Úvod Pražský klub Organizátorům Hnutí Brontosaurus

 Klub přátel Lukova
Úvod
O nás
Hrad Lukov
Místa kam jezdíme
Jak se zapojit
Organizátoři
Kursy, školení
Napsali o nás
Naši partneři
Kontakty

 Forum

 Plánované akce

 Kronika - fotogalerie
2012
2011
2010
2009 a starší

 Lukovské království
Jméno:
Heslo:
 

wired by CESNET2

Klub přátel Lukova

Připomínky ke stránkám,
fotky, texty...
posílejte na
vera(tečička)konupkova
(zavináček)
centrum(bod)cz

© 1996 - 2009
>>Úvod >>Forum >>Historie - srpen 2006

Srpen 2006


Čtvrtek 31.8. 2006
(31.8. 22:08) Zdenča:  samosdřejmně, že jsem měla na mysli na Mohelničák, pro ty méně chápavé:-)
(31.8. 22:06) Zdenča:  Všici: V3ichni co máte lukovská trička tak si je vemte sebou a pak na sebe!!!Ať můžeme dělat reklamu nejlepšímu článku v Brontosauru!!!:-)
(31.8. 11:40) Jenda:  Sandra: Snažil jsem se Ti dovolat a nějak mi to nejde, takže se mi ozvi ty (doufám, že máš adresář) a domluvíme se na srazu :-D
 

Středa 30.8. 2006
(30.8. 21:37) Sandra:  Jenda: super, tak se mnou počítej!!! a chceš vyjet v pátek viď? a v kolik asi? :o) a na naše zpívání si bude pamatovat spoustu generecí, my jsme nesmrtelné duo!!! :-)
(30.8. 21:10) Jenda::  Vlastička - naopak je přímo smrtelné! :-D
(30.8. 20:50) Dáša-taťka:  Víťa: Ahoj dceruško, omlouvám se, že jsem tě teď nějak zanedbávala, ale to víš, živitelka rodiny to má holt s časem troch namále:-) Jinak už abych se té školy dočkala, asi jsem nemocná, ale já už se vážně nemůžu dočkat, i když vím, že jakmile tam budu, tak budu zase neskutečně nadávat:-) Možná jsem to tu někde prošvihla, ale jedeš na Mohelničák???
(30.8. 19:19) Vlastička:  Jenda : omyl Jendo,naše zpívání je nesmrtelné:)))
(30.8. 10:33) Hanka P:  Přestaňte už mluvit o Mohelničáku nebo probrečím celý víkend že tam nemůžu jet :-((((( tak doufám že si to tam všichni užijete i za mě...
(30.8. 10:11) Jenda:  Víťa - jo zpívá a v kombinaci s Vlastičkou je to smrtelné!
Sandra - jo - určitě se místo najde
(30.8. 9:51) Rosťa:  Jinak ja a Vera budeme vyrazet bud nekdy v 14:15 z Prahy spolecne s dalsimi lidmi napr. ze SUPu ci v pripade ze nam to znemozni prace tak po 15:00.
(30.8. 9:41) Rosťa:  Tibor: Urcite tam nejaky brontosauri stan ci tee-pee bude, ale netusim, jak moc bude obsazene. V tom vstupnem na Mohelnicak je i poplatek za misto k stanovani, je pro to vyhrazena zadni cast parku, takze staci najit brontosauri stan a rozlozit lezeni nekde pobliz :)
(30.8. 8:40) Víťa:  Sandra: jé, ty zpíváš?
(30.8. 8:06) Sandra:  Jenda: zrovna sem se chtěla zeptat jak kdo teda pojede... měl by si v autě teda místečko??? slibuju, že nebudu zpívat!!! :o)
 

Úterý 29.8. 2006
(29.8. 23:38) Jenda:  Jen tak mimochodem - vzhledem k tomu, že Zdenča se postupně přesouvá ku Praze, tak zřejmě pojedu na Mohelničák autem - našli by se někde 3 odvážní pražáci (nebo průjezdní obyvatelstvo z blízka i dáli)?
(29.8. 23:37) Jenda:  Tata: To se těš - budu tam taky! To znamená jedinné - budeš si užívat mou milou přítomnost už o 21 dní dříve :-D
(29.8. 20:57) Taťka:  Jinak už seš těším na mohelničák, doufám že vás tam všechny uvidím
(29.8. 20:56) Taťka:  tak sem sem už byl taky nasměrovanej, i když jsem se o tom dozvěděl až teď
taky bych teda chtěl pozdravit všechny lukováky
(29.8. 20:53) Jarmil:  No mi tam dorazíme taky až v pátek a asi spíš k večeru...
(29.8. 20:20) Víťa:  Zdenča: Jsem rád, že odolníš... vzpamatovat tě klidně nechám. Co víš, zda nebudu lepší jak George. No a na Silvestra bzch to určitě nenechával, ten je moc daleko a nejistý
(29.8. 19:38) tibor:  ahoj,
ja jedu na mohlenicky dostavnik taky, ale dorazim tam az patek tak v 11, stan mam, ale nevim kde ho postavit(pokud mozno nekde zadarmo) + 1-2 volna mista ve stanu. Taky jsem slysel neco o brontosaurim typku nevite o tom nekdo neco?
(29.8. 18:58) Zdenča:  Víťa: Účetnictví není nikdy dost:-)), ale myslím, že na George nikdo opravdu nemá!! Nevím, ale kdy vzhledem k tomu, že času je opravdu málo:-( Však neboj do konce roku času dost:-)) Takže nejspíš na Silvestru:-))

Jinak Ostravská pártyproběhla, dneska jsem celý den uklízela a byla opravdu šupel jak říkáme my ze schízy:-))
(29.8. 16:46) Martin:  mno... tak s tou mohelnici fakt newim
vstupny by bylo ale a cestu ani tam ani pak zpatky prachy nejsou takze mi vo tom budete muset povypravet a donyst fota :\'(
(29.8. 12:54) Rosťa:  Vita: Zdenca je ponekud znicena, protoze jsme stravili nekolik veceru nad ucetnictvim KPL. Teda obzvlaste George byl velmi, velmi vyzivny!!! Ale snad by se mohla po tydnu doma trochu vzpamatovat, i kdyz planovali nejakou Ostravskou party. :-]
(29.8. 12:06) Víťa:  Alchymista: V jakém stavu máš drahou? Říkám si, že bych ti ji trochu zničil a zdeptal - dal si s ní povídání nad pokladními bloky - neboj, prášečky s růžovým obláčkem (Lexaurin) vezmu s sebou
(29.8. 12:02) Víťa:  Dáša Taťka: Ahoj tati, jak se vede? Hola hola, pomalu a le jistě škola volá
(29.8. 12:01) Víťa:  Flétnová skupina: také se mě pokoušeli naučit hrát. Kdo má odvahu dělat publikum?
 

Pondělí 28.8. 2006
(28.8. 23:09) Vlastička:  jo, ana flétnu už umím zahrát i halí belí:)))
(28.8. 23:04) Vlastička:  všichni: všk se nebojte:))) už za pár dni to uslyšíte na vlastní uši:))) máte se na co těšit:)))
všichni co znají zuřivce: záviďte mi:))) až do pátku bydlí zuřivec u MĚ doma:))))))) heč....
(28.8. 21:28) Rosťa:  Musim dat Sandre za pravdu, ja opravdu hudebni sluch nemam, ale co je moc, to je moc i na me nehudebni usi! :-))
(28.8. 21:12) Honzík:  Sandra: A slyselas nekdy Vlasticku hrat? :-)
(28.8. 20:36) Sandra:  vůbec nechápu co se vám všem nelíbí na našem ne hlasovém projevu, ale zpěvu!!!! :o) vy totiž nemáte hudební sluch takže to neumíte náležitě ocenit!!! :-)
Honzík: nevim jak Vlastička, ale já sem přemýšlela, že si s sebou flétnu vezmu a protože nejsem lakomá, tak jí Vlastičce půjčím!!! :o)
(28.8. 14:47) Honzík:  Ale hlavně nedávejte Vlastičce do ruky flétnu, za žádných okolností :o)
(28.8. 13:34) Vera:  Jarmil: No je vidět, že jsi na začátku tábora minul Vlastičky pěvecký výkon :o)) Beru pro jistotu dusítko ;)
(28.8. 12:42) Rosťa:  Martin: Ptej se lidi s batohy, urcite se doptas :)
(28.8. 10:19) Martin:  Jenda: tak mi sepis list o ucasti... nejspis se tam mrknu ;)(a nejaka mapa kde to tam je? :) )
(28.8. 9:48) Jenda:  Věra: Děkuju :-D
 

Neděle 27.8. 2006
(27.8. 21:09) vera:  Informace o Mohlenickém dostavníku najdeš na http://www.mohelnickydostavnik.cz/, členové KPL a HB s platnou známkou na letošní rok a a všichni účastníci táborů (na Lukově, organizátor ti musí vystavit potvrzení - účastnický list, případně o něj organizátorům) platí vstupné pouze 100Kč
(27.8. 15:52) Jenda::  Martin: Mohelnice - teď tenhle víkend co bude. Bude tam celkem velký sraz lidí všeho druhu... :-D
(27.8. 0:22) Martin:  mohelnice?!?
kdy kde :)
 

Sobota 26.8. 2006
(26.8. 21:15) Jarmil:  Jak to tu poslouchám, začínám se do té mohelnice těšit...:o))
(26.8. 19:31) Paik:  Váš hlasový projev je .................. a taky móóóc nahlas :)
(26.8. 18:14) Vlastička:  Paik: zkus to:)))
(26.8. 18:09) Paik:  Já bych věděl, mám to říct? :)))
(26.8. 16:40) Vlastička:  Jenda: ty jsi sprostý... Co se ti nelíbí na našem úchvatném hlasovém projevu???:)))
(26.8. 16:28) Jenda:  Zachraň se kdo můžeš - Sandra s Vlastičkou v jednom stanu. Mohelnice je na východ, takže někde u Chebu bych rozbil tábor - no a do Mohelnice už nějak dojdem... jen ne \"Okolo Třeboně...\", to mi stačilo na hradě! :-)
(26.8. 11:41) Kesule:  Sandra: No já myslím, že se možná ještě někdo najde, kdo bude stát o jedno mýsto ve stanu
(26.8. 10:51) Sandra:  kesule: no já nakonec budu brát stan radši taky a Vlastička říkala, že se ke mě kdyžtak usídlí, abych prej nebyla sama... :o)
 

Pátek 25.8. 2006
(25.8. 22:52) kesule:  sandra: mě si nakonec se stanem zamluvila vlastička, ale myslím, že Kris tě s radostí přijme:)
(25.8. 22:28) Honzík:  Jenda: nohoprstost? :o)
(25.8. 19:57) vera:  Jarmil: Jupí! :o))) Našli moji rádcové našli :o) Tak to by mě zajímalo, kdo ještě od nás z tábora o tom neví :-O
(25.8. 19:06) Jarmil:  Hele ho fórum.....
(25.8. 17:10) Jenda:  Martin: Tak to trpíš takzvanou nohoprstostí... a když Ti jeden useknu, tak jich budeš mít o jeden víc...
Víš co, aby jsi se netrápil, tak to vezmem u krku - ten máš doufám jen jeden? Jestli ne, tak to vezmem postupně pro každý z tvých krků...
 

Čtvrtek 24.8. 2006
(24.8. 20:25) Sandra:  děkuju všem za přání!!! :o)
já se dobrovolně hlásim o místo ve stanu, jestli teda ještě někde bude... :-)
Kris: my budeme mít překvapení??? v tom případě jsem to nejhodnější dítě ve střední evropě!!!! :)
(24.8. 13:18) kesule:  No já mám taky stan a jedno místo je volné, tak kdyby měl někdo zájem...
(24.8. 12:55) Vlastička:  Kris : tys říkala, že jsi sehnala stan??? A neměla bys tam pro mě kousek místa???:)))) že bych se ti tam vetřela:))) a už se těším na to překvápko:)))¨protože my jsme hodné přece vždycky:))))))))))
(24.8. 11:43) Martin:  mno... jelikoz mam celkem podle jednoho kamose 11 prstu... ikdyz to sou spis jen kosti :D tak to mame 5.5 prstu na jednu ruku... a to znamena ze kdyz se mi jeden usekne tak mam 4.5
a jelikoz prstu nemuze byt desetinne cislo (leda ze by mi usekl treba jen pulku) tak to musime zaokrouhlit... mno a to znamena ze my zbyde 5 prstu :D:D:D
tak to budu mit prstu jako Paik :D:D:D
(24.8. 11:27) Kesule:  No, taky je otázka, kolik těch prstů Martin má. Třeba je to ufoun a má jen tři:), a nebo naopak má o jeden víc, takže když mu ho usekneš, tak jsme u počáteční pětky:)
Martine, kolik máš prstů??? A máš vůbec prsty???
(24.8. 10:15) Paik:  Mít jeden prst a nemít jeden prst, to jsou celkem dva prsty. Maminka říkala, že na jedné ruce mám pět prstů, takže když k tomu započítám i ty dva Martinovy, tak to celkem máme SEDM!!! :)))
(24.8. 1:44) Jenda:  Martin: To že ti to kalkulačka ve wokňous nespočítá je celkem normální... nebo je to tvým HW... možná to bude obsluhou... Dobře vzdávám - půjdeme na to krutým výpočtem - kolik prstů na ruce Ti zbyde, když Ti jeden useknu?
(24.8. 1:42) Jenda:  Martin: Bez šance!
 

Středa 23.8. 2006
(23.8. 23:13) Martin:  jenda:a co pat a mat?!? :)))
a nebo TELETUBIES :D:D:D
(23.8. 20:45) Kris:  Vlastička a Sandra: mám pro Vás supr překvápko. Uvidíte na Mohelničáku:-) Teda když budete hodné:-)
(23.8. 20:44) Jenda:  Martin: tihle nemaji sanci. Jedinou poradnou konkurenci je Bob a Bobek:-)
(23.8. 20:31) Martin:  a fakt je to lepsi nez Futurama nebo Cervenej trpaslik? :))
(23.8. 18:57) kesule:  Martin: Byl jednou jeden život je francouzský kreslený seriál o lidském těle. Je dost betelnej
(23.8. 17:20) Martin:  Vlastička: CO?!? tobe dosli pisnicky?!? to de?!? :)))
vlasticka kesule jenda: co to je to BYL JEDNOU JEDEN ZIVOT?!? (omluvte mou neznalost... :) )
jenda: zadam mapu... na to cos mi nadiktoval nema ani kalkulacka ve woknech :D:D:D
sandra: vse nej ;)
(23.8. 13:19) Vlastička:  Sandra: tak ještě jednou všechno nejlepšejší:)) a myslím, že bychom si měly zpívat nějakou pořádně nevýchovnou písničku:)))) ale žádná mě nenapadá....
(23.8. 12:57) kesule:  sandra:Tak když ti tady tak všichni pěkně přejou, tak to abych se taky přidala. Takže všechno nej a hlavně neposlouchej Paika a ze Sáry si příklad neber, protože to bys potom nebyla Sandra:)
(23.8. 12:41) Paik:  Zlá ošklivá, škodolibá Sandro všechno nejlepší k svátku. Pozdravuj hodnou, pěknou, milou Sáru :)
PS: A polepši se ať jseš jako ona...
(23.8. 11:41) Kesule:  vlastička: jojo mam ,sle ne všechny díli, ale jestli chceš tak ti je potom přepalim
(23.8. 11:10) Vlastička:  Kešule : ty máš (zrovna teď ne) BYL JEDNOU JEDN ŽIVOT??? hej já chci taky:)))))
Zdenča : to dáš:))) jsi přece neobyčejně šikovná:)))))))
(23.8. 11:08) Kesule:  Jenda: co znamená to hm?
(23.8. 6:29) Jenda:  Kešu: Hm...

Sandra: Všechno nej k dnešnímu svátku. To samé přeje i Zdenča - akorát vyráží na příjmačky, takže všichni povinně držet palce...
 

Úterý 22.8. 2006
(22.8. 18:51) kesule:  Jenda: děkuji, už jsem si myslela že se snimi ve zdraví neschledám, doufám že si na ně byl hodný. A máš pravdu, Byl jednou jeden život vládne světu TAKHO KOUKEJ DOVÉZT!!!!
(22.8. 18:29) Jenda:  Martin: Jestli Ti to nejde vypočítat, tak zkus 2 na 3 krát 3 děleno 6... třeba ti to půjde líp! :-D

Už víš? A jestli Ti ani tohle nepomohlo, tak snad abys zkusil kompas a mapu... :-D

Mimochodem na Mohelničák asi pojedu ...
Kes - ty tvá cd? NIKDY!!! Ty po mě nemůžeš chtít... \"Byl jednou jeden život\" vládne světu.... No dobře - změknul jsem ... zkopčím a dodám...
(22.8. 14:21) Martin:  mno ale víš jak dlouho mi trvá zjistit správné řešení? možná to příště vezmu od 0 a ne od 100 :D:D:D
(22.8. 11:50) Vera:  Martin: To víš, do Lukovského fora můžou psát jen YNtELyGENTi! :o)) Běda jestli budete šířit správné řešení! :-P
(22.8. 11:32) k:  Martin: tak stim vypisováním nevim, to se mi nechce. Ale tu pětku můžeš klidně zkusit:)
(22.8. 11:17) Martin:  tak mi vypis datum a cas at vim co z toho mam cist a nac se mam... :)
btw proc do toho Kolik je 8 děleno 2? nemuzu napsat treba 5 :D:D:D:D
(22.8. 11:10) kesule:  Martin: jo to ti neporadim, ale něco stojíé za to
(22.8. 10:58) Martin:  tady to zije... a kdy mam jako vzit cas to vsecko precist?!? :)
(22.8. 10:52) kesule:  Jenda: Mohl by si mi vzít na Mohelničák ty cd co mi dlužíš. Tedy pokud skutečně jedeš.
(22.8. 10:42) kesule:  Vlastička Sandra: Já se na vás holky strašně těším, ale jestli opravdu hodláte vyřvávat na lesy Okolo třeboně, tak myslím, že se přidám k Honzovi se sekerou:). Jinak doufám, že si pokecáme:))
 

Pondělí 21.8. 2006
(21.8. 23:13) Sandra:  Vlastička: děkuji moc slečno!!! :o)
(21.8. 21:24) vlastička:  Sandra: jéééééé tak všechno nejelpšejší k svátkovi:))) já na to do středy zas zapomenu tak ti přeju dopředu:))))
(21.8. 20:42) Sandra:  Jeňa: achoj pozdravuj ZUŘIVCE!!!!!!! :-)
(21.8. 20:42) Sandra:  Zdenča: chápu tak se uvidíme až na Mohelničáku, protože já se tady sice statečně domlouvám na tu středu, ale vůbec mi nedošlo, že mám ve středu svátek a kámoši to se mnou chtěj oslavit, mě nedošlo že už to je teď.....všechno to hrozně letí!!!!
(21.8. 20:39) Sandra:  Vlastička: no hlasitosti bych se nebála, protože u nás bude hlasitý úúúúúplně všechno, ale budu o ňáký přemýšlet, každopádně když tě napadne ňáká originální tak sem s ní!!!! :o)
(21.8. 18:45) Jeňa:  AHOOJ všecky zdravím :) fotky sou mega super!
(21.8. 17:16) Zdenča:  Sandra: Cauky, já na mohelničák jedu urcite z ostravy.Pravda je, že sice cestuju ráda, ale přece jenom 4x týdně skoro přes celou republiku je i na mě trochu moc:-)
PS: přijď na palačinkovou párty a uvidíš i videa, která na netu nejsou:-)
(21.8. 15:47) Vlastička:  Jenda:už se těším na tvoji sekyru:))) sekyra v hlavě... to miluju:)))
(21.8. 15:46) Vlastička:  Sandra:no jo, ale jakou jim zazpíváme??? nějakou pěknou:))) a hoooooooooooooooooodně hlasitou:))))
(21.8. 15:40) Sandra:  Jenda: já se hrozně těšim až tě uvidim běhat zuřivýho se sekerou, akorát my jsme s Vlastičkou rychlejší :-) a fotky jsou super už sem se na ně těšila, ale určitě jich hafec chybí, máte to už na cédéčku, že byste je všechny mohli vzít do Mohelnice nebo až na potáborovce??? :o)
(21.8. 15:36) Sandra:  Vlastičko, ale měli by sme vymyslet ještě aspoň jednu písničku, aby sme je pořád nenudili pořád tou jednou, prostě je bude rozčilovat jedna tak spustíme druhou!!! :o)
(21.8. 15:24) Vlastička:  Věra: našich kvalit nemohl dosáhnout ani zdaleka, ale jestli jedeš do mohelnice, buděš mít aspoň šanci slyšet originál:))) a to stojí za to:))))
(21.8. 15:07) Vera:  Vlastička: No Jenda převáděl to co jste zpívali, ale myslím, že nedosahoval vašich kvalit, bo jsem se děsila, že nám vyplaší všechny šváby! :o))
(21.8. 15:06) Vera:  Sandra: Jo je to Matúškova 783 :o))
(21.8. 15:06) Vera:  Sandra: Je to u nas doma, teda metro Haje, vystoupit po pevnych schodech a pak doprava, pak busem 170,154,203, druhou stranici vystoupit (Brechtova), tak rovne po trase busu a na prvni krizovatce doprava a pak zase doprava, v pravo druhy vchod, druhe patro, zvonit na Konůpkovi, s sebou něco na palačinky a fotky! :)jinak sraz je v 17 a až do noci nocoucí :o)
(21.8. 15:06) Vlastička:  Jenda: Mysliš, že bude lepší, když budeme \"zpívat okolo Mohelnice pasou se polednice\"???:))))
(21.8. 14:34) Jenda:  Sandro, jak se Ti líbí fotky?
(21.8. 14:33) Jenda:  To se ještě neví - uvidíme.
Ta výměna - to víš - takový je život :-D
(21.8. 14:23) Sandra:  Jenda: no já myslela až se bude odjíždět na ten Mohelničák, jestli jedete autem nebo vlakem, víš??? a Okolo Třeboně bude určitě, protože to je náš song :-) ale nelíbí se mi že chceš měnit barel s vodou za sekeru... :o)
(21.8. 14:21) Sandra:  Rosťa: no určitě bych se stavila, ale vůbec nic o tom nevim a mám brigádu, takže snad to budu stíhat, ale potřebuju vědět kde a v kolik to je!!! :-)
(21.8. 14:20) Jenda:  Sandra + Vlastička: Jestli zas spustíte Okolo Třeboně, tak vás upozorňuju, že budu mít sekeru!!! :-D
(21.8. 14:18) Jenda:  Sandra: Já i Zdenča jsme v Praze! :-D Zdenča by měla nějak tenhle týden mizet do Ostravy, ale nejdřív v pátek. Potřebovala jsi něco? :-D
(21.8. 14:18) Sandra:  Vlastička: neboj se, myslim že se vyblbnem dokonale, teda sem na to připravená!!! :o)
(21.8. 14:17) Sandra:  Paik: mám ti vyřídit od Sáry, že se tam určitě uvidíte, ale Sandra tě navštíví taky, tak doufám že máš radost... :o)
(21.8. 13:17) Vera:  Kdo to ještě neví a ke komu se to ještě nedosneslo a je tuto středu v Praze, tak přijďte na palačinkovou párty!!! :) Platí pro totálně všechny Lukováky a ty kdo mají cokoliv s námi společného, třeba i jenom to, že znají Šaman :o)))!!! Jelikož nemám přehled, kdo všechno je v Praze a nevím zda to Zdenča taky stihne rozeslat všem Schizoidním, tak mi prosím napište na vera.konupkova@centrum.cz Budu vás navigovat. Jinak zatím účast přislíbili: Zdenča+Honza, Kris, Jarda+Vendy, Honza Str.
(21.8. 12:30) Rosťa:  Sandra: Z Prahy pojede urcite dosti lidi, objev se ve stredu na palacinkove party u Slonu a domluvime se na spolecnem cestovani na Mohelnicak. :-)
PS: Skryta reklama na palacinkovou party :))
(21.8. 1:24) Vlastička:  Sandra: ty bereš s sebou i Sáru???:)))nechceš ji radši nechat doma????
 

Neděle 20.8. 2006
(20.8. 23:48) Paik:  Tak jsem si prohlídl všechny fotky a zadřel jsem u počítače asi na hodinu :) Trocha vzpomínání nikdy neuškodí. Moc se na vás těším na Mohelničáku. Stavím tam pravděpodobně se SUPama nízká lana, a tak se budu vyskytovat asi hlavně na zadní louce u Brontího stanu.
Sáro: Na tebe se těším zvlášť :)
Tome: Koukám, že jsi se dal na dřevárny - gratuluji! BPA bohužel ještě nemohu slíbit.
(20.8. 22:27) Sandra:  Zdenča: nejedete náhodou z Prahy??? :o)
(20.8. 22:26) Sandra:  Krisička: to je super, mám hroznou radost až vás tam všechny uvidim a vy si tam všichni berete stany!!!!??? to budu muset taky ňákej sehnat :o)
(20.8. 22:22) Hot Tom:):  Čaute všichni,
nejel by někdo na bitvu 5 armád( víkend 15._17. 9.).
Jestli by byl zájem, tak mi prosím napiště na mail a dodomlouváme se.
Adresa je T.hollein@seznam.cz
Díky.........
Hot Tom alias Odborník na díry alias Hogo Fogo:)))
 

Sobota 19.8. 2006
(19.8. 22:34) vlastička:  už to jde:) díky...
(19.8. 22:19) vera:  Tak to máš asi špatně nastavený prohlížeč, přelouduj si prosím uvodní stránku a stránku kroniky :o)
(19.8. 14:33) Vlastička:  Věra: nemáme:))))
(19.8. 13:49) vera:  Vlastička: Zdenča mi dala foto včera, tak už je tam máte! :)
 

Pátek 18.8. 2006
(18.8. 21:12) Vlastička:  Zdenča: Ahoooooooooooooooooooooj, nevíš, kdy už by mohly být fotky ze schízy?:)))
Sandra: už mám pro tebe to na ten krk:) měi úplně poslední....
(18.8. 13:13) Rosťa:  Vážení tygří přátelé i teroristé! Co se takhle slézt někdy v klubu deskových her Paluba u Anděla? Alespoň bychom nebyli omezeni jenom na Bang! :)
 

Čtvrtek 17.8. 2006
(17.8. 21:45) Jura:  Tyggr: Také přeji vše nejlepší k tyggřímu svátku. jak dopadlo kuchtění s cuketama?
(17.8. 21:03) Zdenča:  Vše nej k tygřímu svátku - a hlavně ostré drápky... :-D
(17.8. 21:00) Jenda:  Petra: Vše nej k svátku - už jsme zpět z dovči! Mimochodem - kde jsi slyšela takovou blbost jako zničení oné zbožňované karty? Musíme se nějak domluvit a něco zahrát - vždyť jsme od sebe kousek! :-D
(17.8. 20:20) Krisička:  Sandra: Taky se chystám do Mohelnice, už jsem si dokonce sehnala stan:)
(17.8. 20:17) Krisička:  Tyggrovi: Kartu na tygříky nezničím. Chci mít BANG! kompletní:)
P.S. V sobotu jedu do Prahy na Letní školu (irských tanců), pokud se tam nezmrzačím, ráda bych některé Pražáky uviděla. Třeba bychom si mohli dát partičku kvalitního BANGU!:)
(17.8. 15:46) Dáša:  Víťa: Kdepak, nocleh mám (vlastním malý stan pro sebe a pro batoh), ale spíš tak zjišťuju, koho tam vlastně potkám, tebe už jsem taky neviděla...
A co se týká toho svěřování, ani se jim moc nedivím, vždyť máš moji výchovu:-)
(17.8. 8:44) Tyggr:  Dnes je svatek vsech Tyggriku a slysela jsem, ze Honza Kubata a vsichni ostatni lukovaci co vlastni BANG! se pri te prilezitosti rozhodli definitivne a na vecne casy zlikvidovat vsemi nenavidenou kartu Puska na tygriky. Timto skvelym cinem dali jasny signal jak bojovat proti celosvetovemu protitygrimu terorismu.
 

Středa 16.8. 2006
(16.8. 16:42) Víťa:  Dáša: Nazdar taťko, s Mohelničákem je to ve hvězdách, protože v práci honím termíny a o sobotách a nendělích je v baráku klid, takže uvidíme - nebo s nad sháníš ubytování? To že čuješ po moravsku tě šlechtí. Poslyš taťo, co to tam píšeš, že ti svěřili vedení malých skautů... hmm, obdivuji. Mně mají problémy svěřit na výuku plnoleté po matuře, aby neutrpěli duševní otřes z povinností.
 

Úterý 15.8. 2006
(15.8. 16:07) Vera:  Rosto: Esus je Kuby-Karotky, psal at mujeden vezmu, ze ho zapomnel, jeste kdyz jsme byli na Lukove :)
(15.8. 16:01) Dáša:  Víťa: Zdar dcero! Tak si představ, že moje pracovní síla v podobě malých skautíků selhala a tak jsem jela jen se švýcarským nožem a tak to přežili všichni - dokonce aj já. Jinak jsem se ještě nedostala po táboře domů, stále jsem na Moravě, tak je možné, že se nakonec naučím po moravsky:-) Jedeš na Mohelničák????
(15.8. 15:24) Rosťa:  Kdo ze je nestatny majitel esusu? nejaky se nam tu v krabici z Lukova objevil! :)
 

Pondělí 14.8. 2006
(14.8. 11:58) Vera:  Oprava: nezachranili jsme zatek ale šátek :D bohužel asi nic menšího :(
(14.8. 10:34) Vera:  Dasa: Tak zadne sperky jsme nezachranili :( Ale mame kupu obleceni, vecer to dam na net, uz jsme to vsechno vyprali, tak tos nad bude k poznani :) Nechybi ti jedno sedobile tricko delane sypanou batikou, tipovali jsme, ze by mohlo byt tvoje? Jinak nic vetsiho nez zatek jsme nezachranili, takze pokud enkdo jeste postrada nejaky sperk, tak ho nemame :((
(14.8. 8:49) Víťa:  Slůně: Tak jaká je aklimatizace, návrat krušný předpokládám... Já to také zažil...
(14.8. 8:48) Víťa:  Dáša: Nazdra, tak jaká byla tvoje tvorba střelné zbraně? Kolik lidí nežije?????
(14.8. 8:47) Víťa:  Slůně: Vypni mu pojistky
(14.8. 8:47) Víťa:  Slon: Ale copak Slone, tobě dali po 14 dnech právo sednout si k PC?????
(14.8. 8:46) Víťa:  Serval: Děkuji za recept, doufám je, že nějakou cuketu seženu, až budu mít čas na dělání pokusů v kuchyni, tzn. druhá půlka října
 

Sobota 12.8. 2006
(12.8. 22:56) Rosťa:  Tak uz jsem se trochu vzpamatoval, takze jsem vlezl i sem na konferenci. Ale stale je to trochu sok - pitna voda i jinde nez v petkach, tekouci tepla voda, mydlo, splachovaci zachody, elektrina, pocitace, internet!!! :-)
Tri dny me bolelo v krku, ted uz to prestalo, ale unaveny jsme satle dost. :)
(12.8. 21:16) Dáša:  Věrka: já jsem někde v hospodárce ztratila ten muj kus dřeva na krk, takže kdyby se někde objevil, tak budu moc ráda, protože ho mám dovezený až ze Sibiře. Děkuju moc
Jinak fotky jsou uplně božííííííí!!!!!!!
(12.8. 12:17) vera:  Tak první fotky už jsou na stránkách, tak mi prosím pošlete svoje foto, ať je tam mohu dát všechny :)
 

Pátek 11.8. 2006
(11.8. 21:33) Hanka Hravá:  Věrka: jo návrat stál za to, od Kadihradu k toaletě :DD; ale člověk si zvykne ;-) no moje ponožky pračku nezdolaly, tak snad to přežije i ta vaše :o)
(11.8. 20:19) vera:  Jenda: Tak servalův pásek asi máme, teda doufám, že je to její. A taky jsme asi našli tvojí taštičku? No právě jsem dotvořila adresář, tak půjdu na fotky a pak teprve zveřejním ztráty a nálezy... Nesmíte na mě moc spěchat, návrat z divočiny je dost pomalýýýý
Zdenča: Jo no jooooo, tábor ;-) Jdu to opravit :)
Hanka: Přivěšek nemáme :(( Ale nějaké ponožky jsme zachránili a teď doufám, že tu chemickou bombu přežije naše pračka :D
(11.8. 19:11) Sandra:  Jenda: tak jo tak až tam za rok přijedu, tak ste moji svědkové, že tam mám ešus a doufám, že tam budu mít z čeho jíst :o)
Zdenča: páni tak to si to moc na tý dovolený užívejte a jestli jedete k moři, tak se hlavně neutopte!!! :-) a na fotky už netrpělivě čekám HURÁ!!!
(11.8. 18:06) Hanka \"Hravá\" Koliášová:  No pokud by se ve Ztrátách a nálezech nějakým zázrakem objevil přívěšek tvaru pentagram, tak se k němu hlásím, ale divila bych se :-p ...ale těch ponožek co tam zbylo.. :DD hurááá fotky, už se těším
(11.8. 15:29) Zdenča:  Dotaz na Rosťu či Věru: Nebyl Veteránvíkend+++ veden náhodou jako tábor?? Měl přece 5 dní a dost lidí:-))
(11.8. 15:27) Zdenča:  Schizofrenici: fotečky a stránky k táboru budou po návratu z dovči (koncem příštího týdne), takže se těšte a sledujte kroniku:-)

Sandra: V Mohelnici se určitě potkáme. Už se těším, doufám, že tam bude víc lidí!
(11.8. 15:24) Jenda:  Serval myslím říkala něco o pásku a já tam taky určitě pár věcí nechal.
Sandra: To je jednoduché řešení - za rok zas na Lukově, alespoň tam budeš mít svůj vlastní ešus, se kterým se nemusíš vozit. A to se vyplatí. :-D
(11.8. 11:28) Sandra:  Vera: no nevadí moje blbost, ale moc dík!!! :o)
(11.8. 11:04) Vera:  Sandra: Bohužel ešusy, to je to jediné s čím jsme se nevezli domů. Protože tam každý rok nějaký zůstane a nerozlišíme, které jseou nové a které už tam byli :(
(11.8. 9:31) Sandra:  Achojky všici po dlouhý době sem se konečně dostala na net, tak sem si řekla že vás pozdravim :o) ale koukám že vás sem moc nepíše... no určitě se vám ozvu přes icq, ale teď mi zrovna ňák nefunguje :-( takže až to půjde tak se vám ozvu a koukejte jet všichni do Mohelnice!!!!!!!!
co se týče ztrát a nálezů, tak jestli tam zůstal ešus tak bude můj, protože já trdlo sem ho tam samozřejmě zapoměla... :)
(11.8. 8:25) Vera a Rosta:  Zdravíme všechny strážníky městké hlídky Ank-Morporku :-) Fotek je spousta a už na nich pracujeme... Jinak máme docela velkou kupu ztrát a nálezů, takže jestli někdo něco postrádáte, tak napište, snad to máme :)
 

Čtvrtek 10.8. 2006
(10.8. 17:32) Tyggr::  timto dekuji vsem prispevatelum do rubriky Tygri varecka a sdeluji vam, ze prave zapekam a zitra krajim a varim v tom nejvetsim hrnci co mam. muchas gracias and thank all of you.
 

Středa 9.8. 2006
(9.8. 21:26) Serval-Misa:  Tzggrrr: Ja teda nejradsi zapekanou cuketu se syrem. Je to naprosto jednoduchy, levny a rychly zpusob, jak zpracovat cukety. Proste zamichas nahrubo nastrouhanou cuketu s vajickama, soli a trochou mouky nebo strouhanky. Taky do toho muzes pridat trochu cibule, cesneku a koreni (moc dobra je bazalka a oregano). Tuhle smesku das v tenke vrstve na pekacek vymazany olejem, navrch posypes strouhanym syrem a das zapect. Je to fakt mnam;P
(9.8. 19:55) Jura:  Tyggr:Dyne nakrájíš na kostky , dás do hrnce přidáš vodu cukr, celou skořici a ananas a povaříš a ke konci pulku citronu. pak skořici a citron vydelás. nechas vychladnout a pak můžes konzumovat.Good luck pri vařeni
(9.8. 13:52) tyggr:  Juro, Pusino!!!mam asi osm cuket, zadne misto v lednici a dosly mi napady na jejich zpracovani a hlavne nevim jak z nich udelat ten vyborny cuketa a la dynovy kompot, ktery jsi delal na Vanocce a moc mi chutnal. jsem jedno ucho a osm cuket!!
 

Úterý 8.8. 2006
(8.8. 16:39) Jenda:  Lidičky - sem se nemusíte bát nic napsat :-D
Všem oznamujem, že se Zdenčou mizíme do teplých krajin na jihu ... konečně dovolená ... pryč od starostí... no však to znáte... :-D
 

Sobota 5.8. 2006
(5.8. 19:26) Jenda:  Víťa: No já dneska taky dělal HDP :-D Konkrétně jsme byli donuceni zalétat nový motor v letadélku, což nás velmi mrzelo, takže jsme si museli udělali výlet do chomutova. :-D Bylo to fajn, ale dost to s námi za Prahou mávalo...
(5.8. 17:32) Víťa:  Alchymista: Vidím, že nemáš co dělat... a tak si děláš prdel z nás ˝težce˝ pracujících. je pravda, že HDP se moc nezvedlou, pouze jsem se snažil neudusit ve vlastní šťávě, kdy ráno jsem měl v kanclu 34,5°C.
 

Čtvrtek 3.8. 2006
(3.8. 13:37) Jenda:  Ještě že jsi napsal \"tvrdil\" - to bych Ti jinak nevěřil! :-D
(3.8. 12:59) Víťa:  Schíza: Děťátka robátka drahé, vidím, že vás šišlání ještě nepřešlo, dejte k tomu ještě kap pak, au au, fuj fuj a jsme jako doma. jak se vám tehdá spinuškalo, když vyjste se budili, já to už měl za krušný návrat a seděl v kanclu a tvrdil, že tvořím HDP
(3.8. 11:23) Kesule:  Ahojky všichni lidičky ze Schízi,jelikož si příliš nepotrpím na margaretky tak vám tím to prostřednictvím říkám, že jste byli všichni šupel a v pohodě a už se těším až se zase někde (hlavně mohelničák a potáborovka) uvidíme. Takže ne že se budete flákat:)nebo se na něco vymlouvat!

Odkaz na starší příspěvky, řazeno různě:
2009: ( kompletní rok 2009 ) 2008: ( 06-12 - 05 - 04 - 03 - 02 - 01 - ) 2007: ( 12 - 11 - 10 - 09 - 08 - 07 - 06 - 05 - 04 - 03 - 02 - 01 ) 2006: ( 12 - 11 - 10 - 09 - 08 - 07 - 06 - 05 - 04 - 03 - 02 - 01 ) ( 2005 )