Úvod Pražský klub Organizátorům Hnutí Brontosaurus

 Klub přátel Lukova
Úvod
O nás
Hrad Lukov
Místa kam jezdíme
Jak se zapojit
Organizátoři
Kursy, školení
Napsali o nás
Naši partneři
Kontakty

 Forum

 Plánované akce

 Kronika - fotogalerie
2012
2011
2010
2009 a starší

 Lukovské království
Jméno:
Heslo:
 

wired by CESNET2

Klub přátel Lukova

Připomínky ke stránkám,
fotky, texty...
posílejte na
vera(tečička)konupkova
(zavináček)
centrum(bod)cz

© 1996 - 2009
>>Úvod >>Forum >>Historie - září 2007

Září 2007


Neděle 30.9. 2007
(30.9. 22:48) Krisička:  Všem tancechtivým z Bučovic: Moc děkuju, že jste to se mnou přežili :0) Tanci zdar! A doufám, že si z toho něco pamatujete :0)
 

Sobota 29.9. 2007
(29.9. 13:06) Krisička:  hubatá Hanka: Moc moc moc děkuji!!! Vše prosím dones na pražský kancl, jak píše Zdenča. Vymysli si, co za to nebo vyfasuješ nějaké překvátko:0)
 

Čtvrtek 27.9. 2007
(27.9. 15:39) (z)nemocná Zdenča:  hubatá Hanka: Stačí když to dopravíš na kancelář v Praze. Krisička nám teď mizí do Drážďan na celý semestr, takže všechny pohledy a obrázky památek na pražský kancl.
(27.9. 12:14) hubatá Hanka:  Krisičce: tak už mám pro tebe pár fotek památek z kalendáře a v neděli už budu mít vše v Praze takže pkud tě napadne způsob jak to k tobě dopravit ozvi se :-)
(27.9. 9:08) Krisička:  Až potkám toho zákeřného bacila, který všechny obtěžuje svou přítomností, zakroutím mu krkem!
 

Středa 26.9. 2007
(26.9. 21:53) Vera:  Zdeněk je také nemocný :-(((( Tak se koukejte kurýrovat, ať jste brzo všichni v pořádku! Toto nějak lítá vzduchem :-/
(26.9. 20:13) Upírek:  Mezi klávesnicí a židlí na Vás mává smutný Upírek, který bohužel díky komplikacím doma nedorazí na Bučky:-(... Hold se mi to pokaždý 2dny/den před akcí pokazí... Ale potáborovky se budu držet jako nenasytné klíště(záměrně nepíšu upír :-) ). Snad se do týdne všichni uzdravíte a do Brna naklušete v plném nasazení - Zdeni ;-)!

Takže si Bučky moooc užijte a třeba se někdy ozvěte, co se Šotce zase stalo, abych už mohla do budoucna sepisovat parte :-D!
(26.9. 14:10) Šotka:  Prosím,přepošlěte mi někdo mejl od Zdenči.Diky a pa
(26.9. 10:55) (z)nemocná Zdenča:  Cauky, všichni jste už četli malilík takže víte, že mě na irské neuvidíte:-( Ano, ano jsem nemocná. Mám 39 horečku, nemůžu pomalu ani vstát z postele a jsem ráda když sním 10 piškotů za den.Snad Vás všechny uvidím jindy a brzy. Chybíte mi a budu na Vás myslet!Brek fnuk...:-(
(26.9. 8:53) Malujici Misa:  Normalne mam ve ctvrtek skolu az do sesti a kvuli vam z ni utecu uz ve ctyri ;) Aneb timto de hlasim do Prazske druziny Brnensekho Draka ;)
Sotka: Hlavne se mi neztrat a kdyztak fakt zavolej ;) ale to zmaknes :)
 

Úterý 25.9. 2007
(25.9. 20:08) Šotka:  Všem moc děkuji za vaše navigační schpnosti(nejvíc Malující Míše, protože jedná ano mi to dostatečně vysvětlila);-) Nevím, jestli budu zvládat sraz v 16:00, tak mi prosím kupte lístek;-) A ještě se chci zeptat na seznam jídla?
pa Šotka
(25.9. 19:24) Vera:  27.9. 2007 Ex 571 BRNĚNSKÝ DRAK, Sp 1733 --- Praha-Holešovice odjezd 16:37
Brno hl.n. (příjezd - 19:15) odjezd 19:32
Bučovice příjezd 20:07
(25.9. 19:22) Vera:  Všem kteří jedou na irskou do Bučovic: Zdenča je bohužel nemocná a omlouvá se. Tudíš to musíme zvládnout bez ní. Takže vyhlašuji sraz pro Pražáky u pokladen na Holešovickém nádraží v 16:00 (kdo nebude stíhat a chce koupit lístek, tak se ozvěte!) kordinátorem usnatovuji Honzíka. My patrně jedeme dřívějším vlakem, kůli Doubravce. Honza Stránský, telefon: 728 602 361 (ten bude mít radost až se to dozví :o)) Brňáci se mohou připojit k Pražské výpravě odjezdem vlaku 19:32, vlak přijíždí do Bučovic v 20:07. Tedy sraz před zámkem v 20:30hod. Kdo přijede dřív a nechcete čekat před zámkem, volejte Věra Konůpková 604 238 575. Mohl by někdo pomoci s odvozem nádobí z kanceláře?
(25.9. 14:00) Jenda:  Věra: A proto je tam na konci napsáno doleva, aby za labutí zahnula a šla přes vltavu.... :-D
(25.9. 10:02) Vera:  Šotka: Nojo ale na Holešovické nádraží je nejlepe jet metrem \"C\", pěsky je to trochu komplikovanejší, tak když tě nepustí do metra, tak máš trochu problém... Tak to holt budeš muset podle Jendové navigace, což ti nezávidím, mě to totiž dovedlo k obchodnímu domu Bílá Labuť :o))
 

Pondělí 24.9. 2007
(24.9. 23:44) Jenda:  Šoty promiň - poslal jsem tě na náměstí republiky, takže znova - doprava, rovně, doleva, doprava, rovně, doprava, doleva a pak pořád dál a postupně tam dojdeš :-D
(24.9. 23:42) Jenda:  Šoty: To je jednoduché - doprava, rovně, doleva, doprava, doleva rovně a jsi skoro tam - chápeš? :-D
(24.9. 22:46) Šotka:  *ne na Hlavním nádraží, ale v Holešovicích-já se hold v Praze nevyznám. Ale kdyby byl někdo ochotný a dovedl mě v Haváku do Holešovic,byla bych vděčná. Už je osvědčené, že ani mě tak ani Toma do metra už asi nevpustí. diky a pa;-)
(24.9. 21:04) Jenda:  Tak já taky děkuju všem odvážným, kteří za námi do Brandýsa dojeli! Pamatujte - až bude zima, tak uvidíte, jak Vám to půjde s tím křesadlem!
Věrka: Tak fotky mám téměř komplet v počítači - ještě vytahám od Zuzky a Pepy zbytek a nějak to dotahnu. Jinak část fotek už uveřejnil Pepa u sebe na webu - mudla-smudla.rajce.idnes.cz
Mimochodem - zapomněl jsem Vám říct, že se víkendovka \"Po stopách lovců mamutů\" objeví díky Michalu Sláničkovi z Brandýsa celkem asi ve trojích novinách. Ideálně skončíme v Mladé frontě...
(24.9. 19:45) Šotka:  Víkendovka v Brandýse byla pěkná,obzvláště hrad:-) A samozřejmě zakončení v čajovně, kde jsem mimochodem dneska byla a netvářili se, že by nás tam už nechtěli vidět;-)

všichni co jedou z Prahy: Já taky jedu Brněnským drakem z Hlavního nádraží,kde budu čekat už od 16:00. Tak se s vámi svezu. Jestli mám na Vás někde čekat, tak mi dejte vědět;-)
papatralala Šotka
(24.9. 11:39) Vera:  Písmo, fotku a čísla barev dodám, potřebuji to složit lépe než je to teď. Nebo se budete muset koukat na tohle :-P)
(24.9. 11:39) Vera:  Halo halo neumíte nekdo v corelu? Potrebuji upravit vrchni obrazek tak aby tam nebyl ostry prechod a pismo aby bylo ostre... http://lukov.brontosaurus.cz/pokus/uvod.php Docela by se to hodilo, zatím všechny pokusy nedopadly podle mých představ, jsem náročná :o)
(24.9. 10:22) Vera:  Honzík, Ája, Jenda: Kdo fotil na víkendovce? Kdo mi pošle fotky na web? Z koho je mám tahat? :o)
(24.9. 10:21) Vera:  Upírek+Honzík: Jojo určitě dojedte na Bučky, schopná chůvička se vždycky hodí ;-) Kdo jedete z Prahy? Zdenča a Zdeněk pojedou Brněnským drakem v 16:37 Holšovic. My chceme jet také vlakem, ale rádi bychom dříve, ať to může zvládnou Dubinka v pohodě.
Pražáci: V Praze je od 27-30.9. veletrh hraček a deskových her, doporučuji všem kdo mají peníze a chtějí si udělat radost třeba na vánoce :) http://www.veletrh-hracek.cz/
 

Neděle 23.9. 2007
(23.9. 22:55) Honzík:  Všem, kde se zúčastnili víkendovky v Brandýse a nebáli se mamutů ani žížalomuta, díky moc, bylo to fajn :-)

Upírek: čajovna byla fakt luxusní ;-) jinak abys někoho viděla, musíš na Bučky dojet hlavně Ty :-) víš na čem jsme se domluvili ;-)
(23.9. 21:25) Upírek:  Musím říct, že při prohlížení fotek z táborů jsem měla pusu pořád od ucha k uchu:;-)! Jsou to opravdu krásné vzpomínky...
Jinak dnešní setkání u nás v Pardubicích v čajovně bylo úžasné! Celkem se divím, že jsme jí nezbořili :-D! Doufám, že nás tam s Šotkou budou ještě chtít... Koho jsem neviděla dneska, doufám, že spatřím na Bučkách:-)!

Váš Upírek.
 

Pátek 21.9. 2007
(21.9. 8:44) Vera:  Pokud se u irského řádění některé fotky zatím nezobrazují, tak nejsou zatím zaheslované. Večer tam už budou, na heslo se ptejte organizátorů :-)
(21.9. 0:00) Vera:  Fotky od Zdenči jsou tu, Irské řádění a Větší či menší množství fantazie, no je jich požehnaně. Když vydržíte do zítra, tak do kroniky dám soubor všech zmenšených ke stažení pro velké nedočkavce, co to chtějí mít přímo doma... ale od Zdenči je dostanete na CD nezkomprimované na webovou kvalitu, tak se těšte.
 

Čtvrtek 20.9. 2007
(20.9. 9:56) Doubravka:  (přes svého druhého a hezčího zákoného zástupce) Malá Krisička: tatatatatatata gggg papapapapa :-)
(20.9. 8:51) Doubravka:  (Pres sveho zakonneho zastupce) Mala Krisicka: Nenenenenenenenenenene. :-P
 

Středa 19.9. 2007
(19.9. 20:32) Upírek:  Zdenča: měla bych menší prosbičku. Vím, že toho asi máš hodně, ale když ti vyzbyde trošku času, neposlala by jsi mi domů Margaritky?
(19.9. 19:57) Zdenča:  Zítra nesu fotky ke slonům, ke zpracování na web.
(19.9. 18:44) Malá Krisička:  Doubííí!!! Neříkej žádné \"Nenenenenene\"... vím, je to to nejlehčí, co se dá říct, a taky i výstižné a pochopitelné... ale bud statecna a velka holcicka, to zvlaaadnes... je to tak jednoduche... jen dve slabiky!!! KRY-SA.... to R nemusi byt moc slysitelne, neboj...:o), ale trenuj, ju... MAS NA TO!!! :o)
Jinak zdravim Tvé rodiče:o)
(19.9. 17:08) Upírek:  Děckááá, kdy budou fotky :-( ?
 

Úterý 18.9. 2007
(18.9. 21:39) Upírek:  Rosťa: s potáborovkou to ještě nemám jistý, ale určitě bych se tam chtěla objevit! A ta Vánoční je ještě moc daleko. Ted opravdu nevím nic jistě, navíc se nám v Ryengli hromadí vystoupení... Budu ráda, když budu na dvou podzimních víkendovkách...
(18.9. 14:45) Krisička:  Věra: Zapiš si mě na Vánoční, ať se to začne hezky plnit :0) Potáborovku už nezvládám :0/
(18.9. 14:19) Vera:  Vera: Teda koukám, jak tady plácám... jsem myslela, že bychom mohli jet na Vánoční... 8-)
(18.9. 9:27) Vera:  Rosťa: Na potáborvku by jsme mohli? Ne? Teď práve pouštím Dubince -(Helmut v ZOO)- prý tam chodí pozovat slony, písnička se jí moc líbí :o))
Včera jsem byla po roce a půl na stepu, teda řeknu vám docela fuška :-)
(18.9. 8:31) Rosťa:  A co vy ostatni? To je jede tak malo lidi na potaborovku a vanocni?
(18.9. 8:29) Rosťa:  Mala Krisicka: tak Doubravka Ti odpovedela sama, ona tuhle odpoved ted pouziva casto. :) Jinak te teda pripisuji na vanocni, na potaborovce uz jsi ;-)
(18.9. 8:25) Doubravka:  (Pres sveho zakonneho zastupce) Mala Krisicka: Nenenenenenenenenenene. :-P
 

Pondělí 17.9. 2007
(17.9. 19:05) Krisička:  Rosťa: Přijedu si pro ně. Akorát teď na to není moc času :0/ Nějak to pošpekuluju. Dlouhé zimní večery to jistí :0)
(17.9. 19:02) Krisička:  Upírek: Ok. Beru na vědomí, taky mám, co dělat :0)
(17.9. 17:08) Upírek:  Malá Krisička: tovíš, Krisička je světoznámá kupka ;-).

Krisička: až si udělám čas a v tom čase si vzpomenu, že pro tebe mám něco udělat, tak pak třeba pošlu mailem;-).
(17.9. 16:48) Malá Krisička:  A mám vzkaz pro Doubí, tak prosím její rodiče, aby ji to vzkázali, ju: \"Doooouuubíííí, řekni KRYSA!!!\":o)
Děkujuuuuu:o)
(17.9. 16:28) Malá Krisička:  Tak jak tak koukám, má drahá sestra je rozená kuplířka:o). Tohle mi příjde jako nej způsob se na něco přihlásit, aby lidi věděli, že někam i pojedu:o). Jistě jedu na Potáborovku a Vánočku... ostatní akce nejspíš ne... nevyhovujou mi termíny.. . Ale kdo ví, co a jak bude, že:o)Za chvilec mě budete mít v Brně a to znamená, že často i v Praze na návštěvách:o)!! A když mě hoooodně rozčílíte, půjdu tam za váma studovat:o). Tak se mějte... pa paaaaaa A SLONE, napiš mě mezi lidi, co jedou, ju:o) Pa paaaa
(17.9. 9:59) Rosťa:  Krisička: A jak od nás ty pohledy dostaneš? No na disku máme taky dost fotek hradů a zámků. Musíš se u nás stavit a vybrat si!!!
(17.9. 6:57) hubatá Hanka:  jééé ono stačí nascenovat? tak to ti určitě taky doručím nějakou sbíku :-)
 

Neděle 16.9. 2007
(16.9. 22:25) Krisička:  Ahojky Upírku! Tobě to tak sluší :0) Budu moc moc vděčná za nascanované pohledy a určitě budu chtít nějaké fotečky. Se pak domluvíme na ceně :0)
(16.9. 22:15) Krisička:  Rosťa: Stačí nascanované. Klidně bych si je půjčila a nascanovala sama, ať se tím nemusíte zabývat. Lukov a Bučovice už mám. Čím to asi bude :0)
(16.9. 21:20) Upírek:  Krisička: doma mám velikou sbírku pohledů z českých památek, ale stejně jako Rostík - originály nedám. Jedině že bych je taky nascanovala... A pokud budeš chtít i nějaké fotky z památek, tak můžu taky něco dodat:-).
(16.9. 20:08) Rosťa:  Krisička: A potřebuješ originály nebo Ti stačí nascanované? Nascanovat nohu hodně pohledů, ale originály nedám. Nejspíš mám navíc Bučovice a Lukov.
(16.9. 12:44) Krisička:  hubatá Hanka: Pouze českých památek. Hodlám je použít na APAM. A jestli se rozrostem i do zahraničí, tak pak budou potřeba i ony :0)
 

Sobota 15.9. 2007
(15.9. 19:23) hubatá Hanka:  a týká se pouze českých památek nebo i zahraničních??
 

Pátek 14.9. 2007
(14.9. 19:39) Krisička:  Halo halo!!! Určitě doma skladujete nějaké věci, kterých byste se chtěli zbavit :0) Kdybyste našli jakékoli obrázky a pohledy zámků, hradů a jiných pamětihodností, sem s nimi :0) Výměnou nabízím cokoli, co doma najdu nebo se odvděčím něčím mňam mňam dobrým :0)
(14.9. 19:35) Krisička:  Honzík: Nevím, nevím. Přemýšlím o jiném programu na ten víkend. Třeba to ještě změním a třeba ne. Každopádně jsem na lovu mamutů ještě nebyla. A bederní rouška by Ti slušela :0)
(14.9. 19:33) Krisička:  Věra: Vypadá to zajímavě. Uvidím, jestli mě něco napadně :0)
 

Středa 12.9. 2007
(12.9. 23:01) Vera:  Zkusí se někdo zapojit? Jestli ano, tak napište sem, ať víme koho máme podpořit svým hlasem :o))
(12.9. 23:00) Vera:  FOTOGRAFIE, VIDEO, KOLÁŽ – soutěžte, diskutujte a vyhrajte digitální videokameru! Mediální kampaň nejsem OUT je finálním projektem kampaně „Každý jsme jiný, všichni rovnoprávní”. Veškeré informace o projektu naleznete na stránkách nejsem OUT. http://www.nejsemout.cz/
(12.9. 17:55) Honzík:  Krisička: a určitě máš taky neodolatelnou touhu zkusit si lov na mamuta :-) doufám že to Mawenzi nebude brát osobně =)
(12.9. 16:53) Krisička:  Ostuda se hlásí :0) Mám 3/4 státní zkoušky. Takže jsem stále studující bakalář a stále skorouča :0)
(12.9. 15:45) Honzík:  Hezký den ve spolek,
kdo byste neměl o víkendu 21.-23.9. (za jeden a půl týdne), co dělat, a samozřejmě nejenom Vás, tak Vás všechny zvu jménem celého organizačního týmu, na víkendovku Po stopách lovců mamutů, kterážto se uskuteční na hradě v Brandýse nad Orlicí. Je to nová, možná perspektivní :-) lokalita, která vyniká strategickou pozicí ve východních Čechách, takže to není daleko ani z Prahy, ani z Brna, o Pardubicích, Chocni a České Třebové už vůbec nemluvě =) a kdybysme se tam uvedli v hojném počtu a poctivou brontosauří prací, určitě tím nic nezkazíme :-) takže kdo by chtěl, určitě pojeďte, bude nás víc a nebudeme se bát šavlozubého tygra nic =)
Hezký den
Honzík Stránský

Po stopách lovců mamutů
kdy: 21. září - 23. září 2007
Kde: Brandýs nad Orlicí
Kdo: Ája Loučková, Honza Kubata, Honza Stránský
Popis: Jak rozdělat oheň, když sirky nemáme a zrovna nikde neuhodil blesk? Kde bezpečně přespat a nebýt sežrán tygrem šavlozubým? A je mamutí oháňka skutečně taková delikatesa, jak se o ní říká? Vyzkoušejte sami, v roli archeologů experimentátorů.
S sebou: to co vždycky, pro jistotu bude upřesněno přihlášeným :-)
Práce: Práce na hradě
Poplatek: 50 Kč pro nečleny, 20 Kč pro členy HB
Ubytování: snad v místnch jeslích :o)
Kontakt: Honza Stránský, mobil: 728 602 361, email: honzik.lukov@centrum.cz
 

Úterý 11.9. 2007
(11.9. 23:54) Zdenca:  Věra: Fotky dodám o víkendu přes internet, dřív to nestíhám :(. Jsem v Ostravě po dlouhé době a slavíme s rodinou :). Bohužel teď uzavírám APAM víkendovky, dávám plakátky do tisku a řeším spoustu dalších věcí :(.
(11.9. 19:57) Vera:  Dále přibyli fotky od Malé Krisy z Mohelničáku, ale hlavně fotka její úžasné krávýýý :o)
(11.9. 17:22) Vera:  hubatá Hanka: Děkuji za vysvětlení :o)))
(11.9. 17:21) Vera:  Fotky z Většího než malého množství fantazie.... :-O JSOU MEZI NÁMI! poslala je Lucka... Zdenčoooo, kde jsou další fotkyyýýý! :-O)
(11.9. 17:21) hubatá Hanka:  a díky za radu - video už šlo spustit :-)
(11.9. 17:15) hubatá Hanka:  každý kdo Hru zná Hru hraje - princip Hry je, že kdo si na Hru vzpomene prohrál a musí to oznámit svému okolí a tomu kdo Hru nezná tak ji vysvětlit - s touto hrou přišel Větrník. Protipól je Paikův výmysl - takže někdo prohraje - ten kdo Hru také zná a slyšel o prohře, tak hned vyhraje a automaticky také vyhrál Paik a nově vzniklý dodatek je že i Markéta prohrála. Toť ke Hře :-)
(11.9. 16:54) Honzík:  Koukám že jsem se samým rozrušením i špatně podepsal :-)
Vere: Ty neznáš Hru?!? pořád se hrávala na klubu :o)
(11.9. 16:52) Vera:  Tinwi a Honzík: A sdělíte nám nezasvěceným o co šlo? :-)
(11.9. 15:37) Hnozík:  Tinwi: A já jsem vyhrál, juchůůůů :-)
(11.9. 14:40) Tinwi:  Pro všechny s větším, nežli malým množstvím fantazie: Prohrál jsem!
(11.9. 12:40) Vera:  Musíte si to uložit na počítač a pak soubor přehrát v nějakém prohlížeči videí, přes webové stránky to bohužel spustit nejde. Uložit jak píše Rosťa, najet na odkaz a kliknout pravým tlačítkem na myši a uložit :-)
(11.9. 9:47) Rosťa:  Jura a hubata Hanka: Prave tlacitko na odkazu a \"Ulozit odkaz jako ...\"
 

Pondělí 10.9. 2007
(10.9. 21:11) Jura :  JUra:Hubatá Hanka:Tak to nejsi sama , kdo ten soubor nemůže otevřít
(10.9. 19:16) hubatá Hanka:  Lepší 2x než vůbec :-) bohužel mi ale ani jeden odkaz nefunguje - stránka se načte, kliknu na odkaz a na stránce se objeví různé znaky, ale video to není :-(
(10.9. 18:48) Vera:  Omlouvám se za dvakrát stějný poslaný mail do konference KPL, ale zlobilo mě centrum a vůbec netuším jak se mi to podařilo :-/
 

Středa 5.9. 2007
(5.9. 20:59) Malující Míša:  Vera: Dekuju super! Nakonec to nevypada nejhur, jen nesel by prosim prosim otocit Jarmil? :D ma to byt na sirku a chybicka se vloudila, moc se omlouvam :D
(5.9. 19:54) Vera:  Malující Míša: Je to tu :) Díky moc! Tak kdo dodá další fotky či obrázky ke zveřejnění?
 

Úterý 4.9. 2007
(4.9. 22:08) Vera:  Malující Míša: Moc krásné! Všechno došlo, zítra zpracuji a dám sem. Díky moc! :)
(4.9. 19:37) Malující Míša:  Lucka: Pro tabe taky uz neco mam ;) Ja pisnicka bylo jen zahrivaci kolo ;). Taky me mrzi, ze jsem tam nebyla, ale tak snad priste :)
Jinak akce skener byla neuspesna (je nejakej rozbitej a zrovna tam nebyl zadnej profesor... achich..) Takze to posilam v mizerny kvalite.. ale aspon neco...
(4.9. 13:32) Vera:  Vlastička: Hofy je diskusti server, kde jsou někteří zaregistrováni. http://www.hofyland.cz/ Diskuze jdou prohlížet i bez registrace, ale přispívat lze pouze po zaregistrování. Třeba Redani tam měli vytvořenou konferenci na přípravu tábora.
 

Pondělí 3.9. 2007
(3.9. 18:46) Vlastička:  Lucka: co je HOFY???
(3.9. 18:31) Lucka:  MM: Miško, musim pochvalit krasnou Já písničku, byli jsme z nií na Bučkách hotoví, fakt super :) Škoda, že jsi nepřijela s ní
A ostatní lidičky varuju!!! Chtějí nám na HOFY skartovat KLUB PŘÁTEL LUKOVA, takže se koukejte pěkně snažit, ať to tam trochu žije :)
 

Sobota 1.9. 2007
(1.9. 11:38) Malující Míša:  Dekuju moc za pohled z Bucovic, skoda ze jsem tam nemohla byt s Vami :) <3
Upírek: Už se na tom pracuje, skener mame ve skole, takze se pokusim to hned prvni zarijovy tyden nacpat do kompu, snad se to brzy obevi mezi fotkama ;) kdo ma zajem o original, necht mi napise (nejlepe i s adresou) na mail miska.bi@seznam.cz ;)


Odkaz na starší příspěvky, řazeno různě:
2009: ( kompletní rok 2009 ) 2008: ( 06-12 - 05 - 04 - 03 - 02 - 01 - ) 2007: ( 12 - 11 - 10 - 09 - 08 - 07 - 06 - 05 - 04 - 03 - 02 - 01 ) 2006: ( 12 - 11 - 10 - 09 - 08 - 07 - 06 - 05 - 04 - 03 - 02 - 01 ) ( 2005 )