Úvod Pražský klub Organizátorům Hnutí Brontosaurus

 Klub přátel Lukova
Úvod
O nás
Hrad Lukov
Místa kam jezdíme
Jak se zapojit
Organizátoři
Kursy, školení
Napsali o nás
Naši partneři
Kontakty

 Forum

 Plánované akce

 Kronika - fotogalerie
2012
2011
2010
2009 a starší

 Lukovské království
Jméno:
Heslo:
 

wired by CESNET2

Klub přátel Lukova

Připomínky ke stránkám,
fotky, texty...
posílejte na
vera(tečička)konupkova
(zavináček)
centrum(bod)cz

© 1996 - 2009
>>Úvod >>Forum >>Historie - září 2006

Září 2006


Sobota 30.9. 2006
(30.9. 19:50) Jarmil:  Malá Krisička: Hned mám větší sebevědomí...:o))
(30.9. 15:47) Vlastička:  okolo Třéééééééééboně....
 

Čtvrtek 28.9. 2006
(28.9. 20:02) Malá Krisička:  Jarmil: proč bys neobstál??? Sakra, muži!! Věř si!!!!
(28.9. 15:47) Jarmil:  Malá Krisička: Děkuju za důvěru ve mě vloženou jen nevim jestli jí dostojím..... (už sem tě chtěl skoro zpovídat... zvlášť po tom co si mi psala na icq....:o)
(28.9. 14:31) Malá Krisička:  Kriiiiisss... sestro... a já se tak těšila.. tak ne, no... ale vybrala bych pěkné... s krysou... takový pěkný obrázek... a ty tohle... a co by si Tvé srdce přálo??
a jinak... Kdo je sakra ten \"Tajný ctitel\"???!!! To nemůžu mít ani na fóru klid??:o) mám tu Jarmila... ten Ti nabančí!!
(28.9. 14:03) Krisička:  MK: Zapomeň, zbytečně bys utrácela peníze, protože já šňůrky nenosím!!!
 

Středa 27.9. 2006
(27.9. 18:32) Tajný ctitel MK:  Ji nahradit nejde i kdyby ona sama chtěla... Což je dobře... Jinak by to už prostě nebyla ta Malá Krisa... a její nejslavnější legenda o těch tangách prostě patří...
Proto ji taky máme tolik rádi... mění se nám před očima... a jen k lepšímu... Copak to nevidíte:o)
(27.9. 16:28) Kesule:  no já myslím, že Malá Krisa je opravdu jediný a jedinečný originál a nic ji nemůže nahradit:)
 

Úterý 26.9. 2006
(26.9. 9:40) Rosťa:  Bylo by to hezké, jen si to představte: \"Každý rok, novou Malou Krisu!\"
PS: No ona je MK originál a naše rodinné stříbro, my ji nedáme, radši ji zbouráme! (a nahradit ji je nemožné) :-))
 

Pondělí 25.9. 2006
(25.9. 20:37) Malá Krisička:  Krisička: Sestro... už vím co pro Tebe k narozeninám... červená tanga!!! A máme nového nástupce Maké Kris(y)... blahopřeju... nestane se jím jen kde kdo...:-)
(25.9. 18:30) Vlastička:  přežila jsem první den školy, fuj...
(25.9. 16:07) Krisička:  Kesička: Jistě, že červená tanga nevedu. Ale gel už ano, i když na Lukově a mimo \"civilizaci\" se obejdu i bez toho. Jsem změnila účes a zjistila, že ani bez fénu to nepude:)
Vidím, že 65l vyhrál. Brzo vyrazím na nákupy:)
(25.9. 12:29) Rosťa:  Mám ještě stále trochu nejasnosti, kdo všechno na Cimburk pojede, koukněte se na http://lukov.brontosaurus.cz/brontosaurus/PlanAkce.htm k víkendovce Cimburk a pokud tam někoho neuvidíte, dejte mi vědět, jo?
 

Neděle 24.9. 2006
(24.9. 21:19) Vera:  Fotky z Asterixe a Obelixe jsou na stránkách :o) Očekávám speciální bonusové hodnocení naší trojice, speciálně za nejvěrohodnější tělesné ztvárnění Obelixe a Hookyna jako Idefixe :o)))
(24.9. 18:26) Malá Krisička:  Jenda: Tak mě napadlo... že kdybych Jurovi na rebelii pomahala, možná by se opakovala historie: \"Zatraceně ženská!!! Copak neumíš umývat nádobí??\"... ale chtělo by to ještě ty růžové rukavice...
(24.9. 18:25) Malá Krisička:  Jenda: Otče, otče... kdepak jsem byla?? Na Asterixe jak sis mohl všimnout ne... je to na mě moc daleko a tento víkend se mi to nehodilo... A že je Jura kuchař na Rebelii už nějakou dobu vím...
(24.9. 17:49) Jenda:  Drahá dcero nezdárná - nepsalo se tu proto, že 2/3 lidí, co tu píšou byli na víkendovce Asterix a Obelix... ehm - mimochodem - kde jsi byla ty? Takže už jsem tu a sepisuji nové recepty... Taky se těšte na Rebelii - Jura je kuchař!
(24.9. 16:08) Hanka P.:  no na druhou stranu by to bylo správně schizofrenní jídlo :-D
(24.9. 14:08) Malá Krisička:  Vlastička: A co to tu vůbec kuješ za pikle?? Dušený Sup... a k tomu JÁ!!! Styď se!!! Jde vidět, že Lukováci jsou fakt nenažraní!!!
(24.9. 14:06) Malá Krisička:  Vlastička: Někdy je fakt lepší to neřešit...:o)
(24.9. 11:25) Vlastička:  Anežka: to už s tím máš nějaké skušenosti??? být pod krisou???:)
(24.9. 11:21) Anežka:  Lepčí než pod Krisou :>
(24.9. 9:51) Vlastička:  stejně vás uvaříme:))) Sup dušený na Krise...
(24.9. 7:32) Anežka:  Že jo :-)
 

Sobota 23.9. 2006
(23.9. 22:20) Malá Krisička:  Lukováci, Lukováci... Styďte se!!! Copak si neuvědomujete, že na fórum nikdo nepíše, když už tu není Anežka???!!! Nějaký Sup dokázal, že se tady i psalo víc jak jednou za dva dny... a vy jste ho chtěli uvařit... a pak s ním i nebohou Kris(u)... a teď tady není... a pak tady není NIKDO...
Styďte se!!!
 

Pátek 22.9. 2006
(22.9. 14:14) Malá Krisička:  No tohle... OTČE!!! Takhle si mě splést... styď se!!! A byla bych fakt moc ráda, kdyby jsi a vlastně VY VŠICHNI té legendy nechali!!!! Vím, je to těžké a je jich o mě moc... ale jsou to dva roky!!! Pro vás je to jako včera... a pro tebe TATI obvzlášť... jako bys to nedávno ode mě slyšel... jj, myslím tu hlavní legendu s tangama... A byla bych fakt ráda, kdyby se tahle kapitola uzavřela!!! Děkuju...
(22.9. 10:59) Vera:  Kris kup si 65l, vleze se ti tam vic jidla :) Mam batuzek na bezny nošení 35l a řikám si, že by mohl být větší :-/ Takže nějaký pořádný batoh! Ikdyž mě to zase učí věci dost minimalizovat, to aby jsi přešla pak opravdu na ty tanga jako MKris :o)))
 

Čtvrtek 21.9. 2006
(21.9. 22:45) Jenda:  Co já vím - přece jen jsou sestry a když se vyskytnou někde společně, tak buhví, kde některé věci skončí :-D
(21.9. 21:30) Hanka P.:  koukám tady si někdo (že Jendo :-) plete Malou Krisu s Kris :-D
(21.9. 20:16) Kesule:  Já myslí že KRIS nic takového jako červaná tanga a gel na vlasy nevede. A nebo jo? Kris?
(21.9. 19:44) Jarmil:  Jenda: Myslíš že to zabere 5L ???
(21.9. 17:13) Jenda:  Jsem taky pro 65 l! Kam bys dala gel na vlasy a červená tanga? :-D
(21.9. 16:32) Kesule:  Krisička: 65l, vždycky takáš stračně moc jídla navíc:))
(21.9. 15:24) Krisiča:  Chci se se všemi přítomnými poradit. Chtěla bych si pořídit malou krosničku:) Otázka zní na 60l nebo 65l? Předem všem děkuji za ohlasy a zkušenosti s takovými krosničkami:)
(21.9. 14:00) Malá Krisička:  Vidíte... už ani neumím psát... tak teda: Spolk Úplné Pravé Lásky...:o)
(21.9. 14:00) Malá Krisička:  a co kdyby to bylo tohle: Splk úplné pravé lásky:o)??
(21.9. 13:51) Malá Krisička:  Dlouho nebude... a víte, že já v to doufám taky a strašně moc...:o)
(21.9. 10:30) Jenda:  Hanka: A doufám, že ještě dlouho nebude!
(21.9. 9:03) Hanka P.:  no já osobně Supi fakt sežrat nechci - cílem je potrestat Anežku za drzost a Supi přeci žerou jen mršiny a to zatím nikdo z Lukova není :-)))
(21.9. 9:00) Rosťa:  Pro příležitost Cimburku bude vytvořen speciální článek S.U.PL (Sport Umění Pravá Láska) :-)
(21.9. 0:53) Malá Krisička:  Hanče... Lukováci chcou sežrat Supi a mě... bo mají hlad... Supi zase mají hlad pořád a budou se bránit a Anežku jim nevydají, Kris(u) klidně a budou je chtít sežrat taky... když už se ubránili, proč je nesežrat, že:o) Hlad je hlad... No a pak se vymění role... snad Jenda zůstane jako dvorní kuchař naživu plus Jura.. ten je \"holka pro všechno\"... a já mám ráda jak Supy tak Lukováky... a nechci aby se sežrali navzájem...
(21.9. 0:27) Hanka P.:  tak teď už to nechápu vůbe :-(((
(21.9. 0:24) Malá Krisička:  Já myslela... jako aby se neporvali...
(21.9. 0:24) Malá Krisička:  *zjístí
(21.9. 0:08) Hanka P.:  cože?? KPL spojit se Supama??? Kriso nezbláznila ses??
(21.9. 0:05) Malá Krisička:  No... postupem času jak tak píšu mi dochází, že umřu tak či tak... a bude totálně jedno proč a kým... a co z toho bude... snad někomu špatně:o) No... na Supy se spoléhat, že mě budou chránit nemůžu... hlavně na jednoho, Anežku, který by mě rád celou někde sám tajně sežral, bo chce ochutnat a záhy by zjístil, jak jsem dobrá... No... ale když už budu k jídlu... má poslední vůle by byla prosba Anežce aby alespoň kousek nechala pro mou nejbližší rodinu, což jest všichni, ale hlavně pro Muže/Milence/Kubu/Jarmila a spol.:o) a dceru Alenku... jj Jendo... Alca je Tvá vnucka... blahopreju..:o)
 

Středa 20.9. 2006
(20.9. 23:48) Malá Krisička:  No... alespoň vím, že konec mého nádherného a prý díky smíchu \"nekonečného\" života zkončí... ale ne nazmar... Lukováci a Supi se možná dají dohromady... a jako na důkaz nového přátelství sní Kris(u)... Pak Lukováci, jenž mají věčný hlad zjístí, že když se tak kamarádí se Supy... sní je jeden po druhém taky a má oběť bude nazmar...
(20.9. 22:56) Jenda:  Dcera nezdárná: Vzhledem k tomu, že jsem tvůj otec, tak bys mohla vědět, že nejen že umím vařit a péct, ale umím i střílet, takže s hláškou, že mi uletíš nemáš šanci. A pak - každý správně připravený SUP stejně vypadá jak špatně oškubané kuře. Nicméně - tebe bych si nikdy nedovolil připálit!!!
Všemu Lukovskému lidu: Kdo má doma hrnec, kotel nebo něco obdobného - minimální objem cca 200 l! Jo a taky klícku o velikosti cca 2 x 2 x 2 metry? Vzít na Rebelii! Děkuji...
(20.9. 22:47) Kesule:  jak tak koukám tak se nám to tu nějak zvrhá. To bude Rebélie, už se těším:)) (Hlavně na to pečení:))))))
(20.9. 20:35) Malá Krisička:  Anežka: víš co bude Supííííí:o) Když oba se ochutnáme... každý kousek spááááleného masa... ale musíme kousek i od sebe a pak to porovnáme, kdo byl lépe upečen...:o)
(20.9. 20:17) Anežka:  Jéé, vám to dnes všem tak sluší... že si taky můžu ochutnat Krisu, že jo??
(20.9. 19:53) Malá Krisička:  Věrka: Co si říká Sup??? Ne, ne... já si říkám KRÍÍÍÍÍÍSSSSAAAAAA... Bo jí ve skutečností jsem... a to je vše dohromady...: Krysa, Kris(a),Krisička-Lukovksá legenda,Sup,Supíča a sestra od Kris... jen málokdo to chápe a alespoň trochu ví jak to myslím... Možná Anežka by to věděl...
(20.9. 19:43) Malá Krisička:  Věra... KRYSA??? Ty si mě opovažuješ psát s tvrdým Y??? No... pokud bych byla dobře propečená jako to krásné a roztomilé zvířátko, tak bych to i dovolila... ale jen Tobě:o)
(20.9. 18:57) Vera:  Teda na čtení tohohle fóra, abych si pomalu vzala dovolenou :o))) No Malá Krisičko... být láskou sežrána jako dobře pečená KRYSA nebo nějaký bažant, co si říká SUP máš to stejně jedno... :o))
(20.9. 18:48) Malá Krisička:  VLASTIČKA: Supíča... jj, zní... a vlastně... to su prostě JÁ... ale... co vy můžete vědět o tom, co to fakt znamená a co to znamená tady od Anežky...:o)
(20.9. 18:41) Vlastička:  Malá Krisička : Supíča zní fakt svěle:)))
(20.9. 18:41) Malá Krisička:  Jenda: Otče... to myslíš vážně?? Mě upéct?? Mě?? Copak jsem provedla tak strašného?? Vlastně... Supi umí létat.. já Ti uletím, takže nebude žádná mňamka... aspoň z Kris(y) ne...:o)
(20.9. 18:38) Malá Krisička:  ANEŽKA: To přece vím... Je to můj obor, no ne:o)
(20.9. 18:22) Anežka:  Malá Krisička: Děkuji ti. Jsi pravá supíča :>
(20.9. 18:09) Jenda:  Dcera nezdárná: Míšu jako registrovanou partnerku? Já tě asi zabiju! ne, kecám... no tak Vám gratuluju. :-D
Koho mám za vnučku?
Máš pravdu - jsi nás všech a proto z Tebe dostane na Rebélii každý kousek. Někdo prstík, někdo nosík, ale vše bude pěkně upečené a velmi chutné! Mňam, mňam! :-D
(20.9. 17:07) Malá Krisička:  Jarmil: Osobně??? To bys nemohl na to mě máš moc ráááád...:o)
(20.9. 16:29) Jarmil:  Malá Krisička: No zkusim co zmůžu :o))) A teda takhle mě pomlouvat... budu to brát osobně... Ne to beztak neumim:o))
(20.9. 16:27) Malá Krisička:  Hanka P.: V tom??? Já mám vždycky pravdu... někomu se líbí a někomu ne... takový už je život... a hlavně... má pravda je KRISÍÍÍÍ:o)
(20.9. 14:49) Hanka P.:  Paik: tak na mě nějaké pšššt od šukuby fakt neplatí :-D v tom měla Malá Krisa pravdu

Malá Krisa: to není spiknutí na Supi ale jen na Anežku - přeci jen z Paika by se toho moc neuvařilo a kdo by pak nosil zbraně na Lukov? ten je aspoň užitečný ale Anežka jen škodí :-D
(20.9. 14:15) Malá Krisička:  VLASTIČKA: Vlasti... Cimburk je taková díra na kopci a říká se mu hrad... ale je to zřícenina, která na Lukov nemá... Jak jinak, že:o) Nemají tam nic podobnému Šamimu a Holíkovi... takže nic moc... Je to asi padesát kilásku od Brna... Nejlíp se tam dostaneš, když dorazíš do Kyjova a z tama busem do Koryčan... Aspoň co vím já...
(20.9. 14:08) Malá Krisička:  Hanče... To má být spiknutí na Supi??? Sice tady Anežku nebráním, což bych měla... Já jsem prostě pro všechno... Jsem taky přece všech, no ne:o) a tohle... I když bych nějakého toho Supa třeba obětovala... ale neobětuju... Nech NÁS na pokojí!!! Jinak všichni uděláme na Tebe Supí nálet a budeš toho litovat... a Supí nálet, který povede Kris(a) nebude nic krásného... pro Tebe:o)
(20.9. 14:05) Malá Krisička:  Paik: vidíš, co mi děláš?? Už se podepisuju Tvým jménem... já se snad zcvoknu, fakt.. a vlastně... Nech naši Hanču na POKOJI!!!! Bo... u ní nějaké pšššššššt... neexistuje:o)
(20.9. 14:04) Paik:  Paiku, Paiku.. ty ještě žiješ??
(20.9. 14:03) Malá Krisička:  Jenda: A tati... taky se nebudu ženit a mít registrované partnerky... Jo... jsem Ti zapomněla oznámit, že Malá Míša je má registrovaná partnerka... Ale už tohle provádět nebudu... maximálně až to bude vážné a budu toho dotyčného znát dýl jak půlku tábora:o) A tatínku... mám Tě ráda a za tyhle tři slova by kdejaký rodič dítěti přece neublížil... seš děda... přece nechceš aby Tvá vnučka byla bez maminky... kdo by se o ni postaral?? Její otec?? Ten se nepostará ani o sebe (promiň Kubíčku, ale jde mi o život...:o)
(20.9. 14:01) Paik:  Hanka P.: Pššššt!!!
(20.9. 13:59) Malá Krisička:  Jenda: OTČE!!!!! To nelmyslíš vážně... Já Sup budu... asi... no když jsem o tom furt mlela, tak bych neměla couvat z tohodle závažného rozhodnutí... ale víš jak:o)
Dvojnásobná porce??? Jako krysu jste mě ani na Lukově nechtěli... no... možná chtěli, ale neuvařili, neupekli a tak... a přitom tam pořád bylo to porcování... Možná to bylo i kvůli tomu, že chyběl recept... ale stejně... Já na Cimburku Sup ještě NEBUDU!!! A i kdyby... tak s tímhle supem mě nikdo VAŘIT NEBUDE!!!! S nim ne, přece mě nedáte dohromady s tímhle individuem... prosíííííímmmm!!!! Tatínku... budu hodná... budu uznávat už jen Tebe jako svého nejvyššího a nejlepšího otce!!! Nebudu se už tolikrát vdávat, nebudu Ti přinášet další rodinné členy do rodiny... Nikoho neadoptuju... Slituj se nad svou DCEROU...!!!!
(20.9. 13:56) Vlastička:  kde je vůbec Cimburk?:)))
(20.9. 13:54) Malá Krisička:  Jarmil: Muži/Milenče... prostě ty nej:o)... já pojedu z Brna na Cimburk s kýmkoli... ale nevím s kým... nevím nic!!! Ale kdybys mi něco zajistil, tak bych byla víc jak ráda...:o) A kde bychom se potkali?? A Otče mého dítěte.. jak tam vůbec jedeš??
(20.9. 13:54) Malá Krisička:  Jarmil: Muži/Milenče... prostě ty nej:o)... já pojedu z Brna na Cimburk s kýmkoli... ale nevím s kým... nevím nic!!! Ale kdybys mi něco zajistil, tak bych byla víc jak ráda...:o) A kde bychom se potkali?? A Otče mého dítěte.. jak tam vůbec jedeš??
(20.9. 9:49) Jarmil:  Malá Krisička: Jů to je super.... Jestli pojedeš z Brna s Lukynem tak se asi potkáme a to se klidně přimluvim i já :o))
(20.9. 9:20) Hanka P.:  Jenda: no tak to bohužel :-(( ale můžu zajistit suroviny jako pepř, sůl a masový vývar :-D
P.S.: Paik je taky Sup :-)
(20.9. 7:09) Jenda:  Hanka P.: Když dodáš investici, tak ti ji přivezu :-D
Malá Krisa: Ehm, napadlo Tě, že vlastně když budeš taky SUP, tak ta porce na Rebélii bude dvojnásobná? :-D
(20.9. 4:47) Hanka P.:  Jenda: tak ten druhý recept vypadá mnohem líp :-D - co ho dát na Supí fórum?? jen je problém, kde sehnat tak velkou pánev...
 

Úterý 19.9. 2006
(19.9. 23:33) Malá Krisička:  Jenda: Otče... tak to koukám... ty jsi rodilý kuchař, fakt... Pomalu lepší, jak ten náš Jura... Tak mě napadá, že když jsou všichni natěšeni na naši, teda Supí:o)... jo, jo... však budu sup:o), Anežku... tak aby to nedopadlo jak se Šamanem na vašem táboře, co jsem slyšela:o) Všichni slyšeli takové ódy a nemohli se fakt dočkat...
Ale víte, že se těším i já a to vím, co je zač:o)???
A to budu hned druhý víkend po sobě s touhle skvělou bytostí... jen aby byla tahle bytost taky za nějakou tu Kris(u) ráda...
(19.9. 22:39) Jenda:  Hanka P.: Máš se na co těšit - tenhle by mohl být povedený, ne?
(19.9. 22:38) Jenda:  Antisupí recept: Vezmeme jednoho SUPa (zde použijme níže zmíněného Anežku). Takže vezmeme Anežku. Další potřebné nástroje a vybavení se odvíjí od vybavenosti kuchyně na níže zmiňované akci...
Začněme tím jednodušším - Anežka na česneku - co k tomu potřebujeme - jednoho kvalitního SUPa (zde opět zmiňovaný Anežka), česnek, pánev... hm, a dál to tu není.... takže to asi bude vše.
Nebo obraťme chuťové buňky k něčemu o něco složitějšímu - SUPí soté s těstovinami - 45 kg Anežčina libového masa, 400 plátků anglické slaniny, 20 červených cibulí (větších), 10 malých kelímků hořčice, 10 l jablečného džusu, 20 hlaviček česneku, 3 litry oleje, sůl, pepř, 8 kg červených paprik, 17,5 kg zelených fazolek, 7,5 kg těstovin, 10 lahviček sojové omáčky, 4 l masového vývaru. Nakrájíme maso, slaninu a cibuli, naložíme do směsi hořčice, jablečného džusu, česneku, oleje a koření na 5 hodin - lze nechat i více. Papriku nakrájíme na nudličky a fazolky spaříme. Vedle si uvaříme těsoviny. Masovou směs zprudka orestujeme (doporučuju španělskou pánev na paellu průměr cca 1,5 m) a smícháme s uvařenými těstovinami a zeleninou. Maso by šlo naložit do směsi oliv. oleje, bazalky a česneku - takto dělají v Itálii. 2. způsob: Maso se špagetami Na oleji zpěníme 3 kg nakr. cibulky, 20 hlaviček česneku na plátky, přidáme na nudličky pokrájené maso - asi 30 kg SUPího masa či kotlet. Osmahneme a přid. na nudličky nakr. menší nákupní vozík celeru. Za stálého míchání osmažíme. Pak přid. 2 l soj. omáčky, 1 lžíci pepře, adekvátní množství pál. papriky, sůl, 0,5 kg mletého zázvoru a podlijeme několika litry vývaru a krátce dusíme. Do uvařených scezených špaget přid. přiměřené množství tuku a necháme v teple. Připravíme si omáčku: žampiony osmahneme na oleji, zaprášíme lžící hl.mouky a chvíli opékáme, až jíška ztmavne. Přidáme 2 l vývaru. Promícháme, provaříme, přidáme sojovou omáčku. Špagety podlijeme omáčkou a posypeme směsí masa.
Tato porce je počítána pro celou akci Rebélie, kde by zmiňovaný Anežka měl být. No a spolu s ním spousta lidí natěšených na to, co je zač ten Anežka... :-D
Dobrou chuť a dobré zažití přeje Vrchní hradní alchymista Jenda
(19.9. 22:16) Malá Krisička:  Kes: jj jela bych z Brna... že by to byl můj děda Luky??? Je možné, že Jura jména poplet... bo u něj možné je vše...
(19.9. 10:40) Kesule:  Malá Krisička: No o žádný Danovi, nevím zato vím o Lukáši, alias Taťkoví, který se tu občas vyskytuje. Domlouvali jsme se cestou z mohelničáku, že by nás asi vzal autem, ale zatím není nic jistý. Teprve se musíme domluvit, tak uvidím. Ale 100% se zeptám. Ty bys teda jela asi z Brna?
(19.9. 10:34) Malá Krisička:  Kes: Napsalas to přesně... máš se na CO těšit:o) a jak tam jedeš??? Prý s jakýmsi Danem, kterého ještě neznám a Jura mi oznámil, že poznám... a Jura jede s váma... a prý by bylo i místo... nemohla by ses zeptat?? Myslím, že větší šance jsou od Tebe, než od Jury... Bo v krajních mezích za přímluvu Malé Krisy ukážeš své půvaby... a Jura... ten jen své \"žádná očka\" chlupatá záda a tak...:o) Jestli mi teda rozumíš:o) Byla bys mooooooc hodná a cesta s Tebou a Jurou... by byla prostě paráááááda...:o)
(19.9. 10:31) Kesule:  Tak to vypadá že se mám na co těšit:)
(19.9. 10:25) Malá Krisička:  Když dorazí... což nejspíš jo... tak uvidíš a hlavně... zažiješ a uslyšíš... Bude se Ti líbit uvidíš... je... úžasný člověk a to jen tak o někom netvrdím, takže mi věřit můžeš... i když... on a člověk, po těhle debatách... no... tak aspoň je úžasné něco:o)
(19.9. 10:20) Kesule:  Dcera: No to máš pravdu, ale snad ho na Rebélii uvidím a uvidím:)
(19.9. 10:15) Malá Krisička:  KES... mami... ty fakt nevíš koho se zastáváš... děláš chybu... I když...
všechny jeho já jsou svým způsobem... hodné...
(19.9. 10:15) Kesule:  No jestli je to ono, tak je to ještě ke všemu bezpohlavní:)
(19.9. 10:10) Malá Krisička:  Jo, jo Hanče... máš pravdu... je to ONO...:o)
(19.9. 10:10) kesule:  No, ne že bych se ho zastávala, ale jestli je to kluk, jmenuje se Anežka a navíc je to pták, tak bych neřekla, že je tady zas tak blbě, když je tady polovina lidí schizofrenní, ne?:)
(19.9. 8:50) Hanka P.:  ono to prostě pokoj nedá a nedá :-D
(19.9. 8:36) Anežka:  Já bych žrala..! chleba, cibuli a špek... jó
 

Pondělí 18.9. 2006
(18.9. 22:32) Hanka P.:  ke mě se donesly zprávy že by měl(a) Sup Anežka přiletět na Rebélii tak co ho tam teda zkusit uvařit?? Jendo ty si chemik vymysli nějaký recept...
(18.9. 22:32) Sandra:  achojky lidičky!!!! jééé vy se bavíte o jídle??? mňamí dáme si supa s chilli a slona se špenátovejma knedlíkama politýho arašídovou omáčkou!!! teda k supovi radši chleba a křen... :o)
(18.9. 21:33) Vlastička:  netroškařte, upečem si slona a nají se všichni:)))
(18.9. 21:24) Malá Krisička:  Seš si tím tak jistá, že by se bránil??? U něj totiž nikdy nevíš... možná by ještě radil, jak nejlépe ho ochutit, upéct... Tenhle Sup... je něco special...
(18.9. 20:59) Kesule:  Já nemyslela, že bych (ještě stále) zde přítomného supa Anežku chtěla sežrat. A navíc by se asi dost bránil
(18.9. 20:56) Malá Krisička:  To chcete Supa sežrat??? A tohodle??? No nevím, jestli by vám chutnal... ale nejspíš bych se měla za něj přimluvit, když už budu ten Sup... ale on to stejně neocení...
A já???? Mě si naporcujete jako tu Lukovskou krysu nebo jako nějakého supa?? Vlastně takhle máta dva v jednom... a to se vyplatí, no ne:o)
(18.9. 20:53) Kesule:  Jenda:Hle proč jako příklad používáš zrovna mě? A ještě tak blbě??? Ale máš pravdu, že když předemně postaví nějaký jídlo tak je mi fuk jakýho to bylo pohlaví, hlavně že se to dá sníst
(18.9. 20:12) Jenda:  No ono když by Kesulka napsala Kešourek, tak z toho taky moc nepoznáš :-D
Mimochodem - Sup na paprice by chutnal určitě stejně jako slepice a nemusíme u toho řešit pohlaví... :-D
(18.9. 20:07) Kesule:  Neměl by sup spíš přiletět???:O)
(18.9. 19:57) Malá Krisička:  ON/ONA nám snad niky nedá pokoj.... Kušuj Supe!!! Vrať se odkud jsi přilez... že by z pekla??:o)
(18.9. 19:11) Anežka:  Že jo! :> (pro barbary: to je supi efektivni smajlik :>
(18.9. 16:22) Kesule:  Ale sup Anežka je stejně hezčí než Martin:))
(18.9. 13:11) Hanka P.:  Vlastička: oficiální jméno je Martin -> takže podle jména by to měl být kluk... ale u Supů člověk nikdy neví :-D
(18.9. 13:07) Vlasti:  Akorát jsem nepochopila jestli je sup Anežka holka nebo kluk:)))
(18.9. 13:03) Hanka P.:  Jenda: no ještě řekni že nemám pravdu??
(18.9. 10:29) Kesule:  Náhodou, aspoň se to tu trochu supem Aněžkou oživilo:))
(18.9. 0:33) Jenda:  Hanka by nám mohla dělat forum-policii :-D
Správně, tak se musí na diverzanty! :-D
(18.9. 0:00) Hanka P.:  Supe: to byla pomsta že sem ho musela mýt :-P a kuš z našich stránek - jdi si na své fórum
 

Neděle 17.9. 2006
(17.9. 13:01) Taťka:  Věrka: Hned bych se zucatnil ale obavam se ze bych do prahy nedostal driv nez v patek rano :-/
(17.9. 8:49) Vera:  Moc rada bych Vas pozvala na dalsi koncert kapely DENEB v Salmovske literarni kavarne, ktery se uskutecni
ve stredu 27. 9. od 20h. (Adresa: Salmovská 16, Praha 2, tel: 224 919 364 - doporucujeme rezervovat!)
www.denebmusic.cz
Kdo si pamatujete Marušku, neboli Encynku a nemůžete na koncert, tak si aspoň určitě stránky prohlédněte, mají tam ukázky a Maruška je výborná zpěvačka!!
 

Sobota 16.9. 2006
(16.9. 19:24) Malá Krisička:  Jeniný Sup, který leze na Lukovské stránky:o): Moc děkuju za výčet Tvůch \"jmen\"... moc se mi ale líbí Loski:o)...
(16.9. 17:37) Hefaistos:  Hanka+MK: Dobře, takže musím s pravdou ven, vaše smůla: \"Martin Sup Anežka Gertruda Enkidu Balvanit Araukarit Samuel Ctibum Hefaistos Poseidon Aiolos Losos Losob Loski Loskot von Koenniggratz und Stromkowitz I. Veliký\" :->
A příště mi zas někdo (HP) můžete umýt ešák, málem jsem zapomněl fšechna jména...
(16.9. 14:37) Kesule:  Vlastička: tomu říkám slovo do pranice:)
(16.9. 14:04) Vlastička:  hlavně že je krásně...
(16.9. 13:32) Malá Krisička:  Sup Anežka a milion dalších jmen: To se nestydíš takhle špehovat??? Styď se... A abys věděl, tak už Paik dostal přikázáno dotáhnout co nejvíc Supů... Tak si nestěžuj!!!!
(16.9. 13:29) Malá Krisička:  Hanka P.: Hanče... já už jsem totálně mimo... ten vzkaz, že znáš Supy jsem Ti psala já... vidíš... už Tě mám plnou hlavu:o) To je fakt mazec.... Jinak vidíš jak si mě Supi hlídají??? To je strašné... nedají člověku pokoj ani ve své \"rodině\"... a navíc mi nikdo nenařídil mlčet, tak co jsem měla dělat??:o) Bych tam chtěla dotáhnout Qalitu, abys ji konečně poznala... ale něco mi řáká, že stejně nedorazí...ach jo:o(
(16.9. 13:16) Hanka P.:  Hanka P. však znáš Supy:o) Kašlou na vše...
(16.9. 8:39) Hanka P.:  Supe: Ještě si zapomněl na Poseidona a Gertrudu :-) taže příště piš celé jméno :-D
 

Pátek 15.9. 2006
(15.9. 19:03) Sup Anežka Hefaistos:  Malá Krisička: chuligáne, nemusíš hned fčecko prokecnout!
 

Čtvrtek 14.9. 2006
(14.9. 22:05) Malá Krisička:  Rosťa:Nejspíš dorazí i nějaký ten Sup:o)
Takže nás snad nebude zoufale málo:o)
A má ženuška Kačenka má taky zájem dorazit...:o)
Bych dala ještě nějakým těm Brontíkům vědět, pokud to neva... Ale kdo ví, kdo mě poslechne... Kdo by se taky řídil radou nějaké Malé Kris(y)...:o)
(14.9. 20:54) Krisička:  Jenda: A jaká jsme \"dokonalá\" bytost:) A nezapomeň, že já,Kes a Mawenzi jsme pokrevní sestry:)
Se nám to trochu pomotalo:)
 

Středa 13.9. 2006
(13.9. 20:15) Kesule:  Jenda: No jen klidně pokračuj, zajímalo by mě kde skončíš:))
(13.9. 19:21) Jenda:  Rodokmen: Myslím, že cca před 3-5 lety se o to pokoušela Julča, ale když začala kroužit, tak toho radši nechala.
Myslím, že každý, kdo zažil tábor má nejen více rodičů, ale i dalšího příbuzenstva. Myslím, že je v lukovském království taky možnost být sám sobě dědečkem (neověřená informace) Já vím, že jsem něčí muž i žena, dále strýček z druhého kolene a jeden z početných rodičů Malé Krisy. No a taky jsem myslím spřízněn s Tomem.
Zdenča je snad moje oficiální manželka, další manželky a sestry jsou Kes a Kris a taky Jarýsek, neboť Jarys a Kris jsou jeden!

Mám pokračovat?
(13.9. 18:58) kesule:  krisička: To jsme, každý je nečí i dokonce svůj vlastní příbuzný:) Já myslím, že pokoušet se o rodokmen by bylo holé šílenství:))
(13.9. 18:11) Krisička:  Což takhle si napsat rodokmen naší \"početné\" rodinky?:) Stejně si myslím, že jsme všichni nějakým způsobem spojeni v jednu velkou rodinu:))
(13.9. 17:12) kesule:  věra: určitě ne:)) je to hodná dcera:)
(13.9. 16:55) Vera:  Kes: No to prásknu ... dej si vyhledat na icq MK-Haňule :o) Doufám, že mě za to nezbuší :)
Teda to jsou výjevy :o))) Jako od Boženy Němcový alias Babička ... i se psy :o)
(13.9. 16:33) Kesule:  Malá Krisička: A taky mě napadá... drahá dcero, máš icq?
(13.9. 16:29) Kesule:  Jak tady tak poslouchám ty návrhy, tak nás bude v naší rodině nepočítaně. ALe jen tak dál dceruško, někdo nás totiž musí zaopatřit až budeme staří a nemohoucí:))
(13.9. 15:36) Malá Krisička:  Finoušku... moc se omlouvám, že jsem Tě napsala s malým f... Jsi přece FIN:o)... náš milovaný Finouček:o)
(13.9. 15:34) Malá Krisička:  Jarmil:Děti??? Vážně myslíš děti?? To má být návrh:o) Jejda... se začnu červenat:o) Máme jen JEDNO dítě... Alenku přece... a tys psal množné číslo... No, nevidím to jinak, než začít na nich pracovat a Cimburk bude k tomu nejideálnější... Hrad, noc, romantika...:o) No a Alenka bude mít sourozence... a nezapomeň jak jsme to plánovali už na Mohelničáku: Nějaké starší ať více pracujou:o)
Přesto jsem na Tebe pyšná, jak moc jsi obětavý a denně s finem vysedáváš, promiň, myslela jsem vyděláváš:o) Posílám veeeeeelikánskou pusu:o)
(13.9. 12:22) Jarmil:  Malá Krisičičinka... : Jujda plomiň to víš to ty prázdniny. A nemysli si, že moje úžasná práce i když je u ní Fin nějak závratně vydělává... spíš by to chtělo, aby vydělávali ty děti :o)))
(13.9. 11:33) Malá Krisička:  Jenda: Otče... copak já mám tolik milenců??? Že o tom nevím...:o) Pa
(13.9. 11:33) Malá Krisička:  Milenec/Muž: Sotva já sama tomu rozumím a vím, kdo je a není má rodina... ale je to asi tak... 90% Lukováků za poslední tři roky:o) Neboj... nezrujnujou... Máš přece krásnou práci, kterou máš teď potvrzenou i fotkou... No přece s Finem:o) a máme dcerušku, ta se o nás postará... a nezapomeň, že čím víc příbuzných, tím více dárků a věciček dostanem:o) a jsem na Tebe krapec naštvaná, takže si to u mě vyžehli: Jsem s měkým I!!!!!
(13.9. 10:30) kesule:  Vlastička: No, ale největší zděšení stejně předvedl Tom:))
(13.9. 10:16) Vlastička:  no upřímě řečeno, se jim ani nedivím, že utíkali:))) já bych před sebou zdrhla taky:)))
(13.9. 10:07) kesule:  Jenda: No šukuba nějaké děti mít rozhodně bude, ale chudák nadržená vlastička si stěžovala, že přední všichni utíkají na míle daleko,.............což nechápu:))))
(13.9. 10:05) Hanka P:  Myslím že děti měli jenom manželské páry - takže Adéla s Lukášem a Adria s Honzou druidem... šukubátek se všichni vzdali :-D
(13.9. 9:18) Jenda:  Rosťa: Vlastně možná ne - nevím stav Šukuby Paika a věčně nadržené Vlastičky - tihle dva by mohli zásadně změnit počty dětí na hradě Lukově
(13.9. 9:16) Jenda:  Rosťa: Ano, jen to bylo vévodkyní tak zpoplatněno, že jich moc nebylo - doslova a do písmene jak zrnek zlata v horním toku Labe - slovy asi tak 4.
(13.9. 8:32) Rosťa:  Chtel bych se zeptat Magicko-Schizaku, letos se taky mohli plodit deti? (no jenom tak pro kontrolu:) )
(13.9. 7:30) Jarmil:  Malá Krys(a): Broučku nějak si se nezmínila o početnosti tvé rodiny.... přiznávám, že jsem věděl o jedné matce a dvou... vlastně třech otcích ale co ti ostatní?? S takovouhle nás zrujnujou první svátky.....:o))
 

Úterý 12.9. 2006
(12.9. 23:37) Jenda:  Nezdárná dcera též zvaná Malá Krisa: Drahá dcero, jako jeden z tvých početných otců (a nejsem si jist jestli ne i matek) jsem z celého srdce zvědav, jak Ti tvoji milenci budou obíhat všechny otce a matky, jež jsi zdědila, porodila či jinak vyhandlovala (:-D), a budou žádat o tvou ruku. Kdo to zvládne všecko, tak nejen že ode mne dostane malé bezvýznamné plus, ale rovnou i slíbené lízátko.
Mimochodem - Malá Krisička má 5 malých bezvýznamných plus a to lízátko dostane až při stovce. (Možná změknu a bude to svatební dar).
Milenci mé dcery Malé Krisičky: Zdar a sílu! A pevné nervy :-D
(12.9. 23:15) Malá Krisička:  Verka: Opravdu není zač... No ani jsem se nekoukla na ten adresarik... ale myslim, ze tam neni ma adresa... Kdyz tak, muzes ji tam doplnit pro pripad, ze by mi nekdo chtel poslat neco... treba nejake to pranicko nebo tak:o) Jo, jo... jak nenapadne lidem sdelit:NAPIŠTE a běda, že na mě ZAPOMENETE:o)... ale zas tak nutne to neni... Jinak bych chtěla tady sdělit lidičkám: \"Co s vámi je??? Tady už skoro nikdo nepíše...!!! Tak to honem pojďte napravit...\":o)
(12.9. 22:59) Vera:  Jo a tímto děkuji Báře a Malé Kris(e), že to Báře a Vojtovi přeposlali ... Takže se ozvali :)
(12.9. 22:57) Vera:  Tak v adresáříku je chybný mail na Áďu a Vojtu. Zítra opravím a na odkazu, který jsem posílala, si to můžete stáhnout opravené. Snad už další nejsou...
(12.9. 17:43) Malá Krisička:  Lukováci... Lukováci... Víte že VY jste má rodina??? Má nejlepší a pro mě nejskutečnější rodina??? Patří sem ještě jiní \"lidi\" jestli se tak dají pojmenovat... Kdo ví, tak myslím Qalitu a pod. ... i když ty vídám hoooooddddnnnněěě jednou za nějaký ten čas... Přesto jsou má rodina...:o) a vy \"noví\" taktéž:o) Mám Vás móóóóc ráda a svému muži/milenci Jarmilovi/Kubovi posílám ooooobbbbrovitánskou pusu:o) A vzkazuju: Nezlob, Tvůj Brouček:o)... Vy tomu nebudete přesně rozumět, ale ON ví čeho se to týká, viď otče mého dítěte...:o)
 

Pondělí 11.9. 2006
(11.9. 23:04) Malá Krisička:  Paik: Prudila??? Jáááá???? Nikdy!!!! Jak to jen o mě můžeš tvrdit??? Copak jsi mě viděl někoho prudit??? Ne!!! A netvrď, že sebe!!!!
(11.9. 22:30) Paik:  A mě se zdál ten příspěvek Krisičky nějaký takový... jiný.
Napsal bych sofistikovanější, moudřejší, inteligentnější a vůbec, ale nenapíšu to, protože by pak Malá Krisa prudila :))) Musí stačit \"jiný\".
(11.9. 19:39) Jarmil:  Ale no tak Malá Kris(o) ty si přece nezaměnitelná :o)))
(11.9. 17:57) Malá Kris(a):  Abych nezapomněla... tak Ti co to neví, tak je tady KRIS, která se tu píše jako KRISIČKA aaaa JÁ MALÁ KRIS(A):o)... Tak ať někdy nedojde k omylu...
(11.9. 10:27) Krisička:  Sleduju, že se diskuze točí kolem jednoho téma. Inu, Doubravka je jméno velmi krásné a tradiční. Ale nezapomeňte, že se s ním bude muset naučit žít. Děti jsou nemilosrdné, vysmívají se kvůli jakýmkoliv odlišnostem, ať už se jedná o tloušťku, či nošení brýlí, barva vlasů. Zkrátka vše, co se odlišuje.
Nechcete dítko pojmenovat jiným neméně krásným jménem? A Doubravka by mohla být přezdívka. (Mně mamka říká Bobiše, posléze se ujala koza rozatá:)
(11.9. 9:48) Rosťa:  A vubec vsichni, jestli se nasemu slonatku nekdo bude posmivat kvuli jmenu, tak pokud bude po Vere, tak je zmydli a pokud bude po me, tak je bude ignorovat (no a pak je zmydli)
;-)
(11.9. 9:42) Rosťa:  Paik: To krasne staroceske jmeno ma zakryt to, ze jeji mamca je castecne madar [co se tyce pravopisu tak alespon z 50 procent ;-)] no a tatka vubec pochybneho moravsko-slezskeho puvodu. :-))
 

Neděle 10.9. 2006
(10.9. 22:10) Malá Kris(a):  Milenec Jarmil: Stejně Tě budu oslovovat \"Muži\"... zní to tak... jako bychom se fakt měli brát... Takže si to už rozmyslet nemůžeš:-) (Nezlobíš??? Opravdu??? To jsem rááádaaa, jinak by to srdíčko puklo, víš... a pak i mé....) Opravdu takhle usínáš??? Muži, ach můj muži... já taky... a jsem hodná, to neboj... jako Brouček:o)
(10.9. 21:24) Dáša:  Milenci Jarmil a Malá Kris(a): Děti,děti,mám z vás takovou radost,jak si ta svoje srdíčka tak pěkně opatrujete:c)
(10.9. 20:32) Jarmil:  Taťka: No stala se z toho docela dobrá historka to je fakt a sem nezaměnitelnej...
Kris(o): To napravíme času je dost :o) Aspoň lépe poznám co si mám vzít :o)) a s pohledem na srdce usínám každou noc... (a nezlobim)
(10.9. 20:25) Malá Krisička:  Vlastička: A copak Ti může vadit na Tvém jméně...??? Je náááádddheeerrrnnééé.... Co mám říkat já??? Kris(a) v kalendáři není:o(
(10.9. 20:23) Vlastička:  Doubravka je sice hezké jméno, ale zase s tím krásným starým českým jménem bude muset žít, mám s tím jisté zkušenosti:)))
(10.9. 20:13) Malá Kris(a):  Milenec Jarmil: Srdce z Mohelničáku mám pěkně vystavené... abych na Tebe pořád myslela a odehnala myšlenky na nevěru...:o)
(10.9. 20:12) Malá Kris(a):  Muži, Muži... teda milenče:o) co pak mám říkat já??? Ty seš Kuba, Jarmila, můj muž, milenec... co si s Tebou mám počít??? Nestlihli jsme se kvůli mé \"chorobě\" a počasí vzít... a máme nádhernou dcerušku... Doubravka se sice nejmenuje... ale Alenka je taky krásné jméno... Posílám Ti nejvášnivější polibek:o)
(10.9. 20:08) Malá Kris(a):  Zdáááreeeekkk:o) Rodino:o)
(10.9. 20:07) Taťka:  hele ja bych se nechtel tady po vsech opakovat, ale ja se musim pridat k vetsine,doubravka je nadherne jmeno
Jarmil: copak se ti nelibi tva prezdivka??
(10.9. 17:44) Jarmil:  Doubravka je supp... Aspoň se jí nestane, že se na akci bude někdo jmenovat stejně a že jí potom nebudou říkat Jarmil :o))
(10.9. 14:47) Dáša:  Doubravka je moc hezký jméno,ale když si vzpomenu,kolik ošklivých a nem ístných vtípků a narážek mi přineslo jméno Dagmar, tak můžem jen všici doufat, že do té doby, než malé slůně půjde do školy děcka trochu zmoudřejí...ale jinak jsem taky pro Doubravku,fandím hezkým českým jménům:-)Ale Doubravák???No,to možná asi ne:-)
(10.9. 11:05) Jenda:  Paik: Ó, jaká fantazie :-D
Mě se náhodou Doubravka líbí - je to hezké jméno!
Ale na druhou stranu mysleme na úřednického šimla - víte, jakou jí dá práci napsat se do brontosařích (i jiných) kolonek? Než tam chudák vypíše Doubravka Konůpková, tak zaplní i adresu :-D
(10.9. 10:51) Hanka hravá:  doubravka je hezký jméno... jenom si vždycky vzpomenu na školku a základku, jak tam děcky rozebíraj každou pitomost... ale fakt je to pěkný jméno :o)
(10.9. 10:37) Kesule:  Já myslím, že Doubravka je originální. Je to staré české jméno a proč nepodpořit historii:)
(10.9. 9:34) Paik:  Rosťo: Doubravka!?!?!?!!!!!??? chudák dítě... :))) To už raději třeba sloňátko. Proč ji nepojmenujete nějak líp - třeba Věra a nebo když tobude kluk, tak třeba Rosťa?
PS: To jsem si šplhnul :)
(10.9. 7:45) Lukáš:  Kesule: No jestli bude nebo nebude, to se můžem dohadovat. :D
(10.9. 7:44) Lukáš:  Věra: Až tak?? :D:D
 

Pátek 8.9. 2006
(8.9. 23:06) vera:  Vlastička: Zcela jednoduše protože jsem lama, jdu to opravit. Díky! :o)
(8.9. 21:24) Vlastička:  dotaz: proč je u potáborovky, která má být na Veveří obrázek z Bučovic?:))))
(8.9. 21:09) Vlastička:  Paik: ale musíš uznat, že sloňátko zní líp než slůně, je to takové originálnější:)))
(8.9. 20:05) kesule:  Lukáš: No právě, všechno je možná. Ale doubravák to doufám skutečně nebude. Že ne, Věrko?:))
(8.9. 20:03) kesule:  Krisčka: Vidíš, vidíš, s kým se člověk při průvodcování neseznámí. To já se zatím ledatak seznámila se základy angličnity:(
(8.9. 19:06) Krisička:  Jak se všichni máte? Hraju si na zámeckou paní a dnes jsem prováděla polskou, posléze australskou olympijskou vítězku v hodu oštěpem, držitelku světového rekordu třicet let. Dokonce soutěžila se Zátopkovou. No není život krásný?
(8.9. 19:04) Krisička:  Kesičce: Škola, kde?:) My to tady oživíme!!! Juchů juchuchů, juchů juchuchů!!!
(8.9. 17:14) Lukáš:  Kesule: No tak Doubravák to by bylo už moc. :D:D Ale všechno je možné. :D
(8.9. 17:11) vera:  Tak tu máte další fotky z Dostavníku, Bára nám poslala CD. Díky moc!
(8.9. 11:07) Kesule:  věrka: No když to bude kluk, tak ť se hlavně nejmenuje Doubravák:))
Ps: je tu nějak mrtvo, že by vážně ta škola....
 

Čtvrtek 7.9. 2006
(7.9. 14:43) Vera:  No a co když to bude kluk? :-P
Jo a potáborové setkání tábora Stíny Ank-Morkporku se bude konat na Cimburku 6-8.10. Taky ještě pošlu mailem a dáme obě setkání na web :)
(7.9. 10:00) Rosťa:  Paik a Vlastička: Bude to Doubravka a basta! :-P
 

Středa 6.9. 2006
(6.9. 23:11) Paik:  Vlastička: A slůně ti připadá málo nenormální? :)))
(6.9. 19:46) Zdenča:  Pokud se chcete někdo přijet podívat a nebyli jste na táboře tak to rozhodně nevadí rádi Vás uvítáme!!
(6.9. 19:44) Zdenča:  Potáborové setkání tábora Magická SchÍzA se koná 20.-22. října 2006 na hradě Veveří u Brna. Více info budu posílat mailem.
(6.9. 12:37) Rosťa:  :-P a na Vlastičku ještě jednou 8-P
(6.9. 12:22) Vlastička:  Paik: ne je to sloňátko, už jsi viděl, že by slon udělal někdy něco normálního???:)))
(6.9. 12:05) Kesule:  Omluvtě pravopisné chyby v předešlém textu
(6.9. 12:02) Kesule:  Všichni: Ahoj lidi, koncem září bychom já a moje ségra(Banán, kdo ji nezná ten ji pozná) chtěli zajít do brněnského lanového centra a skupinka od deseti lidí to má levnější. Hodina stojí kolem 80 kč a minimální pobit musí být dvě hodiny. Tak že pokud by měl někdo zájem tak se mi ozvěte. Je to spíš pro brňáky a blízké okolí, ale není problém u nás přespad pokud by byl nějaký zájemce z zdaleka. Upozorňuji že tohle je jen předběžní výzkum a podrobnosti by se doplnili podle zajmu a individuálně
(6.9. 11:39) Vera:  Paik: Jojo ů! protože dneska mě doktorka opět zkomolila na Konopkovou :o) Takže na tom koužkovaném u trvám ;-)
(6.9. 11:35) Hanka hravá:  Rosťa: lepší, provokatér s internetem doma :-p, ale už mě to tu přestává bavit, bohužel je fakt, že 4 měsice prázdnin už asi mít nebudu a v říjnu vzhůru na Vysokou ;-)
(6.9. 9:33) Paik:  Vlastička: Nepíše se sloňátko, ale slůně! :)
(6.9. 8:37) Rosťa:  Je zde ještě nějaký provokatér s internetem přímo ve třídě? :)
 

Úterý 5.9. 2006
(5.9. 16:14) Lukáš:  Vlastička: Myslím, že za to dobu, bude už úplně něco jiného. :))
(5.9. 15:05) Vlastička:  Věra: tak ale teď aspoň víš, kam poslat do školy sloňátko:)))
(5.9. 15:02) Vera:  Lukáš: Tak tomu říkám studium :) To jsem asi studovala špatnou školu!!! :o)
(5.9. 14:10) Lukáš:  Markéta: Obchodní Akademie v Orlové. Obor informatika v ekonomice. :))
(5.9. 11:57) Markéta:  Lukas: A co je to za skolu???
(5.9. 10:47) Lukáš:  Rosťa: Normálně, ve třídě máme každý svůj notebook a k němu připojení k internetu. Každý den, celý den. Po celý rok.
(5.9. 8:56) Rosťa:  Lukas: Jak internet nonstop ve tride? No to je skandal! Pak se tu clovek muze snazit jak chce, a ono nic...
Nachazi se tu jeste nekdo takovy , s takovym sposte nepretrzitym pristupem k internetu ve skole??
 

Pondělí 4.9. 2006
(4.9. 21:12) Lukáš:  Rosťa: no sice chodím do školy, ale mám ve třídě internet nonstop. Takže je to vlastně jedno. :D
(4.9. 21:11) Lukáš:  No tak to tu začnu chodit častěji. Všechny zdravím.
(4.9. 11:38) Honzík:  Škodolibý Rosťa? Nepředstavitelné.. :o)
(4.9. 11:10) Rosťa:  Je tady nějaký klid, že by to ti středoškoláci ve škole? :-)
PS: Já vůbec nejsem škodolibý! 8-)
(4.9. 9:53) Jarmil:  Ty jo konečně vyspanej :o)) Mohelničák supp; fotky bezva...:o)
 

Neděle 3.9. 2006
(3.9. 23:13) Sandra:  Kdo nebyl zaváhal a fotky jsou taky povedený!!! jediný co mě pořád trápí je ta škola!!! :-( ale za rok budu mít ještě prázdniny a budu taky vysmátá!!! jééé za chvíli vstávám, tak dobrou brou!!! :o)
(3.9. 23:10) Sandra:  Mohelničák byl ŠUPEL
(3.9. 21:28) vera:  Hanka hravá: No jo s rodinou je to holt někdy těžký :( Tak třeba to vyjde příště! Určitě! Ale moc skoda, že jsi tams námi nebyla. Bylo nás tam opravdu hodně, což je super! Díky všem!
(3.9. 21:06) vera:  Tak fotky z Mohelničáku už jsou tu mezi námi :o) Komu se nezobrazují, tak si přeloudujte kroniku :)
(3.9. 20:10) Víťa:  Alchymista: Já bych jim k tomu ještě hrál, garantuji rychlou smrt obecenstvu
(3.9. 20:08) Víťa:  Dáša-Taťka: Drahý tatíčku, na Mohelničák jsem nejel, místo toho jsem v sobotu létalkolem auta (Žabožrouti neumí ani utahovat matičky) a v neděli jsem zakufroval do práce, protože nějak ten čas nahnat musím. Asi si výchovu dcerky budeš muset schovat až na Bučky.
(3.9. 14:58) Hanka P.:  Ne nejsi jediný a myslím že je nás mnohem víc.. :-(
(3.9. 13:27) Martin:  jesteze nejsem jedinej na mohelnicaku nepritomnej :)
 

Sobota 2.9. 2006
(2.9. 9:36) Hanka hravá:  Já se můžu bohužel jenom omluvit,že mi to na Mohelničák nevyšlo (né že bych čekala něco jinýho) holt rodina měla jiné plány na víkend... je mi to líto, že vás tam všechny neuvidím... chjo :-(
 

Pátek 1.9. 2006
(1.9. 12:47) Paik:  Jo! A všichni, kdo máte SUPí tričko, tak si ho vezměte na sebe! Že jsem sám? Nevadí - ono tam bude dost SUPů :)
(1.9. 10:04) vera:  a kdo tričko ještě nemá, tak mu ho přivezeme, pokud si napíše včas, tzn. dnes do 12 hodin sem, nebo na muj mail nebo na mobil :) pozdeji uz nemam sance tricka vzit :(

Odkaz na starší příspěvky, řazeno různě:
2009: ( kompletní rok 2009 ) 2008: ( 06-12 - 05 - 04 - 03 - 02 - 01 - ) 2007: ( 12 - 11 - 10 - 09 - 08 - 07 - 06 - 05 - 04 - 03 - 02 - 01 ) 2006: ( 12 - 11 - 10 - 09 - 08 - 07 - 06 - 05 - 04 - 03 - 02 - 01 ) ( 2005 )