vás složitý a rychlý, no ale nevěřila bych mu! :o)) - má 8 dob, tak uvidíme :-) už se těším!
Jenda: Pouští k vodě? Že by někdo někoho pustil někoho k vodě? :o)) Doufám, že já to nebudu :)
 

Pondělí 20.3. 2006
(20.3. 23:59) Jenda:  Dáša: Ty taky neudržíš jazyk za zuby, co?
Jo - přivoláme si jaro - Nepouští se někdy takhle z jara Morana po potoce?
Dášenko, uděláš nám moranu? Že bychom tě pustili po vodě :-D
(20.3. 18:52) Dáša-taťka:  Všici:Co takhle udělat ějakej jarní rituál a to jaro si už konečně přivolat????(teda jestli někdo víte jak na to:-) )))
Věra:tak se ke mě doneslo,že nás na neděli opustíš????Co mi si to tam bez tebe počneme???:-)
(20.3. 18:33) Ada:  Vera: jooo, snehulaky, a kostata:o))
(20.3. 16:58) Vera:  Co máte pořád s tím kolik je sněhu v Praze, se mě dneska ptal i Jura Holík z Lukova, kolik je v Praze sněhu, jestli prý 3cm a u Muzea 4! :o))) Oznamuji všem že začalo nenápadně přicházet jaro ... no jenom v Bučovicích asi budeme stavět sněhuláky... :o))
(20.3. 16:37) Ada:  Rosta: kolem peti centimetru, za mestem i vic, prece jen musim pridat, abychom meli vic nez vy u Muzea:)
(20.3. 15:11) Rosťa:  Tak jaky je soucasny stav snehu na Morave? Odpovi mi nekdo \"mistni\"?
(20.3. 14:31) Ada:  Jenda: No neboj, na horach to zacne odtavat tak v cervnu;)
(20.3. 11:10) Jenda:  Áďa: A to si říkáš psychicky silný jedinec? Musíš vydržet. Já se teď třesu, aby nezačal sníh odtávat - to bych musel vyrazit do Říček hrabat! :-(
 

Neděle 19.3. 2006
(19.3. 18:30) Ada:  Vera: Ja nic, to zima... uz leze na mozek o:-)
(19.3. 14:52) vera:  Ada: :o))) No potěš! :o)
(19.3. 14:52) Ada:  Honzik: A pak oskubame vsechny habry a udelame mu z nich koste;o)
 

Sobota 18.3. 2006
(18.3. 22:38) Honzík:  vera: jejda, se sem člověk den nedívá a už něco prošvihne.. no ale stejně bych asi nešel.. tak snad někdy příště :-) na nějaké Rychtě :o)

Ada: postavíme sněhuláka, kterej v noci nehuláká.. :-))
(18.3. 22:25) Ada:  Uz se nam blizi Bucovice, to mam postreh ze:) A ja uz vim, co bude za praci, budeme stavet snehulaky!:)
 

Pátek 17.3. 2006
(17.3. 11:12) vera:  no ale tento patek, tedy dneska si taky muzete jit zatanci, ale v Praze! :-) Do Akcentu (coz je na Smichove) ... pujde se mnou nekdo? Rosta bohuzel nemuze protoze se upsal na vikendovy kurs ekoher.... :-( Honzik rikal, ze by sel? A pujdes? :-)
 

Čtvrtek 16.3. 2006
(16.3. 20:50) Hnozík:  Dáša-taťka: až v pátek za týden.. :-) pěkný večer
(16.3. 19:04) Dáša-taťka:  Věra&Rosťa:Odhazovat snih????To ne...to uz dosla vsechna suť???:o))))TEŠÍM SE NA VÁS VŠECHNY,BUČOVÁCI...Papa už v pátek
(16.3. 17:23) Vera:  No kdyz mi Zdenca vcera ukazovala fotky z Ricek, kde je skoro 2 metry snehu, tak se obavam, ze jaro se jeste nekde flaka :-((( Aby jsme na Bucovicich nemuseli odhrabovat snih! Zrovna teďka nám v kanclu spadla ze strechy obrovska kupa snehu. No to do jarni nalady taky neprida... No obrovska... V Praze je jak na Sibiri...3cm snehu a u Muzea 4!!! :o))
(16.3. 14:15) Rosťa:  Jo, to jsem se vas chtel zeptat, jake je u vas pocasi? Tady v Praze je tak 5 centaku snehu a ted po poledni asi 8 stupnu. No a jak u vas? Jizni morava si uz uziva jara? :-)
 

Středa 15.3. 2006
(15.3. 16:00) Alc:  Rosta: Podle toho, jaky jste objednali pocasi 8c)))
(15.3. 12:32) Rosťa:  Tak prvni letosni Irska vikendovka je tu za par dnu, jak se tesit?! :-)
(15.3. 0:11) vera:  Jura: Tak jsem tě připsala. Musím ti vynahradit ten bál, když jsem si s tebou ani pořádně nezaswingovala :o))) Už se těším :)
 

Úterý 14.3. 2006
(14.3. 20:14) Jura:  Slon:Hlásim se na Velikonoční víkendovku
 

Pondělí 13.3. 2006
(13.3. 16:29) Vera:  Pro pražáky: tento pátek 17.3. se koná v divadle Akcent irský večer, vstupné jak jsem se doslechla je 160kč. Bude tam vystoupení a lidi budou moci i tančit. Šel by někdo?
 

Čtvrtek 9.3. 2006
(9.3. 23:19) vera:  Tak jsem pridala pár starších fotek :)
Jura: Juro ty vrahu! To nevím jestli s tebou pojedu v lodi :o))))
(9.3. 22:32) Jenda:  Jura: OK.
(9.3. 20:50) Jura:  Jenda:Počítej semnou na vodu.
 

Pondělí 6.3. 2006
(6.3. 10:08) Rosťa:  Jenda: Jeste mi rekni, co to budou za lode, do kdy je potreba se prihlasit, jestli pojede nekdo s doprovodnym autem nebo vse povezeme v lodich a posli e-mailem seznam prihlasenych, at to muzeme doplnit na strankach. :-)
(6.3. 9:47) vera:  Ada, Alc: Honem ho rychle dovezte! Jsem cela napnuta! :-)
Jenda: No nekteri na dne \"Zdar\" ale rozhodne nase lod bude na vode \"Ahoj\" :o)))
 

Neděle 5.3. 2006
(5.3. 19:30) Jenda:  Tak v plánovaných akcích už je komplet napsaná květnová voda. Pro Moraváky se to může zdát trochu daleko, ale věřte - stojí to za to :-D
Takže na dně Zdar!
(5.3. 12:09) Alc:  Verka: Zcela souhlasim s Adou (:c) Nozky mu kmitaly tak, ze jsem jen ziraly! Vypada celkem nadsene, tak doufam, ze ty Bucovice... :c) Abyste se taky koukli, co nam to v Prerove pristalo za perlu :c)
(5.3. 11:44) Ada:  Verka: Prave jsem se vratila z naseho irskeho srazu, Tunisak dorazil a dechnam vyrazil:) Cizojazycna komunikace se po chvilce rozjela naplno a ucil nas kousek stepove choreografie z Lordu- proste mazec. Jen tak mimochodem hazel ty Flatleyovske figury a nozky mu kmitali:) Uz jsme mu rikali o Bucovicich, tak uvidime...
 

Sobota 4.3. 2006
(4.3. 22:31) Vera:  Alc: Šmarjá! Co to je zac??? Z Tuniska??? :o)) To jestli bude chtít, tak ho přivezte. Ráda se kouknu na jeho nohy ;-) Doufám, že za to koukání nebude chtít nic :o)
(4.3. 16:54) Alc:  Tak jsem konmecne ukecala toho tuniskyho lektora irskych tancu, ze prijde za nama zitra na trenink :c)))) Mame se ho pripadne snazit ukecat na irskou do Bucovic? Esli by to slo??? Bude to sranda, bo umi jen Nemecky a Francouzsky.
(4.3. 13:46) Jenda:  Věra: Taky ti kdyžtak pomůžu (ale musíš mi to včas připomenout) Já mám úterý volno kromě od 10:00 do 13:00.
To bych potřeboval být ve škole. Jinak tam klidně budu celý zbytek dne. :-D
 

Pátek 3.3. 2006
(3.3. 17:58) Vera:  Teda přišel mi nějaký dopis, ale tam napsáno od kolika do kolika není, ale za to jsou tam vyjmenový státy, kteér tam budou zastoupeny a další blbinky :o)
(3.3. 17:57) Vera:  No zatím o tom víc nevím, jakmile zjistím, tak dám vědět, ale myslím, že to bude celý den, takže by jsme si s případnými zájemci mohli rozdělit směny, aby tam někdo nebyl zbytečně celý den :)
(3.3. 17:29) Dáša-taťka:  Verka:Ja bych do toho celkem sla,ale asi to vypada,ze uz mam laborky az do vecera:-(Predpokladam spravne,ze je to cely den????:-(
(3.3. 11:10) Vera:  Z kanceláře jsme byli požádáni o propagaci Brontosaura na Veletrhu neziskových organizací (NGO Market 2006), který se bude konat 25. dubna 2006 (úterý) v Praze, v prostorech Muzea hlavního města Prahy. Úředním jazykem bude čeština a angličtina. Měl by někdo zájem tam propagovat s námi? Prezentace bude za pomocí panelů, je potřeba, aby u nich někdo stál a případně rozdával letáčky s výkladem, že jsme děsně dobří! A to my taky jsme! :o) Případně pokud vymyslíme nějakou zábavnou jinou prezentaci...
 

Čtvrtek 2.3. 2006
(2.3. 9:51) Jenda:  Tak jo - já se hlásím :-D
(2.3. 9:09) Vera:  31.3.-2.4. připravujeme školení, tak jestli máte někdo zájem, tak nám dejte vědět. :o)
Lidi mě tak bolej nohy! Hele Pú a nějaká první pomoc na bolení nohou by nebyla? něco jako odstanit a nahradit novými? :o))
 

Středa 1.3. 2006
(1.3. 16:28) Pu:  neco maleho praktickych informaci pro kazdeho... psafra.wz.cz
Kdyz uz jsem se s tim smolil, tak tam mrknete :o)))



Odkaz na starší příspěvky, řazeno různě:
2009: ( kompletní rok 2009 ) 2008: ( 06-12 - 05 - 04 - 03 - 02 - 01 - ) 2007: ( 12 - 11 - 10 - 09 - 08 - 07 - 06 - 05 - 04 - 03 - 02 - 01 ) 2006: ( 12 - 11 - 10 - 09 - 08 - 07 - 06 - 05 - 04 - 03 - 02 - 01 ) ( 2005 )