Úvod Pražský klub Organizátorům Hnutí Brontosaurus

 Klub přátel Lukova
Úvod
O nás
Hrad Lukov
Místa kam jezdíme
Jak se zapojit
Organizátoři
Kursy, školení
Napsali o nás
Naši partneři
Kontakty

 Forum

 Plánované akce

 Kronika - fotogalerie
2012
2011
2010
2009 a starší

 Lukovské království
Jméno:
Heslo:
 

wired by CESNET2

Klub přátel Lukova

Připomínky ke stránkám,
fotky, texty...
posílejte na
vera(tečička)konupkova
(zavináček)
centrum(bod)cz

© 1996 - 2009
>>Úvod >>Forum >>Historie - říjen 2006

Říjen 2006


Úterý 31.10. 2006
(31.10. 23:55) Rosťa:  Co se týká Bučovic, nenápadně bych upozornil na své praconí nasazení u štěpkovačky. :-) Ta vzpurná bestie se mi pořád snažila ukrást rukavici a jednou dokonce i brýle. Kdykoliv když se podívám na krásně barevně vyvedenou modřinu na své pravé ruce, vzpomenu si na ní a její dychtivou žravost větví, které jsme jí předkládali. ;-)
(31.10. 18:28) vera:  Fotky z Irské už jsou mezi námi v kronice :)
(31.10. 11:28) Dáša:  Gratuluju Jurovi Holíkovi!!!!!!!!!!!!:c))
(31.10. 0:34) Rosťa:  K prohlédnutí Lukovských voleb viz. http://volby.idnes.cz/obce.asp?kraj=7200&okres=7204&obec=585467
(31.10. 0:33) Rosťa:  Jsem si prohlížel výsledky voleb v obci Lukov, a Jura Holík je v zastupitelstvu, dokonce získal hlasy na krásné třetí místo, takže je *na bedně* :-)
 

Neděle 29.10. 2006
(29.10. 23:04) Malá Kris(a):  Jestli říkáš Věruš věnování se škole \"flákání\", tak moooc děkuju:o) Ale ne všichni jsou na Irské... já tam raději pustím někoho, koho to doslova žere:o) A věřím, že jste si to báááječně užili:o) Zatím pa, vaše Krisička... ale ta \"Malá\":o)
(29.10. 20:08) vera:  No tady je vidět, kdo se flaká doma a kdo byl na irské víkendovce v Bučovivích :o) Takže všichni kdo sem psali fuuuJ!!! :o))) A sláva těm, kteří nepodlehli a přijeli :o)) Jdu na fotky, ať se máte brzo čím kochat :-P
(29.10. 10:36) Malá Kris(a):  Jenda: To bys byl opravdu laskavý otec:o)
(29.10. 8:38) Jenda:  Malá Krisa: Samozřejmě mail blondatahlavicka nezapomenu, ale jestli chceš, tak když ti budu psát, tak ti napíšu na krisu :-D
(29.10. 0:05) Malá Kris(a):  Bohužel Tě nezklamu milý otče... ten mail stále vlastním... ale moc nepoužívám... MalaKriisa@seznam.cz... tenhle mail si pamatuj:o)
I když vím, že u Tebe jde velmi ztěžka na \"blondatouhlavicku\" zapomenout...
 

Sobota 28.10. 2006
(28.10. 23:44) Jenda:  Malá Krisa: Tak fajn :-D Ale tu blondatahlavicka@seznam.cz doufám budeš stále vlastnit a používat :-D
Mimochodem - Zdenča mi nevím proč začala říkat Suřík! Teda asi vím proč - nazvaly mne tak její spolubydličky! To je radost, co?
(28.10. 16:35) Malá Kris(a):  SLYŠTE, SLYŠTĚ MILÍ LUKOVÁCI A VŠECI, CO SEM LEZETE A TŘEBA NEMÁTE ODVAHU SEM NAPSAT... SLAVNÁ A MILOVANÁ
KRIS(A) MÁ NOVÝ MAIL!!! KONEC NEJAKÉ BLOND HLAVY, TEĎ JE TO: MalaKriisa@seznam.cz
(28.10. 16:34) Malá Kris(a):  Jj, Sup se ve mě nezapře... a když ještě vezmeš to, že su hlavně Kriiiiissssaaaa:o)
(28.10. 16:33) Malá Kris(a):  Hanče... ale víš, co jsme my dvě provedly??? Aby tím mrtvým Supem nakonec nebyla jedna z nás:o) Což o to... ty mi nevadíš... ale mě samotné je moooc líto:o)
(28.10. 15:36) Hanka P.:  prosím tě jaký pes?? snad Sup ne?? teda ještě nechcíp, ale brzo se to snad povede..
(28.10. 14:18) Malá Kris(a):  Zaneprázdnění, nezaneprázdnění, to mi je jedno...
Tady snad chcípl pes...
(28.10. 12:08) Hanka P.:  No coby se s náma dělo - jsme plně zaneprázdnění :-)
 

Pátek 27.10. 2006
(27.10. 17:42) Malá Kris(a):  Lidi... co je s váma... tady se nic neděje!!!
 

Čtvrtek 26.10. 2006
(26.10. 19:13) Taťka:  Jenda: bohuzel, ale chodi kolem dokola a ciha, jsem zvedavej kdo padne dalsi
(26.10. 19:01) Jenda:  Tata: Tebe taky?
(26.10. 15:13) Taťka:  Chtel bych se verejn omluit ale nemuzu jet na irskou, lapil me nejaky zakerny bacil a nechce se potvora jedna pustit. Tak preju prijemnou zabavu a myslete na me jak se doma jen valim ;-)
(26.10. 12:52) Lucka:  Jj, už se mi holoubek vrátil i se nákladem :) Takže se na vás teším, až si společně zas pohrabeme listí a poničíme nohy :) paa!
Malá Krisa: To víš, Rosťa už má zkušenosti s verbováním do Hlídky, tk to praktikuje i na KPLko :)
(26.10. 12:40) Malá Kris(a):  Měla bych lépe formulovat otázku:čím je uplácíš:o)??
(26.10. 12:39) Malá Kris(a):  Rosťo... jak ty to jen děláš??
(26.10. 11:27) Rosťa:  Tak nam pribyli dva dalsi novi cleni! :)
Lucka: Tvuj poctovni holub muze byt v klidu, uz to prislo, ne? :)
 

Středa 25.10. 2006
(25.10. 18:22) Lucka:  Ahojte všici! Právě jste svědky návratu mého ztraceného Lukovského já :o)
Mam jednu velikou nejasnost kolem Bučovek - v kolik je sraz??? Jestli jste ještě neposlali informačníčky, tak se styďte. Jestli ju, tak to odnesl můj počtovní holub...
 

Úterý 24.10. 2006
(24.10. 19:36) Malá Krisička:  Rosťa: gratuluju:o)!!
(24.10. 19:35) Malá Krisička:  Jenda:Kdyby nám tu běhalo tolik Potkanů a ještě tohohle druhu-Jarys, Bald, Kuba a třeba takový Tonda... tak bych spíš byla štěstím bez sebe... no co těší hlodavce nejvíc?? Když je hlodavců mnoho a mnoho... a tohle \"přemnožení\" by mi opravdu nevadilo... Ale žádné hlodavce teda vařit nebudeš!!! I kdyby jen... \"přemnoženého\"...
(24.10. 9:08) Rosťa:  Jen at se klidne mnozi, ale pak at plati clenske prispevky! ;-) Jinak letos mame 120 clenu, coz je od minulorocnich 111 narust o devet.
 

Pondělí 23.10. 2006
(23.10. 16:36) Jenda:  Malá Krisa: Ale když drží pospolu moc potkanů, tak by se mohli přemnožit... a kdyby nám tu běhalo 5 Jarýsků, 4 Baldi a 8 Kubíků, tak by to tento svět asi neustál! Minimálně já ne - všecko mi stačí jako originál. Nicméně podívejme se i na druhou stranu mince - Misto Anežky lze též upéci jednoho nebo dva z přemnožených Jarýsků :-D
(23.10. 14:41) Malá Krisička:  No já doufám, že nás Jarýsek nezklame a snad se ještě tady na fóru objeví, bo mám takový neblahý pocit, že to jen tak brzy nebude...:o( a mooooc si přeju, aby to tak nebylo... Tak co Jarýýýsku, kdy nás konečně poctíš svou návštěvou?? A co ostatní Potkani?? Žijou?? Hlodavci by měli držet pospolu, no ne:o)
(23.10. 14:34) Malá Krisička:  Věrka: Si taky myslím:o)... jenže on to nejspíš netuší...
(23.10. 10:28) Vera:  Malá Krisička: Se vsadím, že Jenda Anežku už viděl :o)))
Jenda: Šami mlčí :) Parte zatím nepřišlo, ale to snad nevadí.
Jerýsek: Hele co vaše účto! Potřebujeme doklady na peníze, co jste dostali od Holíka! Tak to koukejte co nejdřív poslat, nebo na váš pošleme našeho kotrolora Víťu! Gr! Jste to měli poslat hned po táboře, takhle to zase z vás poleze zase jako z chlupeté deky.... :-P)
(23.10. 10:22) Rosťa:  Jenda: Tak já si teda radši místo Anežky dám sóju! :-P
(23.10. 6:36) Malá Krisička:  Já se jen snažím tady zachránit jednu nebohou bytost, která nemůže za to, že jako pečená je o hodně lepší... hlavně pro Tebe otče...:o)
 

Neděle 22.10. 2006
(22.10. 23:33) Jenda:  Malá Krisa: Ale proč - Já věřím, že v káždém je něco dobrého. Třeba takový Anežka - v tom je ukryta dobrá pečínka (možná i něco víc, ale to jsem zatím neměl tu čest odhalit - ale jistě se mi to povede) :-D
Jarýsek: Ty taky žiješ? Nezavolá, nenapíše...
Věruška: Co Šami?
(22.10. 22:21) Malá Krisička:  No... já myslím drahý otče...že Anežku jsi už jistě potkal... a pokud si nejseš jist... tuhle středu by měl být v Jahodě... ostatně... jako minulé týdny... Je nepřehlédnutelný, to mi věř...:o) Ale myslím, že by se jen tak nedal... a Supi už vůbec ne... Vždyť by to byla veeeelká škoda!! A já osobně se toho pokrmu vzdám, i když ten recept vypadá slibně...
(22.10. 22:02) Jenda:  Já být dobrá čéška - Samozřejmě pro 40 osob!
(22.10. 22:02) Jenda:  Nejsem si jist, jestli jsem Anežku už potkal. No tak to nebudeme zdržovat a napadl mě další výborný recept:

Pro 40 osoby - Jeden Anežka, sůl, pepř, 1 l olivového oleje, 0,5-1 kg (dle chuti) česneku, 1 mírně vzrostlý keřík rozmarýnu, 8-10 l bílého vína.

Ratatouille: 2,5 kg cibule, 1 l olivového oleje, 80 stroužků česneku, 3 kg červených a 2 kg zelených paprik, 5 kg lilku, 4 kg cukýny, po 100 g tymiánu, rozmarýnu a dobromysli, 1 bobkový list (myslím samozřejmě celý stromeček velikosti cca 40 cm), 8 kg vyzrálých rajčat (ať to nejsou žádní adolescenti - to bychom Anežku urazili), sůl, pepř.

Anežku osolíme a opepříme a hodinku až dvě (podle potřeby a zdali se mu už rozpalují lýtka) opékáme na oleji. Přidáme česnek a rozmarýn. Podlijeme vínem (téměř jakékoliv, ale pozor, aby Anežka neupíjel - to by pak chybělo) a pečeme v předehřáté troubě 2-3 hodiny (při verzi s rožněm samozřejmě déle - aby měl pěkně křupavou kůžičku). Po hodině až hodině a půl maso obrátíme. K pečeni nakrájené na plátky podáváme ratatouille a bílý chléb. Cibuli nakrájíme na půlkolečka a necháme na oleji ve velkém hrnci zesklovatět. Přidáme rozpůlené stroužky česneku, očištěné papriky, lilky a cukýny nakrájené na nudličky a dusíme dle potřeby a kvality sporáku. Pak přidáme bylinky a společně dusíme dalších 30 - 50 minut. Rajčata spaříme vroucí vodou, oloupeme, rozkrájíme na čtvrtky a přidáme do hrnce. Zeleninu osolíme a opepříme a dusíme na mírném ohni pod pokličkou ještě asi půl hodiny, když to bude až hodinu, tak se nic nestane - přeci jen - je to pro celý tábor, že? Labužníci doporučují tuto krmi zapíjet nejlépe lehkým růžovým vínem z údolí Rhöny. Dobrou chuť z CísUsAlKuch Vám přeje Jenda
(22.10. 14:55) Malá Krisička:  Jarýýýýssskkkůůůů!!!! Ahooooj:o) Ty ještě žiješ... no parááááda:o) Nevím jak jiní, ale já mám strašnou radost, že ses ozval, opravdu!!! A teďka se mám skvěle i já!! A co uděláme s tím budíčkem?? Dlouho nebyl:o) a někdy mi i celkem chybí... dokonce víc jak ty, bo je víc užitečný... pokud teda není o víkendu, že:o)
(22.10. 13:57) jazlo - Jarysek!:  kuk vsici jak se vede?:) me teda skvele
 

Pátek 20.10. 2006
(20.10. 17:40) Malá Krisička:  Jenda: No otče... v tomhle má Věrka pravdu... Copak Ti nestačí vidět Anežku v Jahodě:o)???
(20.10. 11:08) Vera:  Si myslím, že už jsi Anežku rozhodně viděl, ne? :o)) Nebo proč by jsi nevěděl, na jaký způsob ho připravit?
(20.10. 9:47) Jenda:  Hleďme - Anežka... tak to abych vymyslel zas nějaký vhodný recept. Pouvažuju nad tím a v neděli se těš! A koukej přijet na nějakou akci - pak nebudu vědět na jaký způsob Tě připravit. :-D
(20.10. 8:17) Rosťa:  Hanka: Koukám že jsi vzorně přihlášená! :-)
 

Čtvrtek 19.10. 2006
(19.10. 22:43) Malá Krisička:  Anežka: Nápodobně:o)!!
(19.10. 21:01) Anežka:  Krisička: Srabe!
(19.10. 20:35) Hanka P.:  Co je s mojí učastí na Vánoční??
(19.10. 16:44) Malá Krisička:  No... já být Tebou Věruš, tak před Hankou raději prchám:o)!!! Kdo ví, čeho je schopná... nebezpečně často vídá Supy a to nepočítám tábor...:o)
(19.10. 13:25) Vera:  Hanka: Se těším... ale na co? :o)
(19.10. 8:57) Rosťa:  Hanka Pudlíková: Tak na stránce plánovaných akcí jsem to už opravil. Ale co tvá účast na vánoční! :-P
(19.10. 8:21) Hanka:  SOS: Věra nebo Rosťa - pokud prosím můžete opravte mé příjmení na potáborovce Magické schízy - jmenuju se PuPíková ne PuLíková - a ten kdo takto zhyzdil mé úžasné příjmení ať se těší......
 

Středa 18.10. 2006
(18.10. 19:29) Taťka:  Verka:to by jsi byla moc hodna
Rosta: no myslim ze k samanovi domu to radsi odlozim, jednak si myslim ze ted by to nebylo vhodne a pak musim se na to psychicky pripravit
(18.10. 14:00) Malá Kris(a):  No... vidět Šamiho běhat by byl fakt velký zázrak... a tak doufejme, že to zvládne alespoň nový Trap:o)
(18.10. 13:37) Vera:  Jenda a Zdenča: No jsem zvědavá... co bude z toho štěněte v Šamanově péči po půl roce :o) To by třeba ještě mohl na Lukově i BĚHAT! Teda tím myslím budoucího Trapa... :o)
(18.10. 13:34) Vera:  Tatka: Saman slibil poslat parte, tak zatim nic blizsiho nevim. Jestli to prijde vcas, tak dam vedet. Ale rozhodne mu posleme za vsechny Lukovaky parte, samozrejme s vykreslenym Lukovem ;-)
Jenda, Rosta: No uvidime :o)))
(18.10. 11:08) Jenda:  Rosťa: Předpokládejme to Slůně - myslíš, že by nám ho mohla tak rychle ukázat? Já myslím, že 14 dní je vskutku málo na aklimatizaci v tomhle světě! :-D
Mimochodem - na tu Vánočku zřejmě taky přijdu :-D
(18.10. 9:13) Rosťa:  Kes: Výborně!
A co vy další? :-)
Mezi největší atrakce víkendovky bude jistě patřit Věra buď s největším balónem co se dá spolknout nebo s pravým nefalšovaným slůňátkem! :))
(18.10. 9:11) Rosťa:  Taťka: Vy vlastně máte tu akci i s Kubou, že? Pokud chceš navštívit šamana, bydlí na Křídlovické 70 a příjmení je Kopa. Případně o návštěvě referuj, věřím, že to bude zážitek!
 

Úterý 17.10. 2006
(17.10. 22:36) Taťka:  Věrka: Nemáš bližší informace, ja bych tam mozna zajel za šamanem, treba mu znama tvar trochu zvedne koutky
Rosťa: já na vanoční víkendovku nemůžu, ale to jsem ti myslim už říkal
(17.10. 22:31) Jenda a Zdenča:  Věruško, vyřiď prosím Šamanovi upřímnou soustrast. Doufáme, že to nějak zvládne a bude zas ta veselá Kopa strašící po Lukově. Čistokrevného Trapa? Doufám, že bude o něco aktivnější než ten původní - to znamená, že vstane alespoň jednou mimo krmení. Šaman se chystá na Lukov? No potěš! Tak mu řekni, že ho s famfárou čekáme!
(17.10. 12:01) Vera:  Honzovi Kopovi alias Šamanovi umřela maminka, která se o něj starala. Pohřeb se koná v Brně ve čtvrtek v 13 hodin. :-(((( Šaman to nese statečně a prý už má vybraného dalšího čistokrevného Trapa! A těší se na Lukov :-)
(17.10. 10:46) Kesule:  Slon: Ok, tak mě na tu vánoční napiš
(17.10. 7:43) Rosťa:  Halo, halo, je zde nekdo kdo nemuze na vanocni vikendovku do Prahy 15.-17.12. ? No jaktoze uz nejste vsichni prihlaseni na teto vikendovce, chasko lina! :-P
 

Neděle 15.10. 2006
(15.10. 15:59) Vera:  Tak konečně jsem dala fotky z Cimburku na stránky :)
(15.10. 13:18) Sandra:  achojky všici!!!! doufám, že se máte šupel, na Cimburk sem jet nemohla, ale na potáborovku pochopitelně pojedu!!! :o) tak mi někdo prosím písněte kde je sraz a tak, teda vim co mám mít s sebou, ale tim tak končim... :-)
(15.10. 1:30) Taťka:  Vlastičko, pejsek se jmenuje Aris, páníček Lukáš. Jinak Pejskovi je už dobře, už lítá jako dřív a stejne neposlouchá :-)
 

Pátek 13.10. 2006
(13.10. 15:58) Vlastička:  jo, a chtěla jsem se zeptat, jak se má pejsek, ten co byl s náma na Cimburku... sice si nepamatuju jak se jmenuje on ani majitel, ale to že tam byl si pamatuju:)))
(13.10. 6:05) Malá Kris(a):  Jenda: Někam?? Vždyť už brzy bude mít Kris nározky, no ne:o)
 

Čtvrtek 12.10. 2006
(12.10. 23:48) Jenda:  Dobře Anežko - kmenová rada rozhodla - Malou Krisu nedáme (sice nevíme, co s ní budem dělat, ale nedáme jí)!
Malá Krisa: Tak koukej taky občas někam dorazit - třeba v tobě najdem netušené kvality :-D Ať se nevidíme jen 2x do roka...
(12.10. 20:19) kesule:  Pochopitelně sem chtěla říct SPECIÁL
(12.10. 20:18) Kesule:  Malá Krisa: Já myslím, že ty celkově si něco SPESIÁL:))
(12.10. 19:56) Malá Kris(a):  Myslím, že náš milovyný Anežka by za mě nedal ani plesnivou bramboru... Takže že by měl zájem můžeme rovnou vyloučit... Vždyť i jako otrok jsem k ničemu:o) Nebo snad podle vás umím něco special:o)???
(12.10. 9:31) Rosťa:  Jenda: Cože? Jak to co by CHTĚL za MK? :)
(12.10. 1:19) Jenda:  MK: Anežka má o tebe evidentní zájem. Takže drahý Anežko, co bys chtěl za Malou Krisu? :-D
 

Středa 11.10. 2006
(11.10. 18:00) Malá Kris(a):  Anežka: Samozřejmě...
(11.10. 16:54) Anežka:  Malá Kris(a): Chceš to opravdu vědět?
(11.10. 16:15) Malá Kris(a):  Vy jedni... a jakou mám podle vás a pro vás hodnotu?? A máte vůbec představu, kdo by si mě teda koupil???
(11.10. 16:06) Vlastička:  Malá Krisa: no, nedáme tě, ale nepadlo tady ani slovo, o tom, že bysme tě neprodali...:)))
(11.10. 14:06) Malá Kris(a):  To su ráda, že mě nedáte... já se ani nenechám... mé srdce vždycky bude patřit Lukovu a vám... komu/cemu jinému, no ne... A moc se tesim na noveho Trapa... až ho Šaman sežene s papírama a tak, no ne:o)
(11.10. 14:02) Vera:  Myslím, že některé novodobé Lukovské \"pověsti\" by stáli za to sepsat a založit kroniku... :o)) Ať se na to časem nezapomene :)
(11.10. 11:46) Jenda:  Rosťa: A nezapomeň na ŠAMANA, který se ráno vypravil nadýchat se čerstvého vzduchu... :-D
(11.10. 8:56) Rosťa:  Malá Kris(o), my si tě taky nenecháme vzít! Tvé první roky na Lukově jsou stejně jako Jurovo vaření, Julčina první cesta na hrad a pád do sklepa nebo aférka s Lukovskou střelou či Martinova noční cesta na záchod navždy součástí Lukovských pověstí. :-D
 

Úterý 10.10. 2006
(10.10. 22:10) Malá Kris(a):  Takže je jedno, co su či ne... su prostě Kriiiis(a):o)
(10.10. 22:09) Malá Kris(a):  Supíča, Sup... to je jedno... Lukovu zůstanu vždy věrná... a Lukovákům taktéž...
(10.10. 21:07) Vlastička:  M. Kris(a): ty, já mám takový pocit, že jsi ta supíča, nebo jak se tomu nadává... a najednou je Lukov náš???:))))
(10.10. 19:53) Malá Kris(a):  Rosťo... máš naprostou pravdu.. Lukovu se nic nevyrovná... Cimburk ať si nechají Supi... bo Lukov je Lukov... je prostě náááááášššš:o)
(10.10. 18:52) Malá Kris(a):  Sestro... abys to s tou merunkovicí nepřehnala...:o)
(10.10. 17:57) Vlastička:  Jendo neboj, do potáborovky určitě mluvit budu, abych ti mohla se sandrou zpívat:)))
(10.10. 13:22) Krisička:  Bylo to šupel!!! Neustále postupně naplňuji svůj sen, postavit si \"svůj\" hrad:) Trochu mě bolí v krku, ale meruňkovice to vyléčí:)
(10.10. 13:05) Dáša:  Rosta: Omlouvam se,ale my se tam pohybujeme v jinem casoprostoru a kdyz se mam pak vratit do reality,tak mi to obcas cini problem...:c))))
 

Pondělí 9.10. 2006
(9.10. 23:12) Jenda:  Rosťa: A safra!
Vlastička: Konečně!!! :-D
Všichni ostatní - skutečně to bylo fajn - tedy až na ten malý deštík :-D
(9.10. 21:38) Rosťa:  A Jurův guláš je tu stále s námi! ;-)
(9.10. 20:13) Malá Kris(a):  To teda bylo:o)
(9.10. 19:49) Kesule:  Bylo to moc šupl:)))))))))))))))
(9.10. 19:29) Vlastička:  Věra: rýma žádná, akorát nemůžu mluvit, odskákaly to hlasivky:))) aspoň jsem chvíli zticha...
(9.10. 19:27) Honzík:  Jarmil: Jo jo, SUPů tam bylo docela dost :o)
(9.10. 18:44) Jarmil:  Bylo to supp já sem teda nadšenej :o)))
(9.10. 14:42) Malá Kris(a):  jj, alespoň já jsem celkem spokojená...:o)
a počasí vyšlo parádně, což je super:o)
(9.10. 14:08) Vera:  Díky všem za účast na Cimburku!!! :o) Doufám, že všichni přežili ve zdraví! A žádná rýma a tak podobně :)
Luky: Co tvůj psék? :( Doufám, že je v pořádku. Napiš, jestli se mu udělalo líp.
(9.10. 8:46) Rosťa:  Dasa: Potizisto! To vas na VSCHT nenaucili pouzivat kalendar? :-P
 

Čtvrtek 5.10. 2006
(5.10. 18:59) Jenda:  Hanka - promiň spletl jsem si barvy :-D
(5.10. 15:58) Dáša:  Sloni:Bohuzel se musim odhlasit z rijnove irske,ptz jsem si koupila listek k nam na ples VSCHT a teprve potom sem si uvedomila,ze je irska...tak se moc omlouvam.
(5.10. 14:04) Hanka P.:  Jenda: nic proti ale já mám jen zelenou krosnu a nevím kde si vzal červenou barvu :-D
(5.10. 10:28) Kesule:  Vlastička: No je to kus od nádraží směr komárov za Teskem a Vaňkovkou cca 15 minut podchodem.Ale jestli tam netrefíš tak si můžeme dát někde sraz
(5.10. 9:58) Jenda:  Slon: Nechceš to napsat i jako valnou hromadu KPL? Jak tak na to koukám, tak nás tam bude velká většina :-D
(5.10. 9:57) Jenda::  Kešu: Tak fajn - dojeď a promluvíme si o tom! :-D No, dobře - zkusím si to teď připravit, abych to vzal :-D
Kes: Budeš zas spát u nás? Jestli ne, tak nabízím taky spací místo.
Hanka: Opovaž se vzít si tu velkou červenou krosnu - to by jsme se už opravdu nevešli a navíc tolik věcí určitě potřebovat NEBUDEŠ! :-D
Malá Krisa: Hm, tak to budu muset s Jurou předělat jídelníček - Anežka byl hlavní chod! Zřejmě se vymlouvá a nechce nám udělat radost! :-D
(5.10. 9:17) Vera:  Díky za Alču!! :)
(5.10. 9:16) Vera:  Vlastička: Hanka ze Schízi má volno ve stanu a nabízítí azyl. Když nebudeš zpívat! :o))) Jinak Jura bere taky stan a má v něm 1-2 místa. K nám se při nejhorším taky někdo vleze. Jo a vezměte si hodně teplého oblečení, protože bude fakt zima :-((
 

Středa 4.10. 2006
(4.10. 21:10) Malá Kris(a):  Ale abyste mě pochopili správně... nejmíň to budem čekat na Cimburku, to jo... bo nemá dorazit... a tak to i bude... takže si na ni jednoduše počkáme:-) Zatím zdarec lidi a rodinko:o) a vlastně všeci blázni...
(4.10. 21:09) Malá Kris(a):  Pro příznivce a fanoušky Anežky... Je mi vskutku líto tohle oznámit... ale nedorazí... neboť ji napadl zákeřný bacil... který ji nechce ani dovolit jet na Cimburk a tam být zničen... jak jinak než velkou teplotou v pekáči:o) Ale nebojte se... až to budete nejmíň čekat... objeví se:o)
(4.10. 21:08) Vlastička:  malý dotaz, kde je zvonařka???
(4.10. 21:07) Malá Kris(a):  VLASTIČKA: Vlasti... můžeš jet busem z Ostravy v 13 hodinek v Brně seš v 16,43 jak já... bo tím busem jedu z Nového Jičína... tak se možná potkáme... zatím pa...
(4.10. 20:55) Malá Kris(a):  Alču... dcerušku si vyzvednu... bo jedu ze školy busem a na Zvonařce su v 16,45, kde už bude patnáct minutek na mě čekat Alča a pak tam potkám Kris a zbytek...
(4.10. 20:02) kesule:  Vlastička: 17:20 ze zvonařky
(4.10. 17:30) Vlastička:  Věra: já s Alčou bez Fina a s Kris A Kes ráda pojedu... taky jedu přes brno... ale nevím v kolik odkud a jak jede ten autobus.... jestli byste mi řekli v kolik...
(4.10. 16:33) kesule:  Věra - Alča: Já s Kris jedeme nejspíš tím samým busem
(4.10. 15:53) Vera:  Kdo jede z Brna a mohl by se ujmout na cestu Alči (bez Fina), která jede na Cimburk až z Liberce? Aby z Brna uz nemusela jet sama? Má prý najitý autobus do Korytčan, aby byla na sraz akorád. Díky.
(4.10. 10:39) Kesule:  Jenda: Jeníku, víš co mi máš přivézt na rebélii?? CD S FILMAMA. Banán ti vzkazuje, že jestli je nedodáš tak tě navštíví exekutor.
PS: Tahle výhružka patří ktěm lepším variantám, byly tu i horší
 

Úterý 3.10. 2006
(3.10. 22:46) Jarmil:  Jenda: myslíš že by to dokázalo plnit stejnou funkci??
(3.10. 9:06) Rosťa:  Omejka: Zadna nasobilka, ale antirobotovsko-pavoukovska ochrana. Jinak jsem se na ten hrad koukal, zrovna pred mesicem jsme jeli nedaleko odtamtud ve vlaku a divali se, co je na tom kopci. :)
(3.10. 7:14) Jenda:  aha, takže na Cimburku bude slušný vozový park - uděláme si vozovou hradbu - co ty na to? :-)
(3.10. 6:02) Jarmil:  Jenda: Ne ne ty bylo asi už opravdu trochu moc jedu do brna s kamarádkou busem a pak mě naloží lukin :o))
 

Pondělí 2.10. 2006
(2.10. 21:32) Jenda:  Jarmil: Neříkej, že jedeš na Cimburk taky autem - to by byl trochu velký luxus, kdyby všichni pražští Brontíci vyráželi autem.... :-D
(2.10. 17:25) T-Omejka:  Jinak ja mam ted jiny hrad :) http://www.hrady.cz/index.php?OID=182

Ale nejezdim tam PRACOVAT, brrr, to ne, jezdim tam merit hladinu podzemni vody v sesuvnem uzemi.

Jak se vsichni mate a tak? :)
(2.10. 17:17) T-Omejka:  Co to tu mate za nasobilku? :)
(2.10. 12:14) Krisička:  Jarmil/Taťka: Nemáš náhodou jedno volné místečko v autě na Cimburk? Aneb, kolik vezeš lidí?
(2.10. 10:26) Vera:  Jenda: No Zdenča už je znalaá a ví, že lidem se musí neustále věci opakovat a připomnat, aby je vzali na vědomí :-P :o)))
 

Neděle 1.10. 2006
(1.10. 22:59) Jenda::  Zdenča: Drahoušku, přečti si to o kus níž - teď už je tady ta nabídka asi po třetí!!!
(1.10. 21:41) Zdenča:  Kdo by měl zájem napište na jkubata@seznam.cz nebo 603 580 370
(1.10. 21:40) Zdenča:  Vše: Nechcete jet někdo na Cimburk z Prahy autem??Máme s Jendou tři volná místa!
(1.10. 21:11) Vera:  Alča: V 19:00 hodin bude sraz v Korytčanech. Odvezeme vám batohy a dostanete schopného vůdce, aby vás odvedl přímo na hrad. Kdo nestihne sraz, tak se musí nějak domluvit s námi, buď teď s námi (Rosťou nebo mnou) na mailu nebo pak v pátek po mobilu 604 238 575. Budeme dělat záchranu bloudícím :o)
(1.10. 20:49) Jenda:  Dášenka: Takže drahý Taťko1 (jedinný pravý originále), tvá knížka je již třetí týden u Zdenči na stole v pokoji číslo 701 Sázava. Bohužel ani po opakovaných pokusech se nám s Tebou nepovedlo spojit, takže se jí ozvi a domluvte se! :-D
Ad doprava na Cimburk: Takže my jsme schopni vyrazit nejdříve v 11:30 z Dejvic, ale samozřejmě záleží na složení cestujících, ale celkem rád bych vyjel co možná nejdříve (17:00 v okolí Jihlavy bývá opravdu veselé!). Jak psala Věrka máme 3 volná místa.
(1.10. 18:53) Alča:  Všem:Existuje tady někdo,kdo se asi kolem 18:30 bude vyskytovat v Koryčanech??
(1.10. 14:17) Vlastička:  Nemáte někdo ve stanu na Cimburku jedno místo... že bych se vtěrla...
(1.10. 13:55) Dáša:  Jenda: Já bych jela,ale mám do 15:10 školu,vzal bys mě?Problém je ten,že nemám stan a taky to,že až v úterý budu jistě vědět,jestli nebudu mít na víkend brigádu....
(1.10. 13:47) Vera:  Takže v pátek vyráží na Cimburk z Prahy 2 auta! První je naše a chceme jet tak v 10 hodin ráno, abychom se porozhlídli na místě. Druhé auto vyjíždí odpoledne a řídí Jenda. V obou dvouch jsou až 3 volná místa. Přidá se k nám někdo? Pište mě nebo Honzovi Kubatovi. Díky :)
(1.10. 10:14) Dáša:  Jarmil a Jenda: Klucí, u koho se touto dobou pohybuje moje knížka???

Odkaz na starší příspěvky, řazeno různě:
2009: ( kompletní rok 2009 ) 2008: ( 06-12 - 05 - 04 - 03 - 02 - 01 - ) 2007: ( 12 - 11 - 10 - 09 - 08 - 07 - 06 - 05 - 04 - 03 - 02 - 01 ) 2006: ( 12 - 11 - 10 - 09 - 08 - 07 - 06 - 05 - 04 - 03 - 02 - 01 ) ( 2005 )